Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

sądzę że tak:) tylko chociaż 50pajacyków dziennie to napewno będzie efekt widoczny! I trzymam kciuki by Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"seven seven" nic mi się z głową nie robi... Chudne, świetnie się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
zobaczcie film na YouTube pt. "Jedzenie ma znaczenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tak milczycie? U mnie dieta super ale dziś o mało się nie złamałam... Taki mały kryzys ale jakoś się powstrzymałam od zjedzenia klera:) Wzrost: 177,5cm 04.02.2012r. Waga: 75,5kg 16.02.2012r. Waga: 67,4kg Cel:60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny gdzie jesteście? Ja zjadłam już swoją porcje ryżu z warzywami i wykonałam wszystkie ćwiczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezryz
wchodzę w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezryz
napisz tylko o co chodzi z tymi pajacykami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
!ryz! mozesz podac przykladowy dzienny jadlospis tego co jesz tylko w dokladnych ilosciach ile czego i o jakich porach bo ciekawa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam pytanie do coiebie RYŻ- zamiast ryzu mozna kasze jaglaną? a czasem ryz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Mnie po czwartkowym odsniezanie dopdl postrzal i jestam uziemiona,siedze w domu.Wczoraj sobie pofolgowalam i wieczorem poszalalam jedzeniowo,ale przynajmniej w ciagu dnia bylo ok.Jak jestem w domu non stop chce mi sie jesc. Dzisiaj juz po sniadanku-ryz + pol jogurtu+cynamon+lyzeczka miodu. Serene63-sa diety ,ktore bazuja wlasnie na kaszy jaglanej,na innych mozna wszystkie rodzaje kasz poza kasza manna.Ja mysle,ze tez bede stosowac zamninniki i raczej to nie bedzie mialo negatywnego wplywu na diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odsnizalam na dzialce altane i tez mnie zlapal postarzl masakra nie moge sie ruszyc jeszcze doapadla mnie jakas grpa zoladkowa i mam dosc dzis zjadalm kasze jaglana , serek homo a wy jecie sam ryz albo sama kasze czy cos dodajecie jeszcze do menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odsniezalam pare razy a bylo tego , bo jeszcze dojscie do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem z dodatkami.Dzisiaj sniadanie tak jak wyzej pisalam,na obiad mam ryz z filetek z kurczaka i brokul;a kolacja to ryz z jablkiem i cynamonem na goraco. Jak szukalam info o tej diecie to znalazlam fajne menu,po 10 propozycji na kazdy z 5 posilkow w ciagu dnia.Wstukaj sobie DIETA RYZOWA _ZDROWIE I URODA,chyba dobrze podaje,tez chce znalezc,bo nie wiem na ile starczy mi inwencji tworczej a tam jest fajna sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrsprz@gmail.com
Witam. Szukam osoby której przyda się ktoś w rodzaju osobistego asystenta, służący. Zupełnie za darmo mogę zająć się sprzątaniem, praniem,prasowaniem, gotowaniem. Moge robić zakupy, załatwiać różne sprawy na mieście, służyć jako kierowca z własnym samochodem (rozliczenie za paliwo). Mam okazję rozpocząc za rok taka pracę za granicą i chcę zdobyć doświadczenie i referencje które są wymagane. Jestem dyspozycyjny i gotowy na bardzo szeroki zakres obowiązków.Mam 26 lat. Proszę o wyłącznie poważne oferty z Warszawy i bardzo bliskich okolic. piotrsprz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezryz
Dzisiaj pierwszy dzień ryżowy. Moje menu to ; moje codzienne śniadanko jogurt naturalny z otrebami i siemieniem lnianym z łyżeczką miodu. 3 wafle z czego jeden z szynka i majonezem. sok marwit. ryż z warzywami na obiadek:) na kolacyjke planuje wafel lub dwa z szynka i papryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksjdbfv
ile mozna schudnac w tydzien na takiej diecie? myslalam ze sie je sam ryz np z tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariotka
czy na tej diecie moze sie splaszzcyc brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopiero teraz znalazłam chwilę by napisać. Waże już 66,9kg pisałam tu już kilka razy na temat tego co jem poczytajcie, jest opisane szczegółowo:) na diecie chudnie się trzy kg na tydzień. I zjadłam dziś tylko dietetyczną zupe pomidorową z ryżem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
a ta pomidorowa robials na jakiejs kostce rosolowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na pomidorową mam od dietetyczki... Gotuje się mała pierś kurczaka, marchewka, woda, jarzynka, przecier pomidorowy, trochę ryżu i do zaciągnięcia jogurt naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
dziekuje tez taka zrobie . a ryz brazowy czy bialy lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profazaII
Ta dieta to zadna tam dieta ryzowa. Po prostu malo jesz. Gdybys w miejsce ryzu jadla kasze efekt bylby ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallllllllla
Martva Shizuka po co zmieniasz niki co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallllllllla
tak to niest dieta ryzowa zgadza sie dieta ryzowa jest calkiem inna totwoja wlasna dieta , jesz malo i chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem biały ryż... Dla mnie to dieta, bo gdybym jadła to co jadłaczn w małych ilościach to i tak bym nie schudła, a tu efekty są. Hm dziś na obiad 7łyżek ryżu, kurczak gotowany, marchewka i kalafior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
dzieki :) nie przejmuj sie opiniami tych co nie maja pojecia o dietach i terzymaj tak dalej bo widac efekty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskmdn
a jak robisz te pajacyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm pajacyki takie jak w przeszkolu dzieci robią wykonuje 75razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×