Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Kamkrzem, gdybym chciała krzyczeć do ciebie to na pewno napisałabym to dużymi literami, tymczasem zwróciłam Ci uwagę. forum jest anonimowe, może u napisać każdy i tak samo każdy może to czytać. widocznie odkąd tu jesteś nie trafiłaś jeszcze na "chochliki", które potrafią oczernić i obrazić każdą z piszących tu dziewczyn. Dlatego jak ktoś sam nie ujawnia swoich danych osobowych to na pewno nie powinna robić tego inna osoba korzystająca z forum. wroclawianko, na pewno biało-kolorowy pokoik będzie piękny:) mój m jak bylam w szpitalu pokupował naklejki na ścianę. Ale już nie mialam serca marudzić, że niestety każda jest z innej parafii a na ścianie zrobił się jakby balagan:) W tk maxxie faktycznie można super znaleźć ciuszki, ja widziałam matę snoozybaby za 100zł, ale już kupiłam wcześniej...;/ ja ma termometr ten bezdotykowy thermoflash, i faktycznie pokazuje jak chce, ale jak klikne w tym samym miejscu, np na środu czoła to pokazuje to samo. w alternatywie mam zwykły do pupy wkladany. Kurcze tak mi mówicie o tym nexcie, a jadę jutro do drezna a tam jest ich cały sklep, boję się, że majątek tam zostawię:) A moja kreska pojawiła się koło 6 miesiąca, i jeszcze mam cienki ślad. Co do butelek to terz u nas tommme jest ok, nie ulewają, ale na początku nuk się lepiej sprawdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacze super, tylko, że cena.... za dwa musiałabym zaplacić 400 z w ikei 100 za dwa i są calkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem mi kreseczka pojawiła się tak pod na początku 7 miesiąca odkąd mi pępek wyszedł do przodu śmiesznie to wygląda, ale mam nadzieję, że zniknie:) lena ten wózek sola jest naprawdę bardzo fajny, ja też nie mam zamiaru kupować dużego z dużymi kołami, ważne żeby Wam odpowiadała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byłyśmy wczoraj na 3d/4d wszystko z Anetka w porządku:) ale leniwa była jak na złość i spała, także ładnych ujęć nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem u mnie jeszcze nie widać tej pręgi, pępek też jest "w środku":-) Wroclawianko ja również uwielbiam TK Maxxa, można tam znaleźć naprawdę fajne okazje. Ostatnio widziałam śliczną sukienkę dla 4 letniej dziewczynki, przeceniona- uwaga- z 1024 zł na 124 zł:-) Co prawda nie wiem, czy te oryginalne ceny na metce są prawdziwe, ale chyba tak. Co do pracy to ja naprawdę super znoszę ciążę, więc mogę jeszcze spokojnie popracować miesiąc, czy dwa. No chyba, że w międzyczasie poczuję się gorzej, wtedy oczywiście nie będę się wahała ani chwili:-) Sylwia koloru jeszcze nie wybraliśmy, najgorsze w Soli jest to, że nie będziemy mogli obejrzeć każdego z koloru na żywo, a podejrzewam, że t znacznie ułatwiło by nam wybór. Zastanawiamy się nad czerwonym i tym z jeansu, choć ciężko mi sobie wyobrazić jeansowy wózek:-) Liska zazdroszczę wizyty w Dreźnie, a raczej w Nexie:-) Szkoda, że nie będzie jeszcze wyprzedaży, ale może uda Ci się upolować jakieś okazje. Kalinka super, że z malutką wszystko ok:-) A przypomnij mi proszę, na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka pisałyśmy w tym samym czasie i nie zdążyłam zobaczyć, że to już 33 tc. Czyli Anetce niedługo 2 kg stukną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka to już kawał dziewuszki!!Jejku jak ten czas leci, niedługo forum mamusiek ruszy pełną parą:) W tk maxxxie myślę, że ceny prawdziwe, ale raczej sa to pierwsze ceny w kórych towar został wypuszczony na rynek. Ale okazja mega z 1000 na 100:) Zobaczymy, może bedą jakieś okazje już w nexcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nexta to mam też ciuszków od kuzynki bo ona lubi firmowe, ale takie wyjściowe,także zaoszczędziłam zwłaszcza na ciuszkach, nie wiedziałam, że sa tak drogie:( Do kupiłam body z długimi rekawami i pajacyki bo takie dostałam w wiekszych już rozmiarach, nawet kombinezon nie musiałam kupować:) Liska zleciało i to szybko:) pamiętam jak Wy byłyście na tym etapie:) Lekarka kazała mi sie już przygotować pod koniec grudnia bo to różnie bywa nie sugerować się tym tp15 stycznia w 37 tyg już można urodzić tym bardziej, ze moja już nisko główką, ale zobaczymy jak będzie. Łożysko ma już 1 stopień dojrzałości co to oznacza bo przeczytałam po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalniko jak miło słyszeć,że u Twojej córci wszystko dobrze i że ładnie rośnie.Wagę ma już całkiem fajną:) Szkoda,że sesja Wam się nie udała,no ale tak to bywa,że dzieci się buntują i nie chcą pozować,wola sobie smacznie spać;)Już niedługo będziesz miała ją w calej okazałości i wreszcie nacieszysz oczy śliczną buzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :-) Ale naprodukowałyście od wczoraj :-) Ja to się cieszę , że wczoraj już było, bo ten wczorajszy dzień nie mogę zaliczyć do udanych :-( Źle się czułam, brzuch był jakiś dziwny, maluszek niezbyt był chętny do dawania znaku o sobie, więc od razu czarne myśli :-( tak, że o 20:00 byłam już w łóżku i powiem Wam, spałam do rana. A dziś już wszystko w normie, mały szaleje od rana tak, że eMek był w szoku jak mi dziś się brzuch ruszał i u mnie lepsze samopoczucie, że nawet poszłam na miasto. A teraz udzielanm odp. tj.: EwelkaB, tak to ja byłam z eMkiem w Polmedis. Miałam wizytę na 17:40, ale było jakieś duże przesunięcie, a potem to chyba my zrobiliśmy "zator kolejkowy", bo mój eMek wdał się w rozmowę o wszystkim i niczym z Panem Doktorem :-) Sylwia, teraz w Polmedis to mają gdzie robić nową galerię maluchów, bo już gabinety są na piętrze, a tam duuuuużo ścian do wieszania zdjęć, w tym Twojej Lenki :-) Lena, jak napisała Sylwia, zostałam pacjentką Dr Alicji. I podziwiam Cię, że Ty jeszcze w pracy. Wrocławiankaoo, ten Twój eMek to się chyba minął z powołaniem w kwestii zawodu :-). Ja jak ostatnio pojechałam wybierać firankę do pokoju i pytam mojego "to która i jak ma być uszyta?", odpowiedź padła "ja Ty uważasz" i tak jest prawie ze wszystkim, czasami ma jakieś przebłyski w kwestii dodatków. Ale widzę, że bardzo się z wszystkiego cieszy i w ciągu dnia zagląda do pokoju Antosia :-) Wrocławiankaoo, a z jakiej firmy zamówiłaś łożeczko w 3KIWI? Ja mam jeszcze u nich do odebrania półeczkę na ścianę. Kalinka, fajnie że u Twojej córeczki wszystko w porządku i już duża z niej dziewczynka :-) Czyli czas szykować torbę do szpitala. A przyszły mi body i pajacyki z M&P, takie proste, ale bawełna super i cena była ok, bo za 5 sztuk zapłaciłam 111zł, czyli za szt. wyszło po 22 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Liska, pewnie że biało kolorowy też ładny, no a zresztą myślę że jak tylko mała podrośnie to i tak będzie w nim to co ona sobie zażyczy i wszelkie moje normy estetyczne pójdą sie paść, nie wykluczam ze wszystko będzie w różu, bo z tego co wiem to wiekszość małych dziewczynek ma taki etap :) A i naklejki z kolorowymi zwierzątkami też oczywiscie mam :) No a ceny ochraniaczy rzeczywiscie kosmiczne, dlatego ja na razie odłożyłam ten zakup, a później się zobaczy. Kurcze a z tym termometrem dalej nie mam jasnosci :( Lenka, a jaką Solę dowieźli do 3 kiwi, bo w Smyku w Auchanie stoi czerwona i taka fioletowa. Rzeczywiście z tą jeansową może się okazac że na żywo już niekoniecznie fajnie wygląda :( szkoda że nigdzie nie ma jej do pooglądania. Czekająca, emek też generalnie każe mi samej podejmować decyzję i ostateczna należy do mnie ale lubi być o wszystkim poinformowany no i czasami sam wyskoczy z pomysłem a wtedy trzeba go realizować :) A łóżeczko wybrałam z PINIO Mini, szare, więc chyba takie jak Ty :) Kalinka, ale mnie zmroziło jak napisałaś że doktor kazała Ci się szykowac na koniec grudnia bo ja mam termin na 19 stycznia i bardzo bym nie chciała żeby mnie złapało wcześniej. Tym bardziej ze mam mieć planowana cc u mojej pani dr a tak to trafiłabym losowo na dyżurnego. No i Twoja niunia to już duża dziewczynka prawie 2 kg, rosną teraz dzieciaczki jak na drożdżach :) No i najważniejsze że zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławiankaoo, łożeczka mamy takie same :-) ja dodatkowo wzięłam z szufladą. Leży jeszcze w paczkach i czeka na swój czas. A i masz problem dywanu z głowy, bo ja nadal szukam i nic mi się nie podoba :-( Ja ostatnio znalazłam na allegro takie drewniane literki na ścianę z imieniem dzidziusia i chyba się skuszę bo są fajne http://allegro.pl/drewniane-literki-na-sciane-imie-dla-dziecka-20cm-i2776617324.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocławianko nie bój się kazała mi się przygotować w sensie szpitalnym torba itp bo to różnie bywa 15 stycznia będą skończone równe 40 tygodni, a można nawet urodzić już w 37 tygodniu, wszystko zależy od dzidziusia, kiedy mu przypasuje:) Widzisz Sylwia i Liska też miały niespodziewane porody i pomimo, że nie było ich lekarzy skończyło się wszystko dobrze.Ja biore też pod uwage, że to ciąża po ivf i dodali te dwa tygodnie do punkcji i nigdy nie wiadomo.Zresztą może mi łatwiej mówić bo ja nie będę mieć cesarki i wszystko jedno mi kiedy mnie złapie. Twoja Pani Dr. będzie wiedziała kiedy Cię skierować do szpitala, nie martw się:) jesteś pod dobra opieką:) dzięki za pochwały dla mojej dużej dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawiankoo Czekająca widze,że wiele z Nas bedzie mialo te łóżeczka z drewnostylu z serii pinio:) My tez bedziemy mieli ale chcemy biale i te z funcka tapczanika :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca dobrze,że już się lepiej czujesz.Domyślam się,że byłaś cała w nerwach,sama pamiętam jak panikowałam jak Lenka się nie ruszała przez jeden dzień.Ah te dzieci,moglyby oszczędzić mamusiom stresu;) Wiem wiem ,że Polmed sie rozbudował:)Emek był po dokumenty do becikowego i pani Kasia go oprowadziła po nowej częsci,opowiadał mi że to już zupełnie inne miejsce:) literki są rewelacyjne i nawet w mojej ulubionej kolorystyce by się znalazły,tylko ja mam tapete na ścianie i szkoda mi ją potraktować taśmą dwustronną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, superaśne te literki :) ach tyle pokus :) Ja na razie wziełam łóżeczko bez szuflady z nadzieją ze się zmieszcze a jak będzie cięzko to dokupię szufladę. No i racja że dywan mam z głowy, bo pewnie sama zauważyłas ze z dywanikami dziecięcymi jest mega problem jakieś same takie niemiłe w dotyku. Emek w końcu kupił w Leroy Merlin w Legnicy bo akurat był na weekend u rodziców. We Wrocławiu z takich dużych czyli 190x290 został tylko niebieski ze zwierzakami duży jest wybór takich malutkich ale nie wiem czego szukasz. Gdybyś się skusiła to szukaj takich grubych akrylowych bo widziałam ze rzucili teraz jakieś nowe dla dzieci ale takie niefajne w dotyku więc tych unikaj. Generalnie to tych dywanów dla dzieci w Leroy Merlin kiedyś był fajny wybór (wtedy ja byłam na etapie staranek a koleżanki urządzały pokoiki i pokupiły na prawde fajowskie), teraz został ten jeden niebieski i malutkie. Rozmawiałam z Panem z działu dywanów i powiedział że teraz wyprzedają poprzednią kolekcję a kolejna nie wiadomo kiedy będzie no i będzie droższa, więc to drugi powód dla którego nie walcze z emkiem o dywan. Kamkrzem, My tez kupiliśmy białe mebelki tylko ta kolekcja Pinio Mini jest albo z różowymi dodatkami albo szarymi i my wybrałyśmy szare :) Kalinka, dzięki za słowa otuchy :) A z torbą racja ja zamierzam juz spakować na początku grudnia. No i kto wie moze się spotkamy na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ale cisza tu nastąpiła. Wrocławiankaoo, pokus jest faktycznie dużo, ale jak się czeka na to upragnione szczęście 7 lat, jak w naszym przypadku, to człowiek chce żeby maleństwo po narodzinach miało to co najlepsze, tym sposobem oszczędności topnieją :-) Ale te gadżety i ciuszki dla maluchów są takie cudowne, że człowiek nie może się oprzeć. Lena, daj znać jak po wizycie i co słychać u Waszej Hani ? Życzę Wam udanego weekendu, a tym które mają zamiar "buszować" po sklepach, to udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca jest dokładnie tak jak mówisz. Jak się czekało na maleństwo latami to teraz nieba by się chciało przychylic. Te literki to już też oglądałam i chciałam nawet zamóic ale u nas jeszcze imię Amelka nie jest na 100% więc wstrzymuję się z tym na razie. Ale potem na pewno zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_80
Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie: na jakim etapie ciąży rozmawiałyście ze swoim lekarzem o porodzie (sposobie)? Przy ciążach bliźniaczych to rozumiem, że robią od razu cc, ale przy c.pojedynczych jak nie ma wskazań czy można o tym swobodnie z lekarzem rozmawiać? Jestem na początku ciąży, ale nie chcę czekać do porodu żeby zobaczyć czy będę miała wskazania czy nie. Jestem polmedową pacjentką, ale nie wiem jakie podejście ma mój lekarz, nie chcę zmieniać lekarza i w ogóle nie wiem jak zacząć rozmowę :/ dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sklepy dzięki nam mają dobre utargi;)Sama się zastanawiam po co kupiłam 8 kocyków?!Ehhh,przez ta moją Lenke w zakupoholizm wpadne;) Lenka jak po wizycie? Mania,lekarze z Polmedu nie pracują w szpitalu więc się na cc nie umówisz.Mogą Ci wystawić skierowanie pod warunkiem,że bedą jakieś wskazania.Niby Polskie Towarzystwo Ginekologiczne zaleca rozwiazanie przez cc ciązy po ivf,ale szpitale raczej sie do tego nie stosują,po prostu zalezy na jakiego lekarza trafisz na dyzurze. Jesli Ci zalezy na cc to powinnaś poszukac lekarza,który w szpitalu pracuje i z nim ewentualnie uzgodnic takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mania, jeśi chodzi o cc to podpisuje się pod tym co napisała Sylwia, bo tak rzeczywiscie jest. ha, ha Sylwia masz rację z tymi sklepami :) a z kocykami to jesteś niezła, ja na razie kupiłam jeden i zastanawiam się czy drugi będzie mi potrzebny :) a tu proszę chyba nie ma co sie zastanawiać tylko kupować, tym bardziej że na razie kupiłam taki nie za gruby Lovi z Matexu wiec na pewno przyda się jakiś grubszy. Wczoraj w końcu dojechał mój wózek z Warszawy, superaśny, tylko musze go odświeżyć, czyli przeprać żeby nabrał blasku i będzie git :) Dostałam też 2 kombinezony od koleżanki po córeczce więc zakup mam z głowy no i wór ciuchów od koleżanki, wprawdzie po chłopcu ale na poczatek do leżenia w domu będa jak znalazł, bo nie sądzie żebyśmy zimą bardzo spacerowały i prowadziły życie towarzyskie, więc mogę tracic kaskę na "wyjściówki " :) A własnie Sylwia, jak to jest na Borowskiej, jak leżysz w szpitalu to ubierają maleństwo w ubranka szpitalne czy trzeba mieć swoje ? A z pokusami to powiem Wam że boję się o mojego emka, że on bardziej zeświruje niż ja, bo jak byliśmy razem na weekend w Smyku i Mothercarze to łapał jakieś różowe kiecki i białe futerka i z mega ucieszem na twarzy mówił " oj ja to będę Hanuli kupował :) " a znając jego obietnicy dotrzyma. Będę musiała jakies subkonto utworzyć zeby oszczędności nie przepuścił :) Choć może ja nie lepsza bo ostatnio wyszłam z H&M ze słodziarska sukieneczka na 68 więc nie wiem kiedy Hania ja włoży, biorąc pod uwagę że jest z dzianiny :) Ale się rozgadałam, a co u Was jak samopoczucie i wyprawki, Lenka jak wizyta i Hania ? Ja mam w środę i skreślam już godziny ;) Udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko,dzieciaczka ubierają ,ale te ciuszki to jakaś masakra,w takim sensie że to sprane i wyświechtane:(.Moja przez dwa dni chodziła w ich ubrankach jak leżałam na wybudzeniówce,potem kiedy juz byłam na chodzie to ubrałam ją w swoje ciuszki.Podobnie z kocykiem i rożkiem,tez miałam swoje. Do środy juz nie daleko,jestem bardzo ciekawa co tam u Twojej Hanulki słychać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dziękuję za info, w takim razie jeszcze pomyślę co zrobić. A co słychać u Lenki, pewnie wyrosła. Karmisz cały czas piersią, jak tam mijają nocki ? Powiem Ci że jak ostatnio trafiłam na jej śpiąco-uśmiechnięte zdjęcie na poczcie to samej mi się buzia ucieszyła tak słodko wygląda :) A i jeszcze w kwestii zakupów to ostatnio widziałam w Smyku (wprawdzie kolo Korony, ale podejrzewam ze tak jest we wszystkim) fajne promocje bodziaków np 3 szt z długim rękawem za 30 zł, nie wiem tylko jak z rozmiarami bo te które mi wpadły w ręce były na 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu :-) Sylwia, oj to poszalałaś z tymi kocykami :-) Ja się zastanawiam ile mam ich kupić. Na pewno kupię ten otulaczek Wraperr Newborn i myślałam o dodatkowym kocyku. A mam pytanie do naszych Mamusiek w kwestii wanienek i stojaków do nich, bo nie wiem jaka wanienka jest dobra. Oglądam takie tradycyjne i profilowane, i jestem w kropce ... Wrocławiankaooo, fajnie że masz znajomych, którzy dali Ci ubranka. U mnie niestety wszyscy mają już duże dzieciaczki i rozdali swoje zbiory, więc muszę sama kompletować ciuszki. Kombinezon kupiłam w SMYKU za 75zł bo miałam kupon na 20% upustu, i też trafiłam na promocję, że body z dł. rękawem r. 56 /3 sztuki/ były za 29 zł, a dwupak śpioszków do nich za 25zł. W weekend była fajna pogoda, więc je wyprałam i jutro mam zamiar je wyprasować. Już sama nie wiem co mam jeszcze dokupić. W rozm. 56 mam ich trochę, ale tylko 3 pajacyki i chyba zacznę polować na ciuszkiw rozm. 62. Takie też prosiłam, żeby moja siostra mi kupiła w UK. A jak tam pokoik dla Hani już gotowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mam jeszcze pytanie w kwestii ciepłej czapeczki na zimę, bo nie wiem jaki rozmiar kupić ? Patrzyć na obwód główki czy rozmiar, jak przy ciuszkach ? Z góry dziękuję za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, pokoik Hani wciąż sie robi ;), w środe ma być łózeczko i materacyk wiec Tato Hani twierdzi że w tym tygodniu skończy a jak to będzie to zobaczymy ;), bo jeszcze musi zainstalowac póleczki i parapety i instalację na firany, a że okna sa połaciowe to trzeba pokombinować. Co do wanienek to wiem ze położne i mamy nie polecją tych profilowanych czyli z wmontowanym siedziskiem. Ja w końcu kupiłam wanienkę z Ikei za 19 zł, jest trochę krótka ale fajna szeroka i głeboka wiec później zamierzam wstawiac ją pod prysznic zeby mała miał frajdę z kąpieli bo nie mamy wanny. No i poczytałam opinie na necie i mamy ją chwalą bo ma takie antypoślizgowe paseczki wewnatzr i na zewnątrz, ale moze nasze mamuśki polecą jeszcze coś. A i ja zamierzam ją wkładać na przewijak z Ikei Guliver bo pasuje. A i jeśli chodzi o czapeczki to ostatnio Pani w Mothercare polecała mi takie czapeczki z dzianinki z nausznikami i z bawełnianą podszewką, bo wszystkie inne polarowe wiec średnio oddychajace. mówiła też że jak dzieciątko rodzi sie malutkie to wtedy rozmiar 36 a jak taki średniaczek to 40, wiec ja poczekam do grudnia zobaczymy jaki z Hani będzie duży maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, a jak wyglada ten otulaczek Wraperr Newborn , bo nic mi w googlach nie wyskakuje. Ja musze jeszcze dokupic kocyk ale własnie nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×