Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość HollySymolly
ja mam 23 (prawie 24lata) mam cudownego narzeczonego studiuje kosmetologie a w wolnym czasie maluje i udzielam sie artystycznie - najwieksza moja pasja jest stylizacja paznokci lakierami i wizaż : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka - ja, jak latwo sie domyslic mam 30 lat :) mam meza, ktoremu gotuje obiadki, kolacyjki i sniadanka przrzadzam aaaaa i to jest dla mnie meka strasza podczas mojego odchudzania :) mam tez 4 letnia coreczke ktora w ramach damskiej solidarnosci cwiczy ze mna co drugi dzien CINDY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku toz ja przy was stara d... jestem ;) za 2 tygodnie 39 lat....meza nie mam od 5 lat...a przyjaciela opuscilam tydzien temu...wiec gotuje tylko dla mnie i moich corek...a ze maja 18 i 16 lat tez nie chca zadnych bomb kalorycznych...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zgadzam sie z Wami ze nie warto sie glodzic, to nic nie daje, no chyba ze jo-jo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, jaka stara co Ty gadasz ! bzdury straszne :-P stara to bedziesz jak bedziesz maial 70 na karku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez oczywiscie...i wiecie co tak ze strony starszej wam powiem...lepiej czasami zgrzeszyc kostka czekolady niz potem po tygodniu zjesc cala tabliczke..... moja kumpela jak robi diete to zawsze przed sniadaniem je kostke czekolady...i mowi ze potem ja caly dzien nie ciagnie....moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! katinka1973 z tymi pomidorami zamiast kechupu to calkiem dobry pomysł w sumei nie wpadłam na to;] no a ja pociesze cie troche moze weekendami parcuje w restauracji ktorej kuchnia jest polaczona z fast foodem i jak tutaj te wszystkie zapachy wytrzymac? ;DD a co do wieku i reszty to mam 19lat ucze sie jeszcze jako architekt krajobrazu i jak powyzej weekendami dorabiam jako kelnerka;p chlopaka mam ale poki co na meza i dzieci sie nie zapowiada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki poprawiam...nie czuje sie stara....i nie jestem stara..ale najstarsza miedzy wami...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziowa! katinka - no! odrazu lepiej! jaka stara?! :) jestes w idealnym wieku! :) w idealnym do wszystkiego! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze to dobry pomysl..zapomnialam o nim na smierc.....juz bardzo dawno pilam...ale szczerze mowiac nie pamietam czy to cos pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co mi sie jeszcze dzisiaj wydarzylo??? matka mojego ex przyjaciela ma dzisiaj urodziny...zadzwonilam zlozyc zyczenia...wiec wiadomo ze byly pytania co i jak...na ktore padly odpowiedzi i potem jej stwierdzenie....ROZUMIEM CIE :::TEZ BYM TAK ZROBILA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucha do góry! ;D w nawet najgorszej sytuacji jest mnóstwo pozytywnych stron których nawet nie dostrzegamy, a wyolbrzymiamy zawsze tylko to co złe. jakby tak zaczac wyolbrzymiac to co dobre? o ile by lepiej bylo.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, pewnie ze tak, to juz nie ten wiek, ze sie myslalo ze ten jeden jedyny i zaden inny... najwazniejsze to dbac o siebie i o wlasne szczescie... kurcze cos ta kapusta i zielenina na obiad mi terazw brzuchu rewolucje robi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja sie zbieram, zycze Wam milego popoludnia! :) do jutra pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jakas sledziowa salatke wieczorem popelnie jak mi sie bedzie chcialo :-) jak nie to sam nabial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
przyprowadzilam moja coreczke dzis z przedszkola zarzyczyla sobie nalesniki no wiec zrobilam i sie niestety skusilam na 3 i czuje sie teraz okropnie bo przekroczylam swoja dzisiejsza dawke kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×