Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Ja dzisiaj zaliczyłam obiad u teściów i podwieczorek u rodziców bo potem to nie wiem kiedy się wybiorę:) ja też na razie rozstępów nie widzę ale pupa i uda w celulicie,niestety ale teraz to już nic nie poradzę bo nie wiem czy takie kosmetyki w ciąży można stosować. Chociaż mam nadzieję że to ten rodzaj wodnego celulitu i jak już przestanę nabierać wody to się unormuje:) kostecka nie wiem czy masz kartę z pracy fit profit ale wtedy wejście masz gratis:) gaha a co do ćwiczeń czy brzuszków po CC to położna wspominała na SR że dopiero po 6 miesiącach można coś zacząć stosować ale też nie bardzo wiem skąd tak odległy termin. Może chodzi o te szwy wewnętrzne, bo przecież nie tylko skórę tną ale i mięśnie przecinają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy wcale nie muszą się pojawić.u mnie np. ani jednego.jak nrzuszek zaczą rosnąć to nawilżałam.skóre preparatem zaiji ziajka p.rozstepom dla kobiet w ciąży no i troszke.zwykłą oliwką bambino. co do tłuszczyku to ja np przy karmieniu piersia b szybko schudłam 5kg wiecej niz miałam przed ciąża(chyba w 3 miesiące).dziecko wyciąga.tak wiec te dziewczyny które jeszcze nie urodziły wcale nie musi byc źle.....u mnie tylko blizna po nacieciu przypomina o porodzie z przed.11 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei do tej pory na brzuch stosowałam profilaktycznie Bio oil, ale nie żeby codziennie wsmarowywać. Myślę że pomaga natłuścić skórę która robi się bardziej elastyczna. Z kolei mi pojawiły się przebarwienia na twarzy - też je traktuję biooilem i nowe się nie pojawiły a te stare troszkę zbladły zwłaszcza że nie wystawiam się na słońce. Stosuję już jakiś 3-4 miesiąc więc coś tam działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Rozstepy mogą sie pojawić nawet po ciazy, podczas chudniecia, niestety. Ja raczej tendencji nie mam, bo dwie ciąże przetrwalam, na brzuchu nic, jedynie na piersiach sie pojawiły po pierwszej ciazy, ale biust rósł do potwornych rozmiarów, ale potem wszystko wróciło do normy, tj do małego B, rozstepy jednak to takie dziadostwo ze sie nie pozbedziesz, to zwyczajne blizny i żadne kremy czy olejki nie pomogą jeśli sie juz pojawia. Trzeba nawilzac od pierwszych dni ciazy, systematycznie. Ale kto ma tendencje to i smarowanie nie uchroni, jedynie moze spowodować ze bedzie ich mniej, albo bedą ciensze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
ja smarowałąm się regularnie od pocztatku 2 trymestru . oliwką i balsamami palmersa. moze dzięki temu mam tych rozstępów tak mało, bo ogólnie skórę mam podatną. Gosiaczku, kartę mam ale nie miałam pojęcia, że jest przyjmowana w takim miejscu ! to teraz mam gula, że nie skorzystaliśmy jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera_antek ja się smarowałam od 8 tygodnia do samego końca dwa razy dziennie super drogim kremem, podobno mial byc niemalze magiczny i faktycznie przez cale 9 mcy ani jednego rozstepu. Pojawily sie po porodzie i to spore.....mam nadzieje ze u ciebie bedzie inaczej Z moim Kacprem lepiej, zdecydowałam poczekac z wizytę u pediatry do czwartku, i pojde do Paśnikowskiej-Żaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Dziewczyny a czy ta karencja na ćwiczenia po CC dotyczy całego ciała czy jedynie mięśni brzucha? Bo w sumie to z brzuchem dam rade żyć, ale uda i tyłek... I tak pomyślałam sobie ze mogłabym robic np przysiady, czy troche pocwiczyc na stepperze. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówka jak ćwiczysz to mięśnie brzucha tak czy inaczej pracują, może nie w takim stopniu jak przy brzuszkach ale jednak, poza jak będziesz u gina na kontrolnej wizycie możesz podpytać jak to u Ciebie wygląda. Jeszcze masz czas żeby zacząć. Po SN mogłabyś zacząć ćwiczyć po 6 tyg. połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki powodzenia w dzisiejszym upalnym dniu ;-) w Lublinie 36stopni odczówalność ponad 40:-/ Jak wasze maluszki w taki upał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Wczoraj nawet nie wychyliłysmy nosa z domu, dzis chyba tak samo, a wy wychodzicie z maluchami w takie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moja ginekolog po wizyci w 8 tygodni po porodzie,a też miałam cc, pozwoliła na wszystkie ćwiczenia jakie wykonywałam przed ciąża bez ograniczen. Wiec wszystko zależy od tego jak się rana zabliźniła na macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas dzis 33 st W CIENIU !! Szok normalnie, wole nie myslec ile na sloncu... My dzis caly dzien spedzimy w domu, nawet nie mam zamiaru smazyc sie w tym upale. Nawet okien nie otwieram zeby sie cieplo nie pchalo do domu. Maly koszmarnie spal w nocy, budzil sie bardzo czesto, nie plakal ale strasznie sie wiercil, mielismy okno otwarte i drzwi wiec nie bylo goraco. Spal w rampersie pod cienkim kocykiem. O 4 wzielam go do siebie bo juz mialam dosc i o dziwo przykrylam go koldra i spal prawie do 8... Moze bylo mu zimno? Ogolnie to moj ma teraz faze na skopywanie wszelkich kocykow i pieluszek a spal z golymi nogami wiec to mu ulatwialo... Teraz spi od 10.50 choc tez zasnal z wielkim placzem, jak nie on. Nie wiem czy to przez upal ale ostatnio chce usypiac tylko na rekach, staram sie go odkladac do lozeczka ale nie chce sam zasypiac. Poza tym mam wrazenie ze szkoda mu dnia na sen, ledwo patrzy ale spac nie chce. No i niestety polubil byc na rekach, coraz mniej chce sam lezec i sie bawic :( Moze to ten skok rozwojowy, przynajmniej przy jedzeniu sie uspokoil ;) Zastanawiam sie od jakiego wieku mozna dziecko zaczac sadzac na kolanach? Ja mojego biore na kolana w takiej pozycji jak jest w lezaczku, na pollezaco ale on sie rwie do gory, bardziej pionowo i wtedy musze z nim wstawac. kostecka dzieki za fotki :) KassiaM jak bedziesz miala chwilke to przeslij zdjecia :) Gaha fajnie ze maly troszke lepiej a dajesz mu te czopki czy sam z siebie sie uspokoil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Ile kurek dziennie robią wasze maluchy? Karmię piersią i maja mała robi grubo ponad 12 , dosłownie co chwila, byle prutek i juz cos jest w pieluszce, ma od tego tyłek odparzony bo czasem cos przez sen zrobi i ja sie nawet nie zorientuje :( dodam ze dzis mija 4 tyg , kiedy sie to unormuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Chodzi o kupki nie kurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
12??? szok moja robi 1, najwyżej dwie i to nie codziennie - ostatgnio np zrobiła dopiero po 3 dniach, a dzisiaj też mija 3 dzień bez. za to sika ciągle, a najchętniej na łóżko, gdy jej zmieniam pieluchę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Kurde, to moze ja cos jem nie tak :( Chciałabym by to było 3 -4 kupy dziennie, o to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Ciężarówka, nie sugeruj się Kostecką, bo jej dzieciątko to już prawie pannica :) Różni Was chyba około miesiąca- a u dzieci to mega różnica. U nas około 4 tygodnia kupa była w każdej pieluszce. Moja ma teraz 1,5 miesiąca i robi średnio 2 -3 dziennie i w nocy około 1. Nie martw się, to się unormuje. Zresztą każde dziecko jest inne. Może Twoje często je, albo ma po prostu dobrą przemianę materii. Sisia, ja bym powiedziała że ten niepokój to z upału. Moja mała wczoraj się strasznie męczyła. Po południu leżała w rampersie na ramiączkach i dalej kwękała. Co dałam cyca, to po 5 minutach oczy otwarte i darcie. Przystawiałam ją do piersi chyba co pół godziny. Mała za każdym razem chętnie piła - podejrzewam, że właśnie chodziło o napicie się a nie jedzenie. Spała w koszulce na cienkich ramiączkach i samym pampersie. Przykryłam ją tylko cienkim kocykiem - do pasa. Noc była spokojna. Rano powtórka z wczorajszego dnia. Cyc- chwila spokoju - krzyk !!! Pomogło rozebranie do samej pieluchy. Teraz smacznie śpi, prawie goła, ale chyba jej dobrze bo rączki ma rozłożone jakby chciała wietrzyć paszki :) Nakryłam jej nóżki moim satynowym szlafrokiem. Jest lekki, a satyna chłodna. Zresztą, już kiedyś kiedy temperatury dochodziły do 25 stopni, położna kazała kłaść tylko w pampersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
nasza wczoraj też prawie w ogóle w dzień nie spała, chociaż już ledwo widziała na oczy. dopiero po kąpaniu tak ją zmogło, że już przy karmieniu usnęła :) dziś o 12 położyłam ją w łózeczku, w tym pokoju akurat jest chłodno i śpi do teraz. nałożyłm jej aby body bez rękawków. no ale musi nosić też tą cholerną pieluchę :( mam nadzieję, że nie obetrze sobie przez nią nóżek, bo będę musiała włożyć też jakies spodenki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
"Witam, cieszymy się że są Panie zadowolone z użytkowania naszych wózków " Pozdrawiam, Iwona Prysak Specjalista ds Obsługi Klienta Baby Design Group Sp z.o o. Sp K nasz zlot chyba ich nie porwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia ja mojego sadzałam jak sam się porywał na kolana opartego o mnie jakos własnie jak miał 4 i pół miesiąca Mój też dość mocno marudzi nie dość że upał to te dziąsła niech już wyłażą te wredne zębiska ;) u nas w cieniu 36 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy może jakby z 50 wózków było to by się wzruszyli ale dobrze że chociaż odpisali hyhyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na sloncu ponad 50 st... Bartus znow spi, mial 2-godzinna przerwe, chcialam go polozyc to sie nie dal, dopiero po kapieli w pontonie go zmoglo ;) MatkaEV nastepnym razem moze bedzie wiecej Lupo na zlocie ;) A ja sie dzis caly czas drapie, mam 21 babli po komarach... Na nogach, plus kilka na rekach i na glowie :( Niestety mam slodka krew i komary mnie uwielbiaja, nikogo innego tak nie pogryzly nad tym jeziorem jak mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Skwar daje sie we znaki... Moja mała dzis śpi po 10 min, budzi sie z płaczem , wisi na cycku chwile by znów zasnąć, umeczona jestem juz masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
no to sądząc po "objawach" wszystkie dzieci cierpią przez te upały. U nas mała pospała 4 godzinki, teraz znów leży i marudzi. Dostałam innego maila z Lupo (wysłałam wiadomość do kilku osób): "Bardzo nam miło czytać o takiej inicjatywie! Z chęcią opublikujemy informację o tym zlocie na naszym kanale na Facebooku! Proszę o przesłanie zdjęć bezpośrednio na mojego mailaJ Oczywiście czekamy na informację o kolejnym zlocie, postaramy się podesłać drobne gadżety! " Z pozdrowieniami --- Kinga Mieruszyńska specjalista ds. marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosłemu ciężko znieść taki upał a co mówiąc takim maluchom:( jakoś sobie nie mogę wyobrazić co się teraz dzieje w szpitalu na prodówce:( Z tego co mówili upały mają być do środy ale jakoś nie wierzę w te prognozy... MatkaEv ty to masz tą siłę przebicia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Uff chwila dla matki, dziecię zasnelo i matka zasnela, na ponad 3h, jednak jest na tym świecie sprawiedliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Dziewczyny zdjecia ze zlotu przesle Wam jutro, w sobote i niedziele mialam gosci a dzisiaj bylam w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Ja tez dogorywam w tym upale i moje dziecko tez marudne i malo spi. Matka EV super ze ktos wzruszyl sie naszym zlotem hehehe, przyznam Ci szczerze ze jak przeczytalam pierwszego maila to bardzo bylam zdziwiona oschloscia producenta, dopiero w drugim mailu doceniono nasze zaangazowanie, super, pilotuj temat:-), mysle ze mozesz wyslac zdjecia, ja wyrazam zgode hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×