Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Tak teraz patrząc na zdjęcia i twoj profil na FB to wydaje mi się że chyba cię znam kostecka z widzenia. Nawet pracujemy w jednej firmie:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera_antek myślę że ta tabelka to bardziej poglądowa ma być, jeśli ciągle czujesz ruchy to nie masz się czym martwić. Tak jak pisałam, ja liczyłam do 10 aktywności i jeśli 10 raz wypadał ok. 15 to już dalej do godz. 21 nie musiałam liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Gosiaczek - odpisałam Ci na fb - ale ten świat mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
a czy przypadkiem nie byłyśmy też razem na kręglach z pracy? w ufo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka pracuję z dziewczyną z Twoim nazwiskiem D. ma na imię Agnieszka :) moze jakaś rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Nie kojarzę Gaha, ale to jest dość częste nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Hej dziewczyny, aż poczułam sie w obowiązku by sie odezwać ;) niestety nie mogłam sie zjawić na zlocie bo zjechali mi sie goście a do tego miałam zapalenie piersi ;( cos strasznego. Dzis jest juz lepiej, gorączka minęła, na szczescie obyło sie bez antybiotyku. Kapusta jest niezawodna, do tego pilam napar z szalwi, laktacje ustabilizowana. Ktoś tu podejrzewał mnie o rozpakowanie ;) hihihih owszem, rozpakowalam sie ale juz 1 lipca ;) na następny zlot mam nadzieje juz sie zjawić, tym razem siła wyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka wydaje mi się że mogło tak być , z tymże to już dawno było. Jak jeszcze byłam u Wojtka M. w grupie:) ale ja mam słabą pamięć zwłaszcza jak pomieszam %:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozpakowania to teraz chyba kolej na zor_a, mnie albo iwaaa25. Ciekawe która pierwsza? hehe bo wszystkie mamy termin na początek sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Hej dziewczyny, bylam dzisiaj w pracy a teraz bede przygotowywala grila, bo unas dzisiaj znow imprezka:-) MatkaEV i co producent wozkow odpowiedzial na maila??? a tymi pieluszkami nie przejmuj sie, ja sie bardzo ciesze ze komus sie przydaly. Naprawde nie oczekuje niczego w zamian:-):-):-):-O:-$ Kostecka, jak to nie problem to prosze przeslij mi na maila zdjecia,tez te od MatkiEV, Agusi i Sisi, jak oczywiscie je masz:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassia - wysłałam Ci zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Ja wysłałam zainteresowanym fotki ;) czy ktoś może przysłać mi fotki które robiła MatkaEV choci mi głównie o tą co stoimy za wózkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówka81 to Ja bo mi się z z gosiaczkiem pomyliło zapomniałam że ty już po hyhy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tylko spróbuje hyhyhy żartuje oczywiście ;) dzięki i mam nadzieje że pojawisz się na następnym już z maleństwem gosiaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja też mam taką nadzieję ale wszystko zależy od maleństwa kiedy zechce się wybrać na "ten" świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Agusia, wyslalam Ci maila:-) bo jeszcze tylko od Ciebie brakuje mi zdjec:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały dzień pracuje, a wszyscy nad jeziorami :( ale może to i lepiej bo po ciąży w stroju kąpielowym nie wyjdę już chyba NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Mi po ciazy zostało jakieś 5 kg, jutro mija 4 tydzien od porodu. Kiedy po CC bede mogła zacząć jakieś brzuszki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam naturalnie i mi lekarz powiedział 8 tygodni, mojej przyjaciółce po CC minimum 3 miesiące, a nawet 6 ale nie wiem od czego to zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
No to kicha, wakacje mam z głowy, brzuch nie jest zły, bo nie mam rozstepow i ładnie sie wciągnął, ale tyłek i uda, tu koniecznie cos trzeba zadziałać, bo lustro straszy :( no i ten biuuuust, ale tu nic nie pomoże, albo rybki albo pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
no wlasnie jak jest z tymi rozstepami, ja jestem w 30tyg i nie mam nic na brzuchu ani na boczkach, zadnych czerwonych czy nawet cielistych rozstepow. I nie wiem czy po ciazy dopiero zobacze rozstepy, czy w ogole ich nie bede miec? oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja dostalam zdjecia tylko od Agusi :( Dziewczyny, wyslijcie mi reszte, prosze :) artur3525xxx@wp.pl Te co wszystkie stoimy razem, no i inne, juz nie wiem od kogo ale chyba Kassia robila i MatkaEV? My juz w domku, Bartus spi. Strasznie go wymeczyla woda - nawet nozki zamoczyl i pupke ;) I kapal sie w pontonie, ale mial radoche. Kacper zostal z dziadkami, my znow jedziemy w piatek bo niestety moj maz musi pracowac :( Odezwe sie jutro, i czekam na zdjecia od Kassi i Matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Sisia - wysłałam Ci zdjęcia od MatkiEv. juz się pogubiłam trochę z tymi zdjęciami, ale chyba jeszcze Kassia nie wysłała? Wera_antek - nie chcę Cię martwić, ale mi rozstępy zrobiły się na sam koniec, chyba w 40 tygodniu, wcześniej nic nie miałam. nie za dużo co prawda, ale jednak jest kilka czerwonych kresek :( smaruję od kilku dni bioolejkiem, mam nadzieję, ze pomoże. a my dzisiaj byliśmy nad zalewem zemborzyckim. chciałóam iść tam gdzie są baseny, ale wejscie az 15 zł od osoby!!! więc nie bardzo nam się uśmiechało tyle płacić na dwie godziny :P bo więcej z małą nie dałoby rady. w ogóle ni chciała spac, albo się rozglądała albo krzyczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×