Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość Aska791111111
Witaj;)jak zwykle rano mi zbraklo czasu,korzystajac z przerwy sniadaniowej oraz starego tel,ktory bynajmniej jakies 4lata temu mial dobry net(zaraz okaze sie czy dalej tak jest)moge sie przywitac;dMusze znalezc chwilke by swojego zaniesc do naprawy.Wczoraj to chyba bylam zmeczona,ze takie rzeczy pisalam,albo to jakies przesilenie wiosenne;Ddzis juz jest lepiej haha,milego dnia_:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska791111111
Dla mnie 13 tez jakos tam znaczenia nie ma,tym bardziej wtorek,ale bylo fajnie milo cieplo,ogolnie dobry dzien.Gdyby Marcel byl Marcelem:p i gdyby w lato padal deszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska791111111
Tzn snieg:p ja chyba jeszcze spie,dalej ten net w miare,jakos pisze.Bez logowania by hasla nie meczyc,raz jeszcze udanego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel jestem
Siemanko Wam. Asik jestes okrutna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Tak to jest jak sie samemu pije wieczorkiem, to czasem można w gorszy nastrój wpaść, a że mamy przesilenie wiosenne to dodatkowy argument ;) 13 to tylko numerek, swego czasu w podstawówce miałem długo miałem nr 13 w dzienniku i jakoś nie czułem się z tego powodu pechowy ;) Daj już spokój biednemu Marcelowi, może on jest Marcelem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam;)Mariusz wlasnie jakies amory mi sie wlaczyly wczoraj;)moj blok to 13 i jakos mieszkam;)Marcel Marcelem nie jest i wiem co pisze:p Prawda Marcelu;p?Sam jestes okrutnik:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amory sie zalaczyly, a nie bylo nikogo pod reka, oj biedna :) W takim razie nie czaje o co chodzi tym Marcelem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy czas, mozesz wytlumaczyc jak to jest :p Powiedz o co chodzi sama, bo Marcela poki co ani widu, ani slychu ;) Teraz jestem na etapie grzania sobie obiadu, a dopiero potem pomysle czym popije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To SMACZNEGO zycze,ja jadlam obiad,teraz odkrywam na nowo uroki nowego-starego telefonu:p do tego znalazlam niemiecka karte sim,chyba z przed 10lat i przegladam numeru,ktore zostaly na niej.Wiesz tu nie miejsce by o wszystkim pisac,ja czasem o tym zapominam:p badz co badz Marcel nie ma na imie Marcel,wiem bo mnie maltretuje haha;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje ;) teraz leze i trawie ;) Ale to jest jakis znajomy, czy zupelnie obca osoba poznana w necie? Tak czy inaczej niezla z Ciebie bajerantka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie udawalam,toc to on tu celowo udawal nowego,wiedzac kto ja:p imienia tez przypadkiem nie wybral:p pewnie bedzie czytal to zneguje wszystko co powiem haha znajomy,poznany przez net kiedys:) to wariat pozytywny hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i troche mi sie rozjasnila sytuacja. Dalej tematu juz nie musze drazyc, pozostawie to mojej wyobrazni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwol ze ja to ocenie :p Hmmm mam do wyboru zubra lub specjala, ewentualnie wino wisniowe wlasnej roboty. Czym poczestowac ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,ze znow nie zanioslam tel do naprawy,ale ten sie sprawdza:p chyba lubie wracac do przeszlosci:D za to kupilam sobie buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co o za telefon z Twojej przeszlosci, jak znam zycie to 3310 lub tego typu niezniszczalny klasyk ;)? Pozwol ze tematu kupna butow nie bede kontynuowal :p zubrem moge sie podzielic, o sam wole specjala ;) Jak minal dzien w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka nokie to uwielbialam i uwielbiam do tej pory,najLepszy tel jaki mialam,oj mam sentyment:p ale to bylo z 12 lat temu:D a ten 4 lata,tez nokia E 65.tamten klasyk do netu by sie nie nadawal hihi:D z butami to juz byla potrzeba:D dzien super bo lubie srody,a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszernie opowiedzialas o swoim dniu, nie ma co :p co prawda, to prawda, tamte telefony byly niezniszczalne. Inna sprawa jest, ze juz teraz nie umialbym sie przestawic z powrotem na stary telefon, bo ani nie poslucham muzyki (na sluchawach, zeby nie bylo :p ), ani nie wejde do neta. Mimo wszystko sentyment pozostal ;) Jak tam Twoje piwo, juz otwarte czy jeszcze sie ociagasz ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz wstalam za pozno,jakos z 10min szukalam ubran i potem az kol.trabil bym sie pospieszyla,o ó wypilam kawe,potem mialam rozmowe,pozniej praca zaganianie,obiad gdzies tam jakos,zakupy okolo 17.45 bylam w domu:p ja sie nie ociagam:D bo czasu malo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam tylko sie droczylem, nie musialas mi tak szczegolowej opowiesci dawac :p Orientujesz sie czy jest cos ciekawego grane w kinie, bo zdalem sobie sprawe ze chyba z rok nie bylem w kinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio bylem na incepcji i musze powiedziec, ze calkiem mi sie poobalo, bez fajerwerkow, ale fajny film ;) rozne filmy lubie, zazwyczaj z polecenia ogladam. Teraz Ty mozesz opowiedziec o swoich gustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies mnie znowu zaczepia zimnym nosem, chyba chce mi dac o zrozumienia ze czas na wieczorny spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×