Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Holly----- a coś Ty dzisiaj jadła, że tak się źle czujesz? Takie objawy to najczęściej efekt odtruwania organizmu a to znaczy, że zachodzą w nim jakieś zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
nie , lajtowo. Właśnie kończę inny kierunek i tam dali popalić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly--- elzadinio ma rację, zjedz coś, nikt Ci nie mówi, żebyś się obżerała :), ale zjedz chociaż jakąś sałatkę, gotowane jajko albo coś co ma mało kalorii a mimo to sprawi, że poczujesz się lepiej. Ja też przytyłam po wieczornym jedzeniu ale to efekt tylko tego, że mohje posiłki były niewielkie w ciągu dnia i teraz robię odwrotnie... zaczęłam jeść śniadania, obiady i kolacje. Ostatni posiłek zjadam między 18-19 i potem już nic nie jem. Nic mnie nie boli i chudnę. Pomyśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Witajcie dziewczyny, chce do was dolaczyc bo tak jak wy walcze ze zbednymi kg. Mam na imie Grazyna, mam 28 lat od prawie 3 lat mieszkam w Anglii. Moja waga przed slubem byla 59 kg,zaraz po slubie zaszlam w ciaze no i oczywiscie zostalo mi nadprogramowe 10 kg, po drugiej ciazy schudlam do 74 kg, no i kolejna ciaza w ktorej przytylam do 92 kg normalnie az wstyd ze sie tak czlowiek potrafi zapuscic. Moja waga 3 tygodnie temu to 84 kg, dzis 80 kg. Stosuje diete MŻ i cwicze codziennie na orbiteku okolo 60 minut. Chudne powoli ale mam nadzieje ze schudne tyle ile zaplanowalam. Chce wazyc 60 kg. Przeczytalam wszystkie wasze wpisy i jestem pod wrazeniem waszej determinacji. Pozdrawiam i zycze wytrwałosci w zrzucaniu zbednych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka zrob sobie ciepla wanienke i sie wygrzej :-):-):-) Grazyna witaj Someone twoj topik odnosi sukcesic wielki kuss dla ciebie za to ze go zalozylas :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie namawiajcie jej do jedzenia;D. Holly, ja jestem za szklanką wody! Kiedyś też jadłam wieczorami, ale odkąd zaczęłam się odchudzać powiedziałam sobie koniec. I chociaż nie wiem jak by mi burczało w brzuchu to nie jem po 18, a nawet staram się po 17:). Najważniejsze to wytrzymać pierwsze kilka dni, potem już jest z górki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co byscie powiedzialy moje drogie jakbysmy wprowadzily plan cwiczen z ktorego bysmy sie codziennie tu rozliczaly - dla mnie bylaby to dodatkowa motywacja ze ktoras z was napisze ze to wykonala , podaje przyklad robimy 3 serie po 30 brzuszkow tak na poczatek oczywiscie kazda to robi w swoich mozliwych godz a wieczorem sie rozliczamy czyli kazda pisze czy zrobila i nastepnega dnia dodajemy cos do tego .. Co o tym myslicie bo nie wiem czy to dobry pomysl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
łapka moja w górze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie spoko, ja się zgadzam. Trochę mnie to forum odciąga od nauki;d. Chociaż dzisiaj czytam sobie streszczenia lektur, a piszę tylko w między czasie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
someone..---- no ladnie zeby nie bylo pozniej na nas ;-) ok no to plan na jutro to 3 serie po 30 brzuszkow kazda i nie ma ale ani ze sie nie chcialo zbieramy tylki i dawaaaj jak sie motywowac to porzadnie :-) a tak na marginesie jak ktorejs sie nudzi albo ma chwile zalamki to praktycznie zawsze o kazdej porze dnia jestem na gg mozliwe ze odpisze z paro minutowym opoznieniem bo wiecie praca numer jest na dole ale teraz pora na zielona herbatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dziewczynki przeszlo wypilam wode:) glowa mnie boli to fakt ale zawsze tak mam jak zaczynam diete :( ale po paru dniach mija, wybaczcie ze tak rzadko pisze ale ogladam yt : D czesc graska widze ze mamy podobnie i podobne doswiadczenia tyle ze ja nie mam dzieci : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dobra to jutro 3 serie po 30 brzuszkow - pewnie je*ne na zawał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly mam nadzieje ze juz wiecej cie nie bedzie bolala bo przypuszczam ze nie chcesz znowu ZACZYNAC przeczymaj te pare dni i bedzie z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
kiedy sie wazymy w jakim dniu? tak- nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
moze byc ale pamietajcie - rano po wysikaniu wtedy waga jest najdokladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
ja tez mykam dobranoc dziewczynki moje jutro kolejny wspanialy dzien walki z sadlem!!!!:))))))) juz nie moge sie doczekac az pochlone sniadanie : D jutro miksowane kiwi z jogurtem i otrebami : D zrobie sobie owocowy jogurt sama bo nie mam kupionego 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać na noc :) Moja koleżanka stosuje dietę Dukana i schudła w 5tyg. 6kg, także efekty są. Ja się jeszcze nie zdecydowałam co do diety, nadal myślę, staram się w między czasie mniej jeść.. no zobaczymy co z tego wyniknie, ja mam 25l, męża i roczne dziecko, zapuściłam się w ciąży po prostu, jadłam za 2. Żałuję tego, bo po urodzeniu mogłam mieć swoją wagę gdybym tak się nie obżerała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki _ zaczynamy kolejny dzien hehe pamietajcie o brzuszkach:-) ja mam malego dolka z rana , dokladnie 12 marca jade na tygodniowy urlopik wiecie basen .pokazywanie cialka w tym momencie licza sie dla mnie nawet stracone gramy .... musi mi sie udac nie chce wygladac jak wieloryb dosyc z tym !!!!ide zaraz z pieskiem moze pobiegam troszke musze musze dajcie mi kopniaka takiego mocnego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym już dawno schudła, bo za dnia jadłam mikro ilości jedzenia prawie nic, ale za to w nocy... to już nie będę się chwalić co jadłam 22-23 frytki :D:D:D Ja zaczynam dzień obowiązkowo od kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kawusia. Co ja bym bez niej zrobila moglabym ja pic hektolitrami hehehe a ja zjadlam kromeczke czarnego bo cos mnie zassalo I od razu mam co spalac takze .a I juz zdazylam z seria brzuszkow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Witam :-) Czy i mnie przygarniecie ??? Jestem mamą szczęśliwej 6 mies.Oliwki i już 4 mies próbuję schudnąć i nic....... jak coś zleci to wraca, a kg. po ciąży zostało mi trochę do zrzucenia...... mam 160 cm i 77 kg :-( na dobry początek chciałabym ujrzeć 6 z przodu na wadze , później 65 kg i na sam koniec 58 kg-w tej wadze czułam się najlepiej :-) Reasumując mam całe 19 kg do stracenia . Postanowiłam wypijać hektolitry wody, stosować ocet jabłkowy, otręby, chude mięso, razowe pieczywo, 5 małych posiłków i ćwiczenia-minimum 3 razy w tyg. na orbitreku i co dziennie brzuszki :-) Wierzę, że w końcu mi się uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
blekitna_ witamy kochanie- przygarniamy :D widze, ze jesz tak jak ja tyle ze ja mam 3 posilki:) dziewczynki ja tak z przyzwyczajenia sie zwazylam :O sorry mialysmy sie zwazyc jutro :( no ale w 1 dzien mi polecialo 2kilo wody i teraz mam 81,5kilo :) tak ze bardzo sie ciesze. ja po sniadaniu tak jak zalozylam i powiem ze bylo zjadliwe takie zmiksowane fiubziu :) mama zaparzyla herbatke z przywrotnika i niech chudne narodzie!!! laski ja mam tyle energiii, ze chyba na caly swiat by starczylo i dla wszystkich grubasow!:) juz w wakacje zaloze wymarzona mala czarna i czerwone szpilki o JEZUUUU!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj blekitna Holly no to super gratulacje !!!! Daj troszke swojej energii bo mi sie dzis przyda hehe jak narazie jest w miare w miare ale wiecie co srac to dam rade !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka89
Witam Dziewczynki, ja po swojemu jadę na głodzie ... woda na śniadanie była:) wczoraj zrobiłam 100 brzuszków i się wysmarowałam, o dzisiejszej serii jeszcze pamiętam:) miłego dnia Moje Piękne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
o tak ja tez pamietam o dzisiejszej serii, pozniej sie za to wezme, a cos wymyslilyscie na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wymyslajcie cos bo jutro trzeba cos dolozyc do tego zeby nie bylo za latwo :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×