Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

ekler racja, ale pączek się chyba podłamał bardzo przez te tarczyce i dlatego...;/ Ja tam nie wiem jak takie wynalezione diety działają na ludzi, w sumie byłam tylko na kopenhaskiej ale zaraz po niej przeszłam na te nasze zdrowe odżywianie;] ale pewnie jak od razu rzuciłabym sie na wszystko to efekt jojo byłby murowany.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny.Ja też jestem na diecie,mam trochę do zrzucenia.Po prostu MŻ.Przez dwa tygodnie 5kg mniej a w trzecim tygodniu nic :-( Wczoraj znalazłam fajną stronkę z dietami.Fajna jest strukturalna tutaj link do niej https://www.dietastrukturalna.pl/index.php Dziś zrobiłam sobie eliksir zielony-poprawiający przemianę materii i odchudzający jest niezły.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA, U MNIE KURCZAK w galarecie, pycha i duzo wody a za chwile bede pic czerwona herbatke. Nie jezdze na rowerze bo za duzy wiatr ale biegallam godzinke mi teraz noga mnie cos boli.Przez ten tydzien jak maz bedzie napewno nie schudne ale za rto jem zdrowo i nie jadam nic z grzeszkow , tyle ze mniej ruchu ale jak tylko bedzie slonce wsiadam na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstelacja napisałaś ze mięsa i warzyw nie lubisz, a wcześniej piszesz ,że jadłaś pizze, ok pewnie margaritta, no ale dalej napisałaś ,że jadłaś frytki, kurczaka a kurczak to mięcho;]. Nie czepiam się, po prostu nie rozumiem tu czegoś...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kurczak to jedyne mięso jakie zjem, ale tylko w formie nugetsów lub gyrosa. A pizza fakt bez szynki, salami czy innych takich :) żeby nie było tematu o warzywach powiem, że nie lubię tych z patelni i brokuł, kalafioru, gruchu itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstelacja ja uwazam ze kazda dieyta oparta tylko np na serze albo tylko na grejfrutach albo kopenhaska jest bez sensu !! przez wiele takich diet przeszlam i nie prowadza one do niczego tylko do anemii ! tak anemii bedac gruba mozna miec anemie ze wzgledu na niedostarczanie odpowiednich skladnikow do organizmu. nie mozna zyc na samym bialku. jezeli nie lubis zmiesa nikt nie kaze coi go jesc ja teznie jem nic innego tylko kurczaka. skoro lubisz nugetsy to zrob takie : mieso podziel na kawalki posyp przyprawa do miesa i obtocz w otrebach np owsianych i smaz na teflo nie bez tłuszczu mozesz potem zjesc z lyzka keczupu ja takie jem i sa pyszne. co do warzyw skoro nie lubisz tych na patelnie to jedz te co lubisz np pomidory jedz sałatke z pomidora i cebuli. oprocz tego dodaj jajka mozna je jesc zmieszane z serem bialym, albo omlet z pieczarkami i papryką,albo sadzone albo na twardo. mozna jesc surowe warzywa np marchewke bo jest slodka troche taka przegryzka. mozna jesc na sniadanie owsianke z mlekeim ale bez cukru mozna do niej dodac rodzynki jest tyle opcji tylko trzeba chciec. naprawde takie diety jak kobiety stosuja ze schudna w 2 tygodnie 5 kilo i co z tego jak po 1 to woda a po 2 potem jzu waga nie bedzie spadala. ja bylam 2 razy na kompenhaskiej za 1 razem minus 8 kilo za drugim po 2 tygodniowej przerwie waga stala . jaki wniosek? taki ze to nie ma sensu a potrm zlapalo mnoie jeszcze jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Ja muszę od przyszłego tygodnia powoli z diety wychodzić, bo już ważę niecałe 50 kilo i mam właśnie anemię, bo dziś chciałam krew oddać i szok...powinno być 12 mam 7 czegoś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginka a jak zamierzasz wychodzic z diety? ile ty teraz wogole jesz kalorii? cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jaka tu cisza znowu, grrr... Boginka czyli teraz widać jak nie warto jest się katować chociazby twoją dietą 500kcal, kg ładnie poleciały ale zdrowie też to odczuło, kurcze życzę żebyś nie miała jojo po tym wszystkim;/ Ciekawa jestem co słychać też u Joahanki, może niedługo się do nas odezwie bo ona też operacje miała, na pewno wszystko poszło ok;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przykro mi boginka ze masz anemie za malo jadlas no i czy ty cwiczylas ?? pamientajmy zdrowe odchudzanie to 1 kilo na tydzien stracic. i duzo ruchu najlepiej na swiezym powietrzu zwlaszcza ze idzie wiosna. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki, musimy walczyc o topik bo daje mi sil. Boginka widzisz, to jest wlasnie szyb kie chudniecie... wole dluzej ale zdrowiej, jem warzywa, bialko, uzupelniam wszystko witaminiami bo zaczely mi wlosy wypadac i paznokcie sie pogorszyly ale juz jest lepiej od kiedy zakupilam preparaty. Skavsta dogonilam cie z wagą, dziś :) Wczorajszy bilans: musli serek wiejski salatka z kurczakiem (lodowa, rzotkiewka marchewka oliwki papryka) 4 plasterki szynki 2h aerobiku plus caly dzien tez latalam z dzieckiem na spacerze, czuje sie szczuplutko. Jeszcze z 3-4 kg i bedziew git git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez czuje sie tak szczuplo, super sprawa i wcale nie ciagnie mnie do jedzenia niezdrowego czy piwa , wole czuc sie psychicznie swietnie i tak wygladac- i to swiadomie wybieram. Wazenie w poniedzialek ale wymiary fajne bo spadaja. Zaraz ide biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie ciągnie i też się dobrze czuje :) tylko troche boli mnie staw skokowy od biegania ale mam nadzieje ze do popołudnia przejdzie bo wybieram sie pobiegac na silowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie na kuflu wody, dopiero teraz ide biegac bo bylam na zakupach dietowych. Na obiad mam galarete z kurczaka i pozniej platki fitness a wieczorem ide skakac na trampoline, mam taka wielka a wcale z niej nie korzystam. Corka cale dnie skacze, ile kalorii spala sie na trampie? Wytrzymuje 10 minut i serce bije jak szalone ale dzis postaram sie wiecej skakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta wpisz sobie zapytanie o trampoline w google i ci wyskoczy ile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chcialabym sie do Was dolaczyc, mam kolo 10 kg do zrzucenia.... 13 kg byloby idealnie, ale to tylko marzenie a na poczatek 7 kg to juz super. Mialam kied swoj topik, ale sie dosc szybko rozpadl.... ja najpierw troche schudlam, potem znow przytylam i tak sie bujam juz rok..... :( Potrzebowalabym wsparcia na forum, na codzien.... w grupie sila :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler wykorzystałam sobie twój przepis na nuggetsy i kurde, są pyszne;] chyba zagoszczą u mnie na dłużej;] wbijaj laseczka, im więcej tym raźniej;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Jestem,zyje i mam sie swietnie!Nie daje sie skusic na nadprogramowe jedzonko,slodycze i alkohol takze jestem z siebie dumna!Ale czuje sie jak balon bo wlasnie dostalam @...Nie mam czasu czytac,pisac takze nadrobie wszystko wieczorem w piatek i znow bede z Wami!Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I KOLEJNY DZIEN DIETY Z GLOWY .dzisiaj bez cwiczen powód : ból przexiazeniowy przedniej powierzchnigoleni i kostki bocznej:( mam nadzieje ze do jutra przynajmniej do piatku przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kupiłam sobie żelazo, będę jeść brokuły, szpinak i buraczki i postaram się jeszcze jakoś pociągnąć dietę, bo ogólnie czuję się dobrze, włosy, skóra i paznokcie są ładne więc jakoś to będzie. Ehh...zamotana jestem ale cóż...to cecha mojej uroczej osoby...a anemię mam praktyczne od zawsze, z małymi przerwami po zastrzykach domięśniowych żelaza ( bolesne jak jasna cholera i sińce po nich są na całe życie), bo to u mnie w rodzinie dziedziczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta jest niezdrowa wiem...500 kalorii to wszak dawka głodowa, a jem tak od 33 dni...w piątek zobaczę ile ważę a potem decyzja co i jak, bo wieszakiem na ubranka nie mam zamiaru być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzieki madziowa za powiatanie :) Boginka ja tez dostawalam takie zastrzyki, ale siniaki mialam "tylko" okolo 2 lat, wiec nie musza zostac na cale zycie :D moze i u Ciebie tak bedzie. Ja dzisiaj drugi dzien na diecie, ciezko jest bardzo.... jesc sie chce :P ale sie ladnie trzymalam i mam nadzieje, ze nie poprzestane na kilku dniach. Jem ogolnie mniejsze porcje i uwazam na kaloryczne posilki, ograniczam slodycze, pije duzo wody i mam zamiar zaczac pic na nowo czerwona i zielona herbate. Oby tylko wytrzymac tak chociaz kilka tygodni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzieki madziowa za powiatanie :) Boginka ja tez dostawalam takie zastrzyki, ale siniaki mialam "tylko" okolo 2 lat, wiec nie musza zostac na cale zycie :D moze i u Ciebie tak bedzie. Ja dzisiaj drugi dzien na diecie, ciezko jest bardzo.... jesc sie chce :P ale sie ladnie trzymalam i mam nadzieje, ze nie poprzestane na kilku dniach. Jem ogolnie mniejsze porcje i uwazam na kaloryczne posilki, ograniczam slodycze, pije duzo wody i mam zamiar zaczac pic na nowo czerwona i zielona herbate. Oby tylko wytrzymac tak chociaz kilka tygodni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hej dziewczyny, dlugo sie nie odzywalam bo przezylam smierc bliskiej mi osoby, a paczek?tez go nie ma? dzis sa 3 tyg mojej MZ mam 7,5 kg mniej, widze i czuje ze jestem szczuplejsza witam nowa kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laseczka, bo mnie tak straszyli jak mi je dawali a one już 4 lata są na moim tyłku :) ale mi od byle czego robią się siniaki, więc to może serio od organizmu zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co tak cicho. Ja jestem mniej na topicu bo maz jest ale jak pojedzie to wracam. Bardzo ciesze sie ze zaczelam w koncu jesc malo i zdrowo, iedys juz dawno pilabym piwo i jadla fastfoody a teraz rybki, platki, woda, sama sie sobie dziwie. Wiem ze jak zaczelabym jesc normalnie to stracilabym ochote na zdrowe rzeczy wiec sie nie zastanawiam tylko kupuje i jem to co zawsze na diecie i em ze smakiem.Trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×