Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam biegać

od jutra zaczynam biegać!

Polecane posty

Gość ta ktora ma daleko do pracy
wczoraj szukałam butów do biegania. ma któraś może jakieś typy. mi z opisu spodobały się Asics GEL-TRAIL LAHAR 3 G-TX. dzisiaj idę do sklepu obejrzec:) pas 73 udo 53 biodra 96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
dobra dzisaj dzien prawdy :D zmierzylam swoje wymiary i tak o to: brzuch-71cm biodra-88cm udo-52cm jupi!!!tak sie ciesze!!!!wychodzi srednio 1cm na tydzien, to jeszcze bardziej mnie zmotywowalo do biegania! Dziewczyny tak wiec biegajcie!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegamybiegamy
Ha! A ja od 3 miesięcy jeżdżę na rowerze http://colex-rowery.pl/do/item/AUTHORENIGMA/Rower-ENIGMA , już dużo schudłam ale dla odmiany chce teraz dodatkowo biegać. Kupiłam sobie buty nike do biegania (na tym się nie znam aż tak dobrze wiec nie wiem czy dobre kupiłam, jutro strzele fote i pokażę) i zaczynam od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem zakochana w bieganiu, jeśli chcecie fachowej wiedzy to polecam dwumiesiecznik runners world. Diety, buty, testy, uwagi, naprawdę duzo wiedzy. Ja biegam około roku, mam buty Nike i system nike+, mam kontrole nad kilometrami i kaloriami :) Przy zakupie butów pamiętajcie ze musza być one o pol cm większe, w zbyt dobrze dopasowanych butach w czasie biegu duzy palec ociera sie o ścianke buta i prowadzi to do mikrourazow i wylewu krwi pod paznokciem - właśnie z tym walczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
dziewczyny i jak tam biegacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja również zaczynam przygode z bieganiem :D i zastanawiam się czy warto zakupić pulsometr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto, taki co pokazuje kalorie i tętno, cena dobrych np firmy polar zaczyna sie od kilkuset złotych. Możesz tez kupić system Nike+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jeszcze nie zapoznawałam się z ofertami poszczególnych firm, ale z pewnością jak już skuszę się na zakup to naprawdę jakiegoś porządnego z renomowanej firmy, a Ty z jakim biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendera
do zaczynam biegać super wynik osiągnęłaś :) w niecałe 2 tygodnie, gratuluję :) teraz w biodrach masz wymiary jak modelka :) ja też chciałabym zacząc biegac, ale moje wymiary sa tragiczne, nawet nie wiem czy wytrzymam 30 minut biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
hej dzieki ;) tylko ten brzuch-moze bede stosowac cwiczenia dodatkowe na brzuch, wiesz jak nie dasz rady 30min biegac to zawsze mozesz robic przerwy, np 5min biegu 1min marszu powodzenia, bo warto! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendera
zaczynam biegać powiem Ci, że całe popołudnie myślałam o tym bieganiu... i też zacznę, tylko nie mam się w co ubrać i brak odpowiednich butów... ale wszystko można nadrobić, zainwestuje w to, bo warto :) DZIĘKI za zarażenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendera
a Wy w czym biegacie w taka pogodę? bo rano to jest jeszcze trochę chłodno? proszę o podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
ja ubieram jakis sweter i bluze, zakladam szal jak wieje wiatr, zeby nie wdychac zimnego powietrza i rekawiczki, czapki teraz nie ubieram bo i tak czlowiek sie zgrzeje, fajnie, ze zachecilam :-) musimy na lato wygladac super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
dzisiejszy bieg zaliczony :-) dziewczyny jest tylko jeden minus biegania...zauwazylam, ze z piersi tez mi zlecialo..no ale cos za cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo piersi to glownie tkanka tluszczowa i dlatego chudnąc nahjszybciej, zeby biust miał jedrosc cwicz mięśnie klatki piersiowej np damskie pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tluszcz
U każdego inaczej tłuszcz się rozklada... ja mam w pasie 62, biodrzyska 95 i udźce 56...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wendera, ja biegam w polarze i sportowych leginsach + oczywiście rękawiczki i czapa na głowe :) Jestem z siebie mega zadowolona dziś zrobiłam 6km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, przybyłam do Was z zaproszenia i chętnie się dołączę :) Biegałam troszkę, ale nie systematycznie. Mam ochotę to zmienić, tym bardziej że wiosna coraz bliżej :) Szukam dobrych butów do biegania, a póki ich nie mam to ograniczam się do marszów godzinnych :) oczywiście do tego dietka :) lekko, mało a często :) już widzę efekty, ale się nie mierzyłam szczegółowo. Zaraz właśnie się wybieram na spacer. pozdrawiam :) ps. jakich butów używacie? myślałam o rebokach z jakimś tam systemem, no ale wstrzymałam się, bo chcę zobaczyć je najpierw w sklepie czy są wygodne :) bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariina
Hej ;) Jako, że pogoda się zaczęła poprawiać, zaczęłam również poważnie myśleć o bieganiu. W zimę nie za bardzo miałam ochotę na to, a tłuszczyk niestety się odkładał. Też myślałam o jakimś pulsometrze, z tego co się zdążyłam dowiedzieć, puls ma znaczenie przy bieganiu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam biegać
Jak fajnie, że jest nas więcej :-) wczoraj i dzisiaj biegałam godzinkę :-) ja mam buty Nike Free XT Motion Fit+ Frauen :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie czekam na wpływ gotówki i zamawiam buciki do biegania oraz dres. co do dresu też mam pytanie - jakiś termoaktywny czy coś..? bo się nie znam totalnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termoaktywny lepszy, popros w sklepie sportowym ubranie do biegania i ci doradza. Ja zaczynalam od zwyklego ubrania ale szybko zmienilam, kup choćby koszulkę, w zimie ubieraj sie na cebulke, bluza tez termoakt. Ja kupiłam fajne rzeczy w tchibo, chyba jeszcze są na stronie, są tez w lidlu, nie musz kupować takich z najwyższej półki, w decathlonie jest tańsza fajna marka dla biegajacych. Jak będziesz już biegać docenisz fakt ze nie masz mokrych od potu ubrań, tak można sie szybko przeziebic, zwłaszcza w zimie. Jeśli biegasz wieczorem zadbają by było Cie widać, odblaskowa opaska jest ok, tania. Buty musza być pól cm większe niż nosisz normalnie, typowo do biegania. Nie uszkodzisz paznokci dużych palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam buty Nike Vomero, nie kupuj butów przez internet, dobierz w sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my ding ding dong
zdecydowanie odradzam dresy, od razu kup rzeczy specjalnie zaprojektowane do biegania, dresy są dużo mniej wygodne ;) najlepiej mi się sprawdzają rzeczy nike i mam też trochę pumy, co jakiś czas dokupuję coś nowego co do butów to od pół roku biegam w takich: http://www.ceneo.pl/14311707 i jestem z nich bardzo zadowolona co do rozmiarów to zawsze biorę takie,które na mnie pasują idealnie, nie mogę mieć nawet minimalnie za dużych więc nie każdy powinien brać ciut większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny a cenne rady dla początkującej :) jak pisałam -biegałam trochę ale niesystematycznie i do tego wiosną i latem, więc w legginsach i podkoszulku i bluzie. Rzeczywiście, mokre miałam nawet skarpetki i majty, co nie było przyjemne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet lovely bebe
dziewczyny, a jak wasze stawy kolanowe? słyszałam, że bardzo cierpią na bieganiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszofy flamink
Jeśli z głowa planuje się treningi i dobrze dobierze obuwie to z nogami nie ma żadnych problemów. Oczywiście jeśli ktoś cierpi na nadmiar ambicji i ignoruje lekkie przeciążenia to może to się skończyć boleśnie. Im dłużej się biega tym nogi są bardziej przyzwyczajone i maź w stawach ubita, obecnie nic mnie nie boli niezależnie od tego jak często i na jakie odległości biegnę, ale na początku musiałam być dużo bardziej uważna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś tylko (a może aż) 40minut biegałam i powiem wam, że coraz większą frajdę mi to sprawia, a gdy na wadze zacznę dostrzegać jakieś zmiany to będzie prawdziwy sukces! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×