Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość Trellka
Jak chcecie się pooglądać, to albo fotki na maila albo na maila adres do facebooka lub NK.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Mż najlepsza:) Mniejsza szansa, że się zawali ścisłą dietę i starci motywację do dalszego odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
tlusty paczek a w DE to skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
W kanapce jeszcze sałata była:D Zapomniałam napisać wcześniej:P Głodna jestem cały czas. Pewnie to zasługa tego, że wczoraj za mało jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
Trelka ile jesz dziennie kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika ja nie potrafie rygorystycznych diet, gdzie ktos mi narzuca co musze jesc, lubie zjecs pomidora, jablko, rybe itp kiedy mam na to ochote :-) Nie jemy niezdrowych tluszczy, slodyczy, produktow macznych, jakos dajemy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez bym chciala miec -3kg chociaz w 1mies. dzis 2dzien na diecie . czas na 2sniadanko jugurt activia naturalny i 2szkl wody. mam nadzieje ze wytrzymam . na obiad piers z kurczaka z czer i zolta papryka i ryz. niemoge sie doczekać:) mam nadzieje ze wytrwam jak najdluzej moje poprzednie diety trwaly gora 3dni. ale teraz mam zamiar naprawde wziasc sie za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikamika - tak MŻ u Nas goruje :D Ty masz 65kg a ja daze do 65kg, kurrr co za ironia :D :P musze zakupic to hula hop w takim badz razie. wlasnie spozywam druga zielona herbate LISCIASTA :D o 12 activia i jabluszko :D paczek - no musimy wykombinowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja mam z mezem dzialalnosc i jezdzimy na dni miasta co tydzien moze bede tez w twoim fajnie by bylo sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z was ma lub miała problem z dużym brzuchem i obwisła skórą? 3 lata temu urodziłam córeczke a brzuch wygląda coraz gorzej :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolka hmmmm u nas chyba nie ma czegos takiego jak dni miasta.... sa rozne festyny itp... najblizszy w kwietniu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
no my jezdzimy na dninmiasta festyny nasz sezon zaczyna sie dopiero w kwietniu i trwa do konca marca a od stycznia do konca marca siedze sobie w domku i zawsze wtedy co roku przybywaja mi kilogramy ale w tym roku sie nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
przepraszam trwa do konca grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam już wielu diet..dukan, 1000kalori, kapuściana, ryżowa ale zawsze po kilku dniach nie dawałam rady! Tak więc postanowiłam przejść na MŻ- jak najmniej słodyczy (bo całkowicie ich nie wyeliminuje, za bardzo je kocham), tłuszczy, rzeczy mącznych... dzisiaj na śniadanie zjadłam grahamka z wędlinką, pomidorkiem i sałatą a teraz wypiłam gorący kubek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ok, no to kto wie kto wie :-) u nas bedzie od 20.04 do 06.05, masz taka date w swoim terminarzu ? :-) a gdzie mieszkacie na stale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Pszczółka 33, nie liczę kalorii i chyba wychodzi mi to różnie. W poniedziałek na dniu warzywnym na pewno było ich nie dużo, może 700, wczoraj poniżej 500, a dziś pewnie spokojnie powyżej 1000 zjem, w weekend też powyżej 1000 jadłam na pewno:) Nie jestem zwolenniczką jedzenia poniżej 1000, bo ćwiczę, to po pierwsze, a po drugie wiecznie zła bym chodziła z głodu:P Ale takie jednodniówki niskokaloryczne jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
mieszkam na stale pod Berlinem a 20 kwietnia jestem elsterwerda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja nie wiem co dzis jesc zaraz ide na zakupy auto zostawiam troche ruchu mi trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlusty_paczek to kto gotuje ci takie pyszności?:) Ja zjem jak wrócę z pracy czyli około 16.30 kurczaka z warzywami bo to robi się najszybciej i chyba jest mało kaloryczne:) Muszę kupić to hula hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, super wygladasz ! Dominika, w poludnie gotuje za mnie przewaznie kantyna :-) czasem jakies jedzenie ze soba przyniose do pracy na obiad, ale ostatnio zadko.... zjadlam troche duszonej ryby, dwa ziemniaki, ale byly ochydne, troche zieleniny i teraz zapilam maslanka, bo dalej bylam glodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię jeść na stołówce zakładowej bo jak sobie pomyśle jaki to jest tłuszcz, i ile to ma kalorii to wole sama szybko sobie coś zrobić:) Chociaż bardzo lubię frytki i czasami nie potrafię się im oprzeć;) i wtedy kupuje to właśnie na stołówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×