Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Kamkrzem życzę szybkiego powrotu do zdrowia i żeby to było pierwsze i ostatnie choróbsko podczas ciąży:-) Ja odpukać jeszcze nie chorowałam, ale faktycznie trzeba zacząć o siebie bardziej dbać, bo jesień tuż, tuż.. Sylwia jeju, już 36 tydz! Czyli zostały Tobie 2 tyg!!! Ale zleciało.. Ja jestem w 18, ale jakoś strasznie mi się dłuży, choć podejrzewam, że tak jak piszesz, po połówkowym zleci nie wiadomo kiedy:-) Liska córeczki śliczne, wyrosną na piękne babeczki:-) Czekająca zazdroszczę tych motylków, ja jeszcze nic nie czuję:-( Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, bo pewnie w niedługim czasie zacznę świrować:-) Kalinka gratuluję córeczki:-) A ja od soboty borykam się z bólem zęba:-( Nie wiem, czy to 8 wychodzi, czy coś z dziąsłami, w każdym razie dzisiaj wybieram się do dentysty to sprawdzić, bo nawet jeść nie mogę normalnie. Mam nadzieję, że to tylko dziąsła i da mi coś do płukania, bo jeśli będzie coś z zębem to nie będę szczęśliwa:-) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie,takie intensywne ruchy poczujecie po 20 tygodniu,dzieciaczki rosną i nabierają siły to i kopniaki będą bardziej odczuwalne:) Lenka bidoczku oby to nic poważnego.Wyrastająca 8 boli jak diabli /a jeszcze bardziej boli po usunięciu, wiem coś o tym,spuchłam jak chomik i tydzień wyjety z zyciorusu miałam:(((/ ,a Ty musiałabyś sobie radzić bez tabletek.Trzymam więc kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! dZis pieknie swieci u mnie slonko, cieplo na dworze:) ja czuje sie o wiele lepiej, ale kaszel najgorszy no i lekko oslabiona, ale jak juz sprzatam oczywiscie w granicach rozsadku to jest ok :) Lena82 Ty tez jestes jakos w podobnym tygodniu co ja? na kiedy masz termin>?> ja tak 31.01-02.02 i czuje jakis mrowki bulgotki itp ale nie caly czas i nie takie mega wyczuwalne. Jestem wg karty ciazy od dzisiaj w 20tyg a wg suwaczka ktory mam ustawiony w kompie i wg gin 19 tydz:) jeszcze troche i zaczniemy czuc ruchy konkretne :) Liska- widzialam zdjecia! cudowne dziewcxzynki!!! A jak piesek??? jakas zmiana????? Czekajaca- Ty juz czujesz takie prawdziwe ruchy dziecka czy wlasnie takie mrowki bulgotki motylki? i codziennie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem tak jak pisałam, takie motyle, mrowienie, nie wiem jak to nazwać. Tak jakby mi coś pływało w brzuchu :-) To nie są typowe "kopniaczki". A jeśli chodzi o zdrówko, to własnie mój eMek wrócił z L4 i antybiotykiem, bo ma zapalenie zatok. Wychodzi jazda na motorze. Dostał DUOMOX i syropek na kaszel, i oczywiście dostanie eksmisję z sypalni :-))) a kichać to ma zakaz. Lena, współczuje bo ja to się strasznie boję dentysty. U mnie bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobić. Ostatnio poszłam na przegląd i jest mały ubytek w 7, ale chyba sobie odpuszczę bo do końca nie wiem jak z tym borowaniem w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wiem, jak boli wyrastająca ósemka, dlatego umieram ze strachu.. Oby to jednak były dziąsła:-) Kamkrzem wg miesiączki termin mam na 7 lutego, a ten czwartek kończę 18 tydzień, więc prawie identycznie lecimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, rośnie nie wiadomo kiedy, za 2 tyg będzie miała już 4 m-ce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena moga to być też dziąsła ja tak miałam myślałam, że mnie boli ząb i się psuje i okazało się, że dziąsła, a zęby ok. Ponoć zaczynają się tak psuć pod koniec szóstego i w czasie połogu, także po ciązy, trzeba dentyste odwiedzać. Dentystka kazała mi używać pastę meridol i płyn do płukania, też meridol. Na razie juz mi tak nie krwawią. Kamkarzem super, że juz lepiej się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi ale twoja mała urosła, a te włoski takie długie ma fajne, niedługo jej gumeczki będziesz musiała kupić i kiteczki robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii kochana własnie wczoraj o Tobie myślałam, byłam ciekawa co tam u Ciebie i u Amelki :-) jest świetna, wydaje mi sie, że dośc duża jak na 4-miesiące. Super :-) Lena jesli chodzi o dentyste to ja w ciąży poleczyłam sobie wszystkie zęby i teraz mam spokój :-) nie ma żadnych przeciwskazań. Teraz tylko mam masc na dziąsła, używam jak zaczynaja krwawić i płyn do płukania dentosept na bazie ziół. Ja zawsze używałam płynu do płukania meridol jednak Pani doktor zakazała mi go używać w ciąży, bo jest dośc mocny i jest w nim dużo chemii, żeby ograniczać tą chemie jak się da, a poleciła ten delikatniejszy na bazie ziół :-) Takie dostałam zalecenia od Pani doktor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała właśnie drzemkę sobie ucina a ja korzystam z tego i buszuję po necie :) rzeczywiście każdy mi mówi, że jak na 3,5 m-ca to jest duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek idę na szczepienie do mojej pani doktor i zobaczymy ile przybrała na wadze i ile urosła od ostatniej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam z galerii i nie mogę sie nadziwić jak ta Amelka urosła:)Taka" dorosła" się zrobiła,a na tym zdjęciu co leży w łózeczku taka wyciągnięta to wydaje się,że ma 6-7 miesięcy;) Śliczna jest,niech dalej tak pięknie rośnie i będzie zdrowa:)Słodzina kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja rodziłam naturalnie i poszło gładziutko :) gorzej było po , ze szwami . No chyba faktycznie szybciej to idzie po IVF, ale u mnie było odłożenie fenka i też przez to poszło szybko , no i na ostatnie zakupy pojechaliśmy do Wrocka dzień wcześniej (200 km w obie astrony ) no i chyba to też było powodem , chociaż tydzień wcześniej już brzuch mi mocno opadł :/ Margii dziewucha rośnie jak na drożdżach i jakie ma śliczne włoski :) Liska dziewczyny są niesamowite :* To i ja się pochwalę moją już prawie 10 miesięczną kruszynką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera czyli jest szansa, że naturalnie mi się uda bo już myślałam, że wszystkie dziewczyny miały cc po ivf. Podeślij fotki małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, Twoja Kamilka to już bardzo duża Dziewczynka :-))) I jakie mamy ładne ząbki :-) Śliczna ;-) Jak oglądam zdjęcia Waszych pociech, to aż nie mogę się doczekać swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera Kamilka jest cudna te oczka ma takie śliczne i jest taka wesoła na każdym zdjęciu jest uśmiechnięta mała top model Ci rośnie, widać, ze lubi aparat, a on ją oczywiście:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dziś miło,takie ślicznoty mamy w galerii,ze szok;) Zdjęcia są cudne,a sama modelka jeszcze cudniejsza;) Człowiek jak patrzy na taką uśmiechniętą buzkę to zapomina o wszellkich problemach,takie chwile chciałoby się zatrzymac na zawsze. Kamilka jest urocza,rośnie z niej słodka flirciara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę,że mógłby wreszcie jakiś chłopiec do tej naszej galerii zagościć;)Nisia,Szczęściaro oczekujemy na fotki Waszych synków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już za chwilkę poczujecie kopniaczki. Mi mija 22 t.c. i jak tylko usiądę albo się położę to już zaczyna maluszek szarżować i najlepsze że brzuch już skacze za każdym razem jak mocniej się poruszy ;)) Ostatnio zaczęłam też odczuwać jakby skurcze. czytałam że od 5 m.c. mogą to być skurcze Braxtona Hicksa???? Czasem brzuch stwardnieje i czuję takie ściskanie w brzuchu. W piątek jak będę u Elias to zapytam. Piątkiem też sie stresuję oby serduszko było w porządku i nereczka była widoczna. Sylwia Ty już na końcówce prawdziwej jesteś. Moja siostra jes dwa tyg za Tobą i już nie mogę sie doczekać jak jej synek pojawi sie na świecie. Pozdrawiam Was wszystkie i zdrówka życzę dla Was i Waszych maluszków. Jesień już się zbliża a co za tym idzie przeziębienia brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Szczęściaro,ja mialam na myśli fotki chłopców po urodzeniu:)Taki babiniec w tej galerii,że przydaliby sie jacyś przystojniacy;) Masz dziś wizyte prawda?Jestem bardzo ciekawa jaki termin cc Ci wyznaczy dr oraz kiedy zamierza Cie do szpitala położyć,no a najbardziej to jestem ciekawa dzieciaczków ile urosły i jak się mają. Robilaś teraz badania,dobrze Ci wyszły? Nisia a Ty jak sie czujesz?Widzisz jakieś zwiastuny porodu? Ewelka,na pewno wszystko bedzie dobrze z maleństwem, trzymam kciuki:)A skurcze które odczuwasz to dokładnie tak jak mowisz są to skurcze braxtona,macica sobie ćwiczy.Zapytaj swojego lekarza czy nie powinnaś wdrożyć suplementacji w postaci magnezu. Ja też sie już nie moge doczekać rozwiązania,chciałabym już małą tulić w ramionach, a nie tylko ciągle głaskać;) Ja mam jutro wizytę,pisałam wcześniej, że w piątek ale mi się daty pokićkały.Dziś zrobiłam badania krwii i moczu ,a jutro czeka mnie wymaz na paciorkowca.Oby dziad nie zagościł na nowo w moim ciele;( Wiecie co , mam coraz większego stresa...tak mi ucieka dzień za dniem i w sumie to już nie mogę się doczekać porodu,ale równocześnie coraz większy strach mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak zawsze masz dobrą pamięc, zgadza się dziś mam wizyte, ale dopiero na 21.30 także pewnie napisze jutro jak po wizycie...też jestem ciekawa jaki mi wyznaczy termin cc, czy jeszcze będe miala jedną wizyte przed szpitalem itd...dziś się wszystko okaże :-) Badania wyszły w miare ok, mam podwyższony poziom leukocytów, a co za tym idzie pewnie jakiś stan zapalny, zobaczymy co na to doktorek :-)reszta badania ok... Sylwia oczywiście jak już dzieciaczki pojawią się na świecie to na pewno pochwale się zdjęciami :-) wczoraj przyszły mi super wyprawki- ciuszki do szpitala:-) a w przyszłym tyg. mają być już łóżeczka, bo są jakieś opóźnienia...Sylwia ja też zaczynam się powoli stresować, ale nie przejmuje się porodem, ale tym, żeby dzieci były zdrowe :-) Ewelka ja też mam takie twardnienie brzucha, ale nie biore żadnego magnezu, może dziś się zapytam o to czy brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka widzę, że my podobnie idziemy tygodniami, tak masz właśnie skurcze braxtona mi się tez zaczęły odkąd skończyłam 19 tydzień, bierz magnez.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sylwia nie wiem czy oznaki porodu...,ale od paru dni mam takie skurcze w dole brzucha,wcześniej nigdy nie miałam takich i brzuch pobolewa:(.1,5 tyg. temu, jak byłam na wizycie szyjka miała 4 cm.w poniedziałek idę na kolejną wizytę, więc zobaczymy co i jak. Dziewczyny, śliczne te Wasze laseczki:).Oczywiście, że się pochwalimy wraz ze Szcześciarą małymi mężczyznami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, Barberka śliczne te Wasze córcie! Takie już duże z nich dziewczyny:-) Sylwia wierzę, że chciałabyś już mieć malutką przy sobie:-) Na szczęście już tak niewiele Ci zostało:-) Szczęściara powodzenia na wizycie! Co do moich ząbków, to na szczęście było to zapalenie dziąseł, więc dentystka tylko oczyściła mi ząb, wokół którego zrobił się stan zapalny i przepisała płyn do płukania, więc jest dobrze:-) Przed pierwszą inseminacja wyleczyłam wszystkie ząbki, ale wczoraj okazało się, że na dwóch już zaczyna się coś dziać, więc muszę ponownie się wybrać do dentysty. No ale najgorsza wiadomością było dla mnie to, że po ciąży muszę koniecznie usunąć ósemkę:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisia,to Twoja szyjka jeszcze całkiem długaśna jest,ja tydzień temu miałam 2,4 cm. Szczęsciaro ,ja tez się martwię o zdrowie małej przez tego paciorkowca,ale starm się nie nakręcać.Ogólnie im bliżej rozwiązania to coraz więcej obaw człowieka ogarnia,także dziewczyny na półmetku celebrujcie te chwile spokoju;) Lenka,nie zazdroszczę:(Dobrze,że to dopiero po porodzie,a z tym zapaleniem szybko sie uporasz. Kamkrzem jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×