Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
To są właśnie nowe informacje, że nie jest zajęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka2552
No i sprawa jasna :) Facet wolny,tzn.nie zajęty więc można startować.Chociaż uważam że na zm.B są przystojniejsi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iliketollgirls
A mnie się wydaje że Magda to jest lesba no i jest w związku z Aśką Ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam ostatnio na zmianie b a jestem z wts i powiem ze nic sie nie zmienilo na lepsze jest gorszy burdel niz kiedys zero porzadku lepiej jest na innych zmianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora zmiana Ci odpowiadala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos nie chce robic to zadna zmiana mu nie pasuje a na zmianie b sa najfajniejsi kierownicy i brygadzisci ale z operatorami roznia bywa i ludzie tez sa fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iLOVEsonoco
Może i zmiana B ma fajnych kierowników i brygadzistów,ale co z tego jeśli 3/4 z nich nie ogarnia...A co do operatorów to tak jak wszędzie są lepsi i gorsi.Ale ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle rewizje robia najwieksi zlodzieje? palarnia jest jeszcze? murzyni ciagle pracuja? wciaz jebiecie na smieciowkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy narzekaja na robote w sonoco a ja wiem ze sa gorsze prace w lodzi jesli tak zle to wystarczy przyjsc pijanym albo ukrosc cos i sprawa zalatwiona zobaczymy potem jak sobie poradza gdzies indziej jesli znajda robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady po prostu zasiedzieliscie się tam. człowieku trzy zmiany za takie pieniądze pracy za ta kasę jest pełno na jedną zmianę tylko trzeba szukac i chodzic na rozmowy a nie patrzec na to że fajni ludzie koledzy koleżanki. co do kradzieży nic nikomu nie zrobią bo wynoszą tam na potęgę i kierownictwo o tym na pewno wie ale Dziala z tego i jest ok skąd maszynki na rynku proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam za lepiej pracowac z ludzmi ktorych sie zna,lubi , ma sie swojego kierownika ,operatora nawet za cene pieniedzy ktore sie niewiele różnią na produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta kordynatorka z progresu ze zmjamy A ma kogos czy jest wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o tą małą z Progresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ona ma na imię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walnieta jest!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam RÓŻOWE LANDRYNKI ze zmiany B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tyle tam zdrad to może docenmy osoby na tym forum które są wporzadku. piszcie o dziewczynach i chlopakach ze swoich zmian. Bo skoro podaje się te złe osoby to napiszmy o tych dobrych również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifrak
"Pozdrawiam RÓŻOWE LANDRYNKI ze zmiany B " Też pozdrawiam, ile biorą Asia i Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co ile biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Sewerynie wolny warto podbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma to porażka. Pracowalem zarówno w łodzi jak i w strykowie. Rzadzi tam ochrona a to z tego powodu, że stawiaja na terror psychiczny. Nie maja nic do zaoferowania a non stop straszą zwolnieniem Nastepny oierdolony moloch, ktory dobił targu z polskim rzadem w sparwie zakupu niewolników. Chujnia z grzybnią popedzana patatajnią. Kazdy kto uwaza ze uczciwa praca mozna tam cos osiagnac powinien jak najszybciej sie stamtad zwolnic bo czeka go rozczarowanie i ciezkie spiecia z podgryzajacymi sie wzajemnie liderkami. Osrac i przyklepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych jebanych cweli w smiesznych mundurkach spotka kiedys przykra niespodzianka kiedy przypadkiem natkne sie na ktoregos po "cywilu" zarowno kobiety tzw jak i tzw meżczyzn. Odbede z nimi szybkie szkokenie zasad wspolzycia miedzyludzkiego. Moze nawet zajme sie tym zawodowo? Jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu bylem tam odstawic dziewczyne kilka dni wczesniej zostalem zwolniony z hukiem za to ze osmielilem sie powiedziec ochronie ze to im placa za wykonywanie ich obowiazkow a nie mnie i to nie ja musze ich szukac zeby mnie zrewidowali zanim pojde zapalic na przerwe. Zaczeli mi pierdolic ze ja musze ja to ja tamto to sie zrewidowalem sam i zakonczylem dyskusje stwierdzeniem ze mam to w dupie bo mi przerwa ucieka. W kazdym razie wracajac do glownego watku wszedlem drzwiami wejsciowymi bo mialem jej identyfikator ktorego zapomniala zabrac. Jakas jebana locha sie na mnie rzucila z lapami oczywiscie przekraczajac dalece swoje kompetencje. Takze. ..do milego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo tyczy sie przedstawicieli agencji pracy. Ogolnie czas zrobic z pasozytami porzadek bo to raczej niemozliwe zeby organizm funkcjonowal normalnie w sytuacji kiedy kleszcz przerasta go dwukrotnie zapotrzebowaniem na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie jezeli spotkaliscie sie z jakims traktowaniem co do ktorego macie podejrzenia, ze nie bylo calkiem etyczne, usprawiedliwione regulaminem badź po prostu lamalo wasze prawa jako ludzi, obywateli badź pracownikow to dajcie znac. Skontaktuje sie z wami tak zeby zadna kurwa was nie namierzyla i zastanowimy sie nad wyegzekwowaniem stosownej rekompensaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa lula
Bbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie operatorki są najgorsze Waszym zdaniem? które najbardziej ściemniają wykorzystując innych ludzi.. Zmiano A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy józefów jest czasami ok jak się trafi na fają operatorkę Stryków nieporozumienie ale w Strykowie jest CEIA obok i tam jest naprawdę fajnie pracowałam i tu i tam wię wiem idzcie do CEI obok a nie będziecie żałowć sonoco jak się nie ma znajomości to jes do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×