Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Ty jestes jakimś dietetykiem??Skąd Ty to wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to trzeba być dietetykiem, żeby znać i rozumieć podstawowe zasady działania ludzkiego ciała? :D To, że bywam lakomczuchem i zdarzyło mi się utyc nie jest równoznaczne z tym, że jestem głupia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
ta optymalna, atkinsa, kwasniewskiego - wszystkie nie sa zdrowe wcale a wy je wciaz z anusiadanusia polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie którzy są uczuleni na białko, no i na witamine C ... I mam zamiar jeść białko z ugotowanych jajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że jeśli przez miesiąc nie będę jadłą białka to chyba nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ryżu też jest trochę więc całkowicie nie odstawimy białka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No malwera napisała - odchudzam się zgodnie z zasadami diety optymalnej. Ćwiczyć siłowo nie ćwicze, bo nie lubię, ale zamiast tego zamiast jeździć autobusem do pracy chodzę na piechotę. W sumie 10km marszu codziennie. Za to lubię jogę, więc się w miarę możliwości staram codziennie trochę powyginac :P Choć szpagatu jeszcze nie zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naspisz proszę Twoje przykładowe menu i jakie masz osiągnięcia na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
ja sie gubie na tej optymalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8:00 - kawa że śmietanką, 10:00 - 200g serka wiejskiego ze śmietanka, rzodkiewka i szczypiorkiem + kawa że śmietanka. 17:00 - 150g łososia z warzywami i ziołami + 300g warzyw (brokuł, papryka, por, marchew, seler naciowy) duszone z masłem (2 łyżki) w rękawie aluminiowym. Do tego na deser spora łyżka serka mascarpone z truskawką 20:00 - kieliszek czerwonego wina i kostka (10g) czekolady z chilli. W sumie ok 1400kcal - 60g białka, 120g tłuszczu, 40g weglowodanow Chudne ponad 1kg na tydzień. Odchudzam się od początku lutego, do tej chwili -6kg. Nie jadam mięsa, dietę opieram na jajkach, rybach i nabiałe. Ponieważ nie jadam mięsa zjadam więcej jajek - ok 20 na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
a czemu taka długa przerwa? 10 a potem 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
a ja wina nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdublowalo mi się o warzywach przy lososiu, ale wiadomo o co chodzi - ryba + bukiet warzyw. ;) To menu z wczoraj :D wina codziennie nie pijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ w pracy jadam śniadanie, a obiad po pracy. Czasem jem coś przed wyjściem z domu, czasem nie. Dieta optymalna jest bardzo sycaca bo białko i tłuszcz się trawi powoli, dlatego nie trzeba jeść tak często i nie czuje się głodu przez wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
weszłam na ryzowa a tu taki temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jedzcie ryż, w końcu Japończycy mogą, to wy też - ale nie zapominajcie, że oni go jedzą z rybami, albo chociaż z tofu. ;) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ale jakie są zasady tej diety?? To raczej nie dla mnie za dużo roboty tu mam ryż i warzywa w pół godz ugotowane i nic nie musze robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, tutaj na ryżowej wszystko łatwo i szybko. ale zgadzam się, że dieta musi mieć trochę białka w sobie, dlatego ja na tej obecnej ryżówce, pozwalam sobie na sushi co 2 dzień na obiad, wafle ryżowe z makrelą, serek wiejski light lub szynka z indyka jako dodatek. Podstawą oczywiście jest ryż, ale z dodatkiem białka, np. na śniadanie jem miskę ryżu z mlekiem i słodzikiem. ryż dziś ćwiczyłam 50min. spaliłam 600 kcal - zmotywowałas mnie. jutro to samo plus brzuszki. w tygodniu będę robiła brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie według planu... Jestem zadowolona... I maks ruchu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam: - łącznie 150gr ryżu -garść warzyw na parze -2 banany, 1 jabłko -3 wafle ryżowe z szynką z indyka i odrobiną makreli -3 łyżki otrąb owsianych -wielki kubek mleka - 300ml -parę pastylek słodzika No i na rowerku spaliłam 600kcal. Taki jadłospis jak powyżej daje mi pełną sytość. jeśli bym coś z niego zabrała, głodowałabym:(a tego nienawidzę. Myślicie, że schudnę na tym?czy przydałoby się coś jednak wyjąć z tego? ile to może być kalorii to co zjadłam dziś, kto się zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż a ile teraz ważysz? Ja dziś: -wafel ryżowy,jogurt naturalny,jabłko -garść warzyw, saszetka ryżu, 2 jabłka herbata zielona 2kawy czarne bez cukru i woda jakieś 1,5litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waże65,4kg ale dwa dni byłam bez diety i jadłam tyle, że dziwię się, że tylko tyle mam [ale bardzo mnie to cieszy] i do końca diety już się nie będę ważyć, chce przeżyć szok oczywiście pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wazycie się na czczo rano po toalecie, czy w ciągu dnia? ja zmieniam stopkę:) jestem mega happy, że leci w dół. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś robię zupę ryżową warzywną. zastanawiałam się nad kleikami ryżowymi dla dzieci - można sobie taki sprawić:) są jeszcze racuszki ryżowe, które planuję zrobić, ale może to nie dziś. Na śniadanie serwuję wafle ryżowe ala kanapki plus kawka. obiad - zupa ryżowa kolacja - nie wiem...zajdę do sklepu to coś wymyślę. może kupię Belriso - taki ryż na mleku z wkładem owocowym, pyszna przekąska. Dla tych co nie lubią się głodzić, mam pocieszenie - jak widzicie po moim jadłospisie, jest tam mleko, rybka, szynka - wydawałoby się, że za dużo kalorii. Ale ja chudnę. Tylko jednego sobie odmawiam na tej diecie, na co niby jest przyzwolenie - chleb pełnoziarnisty. Uważam, że chleb bardzo tuczy. Przed dietą własnie te kanapki mnie tak utuczyły. Zamierzam nie jeść chleba przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja zostaję przy tym jadłospisie co miałam w planie bo daje efekty:) Dziś 66,9:) Ja się ważę rano na czczo w piżamie (wtedy wychodzi najmniej) ale ważne żeby spadek wagi porównywać zawsze w tym samym momencie. Ja się teraz czasem ważę kilka razy dziennie bo nie mogę uwierzyć że chudnę:D A w nocy to się nie mogę doczekać rana żeby stanąć na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×