Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

wlasnie tata Kubusia napisal mi ,ze jutro maluszek wraca do szpitala, ze co sie pogorszylo. Macie jakies dokladniejsze wiesci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
no właśnie, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ Kubie bardzo spadły płytki ma mieć jutro przetaczaną krew. I prawdopodobnie zostanie przez jakiś czas w szpitalu, dopóki wyniki sie nie unormują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisała Jaheira Kubie spadły płytki i będzie mial jutro transfuzję. Ale leukocyty są lepsze niż ostatnio-bo 600. Jutro Kubę obejrzy lekarz i podejmie decyzję co dalej. Pewnie zapadnie również decyzja o dalszym kierunku leczenia. Arpad-tata dość specyficznie pisze-krótko i na temat. Pewnie dlatego trochę Cię wystraszył mailem. Tata pisze jest źle-ale nie opisuje szczegółowo o co chodzi-tylko jednym zdaniem,krótko i na temat... Ja jutro rano dam wpis na bloga. Spokojnie-będzie dobrze-MUSI BYĆ DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooNiiKKa
Kuba waży 8.5kg, ale jest wesoły, czuje się lepiej. Do niedzieli bierze neupogen. Potem będzie miał badania i zapadnie decyzja co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój W. był dzisiaj kierowca Kubusia i jego mamy i spędził z nimi sporo czasu :) Po przetoczeniu osocza i całodniowym pobycie w szpitalu Kubuś był bardzo zmęczony i w aucie od razu zasnął. Lekarze są zadowoleni z wyników krwi - po podaniu neupogenu liczba leukocytów u Kuby przekroczyła juz tysiąc, a po osoczu poprawiły sie także płytki, Wieczorem Kubuś czuł sie już znacznie lepiej co uniemożliwiło mi sensowną rozmowę z mamą Kuby bo tak rozrabiał że sie ciągle śmiała - nawet nie wiecie jak ten ich wspólny śmiech działa kojąco - aż sie człowiekowi od razu lepiej robi :):):) A W. wrócił do domu Kubusiem oczarowany (wczesniej juz był bardzo ,ale dzisiaj, kiedy został z nim sam bo mama poszła załatwiać sprawy w poradni - to zwariował normalnie :):):) ) Niby nic, po prostu ich powozilismy autem - a czuje sie super, jakbym naprawdę cos ważnego zrobiła, pomaganie jest fajne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooNiiKKa
Kuba waży 8.5kg, ale jest wesoły, czuje się lepiej. Do niedzieli bierze neupogen. Potem będzie miał badania i zapadnie decyzja co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dobrze waży? mój synek też ważył 8 kg w wieku 9 mc, teraz ma 15 mc i waży 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie dość,że jedną literkę wcięło,to jeszcze dwa razy wkleiło... Oj też bym chciała go zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma prawie 21miesięcy i waży 10.700 i mierzy 93cm :) ale Kuba miesiąc temu ważył 10kg,także trochę mu spadła waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała....:( ale J. złapał wirusa od zębów (masakra, cztery czwórki ida mu jednoczesnie - lekarz to się za głowę złapał...) i chyba przeszło na mame - więc sie oboje z J trzymamy od Mleków z daleka póki co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ciesze sie ze z Kubusiem lepiej. przelalam niewielka kwote na konto mamy Kubusia.w przyszlym tygodniu na pewno wysle paczke.w tym mialam za duzo zawirowan(sprawy rodzinne)i nie mialam glowy/czasu zeby wyslac ta paczke.tak wiec kase wyslalam a w poniedzialek wysle paczke.chyba ze znajde poczte czynna w sobote,bo ta niedaleko mojego bloku w soboty ma wolne. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, pamietaj że on ząbkuje - J od trzech dni nie je.... i tez juz mu spadła waga prawie o kg (ale lekarz powiedział że jak pije to ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kinderka :) Dorota i Marta - z racji wożenia Kuby do szpitala nie miałam możliwości zrobienia dzisiaj zakupów - we wtorek odbieram termometr dla kubusia od Agi i wtedy zawiozę całość :) Iwona, czy w przyszłym tygodniu dysponujesz czasem poza weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem-poza tym Kuba zaczął się więcej ruszać i to też może być powód spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek to szczuplaczek.ma 6 miesiecy(skonczone)a wazy 7kg.nie ma jeszcze zadnych zebów.oby nie spadl z wagi,jak zaczna mu "isc"zebiska. jaheira myslalam nawet zeby Tobie wyslac kase,bo widzialam ze z dziewczynami umawialas sie na skłądkowe zakupy.ale bylam pewna ze juz sa zrobione i po prostu wyslalam kase bezposrednio mamie Kuby.a tak,wieksza paczke moglabys kupic od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam temat : dziewczyny z Krakowa i okolic, mam pytanie, ponieważ Kuba niedługo bo za 3 miesiące ma roczek a jak wiecie rodzice nie bardzo maja możliwośc zorganizowania mu "imprezy" pomyślałam że może zrobiłybysmy taki mały, niezobowiązujący roczek w Cafe Culca w Krakowie http://cafeculca.pl/ rezerwacja jest za darmo, każdy płaci za swoja kawe i ewentualnie jakies tam ciastko dla swojego malucha (czy kto co tam chce ) - zeby nie generowac jakichś tam kosztów, jedyne co, to przychodzimy z upominkiem dla Kuby (tort mogłaby upiec moja mama - w kształcie Misia:P ) Przy okazji mogłybyście poznac Kubę i jego rodziców :) Cafe Culca jest przystosowana specjalnie dla takich maluchów jak Kuba, jest tam mnóstwo zabawek, generalnie super miejsce do odwiedzin z dzieckiem Termin oczywiście byłby uzależniony od terapii i samopoczucia Kubusia, ale byłoby to pod koniec czerwca Jest to tylko propozycja, nie rozmawiałam jeszcze z rodzicami Kuby (cos przebąkiwałam z Karoliną ale bez szczegółów) i chciałam poznać Wasze zdanie i spytac czy poświęciłybyscie takie sobotnie czy niedzielne popołudnie na takie spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona B
Jaheira - jesli chodzi o wyjazd do Kuby, to ja dysponuje tylko weekendami, wiec w tygodniu nie bierz mnie pod uwage. Super pomysl z impreza urodzinowa - jestem za , koniec czerwca mam w miare luzny, wiec jak najbardziej sie spotkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołożę się do prezentu, może kupimy coś mu fajnego:) Mojemu małemu idą 4 czwórki, i jest strasznie marudny ale apetyt mu dopisuje jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja mam zwariowany tydz,na nic czasu,ale info o Kubusiu śledzę jak najbardziej:) Oj jak zazdroszczę spotkania,jeszcze w takich okolicznościach,przy poprawie nastroju i zdrówka małego,super:)) Widzę,że piszecie o roczku,ja co prawda mieszkam trochę koło Cze-wy ,nie wiem jak to będzie w czercu,jak mała sie bedzie zachowywać,bedzie miała ok 3 miesięcy,może będę mogła ją zabrać,zobaczę;jezeli nie da rady przyjechac,to na prezent napewno się dołożę,jeszcze jest trochę czasu,zobaczymy jak sie wszystko ułoży,ale pomysł urodzin świetny. Piszecie o waszych maluchach,mój Igor jest bardzo duży,ma 24 miesiące,104 cm wzrostu i waży 17 kg,wygląda na 4-latka,tylko mówi i zachowuje się jak dwulatek:)U nas ząbkowanie poszło bez najmniejszych problemów,obyło się nawet bez zeli na ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jahera tak jak pisałam,wystawiłam na allegro troche ciuchów,dzisiaj kończą się aukcję,może uda mi się do wtorku uzyskać jakieś wpłaty i przeleję jeszcze jakieś pieniążki na Twoje konto,to dokupisz małemu jeszcze pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki że mnie nie ma, ale mój synek sie pochorował i jest mega absorbujący :( więc wieczorami nadrabiam z pracą CHyba narazie dobrze u Kubusia - przynajmniej nie mam info żeby było inaczej Trzymajcie sie , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona B
Jaheira - zdrowko dla synka. Moja corka tez ostatnio choruje, na szczescie tylko przeziebienie, ale wiem jak marudne i zmeczone bywa chore dziecko. Daj znac, jakbys czegos potrzebowala. A Kuba widze, ze ma usmiech po Tacie:) Pozdrawiam was dziewczyny i chlopcy Iwona B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×