Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

hej Sylwia, ale mówisz o duo? czy o zoomie? Byłam już w askocie na braniborskiej i na prawdę mają mega wybór wózków, dla bliźniaków oczywiście tylko zooma:)no i jedną spacerówkę:) A ja myślałam że baby max jest przy wyjeździe na kudowę, a gdzie tam koło Juli dokładnie, bo ja jestem bardzo często w piotrze i pawle obok KFC więc sobie zajadę. DLa jednego dziecka jest taki wybór, że masakra. Pan w askocie powiedział, że termin oczekiwania na zooma to do miesiąca, wiec nie trzeba się aż tak spieszyć, ale mam już cenę za komplet, wychodzi o jakieś 300-400 zł drożej niż na necie, ale nie wiem czy nie wolę kupić u nich przynajmniej w razie czego łatwiej z reklamacją. Jak dziewczyny samopoczucie w ogóle? Margi jak u Ciebie? szczęściara jakieś dolegliwości się pojawily? joanna a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ,ze chodziło mi o wersje blizniaczą;) Napisałam Ci,że przenieśli Baby maxa ,bo kiedyś tak jak mówisz był przy wylocie na Kudowę,a teraz od niedawna jest w pasażu tam gdzie te galerie z meblami i wykładzinami do domu;wjazd jest właśnie tak jak do Piotra i Pawła tyle tylko,że przy stacji benzynowej jedziesz w prawo, a nie w lewo na parking koło Piotra i Kfc. Baby max to chyba pierwszy sklep w tym ciągu lokali,na pewno z daleka zobaczysz ,bo stoją tam wystawione kolorowe zjżdżalnie przed sklepem. W przypadku wózka Abc i Chicco cena jest nawet ciut niższa niż na allegro no i tak jak mówisz,lepiej na miejscu wszystko załatwić,mozesz rozpakować,obejrzeć czy wszystko ok,a nie zabawa z kurierami i ewentualnymi reklamacjami. Co fajnego widziałaś z wózków pojedyńczych??Ja na allegro wypatrzyłam jeszcze wózek Jane rider,jane slalom i jane trider;wygladaja super ,ale chciałabym je zobaczyć na żywo bo ze zdjęcia może mi się podobać, a w rzeczywistości nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,kiedy robiłaś usg przezierności?Chodzi mi o dokladny wiek ciąży? Ja w przyszłym tygodniu bedę od środy w 11 tygodniu i tak myślę czy iść czy poczekać do kolejnego tygodnia? Przemyślałam kwestię lekarza io doszłam do wniosku,że jednak wrócę do swojej lekarki,ona ma prywatną klinikę,bardzo nowoczesną i pracuje na Borowskiej.Wprawdzie już powoli rezygnuje z dyżurów ,ale ma tam mnóstwo znjaomych lekarzy i częśc z nich nawet pracuje u niej w klinice,wiem że mi pomoże jak bedzie potrzeba. Pomogła nie tylko mi,wysłałam do niej koleżankę,bo była w ciąży pozamacicznej,a w szpiatalach odprawiali ją z kwietkiem i kazali wracać do domu i czekac aż poroni;ona sie nią zajęła,zaraz zadzwoniła do kolegów z Borowskiej i kazala zorganizowac miejsce w szpitalu i tam przeszła operacyje.Jest bardzo zadowolona,bo to jedyne miejsce gdzie jej nie olano /na Kamińskiego odmówili jej pomocy/,teraz regeneruje siły i bedzie się starać o dzidziusia. Jak się człowiek nasłucha takich historiii to się słabo robi i nabiera obawy wobec naszej służby zdrowia;ja postanowiłam więc wrócić tam gdzie czuję się bezpieczna,poza tym sprzęt w tej klinice jest super,no i cięzarnej wizyta trwa minimum godzinę a nie 5 czy 10 minut.Zresztą ta moja pani dr to znajoma dr S:) Na usg genetyczne pojade do dr Elias,no a potem wracam skąd przyszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i myślę, że to najlepszy wybór dla Ciebie, niedość, że znajoma to masz pewność, że dobrze się Tobą zajmie! Przyznam szczerze, że nei wnikalam w firmy i modele pojedynczych wózków w ogóle, jak będę następym razem to zapamiętam co mi się podoba. Myślalam, że chodzi Ci o ten drugi abc design, bo są dwa modele podwójne ABC design. Kurcze muszę uciekać, później więcej sie rozpiszę.Ciaooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na genetyczym bylam jakos 11 t5 dzień. Nie ma na co czekać, a umów się odpowiednio wcześniej żeby miejsca były na odpowiedni tydzień, jak powiesz dr termin porodu to powinna Ci wyliczyć kieyz wg niej powinnas przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym,że ja nie znam daty porodu wyliczonej przez lekarza;mam tylko taką z kalendarzyków internetowych. W kwestii lekarza pracującego w szpitalu na Kamińskiego to ja słyszałam dobre opinie o dr Renacie Grodzińskiej,prywatnie przyjmuje w Mediconcepcie na Krzyckiej oraz o dr Winiarskiej. U tej drugiej moje 3 koleżanki prowadziły ciąże,w tym jedna z blizniakami po in vitro,wszystkie miały u niej cesarki na Kamińskiego. Wiem ,że ma gabinet w okolicy szpiatala,a dodatkowo przyjmuje w Profesorskim Centrum w okolicy Traugutta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Liska u mnie wszystko ok, jutro mam wizytę u swojego lekarza prowadzącego ciążę i zobaczymy co powie ma wyniki USG :) Sylwia na badanie przezierności najlepiej iśc między 11/1 a 13/6 tc, bo później lekarz nie będzie w stanie wyniku odczytac :) zapisz się już teraz na wizytę bo może byc kiepsko z terminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Liska u mnie wszystko w jak najlepszym porządeczku, czuje się świetnie, nie mam żadnych męczacych dolegliwości. Dziś robiłam badania, które zlecił mi dr. S w piątek jedziemy zobaczyc co u naszych dzieci słychac :-) Ja przyznaje się, że jeszcze nie oglądam się za żadnymi rzeczami dla dzieci, wiem mniej więcej jaki chce wózek, tak żeby jeden dzidzius był kolo drugiego a nie jeden za drugim, jest dość spory wybór na allegro także coś sie wybierze, jak przyjdzie czas :-) Duzo pięknych rzeczy jest dla maluszków :-)- a ty liska jak sie czujesz i kiedy masz wizyte? Margi trzymam bardzo mocno kciuki za twoją córeczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Margi,właśnie się zastanawiałam czy jak pójdę w nastepny piątek /11 tydz.2 dni/ czy to nie będzie za wcześnie...ale już wszystko wiem.To znaczy ja sobie tak planuję,ale czy termin będzie wolny to już inna kwestia.Jutro dzwonię i się umawiam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, obiecałam i faktyczne się rozpisałam, że hej!! A to tylko z tego powodu, że wyobraźcie sobie ale wzrok mi się popsuł w ciąży, wieczorami nie mam sił siąść do kompa bo prawie nic nie widzę! Sylwia mi Panie na recepcji wyliczyły identycznie jak ten kalkulator ciąży po in vitro, na karcie ciązy musisz mieć wpisany termin z wyliczeń, a z USG to jeszcze wcześnie na wyliczenia, ja też nie mam, może na kolejnej wizycie już wyliczy. Co do wizyty to albo pójdę w ten czwartek albo w przyszły, jeszcze nie wiem czy nie pójdę sobie na USG 3D do dr Fuchsa np:) Tylko doradźcie dziewczyny kiedy najlepiej jest zrobić sobie takie badanie? czy to nie za wcześnie? Bardzo dziękuję Sylwia za nazwiska zaraz przejrzę opinie o tych Paniach. Margii czekam z niecierpliwością na relacje z wizyty, powodzenia! Szczęściara to tylko się cieszyć, że nie ma dolegliwości! A powiedz mi czemu chcesz jeden obok drugiego?? ja też czuję się wyśmienicie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Witam przyszle mamuśki, Powiem Wam, że dziś ledwo zmieścilam się w swoje spodnie, chyba czas najwyższy wybrac się na zakupy, bo brzuszek się powiększa :-) A wy od kiedy zauważyliscie, że nie mieścicie się w swoje spodnie? Tylko zastanawiam sie nad rozmiarem, czy mam kupic spodnie o rozmiar większe czy o 2 ....doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Wiesz co Liska, bo taki mi się podoba, chce widziec jedno i drugie maleństwo....poza tym mieszkam w domku, nie musze przeciskać się w windzie itd...takie mi się bardzo podobaja... no dziekujemy za namiary, trzeba przejrzeć opinie i się zdecydować :-) ja raczej zdecyduje sie na szpital na kamienskiego, zawsze jak coś sie dzieje to przewożą dzieci do tego szpitala... ale te dwie panie doktor na pewno przyjmują w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Liska nie wiem czy już czytałas, ale jedna i druga pani doktor ma pozytywne opinie, na którą się teraz zdecydować? Liska czekam na twoją opinie :-) Może się wybierz do jednej z nich na wizyte, bo ty jestes na bardziej zaawansowanym etapie niż ja i zdasz mi relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja ostatnio pisałam,że nosze swoje dżinsy sprzed ciąży...a guzik,wczoraj ubrałam ale po chwili musiałam guziki porozpinać bo myślałam,że się uduszę;)Jednak czas na zakupy w ciążowym butiku nadszedł;ja znalazłam fajne dżinsy firmy mama licious i sprzedaja je w butiku na Traugutta,wogóle fajne szmatki dla ciężarówek tam mają/jeszcze nie byłam ale oglądałam na allegro/ no i dziś wybieram się na zakupy:) Jeśli chodzi o te nazwiska to tak:dr Winiarska na 100 % jeszcze pod koniec tamtego roku pracowała na Kamińskiego,nie wiem jak teraz.Osobiście mi nie przypadła do gustu/chłodna i zdystansowana /,no ale tak jak mówiłam moje koleżanki chodzily i były zadowolone.Co do tej drugiej pani dr,to na portalu znany lekarz ma wpis,że pracuje na Kamińskiego więc myslę że nadal pracuje.Tej pani nie znam osobiście,ale słyszałam pozytywne opinie i dlatego Wam tu wspomniałam o niej. Ja ogólnie nie lubię polecać lekarza ,bo wiecie jak to jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężarówki :) cieszę się , że wasze kruszyny tak ładnie rosną . Ja nie mogę uwierzyć, że już rok minął od mojej próby a tu taka fajna babka obok mnie sobie leży :) Co do spodni to najlepsze są z hm :) mają regulowany pas i lekko się ciągną , praktycznie jak kupiłam na początku ciąży to mi starczyły do końca :) wysłałam kilka zdjęć mojej księżniczki na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara co do zakupów ciążowych, to nie polecam kupowania zwykłych spodni w większych rozmiarach. ja mam 3 pary spodni z h&m z kolekcji ciązowej. kupilam w dwóch rozmiarach, dwie pary w normalnym swoim rozmiarze czyli malej S, one są mocno rozciągliwe, do tego mają stan bardzo obnizony i pas na brzuch, są strasznie wygodne, już nawet nie próbuję się zmieścić w normalne spodnie po mnie po prostu cisną pod brzuchem, z tym, że u mnie tylko brzuch wywaliło, reszta poza UU pozostała w swoim rozmiarze. A jedne spodnie mam rozmiar większe to wyglądam w nich jak w worku. A szkoda pieniędzy kupować na zapas, bo zaraz przyjdzie lato długie spodnie nie będą potrzebne. w ogóle to w hm można dużo ciążowych rzeczy kupić, wygodnych i w dobrej cenie. Ja szybko zaczęłam w takich spodniach chodzić dwa tygodnie po becie:D co do wózka to też mieszkam w domku, i nie obawiam się o windy ale bardziej o sklepy, przychodnie, gdzie drzwi są wąskie i ciężko się zmieścić. Zwróć uwagę nawet do naszego Polmedu nie da rady wjechać wózkiem podwójnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle mi zajęło pisanie postów, że jeszcze nie zajrzalam na opinie, w sumie mogę się umówić tylko ciekawe ile trzeba czekać na wizytę jakby się chcialo na nfz:) barberka sama słodycz!!!! śłiczna jest gwiazdeczka!!!mmmmmm ale się rozmarzyłam:) tak chciałabym mieć choć jedną taką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka robiłaś sobie na pamiątkę USG 3D? Jeśli tak to kiedy warto? a ja wyslałam zdjęcie mojego brzuchola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze , że byłam nastawiona na chłopca , bo raczej u nas takowi wychodzą , ale jak się okazała panienka to pełne szaleństwo i diametralna różnica w porównaniu do chłopców :) no i dziewczynki są łatwiejsze na początku :) chłopcy często się budzą po nocach, częściej mają kolki itp. nasza śpi 12 godzin w nocy z jedną przerwą na jedzonko :) a ogólnie to jest zajebista i wszystkim życzę takich kochanych dzieci i zero kolek :) a apropos kolek to warto zaopatrzyć się w kropelki , ja używałam niemieckich sab simplex wg mnie najlepsze , ale dostępne tylko w niemczech z tym, że przez neta też można nabyć :) ale się rozpisałam , ale niedługo i na takie tematy będzie pisać :) nawet się nie zorientujecie kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam usg zaraz wyślę :) robiłam w 26 tc , ale najlepiej 24 - 25 , bo u mnie ciągle się buźka do łożyska przyklejała i trudno było chwycić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslałam,że już teraz można takie USG:) hehe MOja koleżanka nastawiala sie na chłopaka, a tu wczoraj nowina że nie ma nic między nogami i będzie chyba laseczka:) Ja mam nadzieję, że na kolejnym USG będzie coś widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Liska a gdzie znajde sklepy z ciuchami z h&m we Wrocku? tez widzialam te ciuchy na allegro i spodobaly mi się, ale musze zobaczyc jaki rozmiar będzie odpowiedni :-) To umów się na wizyte i zobaczymy czy ci się spodoba, pewnie mozna się umowic na nfz.... Nie wiem jakoś mi się takie wózki podobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
dziewczyny powiedzcie mi jak mam wejsc na ta naszą poczte, zeby zobaczycz zdjęcia? haslo, login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka,jaka słodzina ta Twoja córcia.Śliczna no i pozuje jak modelka:) Liska fajny brzusio:) Umówiłam się na usg genetyczne,mam 2 kwietnia;nie wiedziałam że są takie problemy z miejscami... Liska,czy masz nagranie na plytce z tego badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska , ale ty chudzina jesteś :) z tym, ze brzuszek już ładny , ale co się dziwić jak dwójeczka w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara wyślij email na polmedki2012@wp.pl to ci odeślę hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy H&M są w Tesco na Bielanach,w galerii Arkady czarneckiego,no i dalej to nie pamiętam:) jak mówimy o przeczuciach to ja jestem nastawiona na chłopca,na poczatku chciałam dziewczynkę ale odkąd zaszłam w ciążę coś mi mówi ,że to jednak chłopak będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam , że mój gin stwierdził, że jak mam za dużo pieniędzy to mogę robić w tym 13 tc :) badanie miałam robione w ramach wizyty , bo ma na prawdę dobry sprzęt i przezierność karkowa, przepływy itp. wszystko wyszło super i nie musiałam już robić żadnych badań z krwi czy amniopunkcji , czy jakoś tak :) najlepiej właśnie robić ok 24 tc , bo to w sumie tak na pamiątkę to 3d . W sumie może ja miałam szczęście , że na tak dobrego lekarza trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaznaczę, że mój gin jako jedyny robi w moim mieście to 3d , więc mógłby naciągnąć na kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie ma pllytki, dr powiedzial, że na późniejszychh USg będą lepsze widoki i wtedy się nagra:) Dział mamma w hm nie wszędzie jest. na pewno jest w arkadach wrocławskich, i tam się zaopatruję. Może Barberka wie więcej. Barberka ja zawsze taka, a jem tyle co chłopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×