Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
A gdzie praciwalas? Na gil czy kolockach? Prosze o wiecej info o firmie ktora rekomendowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość223
A wiec ostrzegam wszystkich przed Malgorzata Szablinska :) Jestem kolejna osoba ktora poznala ja z tej jej prawdziwej strony . Jest dupolizem i jak tylko magda kierowniczna odwiedza hale to szablinska leci do niej z nowinkami . Falszywie sie smiej w twarz a za plecami obrabia dup..... . No ale coz mam nadzieje ze kiedys zostanie sama i nawet Justyna zrozumie ze przy takiej kobiecie nie bedzie szczesliwa . Jesli jestes taka szczera gosu z justyna mow jje prawde i nie gadaj na nia za jej plecami . Wiem ze sie wyprzesz tego ale to twoj zwiazek a ona kiedys zobaczy jaka jestes zla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to Sonoco zmienia ludzi...Uważam,że coraz mniej jest tam ludzi godnych zaufania.Prawdziwy wyścig szczurów.Tylko kapować na innych i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze co sie dzieje
nie najgorsza a jedna z lepszych bo wporządku dziewczyna Paulina z IG06 przejmuje sie tym by jej ludzie wyszli na przerwe zapalic niz ona sama operatorka na medal ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyswcy donoszą do Magdy bo się boja o swoje d**y operatorki napewno pozdrowienia dla zmiany B dla mojej koleżanki T jeśli czytasz to znadź sposób na zobaczenie mnie nie chcę ci się naprzykrzać E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są operatorki które nie robią nic prócz papierków i co chwila ich nie ma masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak wogóle to justynie musi to pasować bo nie wierzę żeby inna laska to tolerowala hahaha na własne uszy słyszałem jak goska opowiada co robiła z justyna i jak jej dobrze było haha masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
O czym teraz napisałeś? Jaka Justyna, jaka Goska? Taki ten post wyrwany z kontekstu albo nawiązanie do jakiegoś postu, który został już usunięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że Gośka jest super operatorem a co do jej związku to nie powinno Was to w ogóle obchodzić bo nikt w Wasze życie z butami nie wchodzi więc Wy też tego nie róbcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super operatorem ha ha ha ha ha czlowieku . Czy ktos kto p*********a swoich pracownikow z najmniejza glupota jest super to zycze ci powodzenia mozecie stworzyc fac club ha ha ha . Nie wpierda...... sie mowie tak jak jest . mam prawo do wlasnej opini wiec mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Szablińska
Drodzy Bajkopisarze. Jak już pewnie zdążyliście zauważyć mam gdzieś to co tutaj piszecie. Znam swoją wartość, jednakże mam ogromny dystans do siebie i krytyka działa na mnie raczej motywująco! Wchodzenie z buciorami w moje życie nic nie da. Moja kobieta jest na tyle inteligentna że to przeczytaniu tych WYPOCIN po prostu to oleje. Ostrzegam. Jest coś takiego jak art. 216 Kodeksu Karnego z którego chętnie skorzystam. Pozdrawiam. Małgorzata Szablińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi się groźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga małgorzato szablińska haha mam głęboko w dup... twój związek to twój problem . ale to ze podpierd... ludzi i lecisz z ucha to nie bajka :-) ludzie którzy sie do Ciebiee uśmiechają są tak samo fałszywi jak i ty :-) a twoje ze masz dystans do siebie to doskonale widać bo jestes na tyle bezczelna ze plują ci w tłusty ryj a mówisz ze deszcz pada ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że ten maciek z audytu kreci z kims z naszej zmiany A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nikim nie kręci, w każdym razie nic o tym nie wiem, a raczej bym słyszała o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc drodzy państwo,czas na ogłoszenia matrymonialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może raczej kącik złamanych serc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zakładzie każdy zdradza wraca do domu i pokazuje jaki dobry mąż żona narzeczony czy narzeczona zarząd się cieszy bo mają tania siłę roboczą będą przychodzic bo zamiast roboty można skręcić bajere wciagnac do nosa ciekawe czemu zwalniają za alkohol a za używki nie pracowałem tam jakiś czas i szkoda gadać ludzie trochę honoru osobistego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OGARNIJCIE SIE LUDZIE!!!! Aż mózg boli od tych pierdol jakie piszecie. Wy to macie czym sie jarac. Wasze zycie widocznie kreci sie calym sonoco. Znajdzcie sobie jakies hobby czy cos a nie. Jestem tu pierwszy i ostatni raz bo glupota zarazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jacyś fajni faceci na zm.B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkamadzia
Kiedyś to Błażej,a teraz to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dzisiaj na noc? Rece do gory majtki w dół. Zebym poznał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN jan
Będzie teraz kasa za niechorowalosc??? Ma ktoś komora na pensji? I wie czy ta kasę zabierze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego przez Gawle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa12345
Czy warto podjac pracę w firmie Sonoco (sezonowo, przez agencje pracy)? czy moze lepiej w CEI w Strykowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cei praca jest bez porównania lżejsza niz w sonoco i duzo lepsza atmosfera fajni liderzy tylko trzeba patrzec czy jest sie w piątek na liście jesli tak to caly tydzien sie spokojnie pracuje można wyjść np za pięć druga z hali zeby zdążyć na autobus do łodzi nie ma porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAN jan co do kasy za niechorowalność to powinna być w tym miesiącu, ale jeśli masz komornika to od razu o niej zapomnij, bo zaj***e całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym pracować w Sonoco, praca na lato żeby trochę dorobić. Wiecie czy jest możliwość żeby przyjęli osobę niepełnoletnią na stanowisko pakowacza (18 lat kończę za 3 miesiące, więc przez żadne biuro pracy nie da rady) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porąbane Sonoco Łódź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×