Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość agusia_ok
nie chodzę ... od USG polecam doktora Stachowicza właśnie ze staszica bardzo fajny i kompetentny lekarz :) "'nie chodzę" przyjmuje on na Spokojnej w Normo Med, 20-066 Lublin, ul. Spokojna 17/4 rejestracja oraz informacja telefoniczna gsm: +48 666 140 522 (w godz.: 9:00 - 20:00) http://www.normomed.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę
Dzieki za info. Krzyżanowski też właśnie na staszica przyjmuje, moim prowadzącym jest dr Robak tez ze staszica tylko że on usg nie robi w luxmedzie dlatego idę do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Dziewczyny ja mam termin na 5 stycznia i też już każdy dzień mi się mega dłuży. Chodziłam do dr krzyżanowskiego na usg - bardzo fajny i kompetentny - ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzę
zielonooka to juz aby dotknąć, życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Jak tylko będę po napewno zdam relacje co i jak na Staszica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie można oddac
zielonoooka to w takim razie szczęśliwego rozwiazania życzę i szybkiego ;), ja narazie podczytuję temat, bo mam lekarza na Staszica, nie wiem jak na położnictwie ale na patologii jest calkowity zakaz odwiedzin z powodu panujacej grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quczus
zielonoooka a Ty pewnie już spakowana do szpitala :) Podrzuć jak możesz co zawiera Twoja torba? Ja właśnie próbuje ogarnąć temat. koleżanka rodziła 3 dni temu w Łodzi i z tego co mi powiedziała, wcale nie trzeba zabierać ze sobą całej szafy :) A szpital tam prawie niczego nie oferował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama....
mnie też prowadzi dr Morawska i popieram jest bardzo miła choć nie zrobiła mi na czas glukozy i wymazu ale na szczęście cukrzycy nie mam a co do wymazu myśle że jeszcze zdąże. Dr Stachowicz bardzo fajny polecam. Termin mam na 8 styczeń ale torba już dawno spakowana;) Pytałam o znieczulenie zewnątrzoponowe ale niestety nie ma ;( jest tylko dolargan podobno bezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
zielonoooka to już tuż tuż :) szybkiego i szczęśliwego porodu życzę :) przez ta grypę to problem na każdej porodówce jest z odwiedzinami itp, no zielonoooka to już pewnie od dawna spakowana mówią ,że w 36 tygodniu ciąży powinno się być spakowanym. Czytałam gdzieś ,że tylko 5% dzieci rodzi się w terminie :). Ja jestem w połowie 38 tygodnia i torba już spakowana poza kosmetykami które nadal używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torbe mam niby spakowaną.. prawie:) a lekarzowi wolałabym nie robić reklamy. napisze tylko ze moja pani doktor ma inicjały K. K-K. Jeślii któraś z was do niej chodzi to bedzie wiedziala o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quczes: może sie w szpitalu spotkamy:) a ty do jakiego lekarza chodzisz? ze staszica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie można oddac
19donia84 ja też chodzę do tej dr- jak dla mnie-rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
Przyszła mama....(może spotkałyśmy się kiedyś w poczekalni ;) ja teraz wizyta 7 stycznia termin na 14 stycznia a Ty ?? ja też wymazu nie mam ale już chyba nie zdążę go zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
Przyszła mama....(może spotkałyśmy się kiedyś w poczekalni ;) ja teraz wizyta 7 stycznia termin na 14 stycznia a Ty ?? ja też wymazu nie mam ale już chyba nie zdążę go zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla mama...
agusia_ok... Pewnie tak jak bylam umowiona do dr. Stachowicza bo chodzilam w poniedzialki a do pani dr we wtorki ale nie do normomedu i nie w lublinie bo jestem z po za... 8 stycznia skoncze 40tyg :-) ale pani dr wyznaczyla tak jak tobie 14 styczen... Ale czuje ze to bedzie wczesniej...Kto wie moze sie spotkamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
Co myślicie na temat przygotowania PLANU PORODU ?? Każda z Was ma go przygotowany,napisany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Właśnie zrobilam jeszcze ostateczny przegląd mojej torby:) ja ogólnie jestem minimalistką jeśli chodzi pakowanie. no wieć mam - dokumenty ( dowód, karta ciązy, orginalny wynik grupy krwi, ostatnie badanie krwi i moczu) , usg, - klapki -majtki siatkowe (5sztuk) -koszule (2sztuki) -chusteczki nawilżające - pampersy -tantum rose - jedne bodziaki dla małego, skarpetki i czapeczke ( mi położna mowila ze nie ma sensu brac swoich ubranek bo dają w szpitalu i maja calkiem spoko ciuszki wiec szkoda sobie głowe zawracac,,no ale profilaktycznie wzielam ) -kosmetki ( to co używam na codzień, tylko kupilam sobie taki zestaw podrózny malych buteleczek i tam poprzelewealam szampon, zel pod prysznic, zel do twarzy itp) No i chyba to tyle ...zmieścilam się w sredniej wielkości torbe. Jakby co mieszkam blisko szpitala więc mąż bedzie donosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Jeśli chodzi o plan porodu to ja przygotował,,, polecam strone rodzić po ludzku i tam sobie generujesz plan porodu,,bardzo pomocne. Położna ze staszica mówiła, że coraz wiecej osob przynosi plany porodu. I jeszcze kilka lat temu budzio to sensacje wśród lekarzy a teraz to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie można dodac: a gdzie do przychodni chodzisz? ja z tą panią dr. to mam d oczynienia już dobrych pare lat i nigdy sie nie zawiodłam:) na kiedy masz termin porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
zielonoooka to moja torba wygląda podobnie tylko ja mam jeszcze szlafrok hm klapki 2 pary bo jedne pod prysznic noi pieluchy ,chusteczki dla maleństwa bo dają przydział pampersów 3 na dobę a to stanowczo za mało z czego się orientuję :) noi oczywiście ręcznik duży i mały :) to pewnie moja torba jest nieco większa hy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quczus
Donia ja chodzę do dr Połuszejko- Kamińskiej. Poleciła mi ja znajoma. Póki co też jestem bardzo zadowolona. Teraz mam wizytę luxmedzie 8.01. Mam mieć robiony ten wymaz. A od niedzieli mam zacząć brać wiesiołka i pić maliny - to będzie już 37 tydzień i wtedy ciąża jest już donoszona. Mam cichą nadzieję, że urodzę około 15 stycznia, bo na ostatniej wizycie miałam już rozwarcie na 1 palec. Mam się oszczędzać w domu, ale rola Hause Menagera bardzo mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie można oddac
19donia84 mi narazie dr 3K pomaga przy próbach zajśca w ciążę, chodziłam do Profimedu, a teraz tylko do szpitala, ale faktycznie lekarz z powołania i nie naciaga na kasę, jak to czyni większość ginekologów, a wręcz przeciwnie, co tylko może, to jest na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoooka
Agusia,,,no ręcznik też oczywiście mam:) a klapki wziełam jedne uniwersalne..Zastanawiam się nad szlafrokiem ale ja mam taki puchaty,,pól torby mi zajmie a dodtakowo tam chyba strasznie ciepło jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_ok
quczus... ja też mam nadzieje urodzić koło 14 mam nadzieje ,że nie przenoszę , wizytę mam 7 stycznia to będzie 39 tydzień a wymazu dalej nie mam dopiero teraz na forum u was dowiedziałam się ,że coś takiego jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie można dodać: płacisz za wizyty? bo z tego co wiem to w profimedzie nie ma juz wizyt na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie można oddac
no niestety wizty tam są płatne, choć muszę teraz zadzwonić i dopytać jak to z tym NFZ, bo chcialam cytologę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quczus: ja teraz też mam już od jakiegoś czasu na 1 palec ale to podobno tak bywa przy kolejnych ciążach że i przez dłuzszą część ciąży można miec takie rozwarcie. Ja sie nie nastawiam na to kiedy mały bedzie chciał wyjść bo już sie tak nastwaiałam przy drugiej ciązy. Myślałam ze nie przechodze tyle ile przechodziłam w pierwszej i że sie urodzi wcześniej niż pierwszy maluch a tu lipa:P chodziałam i chodziłam i dołaziłam prawie do końca ( urodził sie pięc dni przed). tak że tym razem też licze raczej na to że to bedzie gdzieś tuż przed terminem. ale kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie: do dr. K. w Profimedzie na NFZ raczej nie pochodzisz z tego co wiem jakies ze dwa lata jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie można oddac
kurde wlaśnie dzwoniłam do profimedu i faktycznie nie można na NFZ do niej i do kogoś jeszcze, ale wiem że moje koleżanki kiedyś chodziły, bo im ciąże prowadziła, a ja to nigdy nie mogłam się wstrzelic na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×