Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

ryżówka-nie jedz bananów,są bardzo kaloryczne,ja robię dzieciom koktajle z jabłek,marchewka,ananas,truskawki i też są pyszne i mają mało kalorii -kasia ja mam zawsze głoda wieczorem,cały dzień mi się jeść nie chce,zmuszam się żeby jeść po troszku ale systematycznie co 2 godż.a w nocy to bym całą lodówkę opróżniła,wczoraj zaglądałam do niej chyba z10 razy ,popatrzałam i zamknęłam tak mnie kusiło ,aż syn się śmiał ze mnie że się oczami najadłam,ale w końcu nie robiłam 3 woreczka ryżu tylko zjadłam 2 kawałki łososia,i tak miałam spadek na wadze,mnie białko odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka oczywiście zapraszamy. Będzie nam miło. Tak można pić kawe, herbate i wode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat kawy w ogóle nie pije. Tylko zieloną herbate i wode czasem jakiś sok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedną kawę mam już za sobą ,20 min ćwiczeń na orbitku ,i zaraz zjem pyszny ryż ,naprawde uwielbiam !!! jeszcze jedno pytanie czy solicie ryż? ja nie posoliłam ale i tak jest dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja uwielbiam tą diete. Jest smaczna i widać efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja uwielbiam tą diete. Jest smaczna i widać efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja poproszę abyś kupiła mi 10kg.ryżu;-)wcześniej na kolację jadłam jajka takie na twardo,bez soli i majonezu i bardzo mnie zapychały,teraz też w ciągu dnia czuję głód ale u mnie organizm musi się przestawić na regularne jedzenie,więc przez jakiś tydzień tak będę odczuwać głód a potem będzie ok. Witaj Polka w naszym gronie..wiesz fajnie tu jest na tym topiku,pomimo to,że dziewczęta są młodymi laseczkami w porównaniu do mnie:D ale bardzo to motywuje :D !ryż ! fajnie,że wykorzystujesz czas na ćwiczenia jak mały śpi,ja dzisiaj po pracy też mam w planie zasiąść mojego rumaka (rower) ale to są plany,bo nadal odczuwam ból w kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o kawę,to ja też piję 3 razy dziennie z mlekiem bez cukru,zresztą ja niczego nie słodzę i słodycze mogą dla mnie nie istnieć taka dziwna i inna ja ,niż wszyscy ale za to mam inną wadę,wstaję i jem w nocy ...ale to nie z głodu,to psychika i wypatrzenie życiowe:( buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż sorry za te słowa ale jeśli nie wiesz to nie pisz bo na tej diecie trzydniowej oczyszczającej po 1.można jeść tyle ryżu ile się chce najlepiej brązowy a po 2.można pić tylko wodę i zieloną herbatę ja piłam jedną malutką i nic się nie stało ale wg planu nie wolno. Tutaj nie liczy się kalorii ile ryż ma bo to jest DIETA OCZYSZCZAJĄCA A NIE ODCHUDZAJĄCA powtarzam to po raz kolejny. Ja to traktowałam jako wstęp do prawidłowej diety ryżowej żeby się trochę oczyścić z toksyn i przygotować na mało jedzenia. Mery widzisz efekty są na samym ryżu ale to tylko można przez 3 dni tak jeśc i potem dopiero za 2 mies powtórzyć ewentualnie. I masz rację z tymi bananami ja właśnie dziś sobie to uświadomiłam a od 3 dni jadłam po 1 dziennie ale na szczescie dziś ostatni więc teraz tylko jabłko grejfrut i borówka amerykańska tyle mi na razie zostało w lodówce więc trzeba to opróżnić. Polka witaj, ryżu nie wolno solić bo zatrzymuje wodę w organizmie ewentualnie kurkuma lub cynamon. Ja wczoraj bez kolacji tak jak miało być dziś powtórka ale zjem 3 posiłki bo wcześnie zjadlam śniadanie. Ja dziś 66,7więc od wczoraj 0,4 mniej ja się dziwiłam że tak mało chudnę a tu nagle w nocy @ przyszła pierwszy raz po porodzie i to pewnie dlatego, miałam też brzuch wydęty wczoraj i dziwiłam się co jest grane. Jak minie to pewnie szybciej polecą kg w dół. Śniadanie: koktajl banan jogurt i trochę kokosu ale za to bez wafla bo kokos ma tyle samo kalorii co wafel więc zrezygnowałam z niego. Na obiad jeszcze nie wiem ale chyba ryż z ogórkiem konserwowym i kolacja to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nas coraz więcej że wpadło mi do głowy żeby stworzyć taką tabelkę żeby wszystko było w jednym miejscu i potem będziemy ją odświeżać jak ktoś dołączy. NICK........WIEK......WAGA WYJŚCIOWA.......1 CEL........SKĄD JESTEŚ 60.............26................71...................64...........Skoczów Kto chce to niech się dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......WAGA WYJŚCIOWA.......1 CEL........SKĄD JESTEŚ 60.............26................71...................64. ..........Skoczów ryżówka.....29.................61...................55............Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, banany out z diety. dziewczyny proszę doradźcie. waga stoi. czyli coś robię nie tak. boże 3 kg na tydzień??? to na pewno coś robię nie tak, bo schudłam przez tydzień (dziś dokładnie mija tydzień) 1,5kg. I mam dwa wyjścia: 1. jeść jak do tej pory czyli śniadanie ryżowe, obiad sushi lub ryż z warzywami (nie przekraczać 100gr ryżu na dzień) i jednak BEZ kolacji mimo głodowania... 2. spróbować diety oczyszczającej 3 dni samego ryżu od jutra? - mogę tak? skoro już jestem na ryżowej diecie od tygodnia? tylko nie robiłam tych samych ryżowych dni? jak myślicie, co ma większy sens? chcę chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK......WAGA WYJŚCIOWA.......1 CEL........SKĄD JESTEŚ 60.............26................71...................64. ..........Skoczów ryżówka.....29.................61...................55. ...........Warszawa polka339.....27................84....................70.............Wejherowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 ja poprostu pisałam o swojej diecie nie trzeba robić książkowo. Pytała ogólnie to powiedziałam co ja myślę o tym. Ryżowa ja chudne 3kg w tydzień, bo ćwicze, i jem całkowicie 700kalorii może temu Ci idzie troszke wolniej ale i tak ważne, że spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż ja wiem że Ty tak robiłaś ale jeśli chodzi o to oczyszczanie to żeby były efekty to lepiej się trzymać tego i dobrze oczyścić ja 2,5kg przez te 3 dni. ryżówka ja proponuję te 3 dni się zawziąć i przetrzymać dasz radę na pewno a potem nie jesć kolacji ja tak zaczynam bez tej kolacji zmotywowałaś mnie tym i bede się tego trzymać a i ryż masz 1000000% racji z tymi ćwiczeniami to jest podstawa jednak żeby mieć takie wyniki jak Ty i podziwiam Cię strasznie za to. A mogłabyś napisać dokłądnie jeszcze raz jak wygląda ten Twój plan ćwiczeń na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 specjalnie dla Ciebie cytuje książę mojej babci i matki. Dieta ryżowa "Bierzemy 300g nie łuskanego lub na wpół łuskanego ryżu (waga suchej masy), co stanowi 1050 kalorii (4400dżuli). Ryż gotujemy bez soli, dzielimy na małe porcje i zjadamy w ciągu dnia. Kuracja taka odciążą układ krwionośny i wywiera korzystny wpłyn ryż zbyt wysokim ciśnieniu krwi. Poza tym ryż ma podobne zalety jak ziemniaki i marchew. Bardzo popularne są jednodniowe diety z ryżu przeprowadzane raz w tygodniu (tzw. dzień ryżowy). Może bierze się to stąd, że dobrej jakości ryż jest dostępny praktycznie przez cały rok. O napojach nie ma więc można nawet kawe."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chcecie osiągnąć moje efekty to trzeba jeść 100g ryżu, warzywa i maks dwa razy w tygodniu kurczaka, no i owoce... Skoro nie możecie ćwiczyć trzeba dostarczać mniej kalorii. Inaczej efektów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60tka, czyli mówisz zrobić teraz to oczyszczenie? jezu 3 dni...no dobra, dam radę. start od jutra oczywiście. potem weekend w domu to będzie łatwiej. co do picia, ja dziś zakupiłam herbatę czerwoną i zieloną. piję na przemian jedną i drugą plus 1 kawę (bez kawy bym umarła). Zaczęłabym to oczyszczanie od dzisiaj, ale zjadłam sobie dość bogate śniadanko - wafle ryżowe 2szt, 1 jajko, 2 plastry wędliny teraz żłopię kawę, a na biurku stoją już 2 kubki herbat: zielonej i czerwonej. no i obiad sushi. dziś wracam i gotuję ryż. Czyli wg opisu mogę jeść 300 gram ryżu max na dzień na dniach ryżowych-oczyszczających, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ryż, masz rację. bo ty nie jesz ani mleka ani wafli ryżowych, tylko sam ryż i to 1 torebka na cały dzień plus warzywa i owoce. a powiedz warzyw i owoców to ile? i jakie te owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną dużą marchew, 5dużych różyczek kalafiora, dużą kalarepe, mała miskę fasolki, to wybierasz co lubisz Ryżowa poprostu do 100g ryżu można dosyć dużo zjeść warzyw i owoców. Z owoców to pamelo, grejfrut, pomarańcz, mandarynki, jabłko, kiwi, winogrona, truskawki. Niby cytrusów nie powinno się jeść na diecie ale ja je uwielbiam...no a jak jesz kurczaka to tylko mały kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż, powiem ci, że sporo jesz tych owoców. fajnie. trochę jednak drogo z tymi owocami, no ale trudno. Muszę trochę ich kupić. ja z owoców jadam tylko jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-nie chcieli mi sprzedać tyle ryżu myślą że na handel ,spotkałam koleżankę i myślała że będę robić gołąbki-chciała się wprosić ha ha , 60-dzięki za rady,ja sobie wszystko notuje żebym czegoś nie pomyliła,w moim wieku to ma się już sklerozę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce mają cukier ,skoro dużo ich jesz to dlatego waga ci pomału spada,a poza tym ty jesteś szczuplutka to waga ci tak szybko nie będzie spadać jak mnie takiej grubasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak drogo jest dlatego najczęściej jem jabłka, czasem pamelo na dwa dni, warzywa mam swoje z ogródka zamrożone więc zdrowe... Jak na razie zjadłam parówke (125kalorii) do tego 3 ogórki kiszone, no i 50g ryżu i przed 15również tyle ryżu i to koniec jedzenia na dziś. Wykonałam już 50km na rowerku (750 spalonych kalorii) i 75 brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×