Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Ja też wezme aparat kostecka o tym samym pomyślałam naszemu z tym mlekiem Gaha mój nie tolerował nana po bebilonie jak się potem okazało prawie dostał skazy wylądował na nieszczęsnym nutramigenie potem wybawieniem okazał się Hip super mleko na wzór mleka matki hm a twòj jakie pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
dziewczyny powiedzcie, lekarz w 34 tygodniu kazal przyjsc wczesniej na KTG,ile to moze potrwac i jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
wera_antek - KTG to badanie, które sprawdza, czy występuje czynność skurczowa, oraz tętno dziecka. kładziesz się na leżance a do brzucha przyczepiają Ci dwa urządzonka, które dają zapis. badanie trwa ok 30-40 minut, a czasem dłuzej. a jeśli chodzi o kolejkę to zależy czy jesteś zapisana do poradni na ktg, czy masz iść na izbę przyjęć? bo jeśli na izbę to po prostu zależy od tego ile będzie babeczek w kolejce - czasem nie było nikogo, a czasem musiałam czekac 3 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny dziewczyny, nie ma co panikować każdy poród jest łatwiejszy i mimo ze sie wie co sie bedzie działo to zazwyczaj wszystko szybciej i łatwiej idzie:) ja mam trzy porody za sobą i cos o tym wiem :) A przy najmniej nie ma stresa co do szpitala zabrać i tym podobne , czy jak dziecko na rece wziąźć czy wykąpac później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zasnął po 2 i miałam pobudkę co godzinę co dwie ;/ już nie wyrabiam. Ide do pediatry, dodatkowo wczoraj zrobił zieloną kupkę, zmartwiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
kostecka dzieki za wytlumaczenie, wezme sobie jakas gazete jak to ma tyle potrwac. Dostalam tez od lekarza karte ruchow plodu, i nie wiem niby mi wytlumaczyl, ale tak naprawde ja caly czas czuje ruchy i co mam wszystkie te kwadraciki zamazac, czy tylko o 9 i o 15 zapisywac? poratuje ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatkaEv tak to moje pierwsze:) ale już słyszałam od kuzynek że przy drugim większy strach właśnie przez to jakie doświadczenia miały przy pierwszym, ja mimo że nie rodziłam to i tak strasznie się boję... Wyszłam na chwilkę do sklepu i powiem wam że skwar niesamowity, dobrze że macie ten plac zabaw obrośnięty drzewami, więc cienia wam nie zabraknie. Ja dziś słabo się czuję, do tego strasznie boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera_antek mi lekarz kazał liczyć do 10-tego ruchu między godz. 9 a 21, ale nic nie kazał zapisywać. Ja nie używałam takiej karty ale wydaje mi się że zakreślasz wszystkie kwadraty w których czułaś ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_antek
gosiaczek a nie wiesz moze jak tam sytuacja na Staszica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znajomy lekarz mówił, że jest w miarę spokojnie, jeden dzień tylko był taki że nie miał gdzie tych rodzących położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Pozdrowienia ze zlotu:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie będzie.nie było, przepraszam Was. Miałam w domu meksyk, dopiero teraz miałam jak napisać ;/ Bardzo bardzo żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że bawicie się świetnie i umówiłyście się już na następne spotkanie. Bo nie mogę odżałować że mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaha było super ale nie smutaj powturzymy to napewno :-) jak tam twòj maleńki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
hej my już w domu. poszłam w samą porę, bo na parkingu grasował kontroler, a nam się już skończył bilet. no i mała mi dała czadu w samochodzie, teraz dopiero zjadła i jest ok. Gaha nie martw się, na pewno się jeszcze spotkamy. a co tam u lekarza? wera_antek - ja miałam troszkę inną kartę, bez kwadracików, sama musiałam stawiać kreseczki. i robiłam to tylko w tych godzinach, które są na karcie. dzięki dziewczyny za spotkanie, bardzo mi było miło poznać was osobiście :) mam nadzieję, ze to powtórzymy. poproszę o zdjęcia na adres izaa_16@tlen.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Witajcie! Jak już wcześniej dziewczyny pisały - zlot się odbył, było super i koniecznie do powtórzenia. Ja z góry przepraszam że tak szybko się zmyłam, ale musiałam się ogarnąć. Karina spokojna w drodze do domu, teraz skończyła jedzenie i śpi. Kassia - jeszcze raz wielkie dzięki za pieluszki. Na następnym zlocie się odwdzięczę. Rozpakowałam pierwszą paczkę - żmudna robota :) Drugą sobie zostawiłam na jakiś deszczowy dzień, bo dziś muszę spakować rodzinkę na jutrzejszy wyjazd. Załączam kilka linków do foto. Podajcie maile to wyślę wszystkim za jednym razem. http://images62.fotosik.pl/22/ee4039a162f77c7egen.jpg (lupo&mikado) a.....te z nami wyślę na priv, bo jak ktoś z poza ekipy wejdzie na forum (każdy obcy) - to będziemy jak na "świeczniku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Gaha, nie przejmuj się, kolejny zlot zrobimy w połowie / pod koniec sierpnia (termin do dogadania), więc nic straconego :) Poza Tobą jeszcze Ciężarówka się załapie, bo pewnie już się rozpakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Matka, dzięki za zdjęcia :) i czekam niecierpliwie na pozostałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że zlot się udał:) Może i ja się na następny załapię. No chyba że znowu będę miała pecha. Widziałam że dominuje fiolet w kolorystyce wózka to i mój będzie pasował:) Poproszę zdjęcia na email gosiaczek@op.pl Dzisiaj jakaś wyjątkowo zmęczona i senna jestem, chyba coś z ciśnieniem nie tak, rano potwornie bolała mnie głowa a teraz usypiam na siedząco, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Ev dzięki wielkie za super fotki a maluszki przesłodko wyglądały w tych wózeczkach:) Bardzo żałuję że nie mogłam Was poznać osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
napisałam do baby design - posłałam też foto. kicha trochę że na zlocie tylko 3 Lupo. Następnym razem liczymy na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
No ja tez juz dotarlam do domku, ale zbliza sie pora kąpania wiec napisze pozniej albo jutro. Bylo super dziewczyny, dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosze fotki na meila agusia_ok@wp.pl ja prześle wam jutro bo dziś już padam i niechce mi się siedzieć na nootbooku bo byłam też na imieninach. Fajnie było waz poznać dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Gosiaczku spoko, jeszcze się poznamy, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja poprosze o zdjecia :) artur3525xxx@wp.pl kostecka, agusia wyslalam Wam zdjecia, jak mozecie to przeslijcie dalej i oczywiscie czekam na zdjecia od Was :) My do domu dotarlismy po 18. Moje chlopaki spaly w samochodzie jak susly, w domu mi Bartek znow marudzil przy jedzeniu, nie wiem co sie z nim dzieje. Nie mogl zasnac ale to chyba dlatego ze sie wyspal, no ale w koncu go utluklam ;) Biore sie za starszego bo jutro ciezko mu bedzie wstac. Zajrze do Was dopiero w poniedzialek bo niestety nie mamy laptopa :( Milego weekendu i oby do nastepnego spotkania :) Gaha jak niunio, co powiedziala pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Matka - przesłałam Ci zdjecia od Sisi. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załapałam się na dzisiaj ;/ Muszę czekać do poniedziałku, a jeśli chce iść do Paśnikowskiej-Żaby to dopiero na środe albo czwartek ;/ zobaczymy jak kolejne dni, ale juz teraz widzę że bez zmian za bardzo. Dobrze że nie przyjechałam, Kacper dawał czasu i bym siedziała jak na szpilkach, a z nim to nawet nie ma szans przyjechać. Ktoś ma niebieskiego lupo jak mój :) Zdjęcia slooodkie, jeśli to nie problem to chciałabym zobaczyć wszystkie gaha5@wp.pl Na następnym zlocie będę na pewno, choć by się waliło i paliło. Chyba, że prędzej padne z niewyspania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce , ja tez chce! nie bylo mnie ale tez chce zobaczyc ! :) dominika.olecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_anetek
ja mam taka tabelke ze od godziny 9 do 9.30 moge tylko zaznaczyc a pozniej to juz 10, 10.30 itd.. juz sama nie wiem co mam robic, jak ja prawie caly czas czuje ze sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×