Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

pszczolka to zjedz dzisiaj moze tylko cos bialkowego, wypij kefir itp, kazdem zdazaja sie potkniecia, glowa do gory"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
juz dzis nic nie zjem tylko woda musze jakos przetrwac cholerne nalesniki. tlusty paczek ile chcesz schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tez dzisiaj zjadlam rogalika z czekolada ale slodkie juz za mna chodzilo, potem zupa jarzynowa a na kolacje nie wiem co. Jak narazie kufel wody i bieg godzinny. % marca okaże sie czy to sie oplacalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja sie waze codziennie rano jutro zobacze czy te nalesniki to duzy grzech byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
Hej, Tłuściutka nieźle zjechałaś na tym dukanie! Bravo! Ja mialam miec dzis dzien bialkowy ale w sumie wczoraj malo zjadlam tez prawie same bialko i dzis slabo sie czuje wiec zjadlam indyka z warzywami na patelni i od razu lepiej a dodatkowo musze miec sily na fitness, dzis mam akurat 2 h pod rząd wiec tam sporo się wysilę. Jem teraz na zmiane dzien bialkowy dzien warzywa z miechem, od kilku dni nie mialam w ustach pieczywa, ryzu, makaronu itp same jogurty serki kurczaki itp i powiem wam nie kusi mnie, jestem zawzięta strasznie. A barek jeden w alko a drugi w slodyczach, No dobra piwko sie napije, wole to od slodyczy. Mam meza i rocznego synka i siedze w domu prowadze dziala;lność, sciągam z zagranicy urządzenia do prasowania, także taka spokojna robota, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
hej paczuszku :) ja niestety tez musze mezowi gotowac i dziecku oczywiscie spróbuje ale nic poza tym :) jem duzo otrębów różnorakich. AAA i dziś na śniadanie dawno zapomniane musli na mleku 0,5% samo bialko jest ok 2-3 dni nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
skavsta do jakiej wagi chesz schudnąć??? Pytam bo ja tez mala jestem 161 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, widzę, że pokusy was dosięgają podobnie jak mnie :( trudno mało jeść i dobrze funkcjonować. Ja do poniedziałku codziennie jedna, ciemna bułka z ziarnami i serkiem, a na obiad różnie 50-150g twarożku, 3 liście sałaty i 3/4 pomidora. Później tylko woda, woda, woda. Umieram już jakieś 5h przed spaniem. Nie mogę się skupić na niczym, bo ssie w żołądku, że hej. Oprócz otępienia narazie żadnych objawów więc kontynuuję :) Ponoć można na tym schudnąć 1kg/dzień, ale nie spodziewam się sukcesu. 5 dni ? Może 2kg zgubię :) byłoby genialnie. trzymajcie się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..po pracy zjadlam grzecznie miseczke(naprawde mala miseczke) mojej zupki....potem kawka...i przed chwila mialam dola...tak mi sie chcialo czegos porzadnego...wiec poszlam do kuchni z zadlam jeszcze jedna porcje mojej zupki....i jestem pelna........ byle do 22 a potem do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dziewczynki chcecie motywacji? http://www.youtube.com/watch?v=zgrcZtsWorI&feature=related i co powiecie? mozna schudnac!!! dziewczyny nie zalamujcie sie! chcecie pizze? zrobcie z maki zytniej posypcie serem wlasnej roboty daje link jak zrobic zolty ser prawie bez kalorii (probowalam smakuje jak normalny) - http://www.youtube.com/watch?v=f_KCmAV56Pw dodajcie pomidora, brokuly albo szynke z indyka! i co powiecie laseczki nie musimy jesc ochlapow, mozemy chudnac i jesc smakolyki. moja dzisiejsza kolacja (poezja w ustach jutro zjem to samo) grzanka z ciemnego chleba z jajecznica z jednego jajka na mleku- mowie wam pycha!!! a jak sie najadlam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kolacja podobnie jak ja;p jajecznica tez z jednego jajka i maluski plasterek szynki i pieczarka, no i tez smażone na mleku;p a macie moze pomysly na jakies obiadki to milo by bylo gdybyscie sie podzielily koncepcja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
a ja po tych nalesnikach jak mowilam nic nie zjadlam i nie jestem glodna teraz ogladne film ze szklanka wody i pojde spac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce miec 4 z przodu a czy to bedzie 49, czy 48 to juz obojetnie i wtedy chcialabym jesc zdrowo ale normalniej i cwiczyc zeby miesni troszke dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba JAga _99
Razem raźniej! Popieram solidarne odchudzanie, zwłaszcza że te słodkości mają tyle kalorii... www.kompanfit.pl/index.php?action=wybierz&kat=desery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle nadrukowalyscie ze nie jestem w stanie w tej chwili tego przeczytac :) jutro to zrobie rano bo bede miala duzo czasu. u mnie dzien sie konczy a wiec sniadanie 1 omlet 2 jaja 20 gram platkow owsianych łyzka soku maliniwego 300 kcal sniadnaie 2 i obiad zupa razem 300 kcal podwieczorek 1 pieróg :) serek wiejski light razem 200 kolacja to samo co sniadanie 300 kcal 2 godziny zumby godzina biezni razem 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
O kurcze, ile nowych stron. Będę miała czym się jutro zająć, jak mnie głód złapie. Dziś moje posiłki były marne, tzn. na śniadanie sałatka, w przelocie sok pomidorowy i jabłko. To dlatego, że dziś cały dzień byłam na nogach i dopiero co wróciłam do domu. Dosłownie padam. Na szczęście jutro już trochę mniej wszystkiego, więc zadbam o posiłki. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie wczoraj na kolacje byla salatka sledziowa i kefir, a teraz na sniadanie naturalny jogurt+dwa kiwi+troche rodzynek mysle, ze nei jest zle, ale okrutnie ciagnie mnei do pieczywa... mysle ze na weekend w sobote zjem jakas buleczke, czy rogala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem naprawde wytrzymalam namojej zupie....w czasie filmu zamiast slodyczy mialam na talerzyku pokrojone jablko..i wystarczylo!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! :) paczek, katinka - witajcie :) no wiec wczoraj lekko mnie ponioslo :( nie zjadlam nic slodkiego, ale uleglam zapiekance makaronowej z serem, brokulami, kurczakiem i pomidorami... co prawda tylko jedna lyzka ale zawsze to MAKARON! :( przydusilam lycha salatki z rukola wiec juz bylo lepiej ale wyrzuty mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, Super ! Johnka 🖐️ spoko, i najlepszym sie zdarza ! nadrobisz, i szybko spalisz nic sie nie martw ! ja w ogole mam wrazenie, ze najweicej i najwieksze porcje z Was wszystkich jem, z tego co opisujecie .... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a ja dzisiaj nie wytrzymalam i weszlam na wage bo czulam sie taka lekka:) a tam kappa.......70,8......naprawde czuje sie jakby duzo mnie bylo....ale tak wlasciwie to czego ja chce tak wlasciwie regor trzymam 3 dzien dzisiaj....wiec i tak nie ma zle;)...hahahaha nastepny raz naprawde dopiero w poniedzialek...obiecuje uroczyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
witam was ja wczoraj juz nic nie tknelam po tych nalesnikach mimo to dzis rano mi waga stanela dlatego moj dzisiejszy dzien bedzie chudy bardzo chudy.pozdrawiam was i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja musze codzien na wage wchodzic bo mnie nawet 100 gram motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×