Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
a z tego co mi wiadomo, to Rafał jest "ciepły". jeden i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może coś ich łączy :-) w każdym razie Rafał z Pall to P*********acz jakich mało i jak za to wszystko mialby dostawać punkty w programie nagrody sonoco to by miał już najnowszy telewizor i ps3 z tego programu ale pewnie i nie tylko :-) kto to wie czy za swoją lojalność nie ma bonusów od pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mało to tych `ciepłych` się za dziewczyny pozabierało?? :P jakaś nadzieja zawsze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seba z Lasa zm.A to konfitura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal sie od rafala, on jest moj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał z kontroli jakości ze zm A to jest spoko w porządku gość, ale Rafał z Pala ze zm. A to jest facet który na punkcie ładnej dziewczyny to aż się normalnie ślini, że ładnej dziewczynie to nie przepuści natręd jeden i do tego jest strasznym lizusem w stosunku do kierowników i managerów. Strasznie się podlizuje i dlatego ostatnio dostaje jakieś prace które polegają tylko na o******laniu się przez 8 godzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby ktory rafal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi lizać doopy kierownikom ?! No "ciepły" jest jak nic ! na 100 % !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Rafał z Pall-a jest bierny czy czynny??? O to jest pytanie :-) Jak bierny to szczoteczka w d**e i niech zamiata hale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się wam w d****h poprzewracało... Gejem nie jestem w żadnym przypadku. Czy jestem lizusem? Po prostu mam dobry kontakt z ludźmi i co z tego... Po prostu jestem zaangażowany w pracę. Nie to co niektórzy wolą pisać tu kolejne brednie. Spoko mam na to w******* co tu o mnie piszecie :) A co do tematu kobiet... To zwracam uwagę na inteligentne kobiety, wygląd tu jest sprawą drugorzędną. Z resztą, nie szukam tu w pracy nikogo. Z pozdrowieniami... Rafał z Pall-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja brodka i fryzura oraz sposob poruszania swiadczy o tym ze jestes gejem po za tym ten twoj pedalski glos i sylwetka jak bys mial zaraz posrac sie w majtki . No o geja sie doj****es ale o p*********acza nie wiec cos w tym musi byc :-) pa frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bródka? Fryzura? To widać że nie na czasie jesteś :D:D:D jeżeli bródka ma świadczyć o tym czy ktoś jest gejem, albo barwa głosu, albo że ma jakąś tam sylwetkę.... to ci szczerze współczuję :D nie no żart, czego tu współczuć?? tu tylko płakać nad twoja głupotą można i pewnie nie jedna osoba się ze mną zgodzi :D A p*********aczem to zapewne jesteś ty, bo osoby które tutaj obgadują innych zazwyczaj wszystkich p***********ą, a w pracy lansują się na takich jacy to oni wspaniali są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehee
Padłam ze śmiechu, po przeczytaniu waszych wypowiedzi. Widać, że tu leczyć trzeba tych co obgadują innych. Fajnie jest kogoś obrażać, obgadywać, nawet jeśli nie zna się tej osoby na codzień. Najwyraźniej w taki sposób próbujecie zwiększyć swoją samoocenę, prawda? Bo innego wyjaśnienia nie potrafię tu odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pracuje jeszcze pakowaczka Patrycja ze zmiany C.Ta dziewczyna pracuje na famoresie,ma ona długie czarne włosy,jest wysoka i naprawde pięknaCzesto chodzi w dresie adidasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwal się od patrycji jest zaleta. Jesteś jakiś niezwyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do rafala z jakosci to nie masz szans;) Ha Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie Rafałowi spokój już. osobiście nie znam gościa, widuje Go czasem na hali, ale jest silny psychicznie. tak wynika z jego wypowiedzi. skoro nie jest "homo" to nie jest, a nawet jeśli to co nam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo jest obgadywać kogoś na forum.Może bądźcie na tyle odważni by powiedzieć to wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 % pracujących tam to złodzieje !!! Nie martwcie się,wkrótce i Wam dobiorą się do tyłków.Pomyślcie czy warto ryzykować.Lepiej znaleść lepszą pracę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu84
A propo złodziejstwa - macie już wypłatę??!! ;] ;] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre111111
gość 80 % pracujących tam to złodzieje !!! Nie martwcie się,wkrótce i Wam dobiorą się do tyłków.Pomyślcie czy warto ryzykować.Lepiej znaleść lepszą pracę ! gościu84 A propo złodziejstwa - macie już wypłatę??!! ;] ;] ;] Dobre, spadłem ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak najbardziej normalna zmiana to 'a' ale ciekawe jak długo jeszcze się utrzyma taki stan rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_BÓG
Czy ktoś wie kiedy mają być bony dla osób co komora maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu84
jak nikt nie wie kiedy mają być pieniądze na święta to już koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tradycyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie przed swietami beda pieniazki,jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniadze byly juz z wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu84
haha. czarny humor się kogoś trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam teraz powaznie,jestem na zwolnieniu i czy cos jest napisane na temat pieniazkow na swieta? kiedy maja byc i jaka kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×