Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

a mnie wlasnie deprymuje codziennie wlazenie na wage, jak zobacze ze mam 2 kg mniej to zaraz zapragne sobie to wynagrodzic i zafunduje sobie jakis lakoc :) w zwiazkuz tym twardo stoje przy wazeniu 23 marca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka - zawsze to w dol! nic tylko sie cieszyc! pomysl jakbys sie zmartwila jakby o tyle bylo ale w gore?! :D pozytywnie kochana postrzegaj tego typu male niespodzianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
no widzisz Johnka30 u mnie jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hej dziewczynki, witam nowe kolezanki dzis minal u mnie tydzień diety, gdzie miałam jeszcze @, zwazylam sie rano mam -3, nie wiem czy to realne czy pod wplywem @ jak sie odchudzalam tyle zeszlo-pewnie wody nie wiem co o tym myslec gratuluje eklerku efektu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna - hejka! :) super! 3 w dol to niezly efekt! ciesze sie :D ja wlasnie przed chwila dostalam @ :D ale wiecie, co? czuje sie nadzwyczaj dobrze, nie mam wzdetego brzucha i nic mnie nie boli - takze jest okay! :D jestem juz po sniadanku - 2 kromki zytniego chlebka z tunczykiem + kawa czarna gorzka. teraz pipijam zielona herbatke :D mmmm pycha, uwielbiam ja ale pod warunkiem ze lisciasta :D paczek - Ty najwiecej jesz? no prosze Cie! :) a mnie sie wydaje ze ja najwiecej wciagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet takich malutkich zmian nie dostrzegam, u mnie dopiero pol kilo daje jakakolwiek minimalna motywacje... ale tez w sumie wole sie wazyc rzadziej... Dziewczyny, te ktore trenuja i uprawiaja sport, na wadze zmiana moze byc nikoma, bo przybieracie na masie miesniowej, ale obwody powinny leciec w dol, nawet jezeli na wadze nie widzicie zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wstalam :P i wciagnelam 2 jaja sadzone z łuyzeczka keczupu mniam i taks ie zastanawiam od poniedzialku mam szkołe od rana do nocy i nie wiem co brac ze soba zeby nie umrzec na pewno bedzie to serek wiejski , jajo ugotowane na twardo badz sadzone.mleko w kartoniku owsianka , ale co jeszcze mozna zapakowac? mzoe kurczak z ryzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - Ty tez wypisujesz malenkie :) kurcze chyba mamy juz zwidy :P ja cwicze, nawet sporo przyznam... wczoraj steper 40min, dzis godzina z Cindy :D zaastanawiam sie nad zakupem hula hop, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - witaj! :) tunczyka mozesz zabrac, jogurcik naturlany lub activie, jabluszka, mandarynki :D heheh alez ja jestem ciocia dobra rada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, ja bym zabrala warzywa jakies, salate, ogorka, marchewke do chrupania, seler naciowy... itp.... Johnka, gdzie ja tam male porcje :-) salatki ze sledzia byla spora miska (mam jeszcze na dzisiaj) i kefiru tez pol litra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - no to od jutra jakzaczniesz szalec na steperze to nie zapomnij wejsc na cafe :P hehehhe :D aaaa pol litra kefiru jest okay! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka, ja ne stepperze to tylko po pracy, wieczorem, wtedy tak czy inaczej nigdy nie siedze na kafe, heheh :-) zreszta ja nie z tych co sie zatracja w sporcie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widze ze humory bardzo dobre. Czywy tez czujecie juz wiosne, szok jak piekna pogode mam dzisiaj. Jestem ciekawa wagi mojej ale wytrzymam, najgorsze jest to ze wogole jesc mi sie nie chce, czym ja zyje, tesknota za mezem czy wiosna hehe. Blondyna- super aprawa z tymi 3 kg, bardzo motywujace to jest Ekler ja mam szkole w sobote i niedziele ale jade tylko w sobote i tez sie zastanawiam co zjem, ciezko ale sienie zlamie. Dzisiaj w planie rower ale prawdziwy przy takiej pogodzie to mus, z jedzenia to nie wiem co, w lodowce same zdrowe rzeczy wiec cokolwiek zjem to bedzie dobrze, ale kusi mnie same owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skavsta 🖐️ "Jestem ciekawa wagi mojej ale wytrzymam, najgorsze jest to ze wogole jesc mi sie nie chce" chcialabym BARDZO miec taki problem :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączku, ja nie wiem czemu tak mi sie dzieje, chyba dostalam wielkiej motywacji. Tyle razy mi sie nie udawalo ze teraz uwierzylam ze wszystko lezy w moich rekach. Chce byc sdzczupla na wiosneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skavsta ja tez ! caly czas podziwiam szczuplutkie kobiety w metrze i na ulicy i przypominam sobie jak to fajnie bylo jak tez tak wygladalam... Tez mam mega motywacje, bo wiem, ze spieprze sobie cala wiosne i lato jezeli nie schudne... wiem ze to chore, ale tak mam... a jak chodzi o apetyt, to ja zadko kiedy moge powiedziec ze nie chc emi sie jesc :-D :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
no fajnie by bylo a skad jestescie bo ja z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikamika
Hej. dziewczyny mogę sie do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze fajnie by bylo sie zobaczyc! :) ja Polska yy tzn Wielkopolska :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikamika - pewnie ze mozesz! WITAMY! :D:D:D opoiwedz o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja mieszkam w niemczech juz 12 lat a pochodze z woj dolnoslaskiego kolo legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikamika
Ja jestem z woj śląskiego a dokładnie okolice Bielska Białej:) mam 25 lat i ważę...65 kg przy wzroście 170cm. Chciałabym zrzucić chociaż 5 kg ale wiem że będzie mi bardzo ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Dzień dobry Wszystkim dietującym Paniom:) JUż po śniadaniu jestem: dwie kromki ciemnego chleba z twarożkiem, serem, szynką, jajkiem, pomidorem i ogókiem kiszonym. Pycha! Teraz popijam herbatkę i sobie Was czytam:) Johanka, hula- hop polecam. Kręcę regularnie i mam naprawdę fajne wcięcie w tali. Pomaga też na boczki. Najlepsze jest takie dociążone, ale zwykłe też dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×