Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

dziewczyny przesyłajcie wiadomość na email polmedki2012@wp.pl odeślę hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała29
No to Witam Lubiniankę :)))) Powiem Ci ze ja tez nie jestem do końca przekonana co do porodu na Bema,no ale chyba nie bede miala wyjścia ...powiem Ci ze tez sie trochę bałam ze jak w szpitalu zobacza ze ciąże prowadziłam we wrocławiu i tu przyszłam rodzic to ne będę tam mile widziana ,ale wszystko mi minęło jak poszłam na pierwsze badanie genetyczne do feminy a tam lekarz jak zobaczył ze Radzio ( tak własnie nazwał DR.SIEJKOWSKIEGO :-) )prowadzi mi ciąże to tak sie rozgadał kazał go pzdrowic itp.:-) a ci lekarze z Feminy pracują tez na Bema ...Powim Ci wogóle ze ja mam straszne zrazy co do Naszych lekarzy ginekologów...bo nim zaszlam w ciąże to przez dwa lata które sie starałam z mężem o dzidzie ...to tylko tu robili mi młyn w głowie itp..a gdy trafiłam do Polmedu to po trzech miesiącach udało sie nam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska, pierwsze miałam połówkowe, tzn. najpierw dopochwowo potem przez brzuch :) a drugie tylko przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi dzięki, tak sie tylko zastanawialam, a widać już przy pierwszym płeć?:> Mala29, moja bratowa miala dwie cesarki na Bema, i nie narzekała raczej, zresztą u niej to jakoś każdy poród szybko przechodzil, nie było żadych powikłań itp, stworzona do rodzenia:) barberka śliczności z tej Kamilki, i jaka do ciebie podobna!!! na prawde jest rozkoszna!!A Twój brzusio wcale nie taki wielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobry lekarz je wykonuje to można już zobaczyć płeć dziecka, u mnie to było tak na 80% ze dziewczynka, a teraz to już pewność mamy w 100% ........ zdjęcia nie kłamią :P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska wysłałam jeszcze jedno i tu już widać jaki duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margii ma rację jak lekarz jest dobry to się nie pomyli ,a partaczy nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Usg w 12 tygodniu miałam robione pól na pól tzn najpierw Pani dr spróbowała przez brzuch ale jeszcze dobrze nie było widać i zrobiła do pochwowo, u mnie jeszcze nie było widać płci.aha dziewczyny z kremów polecam mustelle naprawde jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała29
Listka,ja pierwsze badanie miałam robione w 12 tygodniu i nie było jeszcze widać płci dzieciątka... teraz 2 tygodnie temu dowiedziałam sie ze to chłopczyk :-) ale teraz za tydzień idziemy na drugie genetyczne i bede chciala jescze raz potwierdzic oczywiście ze to bedzie synuś :-)...U mnie badanie pierwsze było prowadzone przez brzuszek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barberka super wyglądałaś!! To co kiedy powtórka z tego stanu?:> Kurczaki a miałam nadzieję, że na genetycznym zobaczę płeć, ale przy bliźniakach to tym bardziej może nie być widać. Mustele już używam od serduszek:)Mam nadzieje, że przyniesie pożądane efekty czyli brak rozstępów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska może za dwa lata , ale naturalnie jak wyjdzie to wyjdzie :)) co do kremów to ja stosowała rosmanowski i gerbera , a ni jednego rozstępu a przytyłam oj sporo :) powiem szczerze , że jak komuś mają wyjść to nie wiem jakie kremy by stosował to i tak wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska jak przy tylu kilogramach można dobrze wyglądać to dzięki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowna jest ta Twoja Niunia:)Jakie dlugie włoski miała po urodzeniu:)Śliczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki Sylwia , mała jest mega cudowna i nic więcej dla mnie teraz się nie liczy :) kiedyś nie mogłam patrzeć na takie maluchy tzn. strasznie męczyła mnie sama myśl poświęcenia tyle czasu , a teraz to całkiem coś innego , tego czasu się nie liczy i ciągle go mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki, wtrącę się na chwilkę tylko i polecę szpital na Kamińskiego-z Borowskiej odesłali mnie z sączącymi się wodami mówiąc, że to nic a poza tym i tak nie mają miesca :( Nie miałam swojej położnej opłaconej a mimo to opieka I klasa, urodziłam ostatecznie przez CC i Małej nie dali mi na pierwszą noc-bo na pooperacyjnej sali-nie da się zająć maluszkiem po cc :( na drugą noc-sama poprosiłam żeby ją wzięły(bardzo ciężko zniosłam operację)i nie było problemu-przynosiły na karmienie :) CO do USG prenatalnego-robiłam wszystkie u Dr J.ELias, która prowadziła moją ciążę do końca :) i nikomu innemu nie powierzę kolejnej ciąży :) o płci dowiedziałam się na drugim USG w 22tc :) Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej mój wątek tu zamiera, nikt nawet nie pisze!! co jest ciężarówki z Wami??:) ja mam pytanie, jak to jest z odstawieniem lutki, doktor wspomniał mi, że za dwa tygodnie od poprzedniej wizyty mam odstawić, ale nie dopytałam, czy to tak z dnia na dzień, czy jakoś stopniowo? Jak to u Was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Liska tak z dnia na dzień odstawiłam luteinę, nie trzeba stopniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam ogromnego stresa przed tym pierwszym USG genetycznym, ale nie ma co się tak denerwowac bo nie jest to dobre dla dzidzi :) a snami się nie przejmuj, bo dziwne i nietypowe sny to normalka w ciąży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:), to ja też dołączam do Polmedowych ciężaróweczek:).To dopiero moje początki:),udało się dzięki p. dr Elias:).Wiecie może czy pani doktor pracuje może w jakimś wrocławskim szpitalu?Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne również ;) mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to nie,ale Jej mąż ma prywatną praktykę i oprócz tego pracuje w szpitalu na Borowskiej. Nisia,napisz jaką drogę przeszłaś,który to tydzień i wogóle pochwal sie nam szczegółami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystarczyło farmakologiczne leczenie,ale to co się wydarzyło p. dr nazwała cudem:).Miałam słabiutkie hormony i zatrzymany okres(przez kilka miesięcy) i co się z tym wiąże brak owulacji:( i w sumie wystarczyła sama luteina. W czwartek jadę do Polmedu i będę wiedziała dokładnie który to tydzień (przez to, że nie miałam tyle okresu,ciężko było stwierdzić przy pierwszym usg),podejrzewam, że to 6 tydz. A pani doktor robi usg 4d, orientujesz się Sylwia,bo kiedyś czytałam w internecie,że ma gabinet na Kamiennej i tam robi usg 3d i 4d. W sumie zapytam w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,gabinet jest na Kamiennej,ale jak to jest ze sprzętem to lepiej u zródła zapytać;)Tak sobie myślałam czy nie wybrać tego lekarza na prowadzącego ciążę po odejściu z Polmedu;biore pod uwage właśnie szpital na Borowskiej. A tak wogóle też mam w czwartek wizytę w Polmedzie i też jestem w 6 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nisia 114, dr Elias robi 3d i 4d na kamiennej, robi też USG genetyczne itp, ale na tym etapie to na pewno nie będzie Ci to jeszcze potrzebne, bo kropeczkę będzie widać na 2d:) margi dzięki wielkie, cos boje się tej lutki odstawić, nie mam pojęcia czemu:) Ja juz po USG a więc wszystko w jak najlepszym porządku, NT 1,0 i 1,2 CLR oboje po 46mm, nawet nie dostaliśmy zlecenia na Pappa, ufff kamień z serca, i nawet przez brzuch bylo doskonale wszystko widać!:) emek szukał sisiaka na siłę, coś tam wystającego zauważył, ale doktor nie powiedział ani nie ani tak, więc nic nie wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ten dr fuchs, u ktorego byłam teraz pracuje na Borowskiej, baaardzo sympatyczny i dokładny. a czemu chcesz tam rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,to jak to jest...to nasz dr Elias z Polmedu przyjmuje na Kamiennej?Bo ja myślałam ,że tam Jej mąż ma gabinet/kiedys miał na Glinianej/?? Liska,jakie wrażenia po wizycie u dr Fuchsa?Fajny lekarz?Dużo mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałałyśmy równoczesnie...to jakaś telepatia czy jak;) Mi Borowska najbardziej odpowiada pod względem lokalizacji,mieszkam wprawdzie za Wroclawiem ,ale do szpitala mam 10 minut drogi;poza tym rodzice i teściowie mieszkają w okolicy więc mialby mnie kto dokarmiać;) W sumie to jakoś tak się nastawiłam na ta Borowską i sama nie wiem czemu,na drugim miejscu jest Brochów ale stamtąd lekarze mi nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, wiem, że na pewno robi tam USG genetyczne bo Dr Siejkowski polecił mi ten gabinet albo właśnie dr fuchsa, a że do niego miałam bliżej to się wybralam, poza tym cieszy się świetnymi opiniami w necie! Moim zdaniem bardzo fajny, dokładnie zrobil USG, wszystko tłumaczył, może nie jakiś mega gadatliwy ale to co trzeba to mówił. Ale nie żaden gbur, co do leczenia to nie mam jak się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wszystkiego dowiem o szpitalu na Borowskiej i dr Fuchsie,bo moja sąsiadka prowadziła u niego ciąże i rodziła włąsnie w tym szpitalu; Nie widziałam jej ostatnio,bo siedzi z dzidzia w domku ,ale ja spotkam to o wszystko wypytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja odstawiałam stopniowo lutkę a i tak dostałam krwawienie, więc chyba nie ma znaczenia . Ja schodziłam z 9 , codziennie po jednej w dół w 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem Liska,że jeszcze za wcześnie na takie badana,najpierw trzeba zrobić badanie przezierności karkowej,a to chyba między 11 a 13 tc:). To Sylwia może w czwartek się spotkamy w Polmedzie:),też myślę o Borowskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×