Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Super,że Kubuś bedzie miał nowe zabawki,a pchacz to super sprawa,jak mały zacznie chodzić,to nie nadążą za nim i pchaczem:)No i humor ma dobry:) Jahera zagruntowałam i pobiałkowałam całą górę,która przygotowujemy do zamieszkania,we wtorek przywożą mi kuchnię,nie mam wyboru,bo mąż ze szwagerm maja jeszcze jeden pokój do wyczyszczenia z gipsu,w sobotę będziemy malowac;ja z tych ciągle pracujących,ale urodzić wcześniej chyba się nie da ,mimo iż tyle prtacuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kuba wrócił dziś do domu. Kinderka - czekam na maila od taty, to będę wiedziała, czy dzisiaj paczka doszła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinderka-doszedł. Jutro dam podziękowania na bloga. Rodzice dziękują Ci serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, roznie bywa z ta poczta i zastanawialam sie czy w ogole dojdzie ten chodzik.bo ostatnio przyjaciolka wysylala wazne papiery za granice i zaginely gdzies w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też poczta pozytywnie zaskoczyła,bo moja szła 2 dni robocze :) a jakiś czas temu jak wysyłałam polecony priorytet z pracy to szedł 3 tygodnie- a to były dwie ulice :) to ważne było,gdybym wtedy o tym wiedziała to bym osobiście zaniosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze filmy z Kuba są świetne, a to z chlebem przebija wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyy
a czy nie moze ktos rodzicom przetlumaczyc ze ten chodzik to jakas maskara dla ich dziecka?? jezu to dziecko nie raczkuje nawet samo nie wstaje a oni go do chodzika wkladaja :( tyle sie mowi o szkodliwosci chodzikow :( dlaczego oni na to pozwalaja ?? nie sa tego swiadomi czy co?? ten chlopczyk z tego co sie orientuje to zaczal niedawno sam sztywno siedziec. nie moga sie z nim bawic na podlodze zeby go stumulowac do raczkowania wstawania i chodzenia ?? nie jestem zlosliwa ale rodzicie chyba mieszkaja na jakiejs wiosce i moze nie sa swiadomi roznych rzeczy. moze warto im to jakos wytlumaczyc. nie moglam przejsc obok tego bez slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrafka
To jest decyzja rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrafka
A jak się to komuś nie podoba to swojego dziecka nie musi wsadzać w chodzik. a ty jahera niby im pomagasz a podważasz ich decyzję publicznie. gdybyś była im życzliwa i szczera to byś ewentualnie im to powiedziała a nie obgadujesz za plecami. to może za jakiś czas podważysz metody leczenia,żywienia i warunki mieszkania? i stwierdzisz,że trzeba im zabrać dziecko bo na przykład ty lepiej się nim zajmiesz? wy chcecie im pomóc czy zaszkodzić? ja im chciałam pomóc to zrobiłam przelew i od czasu do czasu napisze coś ciepłego na blogu ale nie roszcze sobie prawa do decydowania za nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czyyyy
tak to decyzja rodzicow ale tak jak pisze moze nie sa swiadomi tego co robia !!!!! moze nie zdaja sobie sprawy z tego jaka kzywde moga zrobic temu dziecku. na wsiach czesciej niz w miescie ludzie korzystaja z chodzikow. znam to z kilku przypadkow. ludzie nie mieli poprostu pojecia ze zmieniaja sie pogaldy na rozne rzeczy, tak jak kiedys buty mialy byc sztywne itd. tak samo jest z chodzikami. chodziki to najgorsze co moze byc dla dziecka a ten Kuba ma tylko 8 miesiecy !!!!!!!! on nie raczkuje nawet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice Kuby to bardzo świadomi ludzie, więc nie ma obaw. Wszystko jest dla ludzi, gdyby chodziki były groźne to wycofano by je z produkcji. Wiele rzeczy jest szkodliwych - ciężki plecak, źle wyprofilowane ławki... Chodzik stosowany z umiarem nikomu nie zaszkodzi. Rodzice wiedzą co robią i nikt nie musi ich uświadamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja kogoś obgaduje? napisałam ze mnie to martwi i bez obaw, rodzice czytają kafe, wiec nie robię nic za ich plecami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazularska
margrafka ma racje. Zachowanie jaheiry zaczyna przekraczac wszelkie granice. Za kogo ty sie panna uwazasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie róbmy tu targowiska... Jaheira pomaga jak może, rodzice czytają kafe, więc wiedzą jakie jest jej zdanie. Skończmy już temat tego nieszczęsnego chodzika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuj\ :) całkiem znośnie, jak na wychodzące czwórki (została ostatnia, uffff), właśnie ze mną pisze i oglĄDAMY FOTKI kUBY z wypisu:) wzuce potem na fb i najwyzej Ci wysle to podrzucisz na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, to już nie tylko Kuba ze mną pisuje, ale i Twój J. też. To dodam, że mój młody właśnie intensywnie pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jaka dyskusja...wyobraz sobe ze ja meiszkam w Warszawie i nie chcialam chodzika dla mego synka.dostalam go od kolezanki,ktora mieszka kilka blokow dalej.ona tez go dostala od jakiejsc kolezanki.tak wiec nie zgodze sie ze stwierdzeniem,ze ludzie na wsi sa mniej swiadomi niz ludzie w miescie.kolezanka wkladala tam synka na 15-20 min dziennie i nie sadze ze Kubus bedzie calymi dniami zasuwal w chodziku.skoro u mnie chodzik zbieralby tylko kurz,to go wyslalam rodzicom Kuby skoro potrzebowali tego chodzika.sama mam kilka kolezanek z amlymi dziecmi i czesc uzywa chodzikow a czesc nie.tak wiec jest to indywidualna decyzja. Kuba ma 9 miesiecy i sam ladnie siedzi juz jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mi nie chodzi o zadna wdzieczosc czy "poklony".mi ten chodzik nie byl potrzebny wiec bez sensu zeby zajmowal miejsce w piwnicy...ale jak przeczytalam tutaj kilka wpisow,to zrobilo mi sie przykro.poniekad przeze mnie cala ta sytuacja,glupie wpisy i ataki:(a nie jest to miejsce na wylewanie swojej frustracji.mozna wszystko napisac,ale liczy sie forma wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinderka-to nie Twoja wina. Taka była prośba rodziców-nie wcisnęłaś im nic siłą,więc jakby nie dostali od Ciebie,to by pewnie od kogoś kupili-bo były oferty sprzedaży. Jaheira nie jest fanką tego typu akcesorii,ja zresztą też,ale z drugiej strony zachowując umiar nie stanie się nic złego,a Kuba ma bardzo wiele radości i frajdy,co widać na filmie. I dlatego napisałam,że są wdzięczni-bo Kuba ma radochę !!! Problem się pojawia jak ktoś chcąc mieć spokój od dziecka wkłada go na pół dnia do chodzika,ale u rodziców Kuby taka sytuacja nie ma miejsca,więc raz na zawsze dajmy już tematowi spokój. Lepiej pomyślmy o prezencie na roczek dla Kuby. Może taką zjeżdżalnie do ogrodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×