Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

ja korzystam ze stolowki pewnego wielkiego banku, i tutaj jest wszystko, lacznie u bufetem ze swiezymi salatami i warzywami, wiec nie jest zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy super ogolnie lubie siebie ale chcialabym zobaczyc to 75 chociaz na wadze. nie wiem czemu ale nie lubie tak duzo wazyc jak teraz i to nie chodzi juz o wyglad tylko o ta wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler najwazniejsze zeby czus sie dobrze samemu ze soba.... ja tez czuje sie bardzo kiespko ze swoja waga, nawet jezeli inni mi mowia ze dobrze wygladam... ja sama musze czuc sie komfortowo we wlasnej skorze, to dla mnie najwazniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pół roku temu ważyłam 58kg i wtedy czułam się rewelacyjnie! Ale jak tylko wyszłam za mąz to niestety zapuściłam się troszke...gotuje dla męża i przy okazji jem to samo! Więc postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala zobaczyc 6 z przodu, to jest moje marzenie... ale mysle ze bedzie ciezko, zeby az tyle zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączek sory ze siue wtrace ale przy twoikm wzroscie z taka waga bys wygladała jak kosciotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - wiem kurrr :/ wiem ze duzo i nie bede Ci gadac ze nie... ale jak sie wsciekniesz to dobijesz, nawet te 69,9 by wystarczylo nie? ekler - nie, chyba nie jka kosciotrup.... 179cm i 69,9kg? ideał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler, wazylam tyle latami, wygladalam i czulam sie dobrze, i daleko mi bylo do kosciotrupa :-) porownaj, anja rubik, cok kolo 176 cm i 52 kg, to jst kosciotrup johnka, no wiem... ja juz bede przy 72-73 szczesliwa, ale ta 6 z przodu to takie marzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wazylam kiedys przy moim 176 69 kg to czulam sie jak kosciotrup nie mialam cycków prawie wogole i tyłka i moj facet byl niezadowolony :P dla mnie optymalan waga to 75 wtedy mam super figure bo piersi nie sa tak duze jak w tej chwili i pupa tez sa w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta - wazne zeby kazda czula sie dobrze w swoim ciele a ze ta 69,9 a inna 75 to indywidualna sprawa :D oby w doł! :D ja jak zobacze 65 i znika mi baleroniki po bokach to bede szczesliwa jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler dlatego mowie, ze kazdy powinien sie czuc dobrze we wlasnej skorze, jezeli dla Ciebie najlepsza waga to 75 to ok :-) a to czy facet jest zadowolony czy nie to jest dla mnie najmniej wazne :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka, dokladnie :-) damy rade ! ja w ogole sie czuje jakbym juz miesiace sie odchudzala, a tu dopiero tydzien :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
tlusty paczek niestety nie bede w monachiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
wlasnie wrocilam ze sklepu dobrze mi zrobil ten spacer kupilam sobie smaczne wafelki ryzowe i maja tylko 154 kalorii i sa slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż uważa że wyglądam super i że teraz mam i piersi i tyłeczek, ale tutaj chodzi o mnie i moje samopoczucie! Tak więc moja decyzja jest nie do odwołania:) bede jadła mniej i więcej się ruszała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
moj maz tez lubi mnie za co zlapac ale to ja chce sie dobrze czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plaszcze tylek w biurze.... nie mam duzo do robpty, i chcialabym juz wyjsc, ale niestety musze siedziec do 17 :-O w ogole to bede chciala najprawdopodobniej w maju jechac do PL, wiec do maja, MUSI byc min 72 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - no wlasnie, ja tez nie umiem :) ja nie mam konta na NK chyba dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruschka.....essen.....kto chce niechwejdzie na moj profil i mnie zapros do znajomych...bedzie przyjemnie miec was w znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
skavsta ja też chce zobaczyć 4 z przodu na wadze :) Dziewczyny ogolnie jest powiedziane ze kobieta powinna miec 10 mniej niz wzrost czyli 170 cm=60 kg idealna waga, tzn szczupła laseczka :) Mezczyzna tyle ile wzrostu :) Ja tez sie czesto waze bo im mniej tym jeszxcze wieksze samozaparcie. Jestem z gornego śląska i mieszkalam tez jakis czas w DE (Pozdrawiam kolezanki :) mieszkałam w Kassel. Moj maz cale zycie mieszkal w DE i wrocil do PL 2 lata temu dla mnie, bo ja tam mieszkac nie chcialam... dzis na sniadanko 2 jajka i serek wiejski na obiadek bedzie gotowany filet z jakims nabialem bo dzis dzien bialkowy mam :) Chodze na fitness i widac mi juz powoli mięśnie szkoda ze brzuch nie za fajny, wystarczy ze cos zjem i juz go widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×