Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

ale ja nie mieszam z keczupem tylko maczam sobi w nim :D ja tak lubie :P pszczólka nie chce sie madzrzyc ale powiem ci ze na takiej diecie po 1 dlugo nie pociagniesz po 2 juz rozwalasz metabolizm bo sie organizm broni i potem jak cokolwiek zjesz wiecej bedzie magazynowal na gorsze dni. zastanow sie nad ta dieta poki nie jest za pozno jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie spoznione...hahahaha....dziewczyny pijecie duzo herbat wogole czy tylko wode???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do jajka z keczupem to przyznam sie ze tez jem......jajecznica z kielbaska w srodku i keczup....hmmmm pychotka.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5o zalezy od mojego humoru :)w jeden dzien wypijam z 10 kubkow zielonej w drugi ani łyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Witam Was z kubkiem zielonej herbaty:) Katinka, co to jest ten Hanut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Katinka, ja wody pije samej z 1,5 litra dziennie plus ze dwie herbaty zielone, dwie czerwone , czasem mięta, czy jakaś owocóka jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Katinka, ja wody pije samej z 1,5 litra dziennie plus ze dwie herbaty zielone, dwie czerwone , czasem mięta, czy jakaś owocóka jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zrozumialam...wafelek z czekolada.....cos jak prince polo w polsce ale nie polewany czekolada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Możę Hanuta miała być:) "wczoraj wieczoren pozwolilam sobie na kolcje na jedna Hanute"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Aha:) Tak nmnie zaintrygowała ta nazwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Hanute :-D pije duzo wody, herbate, rano kawe, roznie.... mam rozne herbaty, nie pije jakiejs jednej konkretnej... dle mnie keczup do jajka jakos kompletnie nie pasi :-D ale co kto lubi :-D ile ludzi tyle "smakow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie kiedys ze kasza oczyszcza super organizm...chodzi o to zeby pare dni jesc tylko sucha gotowana kasze.....wiem ze ciezko ale podobno wydala z organizmu wszystko co sie nagromadzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, cos tam slyszalam, ale nigdy w zyciu bym nie mogla tego stosowac...to nei dla mnie :-) zreszta zeby to bylo zdrowe to tez nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Ale kasze gryczaną, czy jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hej dziewczynki, mam dziś zły humor,wstałam lewą nogą-chyba ta pogoda to zrobiła, zmierzyłam się w biodrach,załamka jak dla mnie 103cm:( nie ćwiczę bo jestem leń,po 2 nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ach blondyna ja tez mam zly chumor bo mi waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna nie zalamuj sie, razem damy rade ! a kazdemu zdarza sie gorszy dzien ! ja na cwieczenia tez nie mam czasu, i nic nie robie... teraz chce sie przemoc, bo zamowilam ten cholerny stepper, zpbaczymy co z tego wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
kiedyś się przymierzałam i nie kupiłam,za to miałam rower stacj. ale po pół roku się zepsuł i stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
może powinnam liczyć kalorie? miałam parę wpadek,ale ogólnie to pilnuję się ze słodyczami,nie jem,2 razy się zdarzyło kawałek ciasta no i pół czekol. ale to było w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie;) Ja wczoraj ze słodkości zjadłam 2 michałki i wypiłam słodkiego drinka... ale za to skakałam na skakance 200 podskoków:) Dzisiaj śniadanko: 2 kromeczki chleba z szynką, sałata i papryka+kawa o 11:30 mam zamiar zjeść 2 śniadanko czyli wypije kefir a później kawę. Zauważyłam, że od kawy to jestem uzależniona..uwielbiam jej smak i w ciągu dnia wypije 4 kawy z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja wczoraj tez zjadlam dodatkowokawalek pizzy ale co tam , nie bede rozpaczac tylko pobiegam wiecej. Dzis planuje jesc same warzywa i owoce, malo kiedy je jem wiec przyda sie to dla mnie. Ogolnie zimno mi strasznie od picia tej wody ale staram sie 2,5 litra na dzien, a herbtaki czerwonej to juz mniej, duzy kubek na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyonki ale sobie podjadacie. pszczólka to ze zjadlas w niedziele czekolade nie oznaczalo ze od razu przytyjesz . efekty tego ze ja zjadlas pojawia sie dopiero pozniej. zacznij lepiej stosowac racjonalna diete bo takie jedzenie 500 kcal a potem dokladanie czekolady na dobre ci na pewno nie wyjdzie. ja wlasnie od fryzjera wrocilam :P rano 2 jaja sadzone kromka grahama i lyzka keczupu teraz obiad50 gram ryzu brazowergo naturalnego i 5 pieczarek i spadam na silownie mam nadzieje ze sie dobije do bieżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o chinskich zupkach niewiele sadze.... uwazam, ze jak juz jesc makaron, to jakis porzadny, albo razowy czy cos w tym stylu, z jakims swiezym pesto, albo suszonymi pomidorami i dobra oliwa.... przynajmnie to zdrowe... Wlasnie wrocilam z obiadu, obzarlam sie warzyw, na cieplo i na zimno, w sumie nie jestm glodna, ale brakuje czegos "porzadnego"... zaraz jakims jablkeim poprawie i to by bylo na razie tyle :-) u nas 15 stopni, slonko, niebieskie niebo, pierwsze przebisniegi, zyc nie umierac :-D :-D tylko schudnac trzeba, heheheh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ekler ja nie zjadlam czekolady to bladyna pomylilas sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Dominika też jestem uzależniona od kawy, wypijam 2 sypane a potem rozpuszczalne ale czarne, pszczółka z tą wagą to tak jest, najpierw zleca ci 2-3 kg a potem stoi,stoi też mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×