Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Spotkałam dziś sąsiadkę ,która rodziła na Borowskiej.Jest bardzo zadowolona,obsługa bardzo miła i cierpliwa.Ostatecznie skończyło się cesarką ,ale bardzo dobrze wspomina. Moja inna koleżanka obecnie leży w tym szpitalu,bo jest w ciąży pozamacicznej i dzisiaj miała mieć zabieg.Też sobie chwali lekarzy i pielęgniarki,nie wspominając już o warunkach,bo wiadomo wszystko takie świeże i ładne,przynajmniej nie przytłacza. Dzięki ich opiniom zdecydowałam się,że będę rodziła w tym szpitalu.Teraz muszę przemyśleć,którego lekarza wybrać na prowadzącego ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, teraz to mi dałaś do myślenia, muszę popytać dziewczyn na żywo, a nie tylko na forach czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
hej, I co Liska wybrałas już szpital? ja tez sie nad tym zastanawiam czy nie lepiej by było miec takiego lekarza, który pracuje w szpitalu, ale oczywiście z kliniki nie zrezygnuje... Czy lekarze z Polmedu polecają jakis lekarzy,którzy z nimi współpracują, a pracują w szpitalu? Pytaliscie sie może, bo ja nie mam pojecia jak szukac odpowiedniego lekarza... czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, powiem Ci, że ja od samego początku szukam lekarza i nie mam nikogo, pytałam o dobrego doktora od cięć cesarskich to polecił dr Malika, który też współpracuje z Polmedem, robił mi hosteroskopię, pracuje na kamieńskiego. Z Borowskiej np polecałby zapewne dr Fuchsa u kr órego byłam na genetycznym, baadzo sympatyczny i do tego na Rajskiej w przychodni mają super sprzęt do USG, strasznie wyraźnie wszystko widać. Ja chcę znaleźc lekarza ze szpitala a jeszcze nie jestem na szpital konkretnie zdecydowana ale Kamieńskiego najbardziej mi w glowie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Wiesz co Liska poczytalam troche o tym dr Malik i nie ma zbyt dobry opinii...a ty będziesz chciala isc do niego na kilka wizyt prywanie czy na NFZ? kiedy sie pierwszy raz wybierasz? dobrze miec takiego lekarza, który pracuje w szpitalu i dobrze wykonuje cesarskie cięcie...mówisz, ze jestes najbardziej nastawiona na szpital na Kamieńskiego? ja wogóle nie mam pojecia który szpita jest OK. Musze pogadac z dr. S na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, szczęściara przyznam, że nawet nie sprawdzałam opini na jego temat ale dzis już poczytałam i faktycznie ma wręćz fatalane opinie i na pewno sie do niego nie udam. Trzeba szukać dalej:) Ale za to kolejny polecony przez Dr S: dr Pająk, ponoć specjalista od CC już cieszy się fajnymi opiniami, więc być może do niego się udam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
fajne mamy teraz "problemy" - jakiego lekarza wybrać, gdzie rodzić, jaka dieta - podoba mi się to nawet poranne mdłości mi nie przeszkadzają -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj emilia:) a no, tematy nieco inne:) Sylwia dobry wybor dr Fuchsem, naprawdę fajny gość, a do tego to USG, ktore ma na Rajskiej, normalnie cud malina, bardzo dokładne. Moj emek mnie ciągnie do niego chociaż na jedno Usg, bo poszukuje siusiaka, a w naszej klinice cieżko było dojrzeć poza tym wizyta dopiero za trzy tygodnie, a on z tych mega niecierpliwych:) Dziewczyny boli mnie dziś dość mocno podbrzusze, zwłaszcza po prawej stronie jak lekko nacisnę, tak pod brzuchem a lekko nad pachwinami, co to możę być, czy to normalne takie bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,ja się wcale Twojemu Emkowi nie dziwię;)Wiesz ja też z tych niecierpliwych dlatego doskonale rozumiem i jak bedę na takim etapie jak Ty to też pewnie nie odpuszczę i będę chciała wiedzieć już i natychmiast;)Nie ruszę się z gabinetu dopóki lekarz mi nie powie czy chłopczyk czy dziewczynka;) No a u Was to już jest mega ciekawie ,bo Wy macie słodką dwójeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę coś sprostować;nie wiem jak to się stało ,ale pomyliłam się w obliczeniach...ja taka dobra w arytmetyce,no szok,chyba ta ciąża tak na mnie dziala,że nie myslę raconalnie i tylko dzidziuś mnie interesuje;)Dzisiaj jest 8 tygodni i 2 dni i kolejny tydzień zaczyna mi się zawsze w środę a nie w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie pisałaś, który to tydzień:) Z tym liczeniem tygodni to w ogóle dziwna sprawa, dla naszych lekarzy liczy się skończony tydzień czyli jak u Ciebie to jest 8 tydzień, a gdzie indziej liczy się trwający, czyli u Ciebie 9 tydzień:) ja tam zawyżam do góry:)więc u mnie dziś zaczynam 15 tc:) Właśnie chyba przez to, że jest dwójka to zależy mu mega na sisiaku, dla mnie to w sumie obojętne, ale jak wcześniej miałam czutkę na dwóch chłopaków tak teraz wydaje mi się, że może parka będzie, fajnie by było!!:) A jak Ty się czujesz? Jakieś mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu może jakaś mama bliźniaków? szukam wózka.... i mam problem, choć i tak na uwadze ma jedynie ABC Design2012, ale chciałam zapytać jakie spostrzeżenia w ogóle na temat bliźniaczych wózków? wiem, że na wózki troszkę się czeka, pewnie jeszcze zależy od koloru, do tego ponoć na bliźniaki trzeba się szybciej przygotować, więc zaczęłam się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam pisałam,ale na naszym pierwszym forum;) Jeśli chodzi o samopoczucie to naprawde nie mogę narzekać;mdłości żadnych,wymiotów żadnych,czasem boli mnie głowa i szybciej się meczę,ale poza tym jest naprawde ok,czasem zapominam ,że w ciąży jestem:)fakt ,na poczatku miałam kilka razy tak,że mi jakies zapachy przeszkadzały,szczegolnie te z" perfumeryjne" ale teraz już mi to nie dokucza. Mogłoby juz tak pozostać:))) Moje przeczucia też wskazują na chlopca,nie wiem dlaczego ale jakoś tak czuję i nawet często jak mówię o maluszku to w męskiej formie:)zobaczymy za jakiś czas czy mnie matczyna intuicja nie zmyliła;) Liska,a Ty jak?Wszystko dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam dokładnie ten sam wózek pod uwagę,gdybym miała bliżniaki:) Chyba najfajniejszy i najładniejszy,bo z tymi podwójnymi to problem jest,nie ma takiego wielkiego wyboru. Ja mogę Ci powiedzieć ,że wózki tej firmy bardzo dobre są.Ciekawe w formie,proste w obsłudze i bardzo dobrze sprawują się w użytkowaniu codziennym. Ja biorę dla swojego malucha też ABC design tyle,że pojedyńczy:)Mój favoryt to 3 tec czarny lub czarno biały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie najfajniejsze możliwości ma ten wózek, jeszcze muszę go na żywo zobaczyć, ja chce czarno- biały:) U mnie, dzięki poza dzisiejszymi bólami podbrzusza super, tylko mam problem z jedzeniem, jestem głodna a nie mam na nic ochoty, jak zrobię sobie wieczorem kanapkę to mnie cofa i jej nie zjadam, zapycham się za to owocami, ale powinnam chyba jeść więcej, tylko nie daję rady bo mnie odrzuca. Już nie wiem co robić. Mam 1,5kg na plusie to chyba mało?? a poza tym to szybko sie męczę, byłam na imprezie w sobotę i po jednym tańcu byłam zziajana jak po maratonie. no i rosnę z dnia na dzień...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest ten 3tec:) Ja po pierwszym USG przylecialam do domu i pierwsze co to szukałam wózka, bo wiadomo te dla bliźniaków nie są tak piękne jak dla jednego dzieciaczka no i wybor dużo mniejsze, ABC design zoom widzialam już na żywo jak szła jakaś Pani z bliźniakami i jest mega długiii, ale lepsze to niż ścisk dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze,że samopoczucie nienajgorsze:) Z jedzonkiem ja nie mam problemów,ciagle mam na coś ochotę i najchetniej żeby było to coś ostrego.Z tymi ogórkami to w moim przypadku mit sie okazał,bo ja wcale nie mam ochoty na kiszone,ani na sledzie ani na tym podobne smakołyki;) Teraz waga tez nie idzie mi w górę,w tygodniu przytyłam 300 gr...no ale ogólnie od stymulacji to 4 na plusie jest.Wbijam się w stare ciuszki ale brzuszek mi widać:) Ty faktycznie niewiele przytyłaś,w sumie to dobrze ,bo wcale nie jest zdrowo w w ciąży jak słoń wyglądać.A z tym apetytem to tak od poczatku słabo Ci szło czy dopiero teraz???ja się chetnie zamienię,bo u mnie mąż nie nadąża jezdzic do sklepu po zakupy;) Aha,a meczę się też szybciutko;jak się w domu nabiegam po schodach to normalnie zadyszkę mam jakbym maraton przebiegła;) Nie wiem czy w którymś Askocie mają na wystawce blizniacze ABC ale wiem,że sprzedają i te pojedyńcze to sobie można obejrzeć,zadzwoń do nich i zapytaj. Z wózkami to ja zła troszke jestem,na allegro tyle fajnych modeli ,ale ja w ciemno nie kupię,muszę obejrzeć jak to w realu wygląda,jak się prowadzi i wogole a we Wrocławiu słabo z wyborem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz mieć je dodatkowo a tu gondole składa się w pół i pełnią dwie role :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tego to nie wiedziałam;) Z tym,że foteliki do auta sie przydadzą więc i tak trzeba kupić:) Liska bedzie miała zagwostkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do czego się przydadzą jak już je będziesz mieć ? właśnie chodzi o to, że nie trzeba dokupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko, że na innym forum bliźniakowe mamy bardzo chwaliły ten wózek i na inny by nie zamieniły :) a ja sama byłam gotowa go kupić z tym , że później się okazało , że już nie potrzebuję :) a ty Sylwia już myślisz nad wózkiem ? bo mogę Wam tu trochę doradzić z doświadczenia na co zwrócić uwagę :) ja osobiście mam Quinny buzz 3 , jestem zadowolona , ale jeden minus to kółko przednie piankowe , które ślizga się na bardzo gładkich powierzchniach :( można dokupić do niego koło terenowe pompowane , lub zrobić z niego czterokołowca , łatwo się go składa, jest bardzo lekki, no i zajebiście wygląda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera,ja nie jestem super obcykana w blizniaczych wózkach więc nie bedę sie upierać,mnie się po prostu z wygladu bardziej podoba ABC i gdybym miała kupować to wybrałabym ten. Być może mniej funkcjonalny od tego co Ty poleciłaś,ale ja już taka jestem ,że biorę pod uwage różne aspekty,w tym wygląd:)No ale nie mam tego problemu i muszę się skupić na wózkach pojedyńczych:) Pytasz czy już wybieram,oh ja to wózki miałam upatrzone już zanim byłam w ciąży...zresztą nie tylko wózki,to się tyczy mebelków,tapety do pokoju malucha i wszystkich innych gadżetów,jakoś mi to psychicznie pomagało w oczekiwaniu na zajście w ciąże:) Twój wózek też jest na mojej liście i to własnie 3 bo 4 mi sie nie podoba, a wraz z nim jeszcze kilka innych np.chicco i move,recaro babyzen...no ale jakoś mnie ten abc najbardziej kusi,tym bardziej że znajoma ma i jest bardzo zadowolona/a mały ma 3 latka i nadal korzysta/:) Ja bedę rodzic w pazdzierniku więc do tego czasu moga sie jeszcze jakieś fajne modele pojawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się abc podobał strasznie, ale okazyjnie trafił mi się ten i się skusiłam :) a ty widzę, że full wyprawka wybrana :))) fajnie macie , troszkę zazdroszczę , bo mimo, że ciąża była dla mnie ciężka to miło wspominam wybieranie rzeczy dla maluszka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że uwielbiam ogladać wszystko co dla maluszków;te wszystkie rzeczy takie słodkie są i śliczne:)Nie to co 30 lat temu;jak mi mama opwowiada,że spioszki były wpisywane do książeczki to mi sie weirzyć nie chce...bobofruty to rarytas był,no a teraz w sklepach wszystkiego pelno tylko wybierać przebierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt , teraz wszystkiego pod dostatkiem, ale kosztuje też masakrycznie :( ale co tam , czego się nie robi dla maluszka :))) w sumie to nie dla maluszka, bo on ma to gdzieś , ale nam jest milej jak dzidzia tak słodko wygląda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie:)Dziecko to chce mieć ciepełko,być najedzone i spać sobie słodko,no a mamusie wariują i wydziwiją z ciuszkami,wózkami i innymi hitami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze słodkim spaniem to tak do końca jest troszkę inaczej :) moja np. prawie wcale nie śpi w dzień :( za to w nocy ma tylko jedną pobudkę i śpi w sumie 11 godzin :) ale w dzień to na początku była masakra , nawet nie miałam czasu do kibelka iść , ani nic zjeść 24 h na cycku itd. teraz odkryła magię telewizora i maty edukacyjnej i jest super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toś mnie pocieszyła;)Ja wiem,że jak się dzidziuś już urodzi to sobie nie będę mogła spac do 9-tej,no ale myślałam,że w dzień chociaż na jedną małą godzinkę pozwoli mamusi zasnąć;) Mogloby to moje maleństwo w mamusię się wdać,czyli być śpiochem...no bo jak sie wda w tatusia to bedę miala przechlapane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×