Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Hej dziewczyny. Dziecko wlasnie spi wiec mam chwile zeby cos napisac:) Jak wy liczycie tygodnie ciazy? od dnia zapłodnienia czy pierwszego dnia ostatniej miesiaczki? chcialabym isc juz na usg ale jes to dopiero 3 tydz po zaplodnieniu wiec pewnie nic nie widac.a u mnie o dziwo nie ma zmeczenia czego bardzo sie balam bo podczas pierwszej ciazy od samego poczatku bylam mega zmeczona zanim sie dowiedzialam i trwalo to 4 mies ale wtedy to moglam sobie pozwolic na luksus spania:) Magus to nasze zmagania beda podobne:) ewa racja nie wazne ile dni ma dzidzia wazne ze wszystko jest ok gosia ja tez troche zaluje ze bedzie to listopad ze wzgledu na spacery ale jakos damy rade. #mam kciuki zeby dwie blade kreseczki sie potwierdzily Magus ja swoja urodzilam 29 sierpnia i mi to bardzo odpowiadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie :) ja wlasnie wrocilam z badania usg i widzialam swoja kruszyne ale jeszcze nie bylo serducha.....dziwne bo to juz koniec 6 tyg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi-ka Nie martw sie ja tez bylam w 6 tyg i lekarz powiedzial ze tetno jest a serduszka tez nie widzialam ale gin powiedzial ze wszystko jest ok anja1982 Termin porodu powinno liczyc sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki ale jesli wiesz kiedy mialas owulacje to jeszcze lepiej wtedy liczysz tylko 38 tygodni a nie 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ktos pytał o cc na Madalinskiego.Stan po cc jest wskazaniem do ponownego cc.U mnie ordynator nie robił problemów.Miałam jeszcze dodatkowe wskazania-cienką bliznę i mięśniaki macicy.Cc było planowe w 39tc. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
witajcie mam do was pytanie, jestem w 8 tyg ciazy, byłam raz u gin ale było za wczesnie, to bylo jakies 2 tyg temu, teraz zmienilam lekarza i wizyte u nastepnego mam za tydzien, biore kwas foliowy z witam, ale czy to nie jest zle ze bedzie to 9 tyg a to bedzie 1 usg kiedy juz wiadac, to nie pozno? troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1000 Mysle ze teraz bedzie najlepszy czas aby zrobic USG bedziesz widziala serduszko i przekonasz sie ze wszystko jest ok a w ktorym tygodniu bylas bo ja mialam USG w 6t4d ciazy i jyz bylo widac dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutrooo naa usg!!! :)) ❤️ 11ewa dobrze cie tu widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremika- ja właśnie dlatego ide naUsG dopiero w 8 tygodniu, zeby już wszystko widzeć :) w pierwszej ciąży byłam za wcześnie i było tylko jajo, wiec teraz nie chce się spieszyć. Myśle, że 8-10 tydzien to dobry czas na pierwsze USG :) Izabela1000, to nie jest za późno, a długie masz cykle? do zapłodnienia mogło dośc troche później. Dziewczyny pijecie kawe? ja wcześniej piłam 2 mocne z kawiarki i teraz mi bardzo cięzko bez tej kawy.. pije 1 z jednej łyżeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja1982, ja licze od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i ma byc 40 tygodni. Termin liczysz tak, ze dodajesz 9 miesięcy i 7 dni, u mnie wypada na 12 listopada, a OM miałam 5.02. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś Zle to liczysz powinno sie od dnia ostatniej miesiaczki odjac 3 miesiace i dodac 7 dni wtedy wychodzi tak jak ma byc Kawy nie pije od ostatniego poronienia wiec jakies 6 miesiecy i biare witaminy nie nic mi sie dzieje bez kawy chociaz jak urodze to na pewno wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Magus cykle co 28 dni, ostatni okres miałam 27 stycznia, wiec liczac wypada miedzy 1 a 2 listopadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
te kalkulatory ciazowe sa wporzadku, mozna sprawdzic samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez liczylam kalkulatorem ale lekarz powiedzial ze termin mam na 8 list wiec mala rozbierznosc ale kiedys tam urodze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Mam wyniki ;) 4,5 tygodnia Youpi ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malafasolka
GosiaqKR listopad to super termin na urodzenie dziecka! ja rodziłam w październiku, pierwsze spacery były w ostatnich promieniach słońca a potem jak zahartowałam córeczkę przy -15 stopniach, w śniegu i w wietrze to w teraz wcale nie choruje :) i ciążowe kilogramy szybko znikły wypocone pod grubymi swetrami i kurtkami :) za to pierwsze wspólne lato wspominam niespecjalnie... bardzo łatwo o odparzenia i problemy ze skórą malucha który jeszcze nie chodzi i niewiele raczkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111Ewa, czy dodamy do 5.02. 9 miesięcy, czy odejmę 3, i dodam tydzień, to i tak wychodzi 12.11. ;) wiec obie metody są dobre ;) chociaż jak się odejmuje, to wychodzi Ci listopad, ale 2011 roku :P GosiaqKR gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Dziękuję , wszystkim przyszłym mamom też gratulacje ode mnie .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, i ja się dołącze ;) tydzień temu 12-03 zrobiłam test i pojawiły się dwie kreski.. Co prawda nie byłam jeszcze u lekarza.. idę dopiero 06.04, ale nie mam wątpliwości co do ciąży ;) Liczyłam sobię datę ew porodu w kalendarzu ciążowym w necie i wychodzi mi co prawda październik, ale może się mylić... w każdym badź razie na pewno będzie to październik lub listopad;) A jak jest u Was? który to tydzień? Wiecie już? Jak się czujecie? I powiedzcie dziewczyny czy bierzecie jakieś tabletki... np kwas foliowy?? Czytałam że wpływa bardzo korzystnie na rozwój malucha... zaraz chyba pójdę do apteki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Maguś widzę że masz ten sam dylemat odnośnie kawy co ja;) Też jestem kawoszem... piłam 3,4 kawy dziennie... najbardziej martwi mnie fakt, że pijałam tyle kawy a mogłam być już w ciąży.. bo tak na prawdę nie wiem kiedy zaszłam... ostatnią miesiączkę miałam 5 lutego, a test zrobiłam 12 marca kiedy okres spóźniał mi się już 8 dni, a od jakiś 2 tygodni czułam się dziwnie... mam nadzieję, że nie będzie tego żadnych konsekwencji... Teraz kiedy juz wiem, staram się nie pić kawy w ogóle, a jeśli już to czasami wypiję 1 filiżankę delikatnej kawy z ekspresu z mlekiem, lub piję kawę ricore z dodatkiem cykorii, a tydzień temu kupiłam też Caro kawę zbożową, ale ta srednio mi smakuje... no ale zawsze jakaś opcja jest ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawosz :) oj tak mmm, wlasnie pije poranna kawke. wszystko z głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawosz :) oj tak mmm, wlasnie pije poranna kawke. wszystko z głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawosz :) oj tak mmm, wlasnie pije poranna kawke. wszystko z głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawosz :) oj tak mmm, wlasnie pije poranna kawke. wszystko z głowa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poaktywowałam konta na tamtym forum.Biorę leki na podtrzymanie ciąży.Może być różnie.Leżeć nie da się bo córka popędza .. Nha,Gosiaq,małafasolka,izabela,Doremkika,Anja-zapraszam Was do zarejestrowania się na naszym forum: http://listopadowo2012.fora.pl bo my raczej przesiadujemy sobie tam. Pozdrawiam wszystkie,życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha tez OM miałam 5.02. I termin właśnie wypada na 12.11. do lekarza ide w pzyszłym tygodniu. ja mam mdłości i jestem senna. ale gołnie dobrze się czuje ;) Co do kawy, to pije 1 albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej Maguś;) ale nam się złożyło... ja też mam lekkie mdłości, jestem senna, nerwowa, ciągle czuję się zmeczona i mam lekkie zawroty głowy... Powidz mi orientujesz się jak to jest z wizytami u lekarza i z becikowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×