Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Dominikamika napisz proszę mi przepis na te klopsy z warzywami lubię takie rzeczy.Ja już po obiedzie.Rosołek z odrobiną makaronu z piersią z kurczaka marchewką,pietruszką i selerem.Teraz robię z tego rosołku galacik z mięskiem,marchewką i groszkiem.Będzie na śniadanka.Idę po pranie na dwór.I trzeba troszkę z dzieciakami się po bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Ja widziałam dwie kobiety z maleńką talią. Jedna z nich to Ioana Spangenberg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ale nadrapalyscie przez caly dzien . samo czytanie zajeło mi pół godziny. ja dopiero wrocilamz zajec bylam dzisiaj na silowni 1,5 godzinki pobiegalam i wlasnie sie za obiad zabieram . trez waze sie 19 tak jak kilka pań stad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz zabieram się za kolację.Mam nadzieję,że mój galacik jest już gotowy...do tego ziemny chlebek i czerwona herbata... później kąpanie dzieciaków i seans filmowy.Dziś zaczyna się nowa seria "Przepisu na życie" .Uwielbiam go.No a wcześniej oczywiście ''M jak Miłość''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlusty,Dominika ja tez kocham okolice bielska;)bede w miedzybrodziu pod koniec lipca :) Magda.sob10 uwielbiam tez przepis na zycie:) Ja zaraz przygotuje sobie kolacje,a potem herbatki i woda...wieczory sa najgorsze.Zawsze nabieram ochoty na cos zakazanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem koliberku29 czy byś chciała,ale ja polecam AsystorSlim ja łykam i nie mam już problemu wieczorami z podjadaniem.Jak ok 18 zjem kolację i wezmę tabletkę na noc to jest spokój z podjadaniem.One są trochę drogie,bo ja zapłaciłam prawie 45zł,ale jeżeli masz w swoim mieście aptekę dbam o zdrowie to można zamówić przez internet na doz.pl i odebrać w aptece.spis aptek jest też na tej stronce.Tam te tabletki są tańsze.No i na allegro znalazłam za 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda slyszalam o tych tabletkach...mozwisz,ze dobre?te apteki to sieciowka,w moim miescie sa 2 lub 3 takze to nie problem.Poczytam opinie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę pierwszy raz te tabletki,ale ich jest na miesiąc.30 szt na dzień i 30szt na noc.Bierze się po jednej.Tak te apteki to duża sieć.Zobacz sobie stronkę.Ja od dwóch lat tylko tak zamawiam.Przez internet,prosto z hurtowni i dostarczają do apteki przez Ciebie wybranej za darmo i w ciągu 24-48godzin.Ale w sumie to te tabletki poszukajcie na allegro,są tańsze,ja na pewno kupię następne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki!;] Strasznie długo się nie odzywałam ale jestem na bieżąco;p Gratuluje i podziwiam wszystkie za spadki wagi, oby tak dalej! Ja sama zaliczylam w weekend neizle wpadki ale juz ustawilam sie do pionu!;] Wiem ze schudlam czuje po sobie ale nie mam zielonego pojecia ile waze;p zawsze mialam uraz do 'wag' a teraz jej po prostu nie posiadam;p Więc co zakładamy na siebie latem?;p co lepsze? hihi;p http://eyeliner.pl/2012/03/04/kostiumy-kapielowe-na-lato-2012-od-hm/ buziaki i trzymam kciuki za nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet jabłkowy z wodą nie jest zły;) Troch mi pomaga na brzuch, i wieczorem nie jestem taka głodna. Po pracy byłam na treningu; 40 min. rowerka, 30 min. na Body Space i 10 min. Rolletic. Jutro dzień przerwy od ćwiczeń;) Kurczę załamuje mnie to że tyle kasy wydaję na jedzenie - jak już się zdrowo odżywiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) kolejny dzien diety..wczoraj miałam poćwiczyć ale niestety nie miałam sił a może bardziej ochoty:) Mam do siebie dzisiaj o to pretensje:) Co do kotlecików to: 2 piersi z kurczaka mielisz, dodajesz 1 jajko, 1 celulę, marchewke starta na tarce, można dodac to co sie lubi z warzyw (ja dodaje mieszanki tej hortex słupki tak 1 garść), i formujesz mielone z tego ciasta. Przygotowujesz brytwanke wyłożoną papierem do pieczenia i układasz mielone na to. Wkładasz do piekarnika na 35 minut 160 stopni a potem tylko zajadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzisiaj postanowilam ze zrobie sobie dzien bialkowy zobaczymy czy wytrzymam. wogole od kilku dni trudno mi jest utrzymac diete bo jestem glodna przez nadchodzacy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Ja wczorja na kolacje zjadlam jajecznice z 2 jajek na lyzce jogurtu naturalnego i z 1 pomidorem :) pyszne :D + oczywiscie czerown aherbatka i na tym zakonczylam jedzenie w dniu wczorajszym :) wieczorkiem cwiczylam na stepperku dobre 40 a pozniej szcze bo mi bylo malo trzasnelam 10 min trenning z Cindy :D ale nocka mialam kiepska - moja corcia niespokojnie spala.... kurcze chyba pelnia jest... niewyspana jestem buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka30 ale jestes wytrwała! Tyle cwiczen..brawo:) chciałabym mieć taka silną wolę jak Ty:) Ja przy pełni lunatykuje a twoja dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika - wytrwala? nieeee raczej zawzieta cholernie :) latwiej przychodzi mi mibilizacja do cwiczen i wylewania z siebie siodmych potow niz scisla dieta :D dziwne nie? :) mala nie lunatykuje ale niespokojnie spi, mowi przez sen bez ladu i skladu i zrywa sie co jakis czas... szkoda gadac, do tego myslalam ze ma goraczke bo jakas taka rozpalona byla ale chyba jej bylo za goraco bo od ok 2 spala bez zadnego przykrycia :) mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ja niestety nie mam mobilizacji do ćwiczeń.Wiem,że pomogłoby to schudnąć więcej,ale po prostu nie chce mi się...No i moja Maryśka też dostała wirusa.Od 3 w nocy do 4.30 wymioty.Ale szybka reakcja na krople więc o 4.30 zasnęła i spała do 8.I jak na razie jest ok.Zjadła rano kaszkę jak zawsze i teraz się bawi.A ja teraz kawka i galacik na śniadanko z dwoma kromkami chlebka ciemnego.Coś nie chce mi się jeść z tego niewyspania. Moja Ola też dziś gadała przez sen nawet krzyczała.Nie za bardzo rozumiałam,bo ona śpi w swoim pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czesto gadam przez sen, mąż nie może mnie nigdy zrozumieć a ja gadam jak najęta:) Podobno małe dzieci gadaja i lunatykują a tu prosze ja też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gotuję rosół to zawsze więcej mięska i warzyw.Odcedzam rosół podgrzewam nie gotuję i wsypuję żelatynę.Tak na litr rosołu 6 łyżeczek żelatyny.Kupuje w biedronce z firmy Gellwe.Jest dobra wypróbowana.Do małych pudełek na przykład po danonkach tych większych wkładam pokrojone mięso z kurczaka groszek i marchewkę i zalewam tym rosołem z żelatyną.Jak wystygnie to do lodówki i jest galat.Mniam mniam.Jeszcze dodaję natkę pietruszki.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Hej:) Dziś moje śniadanie to dwa plusze- magnez i wapń oraz kefir:) A galat uwielbiam. kurczak marchew i groszek w galarecie. Mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×