Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość kokardowaaaa
ja slysze takie odglosy jak martata, tak jakby pekal babelek z folii babelkowej :) zdarza to sie rzadko, raz na pare dni, ale tez to zauwazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... ja od jakiegoś czasu też dziwne odgłosy słyszę, czasem podobne miałam w kręgosłupie ( mam dyskopatię więc się zdarza) a ostatnio właśnie z przodu, nie wiem co to, aż się bałam że macica pęka:P W pierwszej ciaży tego nie mialam. Blondynka - super brzuch po ciąży, tylko pozazdroscić, ja mam niestety rozstępy po 1 ciąży. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka trzymam kciuki za szybka akcje porodowa i oczywiscie bezbolesny porod :) xxxxxx Gosia domek super, zrobiliscie naprawde wielka robote :) Pewnie macie ogromna statyfakcje patrzac na niego i wiedzac ze wszystko robiliscie sami. Ja z moim M tez sama wykanczalam domek ze stanu deweloperskiego /z powodu braku duzych finansow/ wiec wiem jaka to ciezka praca ale za to teraz jestesmy dumni. xxxxxx Azjo gratuluje corci- piekna. Twoj opis porodu przeraza, mam nadzieje ze szybciutko wrocisz do pelni sil- tego Ci zycze. xxxxxxxx Ewa Twoj domek rowniez piekny i chyba duzy. xxxxxxx Widze ze na tapecie temat rozstepow i wagi. u mnie do przodu plus 9 kg i do rozwiazania jeszcze 3.5 tyg. Rozstepow narazie brak :) i oby tak zostalo. A od wczoraj pobolewa mnie czasami podbrzusze i dzis po raz pierwszy mialam skurcze /CHYBA/ bo to byl taki przeszywajacy bol w dole brzuszka-czy to sa skurcze ? xxxxxxx Idris, Gosia wy macie termin zbilozny do mojego macie juz jakies bole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.11.2012 mnie tylko podbrzusze pobolewać zaczęło jakieś kilka dni temu, chyba że mam skurcze a o nich nie wiem. W ogóle jak tak patrzę na te wszystkie klamoty dla dzidka to mi się śmiać chcę :D taki mały ludek przybędzie sobie a rzeczy więcej ma niż my razem z mężem wzięci :D Jeszcze zanim się pokazał w ogóle . Mnie strasznie nogi zaczęły boleć na zmianę pogody a mamy niby na te kręgle jechać, nie chce mi się tak że rany najchętniej to bym do łóżka wskoczyła. I w ogóle nie wiem jakim cudem ale zmieściłam się w dzinsy (ciążowe) które na początku ciąży już były ciasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosiaq za opis jak zrobiłaś pozwolisz, ze zgapię sobie sam pomysł ale na wzór nadruku wymyślę coś innego :) Leonka życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu, trzymam kciuki :) Czytałam wasze wpisy o tych odgłosach.. Ja nie słyszałam nic podobnego u siebie... 21.11.2012 ja też mam termin jak Gosia na 23 listopada u mnie od paru dni zaczęły się bóle jak miesiączkowe i zauważyłam parę skurczów, o tym już wspominałam ale to na tyle są dni gdzie nie odczuwam ich wcale ale te bóle jak na okres towarzyszą mi co dziennie choć są nieregularne i z różnym natężeniem przestają doskwierać jak się poruszam troszkę. A powiedzcie drogie mamusie dokucza Wam twardnienie brzucha? Ja biorę No-Spę na to twardnienie właśnie ale dalej mi się tak robi np jak pochodzę.. A co do skurczy miewacie tanie nocne w kończynach dolnych? Mnie męczą co noc najpierw były tylko w łydkach ale zdarzyło się nawet, że złapał mnie w udzie choć przyznam był mniej bolesny niż ten w łydce... Jak mija wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) mi sobota mija leniwe, w zasadzie to polowe przespalam :P mecza mnie skurcze coraz bardziej ale czuje,ze to jeszcze nie to :D 🌻 Gosia, wow. super ten wasz dom wyglada i widac, ze mnostwo pracy wlozyliscie.. 🌻 Leonka,powodzenia zycze i zeby wszystko dobrze poszlo.. 🌻 Azja, urocza ta wasza Madzia, a jak przezylas rozstanie z Filipem?? Jak czytalam opis tego twojego porodu to takie napiecie w brzuchu czulam jak przy dobrym filmie akcji, ehh i wlasnie przez takie opisy i doswiadczenia cesarka mnie przeraza... 🌻 a ciekawa jestem jak tam Madziolek.. po ona chyba w czwartek jechala rodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka trzymaj się tam mocno kochana , my tutaj trzymamy kciuki za Ciebie . U mnie skurcze na początku to było tylko twardnienie brzucha, potem doszły tylko bóle podbrzusza (jak na okres) , czasem mi się to łączy i mam twardnienie brzucha razem z bólami podbrzusza, czasem to promieniuje i bolą krzyża. Jak takie coś robi się regularnie i bardzo mocno to znaczy że coś się dzieje. Jak do tej pory, mój zespół bóli tj twardnienie+ból miesiączkowy+krzyża zdarzają się kilka razy dziennie. Jednak ból nie jest dotkliwy i pozwala jakoś funkcjonować. Czekam na mocniejszą dawkę w regularnych odstępach czasu tak mniejwięcej co 7 minut, wtedy będę jechała do szpitala. Oczywiście najbardziej wolałabym odjeście wód, bo wtedy człowiek wie że to już i można się pakować. W pierwszej ciąży ciąglo się to prawie miesiąc więc myślę że teraz będzie podobnie :) Listopadowa mamusia , mi ginka pozwoliła brać Nospe tylko do 37 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa mamusia:):)(:(: i ewela. ja też mam takie twardnienie brzucha+bóle menstruacyjne ale to zazwyczaj wieczorem. Dziś zaczęłam się zastanawiać nad tym twardym brzuchem i trochę szperać w necie (po czym znów złapałam doła - niepotrzebnie) bo twardy był niemal przez kilka godzin dziś. Bóle jak na @ miałam też w ciągu dnia, czasem pobolewa mnie krzyż, a termin mam na 14 lis... Zaniepokoił mnie ten brzuch, taki strasznie twardy i ciężki, dodatkowo czasem czuję mrowienie w okolicach dna macicy rozchodzące się do dołu. Dziś dołączyło mocniejsze już kłucie w pochwie, takie że wymsknęło mi się przy moim "o żesz kur..." :D Już więcej tego nie zrobię, bo widziałam przerażenie w jego oczach :D Teraz, gdy piszę i czekam na faceta aż wróci z pracy, znowu czuję tą skałę zamiast brzucha. Pewnie gdy się położymy przed TV dojdą do tego bóle miesiączkowe (kilka sztuk) i wszystko ucichnie :) Jak co wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka a jednak!!! Kochana trzymam kciuki i mam nadzieje, że poród będzie szybki i do zniesienia. I czekam na relacje jak wypoczniesz:-). 🌼 21.11.2012 no nie wiem co ja mam, czy to skurcze, czy tak się ma pod koniec. Mianowicie bóle jak na okres, twardnienie brzucha, czasami to mocniej poczuje takie kłucie w pipie :D, że jak idę muszę stanąć ale czy tak wygląda skurcz nie mam pojęcia:), może któraś podpowie. Dzieje się to nieregularnie czasami kilka razy dziennie, czasami wcale. 🌼 Dziewczyny czy mogę umyć okna, nie chce wywoływać porodu, ale wydaje mi się, że dam radę, oczywiście mąż zawiesi firanki. 🌼 Ciekawe jak madziolek, ona też jechała do szpitala, nasza II część tabeli zaraz zacznie się szybko uzupełniać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jednak jestem pazdziernikową mama :) Dzis o 4 czasu zimowego urodził sie Leon. Waga 3310 i długosc 54. Było cięzko, ale to w koncu porod. A znieczulenie dało mi niesamowita ulge na 2 godziny. Potem znow masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
Leonka gratuluję!! Zazdroszczę..też już chcę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jakieś plany na niedzielę? U mnie napadało w nocy dużo śniegu a teraz pada deszcz i robi się bardzo mokro i wszystko pływa.. Leonka5-11 gratuluję :) Jak się czujesz? W którym momencie dali Ci znieczulenie? U mnie w szpitalu niby jest niepłatne ale nie wiem jak to w praktyce wygląda no i jest też gaz rozweselający.. Z tego co przeczytałam dużo z nas ma takie twardnienie u bóle więc chyba macica się przygotowuje a to są te skurcze przepowiadające :) Fajnie jest tak przeczytać, że kolejna mamusia ma swoje maleństwo już przy sobie :) Pozazdrościć i tylko czekać na swoją kolej :) I tak druga cześć tabelki zaczyna nam się szybciutko wypełniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR....WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Leonka.........28.10/05.11......3310g/54cm/SN. ...Leon.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR....WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC. ...Madzia.....Filip()... Leonka...........28.10/05.11......3310g/54cm/SN. ...Leon......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabeli, zjadałam Azje :-). Ale powinno być ok. 🌼 LEONKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciszymy się z tobą i mam nadzieje, że będziesz do nas wpadać jak się ogarniesz :-)!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie pogoda zimowa na calego, wszystko biale i leca ciagle wielkie platy sniegu z nieba - slicznie :D az powera dostalam zaczelam z domu wylazic wreszcie. juz nie ma tej wstretnej mglistej jesieni gdzie liscie lezaly takie biedne i deszcz w kolko padal :) 🌼 ja z waga +18. tez sie porozkladalo wszedzie :/ bedzie co robic po porodzie ;) 🌼 co do rozstepow to ja tez sie balam jak ognia no i mam... ale i mama i babcie tez mialy wiec moze bylo nie do unikniecia. brzuszek na dole mi popekal mimo ze smaruje sie jak glupia :/ 🌼 malaB z myciem tych duzych okien to jest jazda :D moj tato ma takie jak sciany - 4 ogromne.... raz albo dwa razy do roku tylko sie je myje bo to trzeba sie napocic przy tym dobrze ;) 🌼 azja sliczna ta twoja malutka, slodziak straszny :) wycierpialas sie mocno :( ale dobrze ze juz do siebie dochodzisz. 🌼 listopadowa mi twardnieje brzuch od 2 miesiecy przy chodzeniu itp. ale lekarka powiedziala ze poki to przechodzi jak odpoczne to jest ok. teraz czasem twardnieje sam z siebie juz jak siedze nawet i nic nie robie. 🌼 leonka gratulacje !!! :)) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ;) kolejna mamusia . Gratulacje Leonka ;) jak się ogarniesz to daj znać. 🌼 My wczoraj byliśmy na tych kręgllach, ja co prawda nie grałam, dwa razy sobie rzuciłam najlżejsza kulą tylko. Później mąż stwierdził że weźmie jeszcze bilarda żebym ja sobie też mogła zagrać. Muzyka głośna jak nie wiem, młoda podskakiwała aż się brzuch cały strzał ;) śmiałam się że tańcuje. Ale jak po weselach się w ciąży chodzi to czemu nie na disco. Tylko oczywiście parkiet to ja z daleka omijałam. Do teściów zajechaliśmy koło 4 rano. ;) Pokój jeszcze nie gotowy :( bo jeszcze kończą remontować. Więc mam nadzieję że dotrwam do przyszłego weekendu żeby sobie poukładać wszystko. Idę na śniadanie , mężuś poszedł zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten niedzielny zimny poranek. My dzisiaj wybraliśmy się z rana do kościoła ale było mi tak niewygodnie siedzieć na tej ławce a znowu stać w jednym miejscu też. Gratulacje Leonka ******* Ja się dzisiaj obudziłam o 2.30 w nocy na siku i jak przyszłam to nie mogłłam zasnąć, wierciłam się i po jakimś czasie znowu patrze na zegarek a tam 2.40 chwila zastanowienia o co chodzi przecież tyle czasu się wierciłam przekręcałam a tu 10 minut mineło aż wkońcu przypomniałam sobie że zmiana czasu i zegarek automatycznie mi się przestawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w niedzielny zimny poranek.. (dla mnie poranek bo niedawno się obudzilismy :P) Widze, ze podium juz zajęte ;) Leonka, gratuluje serdecznie rozwiązania ;) Ja tak bardzo liczyłam na dzisiejsza datę no ale cóż... jak sie młodej nie chce to nic na sile ;) zaczekamy... a może jednak prozb męża wysluchala i ma zamiar przyjść 11 po terminie ;) nic, zobaczymy :) ja jutro wracam do szpitala na cały dzień znowu.. zobaczymy na kiedy teraz bedą mi przepowiadac.. w czwartek przyjeżdża do nas moja psiapsiola na kilka tygodni, zeby pomoc mi ogarnąć sie i z obiadkami i zajac sie Dorisem w razie potrzeby bo niestety mój mąż MUSI jechać w delegacje w następny piątek :( i nie będzie go przez dwa tygodnie... buuuu.. głupich szefów ma :/ uciekam narazie bo P z synem na śniadanie z dołu wołają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Leonka. Gratulacje , masz już swoje szczęście koło siebie. U mnie z wagą po 38 tc +2,5kg, w trakcie chudłam, ale mała ma już ponad 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Maż mi dzisiaj przywioz neta ale pisze z telefonu więc jeszcze zaległości nie nadrobiłam z czytaniem:) Leonka serdeczne gratulacje! Ja nadal w dwupaku. Skurcze przeszły ale zostałam w szpitalu ponieważ mała miała najpierw w piątek niskie tętno a wieczorem z kolei za wysokie. Stracha miałam w piątek niesamowitego! Lekarz myślał ze malutka ma przodujaca pepowine i ze cc trzeba będzie robic. w ciągu doby 3 razy byłam na porodowce na zmianę na ginekologie. Teraz tętno małej jest ustabilizowane i licze na to ze jutro mnie wypuszcza. Póki co na poród się nie zapowiada-niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Dawno nie pisałam ale skończyła nam się umowa na internet i zmieniliśmy sieć kablową i czekamy na podłączenie neta a więc jestem troszkę do tyłu ale Leonka gratuluję Synka;).U mnie już skurcze też się pojawiają(raczej tak myślę że to skurcze)bo jak mnie chwyta ból brzucha to czuję aż ból w kręgosłupie ale po chwili odchodzi,brzuch już mam zdecydowanie nisko ale dzidzi się na świat raczej nie spieszy a już bym chciała ją mieć przy Sobie.Postaram się troszkę poczytać o czym pisałyście i co nieco nadrobię,jak bym urodziła też dam znać z tele;)Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już ponad godzinę boli mnie jak przy miesiączce a nawet bardziej, teraz jeszcze rwie mnie w krzyżu... Nie wiem czy to normalne czy coś się zaczyna. Proszę o radę plizz bo zaczynam panikować. Zaznaczę że boli mnie intensywnie i ciągle...... I leże i za bardzo nie mogę nic zrobić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idris spokojnie, wydaje mi się że to nie to jeszcze. ja miałam dwa takie bardzo silne ukłucia w podbrzuszu w nocy z śr na czw a w piątek byłam u lekarza i powiedział że mój organizm dopiero zaczyna się przygotowywać. Dlatego prawdopodobnie mój termin z 10 przesunie sie na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka Ogromne gratulacje!!!! Daj znać jak się ogarniesz co jak tam poszło u Ciebie :) 🌼 idris Nie wiem czy coś się zaczyna, ale ja też leże i zdycham. Krzyż mi tak nawala, że nie ma nawet względnie wygodnej pozycji, a jak siedzę czy chodzę to boli wszystko, cały dół. Do tego mi niedobrze, źle, słabo i ogólnie, że tak się wyrażę ujowo :O Ale mieliśmy 4-5 godzinną wycieczkę i może auto też mnie tak zmęczyło bo młoda źle się czuła i siedziałam z nią z tyłu tak żeby ją zabawiać itp :O Wróciliśmy i leże... jak leże to jeszcze boli znośnie, ale co wstaje np siku to coraz mi gorzej, a chciałam iść na spacer i do galerii to nie wiem czy iść się rozruszać czy odpuścić bo może coś nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×