Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Sylwia na temat portek odpiszę Ci tu, bo nie chcę staraczkom o urokach ciąży pisać. a musisałam już w ciążowych chodzić z dwa tygodnie po pozytywnej becie i juz się z nimi nie rozstaję, zakupiłam w hm 3 pary od najmniejszych do największych, dobrze się nosi są elastycze i są nawet małe rozmiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,będę nieskromna,ale jak chcesz mogę Ci doradzić jakieś fajne miejsca i hotele.Ja jestem waritka na tym punkcie,kocham podróże i ciagle siedzę w necie na stronach biur podróży albo studiuje katalogi;wiekszosc moich znajomych korzysta z mojej pasji i zawsze przed planowaniem urlopu zgłaszaja się do mnie żebym im coś fajnego znalazła;wiedzą że to kocham i że sprawia mi to wielką przyjemność:) Ja Ci Egipt zdecydowanie odradzam,tam jednak higiena jest na niskim poziomie, a nam ciężarnym niepotrzebne choróbska. Podobnie Turcja,choć tutaj wykluczałabym rivierę, a ewentualnie wzięła pod uwage część egejską/Bodrum,Oludeniz/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spodni to ja jakiś czas temu zachorowałam na takie z niskim krokiem,super nadają się jako ciążowe ; kupiłam już sporo par w różnym wydaniu/dresowe,dżinsy/,noszę je pod brzuszkiem i jest ok:)Fajne jest w nich to ,że wykorzystywałam je przed ciążą,teraz w czasie ciąży no i po ciąży też będę je nosiła. Wiem ,że nie każdemu się taki styl podoba ,ale ja je uwielbiam, bo są wygodne i można je nosić do balerinek i do szpilek i wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci kierunki,które w tym roku obsługuje Wrocław...a sporo tego i cieszy mnie to,że wreszcie się w naszym mieście coś dzieje,wcześniej musiałam do Katowic śmigać,bo z Wrocławia nie było wyboru. *Wyspy kanaryjskie-Lanzarote,Teneryfa,Fuerteventura *Hiszpania-Costa Brava, Majorka *Cypr *Chorwacja *Grecja-Kreta zachodnia i wschodnia,Rodos,Kos,Zakynthos i Korfu *Turcja egejska-Bodrum,Oludeniz,Marmaris *Bułgaria Ja osobiście polecam Grecję lub Hiszpanię;krótki czas lotu,fajny klimat,śliczne widoki i gwarantowana pogoda:)W hotelach czysto,żadnych zemst faraona czy sułtana,można śmiało jeść na mieście i pić napoje z lodem:) Ja w tym roku zdecydowałam się na Zakynthos,pozostałe wyspy widziałam i wszystkie mi sie podobały;wogóle Grecja jest super ,taka klimatyczna,sielska...no i ślinka mi cieknie na myśl o salatce greckiej albo ośmiornicach z grila:)))Mniam Mniam. Kocham też Majorkę,śliczne widoczki,piękne piaszczyste plaże no i all inclusive w hotelach jest na wysokim poziomie. Kanary też są super,ale chyba odpadają ze względu na długość lotu,to jednak prawie 6 godzin no i potem transfer do hotelu też minimum godzinę,więc czas podóży zdecydowanie za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia baaardzo dziękuję za szczegóły,właśnie myślałam o Hiszpanii albo o Grecji. Co byś najbardziej polecała, z bardzo dobrym all inclusive????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bardzo dobry all inclusive to tylko Hiszpania:) W pakiecie All masz prawdziwą colę ,fante i sprite, a nie jakieś tam podróbki;bardzo dobre alkohole no ale to raczej dla Twojego emka ,bo Ty będziesz abstynentką na wakacjach;)Wyżywienie jest super,bardzo duży wybór i naprawde można powiedzieć ,że bardzo smaczne,no i przede wszystkim można jeść wszystko bez obawy o żołądek;)Hiszpania to jedyne miejsce gdzie nie miałam potrzeby dojadania poza hotelem;we wszystkich innych miejscach po jakimś czasie nudziło mi się hotelowe jedzenie. Hotele może nie są tak bajowe jak w Egipcie czy Turcji,no ale to Europa i tutaj buduje się hotele proste i raczej o miejskim charakterze;Za to plusem jest ,że spacerujac po mieście nikt Cię nie nagabuje,nie zaczepia.Podobnie jest w Grecji,choć tutaj częściej można spotkać kameralne hoteliki o niskiej zabudowie położone na ładnym zielonym terenie. Jeśli chodzi o Grecję to jest bliska mojemu sercu,bo taka spokojna,sielska i z niespotykanym klimatem.Takiej goscinności jak w Grecji nie doświadczyłam nigdzie na świecie i dlatego tak chętnie tam wracam. Krajobrazowo też jest super,choć są miejsca ładne i ładniejsze:) Tutaj all jest na słabszym poziomie niż w Hiszpani,ale jak się wybierze dobry hotel to człowiek głodny chodzić nie będzie.Na miejscu też nie jest jakoś wybitnie drogo więc można czasem wyskoczyć do greckiej tawerny na lokalne przysmaki. W opcji all często są napoje typu cola itp.,tylko lepsze hotele zapewniają oryginały;jesli chodzi o alkohole to też bida,bo owszem jest jakiś lokalny trunek,ouzo,wina i piwko,ale o dobrej wódeczce czy whisky nie ma co marzyć...nie mniej smakują te ichniejsze alkohole lepiej niż te egipskie wynalazki o smaku nafty;) tak przedstawiają się loty: Kreta i Rodos-pierwsze loty po koniec maja /czas lotu 2:45/ Zakynthos- pierwszy wylot 1 czerwca /czas lotu 2:25/ Korfu- pierwszy wylot 6 czerwca/czas lotu 2:15/ Kos-pierwszy wylot 2 czerwca /czas lotu 2:45/ Majorka-pierwszy wylot 8 czerwca /czas lotu 2:45/ Costa brava-koniec czerwca /czas lotu ok 3 godzin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, wielkie dzięki, a jeśli decydowałabym sie na Hiszpanię, to które rejony są najbardziej warte odzwiedzenia?? Dodam, że bylam kiedyś w Loret de Mar więc coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loret jest właśnie na Costa brava,więc proponuję Ci Majorkę.Po pierwsze klimat na wyspie jest fajniejszy ,a po drugie na kontynencie jest bardzo mało hoteli z all,tam głównie HB;dodatkowo jeśli byłaś to bez sensu jechać kolejny raz w to samo miejsce,lepiej zobaczyć coś innego. Na Majorce polecam północne miejscowości /Alcudia,Can Picafort,Playa de Muro/ lub wschód wyspy /Sa coma,Calla Millor,Calas de Mallorca/ to najfajniejsze czesci wyspy.Śliczne plaże z białym piaskiem i turkusowy kolor wody;Natomiast stanowczo odradzam południe wyspy,tam jest brzydko,betonowo i bez klimatu;miejscowosci na południu nadaja się dla ludzi lubiących głośne miejsca i imprezki do białego rana.Wyjątkiem jak dla mnie jest Paguera,ktora jest wyjatkowo ładna jak na poludnie wyspy. Właściwie nie znam Waszych upodobań,nie wiem czy lubicie duże miejscowości czy raczej kameralne miejsca i co jest dla Was priorytetem,ilo * hotele lubicie...dlatego trudno mi tu wskazać konkretne miejsca i hotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wybaczcie, że nie na temat ale koniecznie muszę skorzystac z uprzejmości Sylwii:) Może opiszę troszkę upodobania: Dyskoteki i nocne życie nie bawi nas, ale kameralne małe wioski też nie bardzo, lubimy fajne miejsca, gdzie jest dużo knajpek, takich, w których można posiedzieć, napić się kawki, małego piwka, żeby było gdzie wyjść wieczorami, ale nie dyskoteki tlko raczej fajne klimatyczne ogródki, możliwość skorzystania ze sportów. Tak żeby każdego dnia móc pospacerować i odwiedzić zakamarki miejscowości:) Oczywiście ładna plaża to podstawa, a dla mnie chyba dobry parasol:) Hotel najlepiej 5*, ewentualnie 4 na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może żeby nie przerobić tego wątku na turystyczny to przeslę Ci wszystko na maila tego co sie wyświetla???Aktualny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana to nie mój mail, ale jak wejdziesz na naszego wspólnego maila to tam jest mój adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,a ja nie mogę się zalogować na naszym koncie;pokazuje mi się komunikat ,że hasło błędne:(gapa jestem bo nie pamietam żebym zmieniała,ale chyba musiałam bo nasze u mnie nie działa:( trudno wypiszę tutaj: 1.Calla Millor Park- oferta biura Tui 2.Mallorca Palace-oferta biura Tui 3.Sumba-oferta biura Tui 4.Condesa de la bahia-oferta Neckermann /w tym hotelu byłam i jest superowy,tuż przy ślicznej plaży w zatoce alkudyjskiej/ 5.Iberostar Playa de Muro- oferta Neckerman 6. Iberostar Ciudad blanca-oferta biura Neckerman 7.Beach Font de sa Cala -oferta biura Grecos 8. Eden Alcudia-oferta biura Grecos 9.Playa Garden-oferta biura Grecos Wyloty do tych hoteli są dopiero w połowie czerwca;najwcześniej bo 8 czerwca leci Itaka,ale hotele nie spełniają Waszych oczekiwań /jedyny fajny to Insotel cala mandia,ale niestety na uboczu/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielgachne dzięki!!! Bardzo mi pomogłaś, wieczorkiem na pewno zasiądę i poprzeglądam oferty!!! A chodziło mi o maila naszego na wp "polmedki2012" hasło wysyłała barberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wejdziesz na strony tych biur i wpiszesz sobie w parametrach interesujacy Was termin to wtedy wyskoczy Ci oferta cenowa wraz z możliwością wyboru opcji rodzaju pokoju. Jak będziesz miała pytania to śmiało;jakbyś zmienila kierunek to też pomogę i wskazę fajne hotele:) Co do maila to ja też pisałam o naszym polmedowym,wpisuje takie haslo jak dostałysmy i nic,pokazuje się błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co ja namotałam;)Ubzdurałam sobie ,że mamy poczte na Onecie i dlatego nie moglam się zalogować;nie blondynka a głupia no;)Teraz mnie oświeciło,że to jednak "Wp"...zjadłam smaczny obiadek to mi się odrazu rozjaśniło:):) Jakby co to będziemy się kontaktować prywatnie co by nie zmieniać charakteru forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
fajne plany na wakacje. my w tym roku wybieramy polskie morze, nie byliśmy tam od 2009 r. tak że już najwyższy czas się tam wybrać. z zagranicy wybrałabym się najchętniej do Grecji -tak jak pisała Sylwia - jest tam specyficzny klimat - luzik. najbliższe plany to jutrzejsza wizyta w polmedzie. mały/a już ma 9 tg i 2 dni zobaczymy ile urósł od ostatniej wizyty-:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka,powodzenia jutro na wizycie:)Pozdrów maluszka:) Mówisz,że jesteś w 9 tygodniu no i ja też jestem w 9 ,a wydaje mi się,że Ty miałaś transfer pózniej odemnie i że między nami był jakoś ponad tydzień różnicy???Może ja znowu coś pomyliłam,ostatnio coraz częściej mieszam fakty;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja nad naszym morzem byłam ostatnio w 99 roku!!! Pewnie jak się maluch urodzi to od czasu do czasu wyskoczę nad Bałtyk co by jodu się nawdychał,ale urlop zdecydowanie wole spędzać w cieplejszych klimatach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
jesteśmy już po wczorajszej wizycie. maluszek ma się dobrze -rośnie! ma już 19mm!, słuchaliśmy bicia serduszka - bezcenne. przykre jest tylko to,że to już była ostatnia nasza wizyta w polmedzie, teraz już będziemy chodzić do lekarza w naszym mieście, jedynie badania 4g zrobimy przed świętami u dr. E na kamińskiego lub zastanawiamy się jeszcze nad dr Funsch? - kogo polecacie? Moja opinia o lekarzach z polmedu jest super , na pewno wynika to z tego że nam się udało, ale jak bym mieszkała bliżej wrocka to na pewo bym u nich prowadziła ciąże Sylwia Twoje obliczenia są ok, ja trochę wyskoczyłam do przodu dopiero teraz jestem w 8/4. Mam zielone światło dla emka-:) do fryzjera można iść jak najbardziej-:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
pomyliłam ulice-powinno być: gabinet dr E na Kamiennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia super, że z dzidzią ok:) Ja polecam dr Fuchsa do genetycznego, bardzo dokładny i ma fajny sprzęt( oczywiście do USG:)) To zależy jeszcze z jakiej strony wjeżdżasz do Wro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Liska a wybrałaś już szpital i lekarza? Bo ja się nad tym ostro zastanawiam, a zapisalas sie juz na usg genetyczne, w ktorym tyg to się robi? My chyba tez wybierzemy polskie morze, jakoś nie chce ryzyzkowac:-) ale nie wiadomo jeszcze jak będe sie czuła... Emilka ciesze się, że z dzidzią wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara co do szpitala to jestem na 80 % przekonana do Kamieńskiego, lekarza nie mam jeszcze, staram się żeby ktoś po znajomości kogoś polecił, ale narazie nic konkretnego, ten dr Pająk mnie zastanawia, ale jeszcze nie rozeznałam się dokładnie w strukturze tego szpitala i nie wiem jak się zabrać do tego. Narazie nie spieszy mi sie mocno, chodzę na wizyty do naszego dr S. Jeśli chodzi o wakacje to rozmawiałam wczoraj z emkiem i tak: Sylwia pisała, że wyloty zaczynają się z początkiem czerwca, po pierwsze ciężko już z miejscami na te terminy a po drugie ja już będę w 29 tc, a to już późno na wczasy. Więc nasunął nam się temat naszego morza, ale tak: lipiec odpada, bo to już w ogóle końcówka ciąży, więc emek wymyślił, że z dzieciakami pojedziemy , ale po jakimś czasie doszedl do wniosku, że nasze wakacje nad morzem musiałyby się odbyć w grudniu:) więc chyba nici z wakacji... ale jeszcze sobie odbijemy:) A u ciebie Szczęściara jak z planami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na genetycznym już byłam u dr Fuchsa. RObi się je między 11tc a 13t6d. Polecam, fajne, dokładne badanie, fajny sprzęt itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Ja myślałam o wyjeżdzie nad nasze morze tak w czerwcu, będe wtedy w 5 miesiącu jak barberka, tylko nie wiem jak to będzie z bliźniakami... jesli chodzi o szpital to też jakoś jestem najbardziej za szpitalem na kamieńskiego, ale trzeba znaleść jakiegos dobrego lekarza. Jak znajdziesz jakiegoś to daj znać :-) Ja tez narazie zamierzan chodzic na wizyty do dr. S , ale dobrze by było mieć takiego lekarza ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Liska jeszcze jedno pytanie czy caly czas boli cię brzuch? bo powiem ci, że od jakiegoś czasu mnie nie boli i nie wiem czy to dobrze, jedynie mam strasznie obolałe piersci i wydzielam dużo białeg śluzu. Mam nadzieje, ze wszystko Ok, wizyta dopiero w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, zwolnienie to bardzo indywidualna sprawa, zależy od wielu czynników, np odpowiedniego samopoczucia do charakteru pracy itp, nie będę na forum o tym pisać. jak znajdę takiego lekarza to na pewno się odezwę! Bólu brzucha nie mam, takiego ciąłego, czasami coś zakłuje, ostatanio np caly dzień ciągnęło mnie w pachwinach i jakby w macicy na dole, na następny dzień brzusio mi dość mocno wydęło, więc dzieciaki się rozpychały:) Przy zmianach pozycji potrafi coś pociągnąć, a taak to nie ma bóli, nie martw się na pewno wszystko jest ok:) Wiesz co, ja w przyszłym tygodniu wchodzę już w 5 miesiąc i uważam, że to byłby super okres na wyjazd. Mdłości brak, brzuch nie jest duży, przynajmniej nie przeszkadza w normalnym życiu, więc czemu nie! Wiesz co, pewnie martwisz się jaka będzie twoja waga przy bliźniakach w 5 miesiącu itd? Ja porównuje się jak już pisałam z koleżanką w ciąży tylko z jednym dzieckiem i ona ciągle więcej tyła ode mnie, już w pierwszym trymestrze miała 3 kg na plusie, potem jej waga stanęła i teraz ja ją nadrobiłam. więc wyglądamy podobnie tylko ja z dwójką dzieci. Nie ma reguly na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Liska dziękuje za wyczerpującą odpowiedź....kurcze ale ten czas szybko leci, zaczynasz juz 5 miesiąc super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Liska jak chcesz obejrzeć sobie wózek ABC design duo to taki jest na wystawce w sklepie Baby Max,sklep jest przeniesiony obecnie na Bielany Wrocławiskie /w pasażu niedaleko nowego sklepu Julka na Bielanach;odrazu na początku od wjazdu przy KFC;na przeciwko Tesco/. Byłam tam ostatnio i oglądalam różne wózki i inne gadżety dla maluszków:)Pojezdziłam po sklepie wózkami,żeby zobaczyć który mi leży ,a który nie...najbardziej podoba mi się chicco I move,tyle że kolor na wystawie jest nieciekawy,ale taki w czarnej wersji byłby super.Rozwiązania w tym wózku są świetne i jest bajecznie prosty w obsłudze;prowadzi się jednym paluszkiem. Mam teraz zagwostkę,ale dobrze że zapas czasu jest to jeszcze przemyślę kwestię wózka. Byłam też w Askocie,ale tam nic ciekawego nie mieli;z tego co wiem to ten na Braniborskiej jest najlepiej zaopatrzony więc może tam byłoby co pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×