Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

No chyba go nie zmusisz, wiesz, boi się i co się dziwić. No brzuch mi twardnieje, ale bez bolesnych skurczy mam zamiar iść spać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jak to będzie tak wyglądać to ja teraz jestem dużo spokojniejsza i jakoś tak myślę, że będzie ok :D, więc życzę ci super porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idris dzięki bardzo i ja życzę tobie takiego jaki cie zadowoli ja nigdy nie nastawiałam sie negatywnie na poród ale ja to jestem taką osobą dla której szklanka jest zawsze w połowie pełna nawet moja położna powiedziała że nie spotkała się z osobą taką jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale duzo piszecie. Juz sobie zaznaczyłam ze od 163 strony musze nadrobic w czytaniu. Małe sprostowanie do tabelki bo daty u mnie sa na odwrot wpisanea pisze z telefonu i nie mam jak poprawic. Idris jesli chodzi o Inflancka to warunki sa tu super. Mi sie bardzo podoba. Mam zastrzeżenia do personelu bo tu wszystko toczy sie dla mnie jak na wariackich papierach. No i fakt. Tu jest fabryka dziecki i brak indywidualnego podejscia, ale czego tu wymagac. Ja dzis to wszystko oceniam inaczej niz wczoraj bo poprostu Leon sie uspokoił a ja przespałam troszke nocy. Jutro pewnie juz wyjde. Wtedy nadgonie czytanie forum o ile w domu Leon rownie spokojny jak dzis bedzie. Ale z tego co widze chyba zadna kolejna nie urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka wielkie gratulacje trzymajcie się cieplutko bo za oknem śnieg ja też płakałam z pierwszym na początku jak nie mogłam małej uspokoić bo myślałam że nie dam sobie rady ale potem było juz tylko lepiej Dziewczyny już myślałam że coś się dzieje a tu nic byłam wczoraj na USG i narazie tylko szyjka zgładzona żadnego większego rozwarcia ale zobaczymy jutro bo mam wizytę i KTG i jak nic się nie ruszy to w poniedziałek na oddział i pewnie cesarka bo nie mogą czekać ani wywoływać więc zobaczymy co dalej będzie Całą noc przespałam spokojnie może dlatego że wiedziałam że nic się nie dzieje i nie czułam ążadnych oznak porodu Pisałyście o pępkach ja kupiłam sobie gotowe gaziki nasączone spirytusem bo tego właśnie używałam przy M i tak zalecali w szpitalu teraz podobno karzą robić inaczej ale ja wolę sprawdzone sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR....WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC. ...Madzia.....Filip()... Leonka...........05.11/28.10......3310g/54cm/SN. ...Leon......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Od wczoraj jestem szczęśliwa mamusia Tosi :) poród SN urodzona o 19.50 waga 2870 i 52 cm. Wczoraj pod wpływem emocji usłyszałam 55 cm ale maż słyszał przez telefon i mnie poprawił :) ogólnie czujemy się dobrze, byłam nacięta ale siedzieć mogę :) dziękuję za trzymanie kciuków! Jak możecie to wpiszcie mnie w tabelkę bo ja telefonem nie dam rady. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej. 🌼 MADZIOLEK GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ucałuj Tosie od ciotek z forum :D:D:D. No i oczywiście czekamy na jakieś zdjęcia i ploteczki z bycia mamusią takiego malutkiego szkraba. Ściskam! 🌼 A u mnie przycichło. Jedynie mam teraz więcej takiego galaretowatego śluzu, ale nie w takich ilościach jak piszą o czopie. Miałam go trochę przed snem, trochę rano, ale nie dopatruje się w tym oznak porodu. Zobaczymy jak to się potoczy :-). trochę mi ulżyło bo powinnam doczekać badań, a później to mogę rodzić o każdej porze. Ja też mam bardzo pozytywne podejście, ale bałam się że jak zacznie się poród najdą mnie jakieś czarne myśli, a to zupełny luz, więc świetny sprawdzian. Póki co skurcze minęły i wzięłam się za sprzątanie i ogarnianie c.d. 🌼 Leonka no właśnie słyszałam, że to taka fabryka, byłam na praskim to wizualnie na pewno gorzej to wypada, ale jest czysto i sympatyczny personel, taki który posiedzi porozmawia z tobą. Pod tym względem duży plus. Ale grunt by urodzić, każdy szpital ma jakieś ale i zawsze można trafić na gorszą zmianę z jakąś jędzą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR....WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC. ...Madzia.....Filip()... Leonka...........05.11/28.10.......3310g/54cm/SN. ....Leon..................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia.................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
hej Dziewczyny! To się rozpisałyście.. :-) Ale miałam dziś straszną noc..masakra po prostu. Nie dość, że wczoraj cały dzień mnie głowa bolała to w nocy ból się tak nasilił, że po prostu szok... Wymiotowałam.. Rozwolnienie... Już mówię, albo organizm się czyści przed porodem albo coś mnie bierze :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** .....NICK..........T.POR/D.POR.......WAGA/DŁ./RP ......IMIĘ.......DZIECI......SKĄD Dagniesia37......14.11/13.10.......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci............... Azja1212..........29.10/21.10.......3200g/54cm/CC....Madzia...Filip()................. Leonka............05.11/28.10........3310g/54cm/SN....Leon.................Warszawa madziolek_88....05.11/29.10......2870g/52cm/SN......Tosia.................Poznań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
AAA! Madzolek gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks. Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** .....NICK..........T.POR/D.POR.......WAGA/DŁ./RP ......IMIĘ.......DZIECI......SKĄD Dagniesia37......14.11/13.10.......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci............... Azja1212..........29.10/21.10.......3200g/54cm/CC....Madzia...Filip()................. Leonka............05.11/28.10........3310g/54cm/SN....Leon.................Warszawa madziolek_88.....05.11/29.10.......2870g/52cm/SN....Tosia .................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek gratulacje trzymaj się kochana i ucałuj Tosie Super że tak się to skończyło i że nie miałaś ciężkiego porodu oby nasze też takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój komputer wariuje, chciałam zrobić dwie rzeczy, poprawiam a on wkleja to samo, może któraś się za to weźmie, po pierwsze spacja w imieniu Madzia i Leon, nie likwidują mi się, a dwa chciałam zrobić dodatkowo kropeczki jak przy czekających na skarbach, mamy tam nick, termin porodu itp, potem kropeczki, a dopiero później lista, tak jest przejrzyściej, robię i jej nie widzę, nie wiem co się dzieje. Poza tym wyrzuciłam dziewczyny które urodziły z rankingu wyżej, by tamta lista malała a ta na dole rosła:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Madziolek więc gratuluję !!! Niech się nasza kolejna forumowa księżniczka zdrowo chowa I dużo duuuużo zdrówka dla mamusi. 🌻 ja z rana byłam na badaniach,jutro wizyta u doktorka i mam nadzieje że dowiem się co tam u maluszka, wczoraj z P spisaliśmy listę pytań, spróbujemy się coś dowiedzieć na temat porodu i szpitala w którym miałabym rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁEĆ .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks. Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** .....NICK..........T.POR/D.POR.......WAGA/DŁ./RP ......IMIĘ.......DZIECI......SKĄD Dagniesia37......14.11/13.10.......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci............... Azja1212..........29.10/21.10.......3200g/54cm/CC......Madz ia.................... Leonka............05.11/28.10........3310g/54cm/SN.......Leon.................Warszawa madziolek_88.....05.11/29.10.......2870g/52cm/SN....Tosia .................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Lada dzień również zostanę mamą - szkoda, że dopiero dzisiaj odnalazłam to forum... Pozdrawiam serdecznie i gratuluję tym, które zostały już mamami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁEĆ .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks. Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** .....NICK..........T.POR/D.POR.......WAGA/DŁ./RP ......IMIĘ.......DZIECI......SKĄD Dagniesia37......14.11/13.10.......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci............... Azja1212..........29.10/21.10.......3200g/54cm/CC.....Madz ia........................... Leonka...............05.11/28.10........3310g/54cm/SN....Leon.................Warszawa madziolek_88.....05.11/29.10.......2870g/52cm/SN....Tosia .................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁEĆ .................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR....WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.............. Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC. ...Madzia.....Filip()... Leonka...........05.11/28.10.......3310g/54cm/SN. ....Leon..................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia.................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia się poprawiła poznań dalej nie, no ale może tak już zostać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę z moim kundelkiem Fafikiem na spacer, ponoć to również pomaga w przyspieszaniu Małego. Cóż, że pogoda mi się nie trafiła, zahartujemy się trochę :) Lepsze chyba to niż siedzenie w domu i czekanie na zbawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia super Ci te koszyczki wyszly! faktycznie jakby checi byly moglabys szyc czy takie rzeczy czy poscielki ktore wczesniej wrzucalas - rewelacja. 🌼 co do pepka ja tez uwazam ze spirytus nikomu nie zaszkodzil przez tyle lat to po co zmieniac. ja kupilam juz takie gaziki gotowe nasaczone spirytusem i tym bede przemywac. 🌼 idris to sie meczysz :/ najgorzej ze nie mozesz pospac normalnie zeby odpoczac. ale juz niedlugo :) trzymam kciuki 🌼 listopadowa co do zaswiadczenia o becikowe mozesz musisz miec ze jestes pod kontrola lekarza najpozniej od 10tygodnia ciazy wiec sie spokojnie miescisz :) ale nawet jezeli chcesz miec ze bylas wczesniej to ta u ktorej bylas na 1wizycie tez ci wystawi, a to ze lekarz sie rozni nie ma znaczenia, chociaz z tego co piszesz to wariatka jakas :/ 🌼 ja wczoraj skorczow dostalam co 12-10min na spacerze. moj zbladl troche i powiedzial ze mam calkowity zakaz wychodzenia z domu, a mi lepiej na swierzym powietrzy jak polaze :/ jakos tak sie lepiej czuje. stwierdzil ze jak mi swierze powietrze potrzebne to mi krzeselko na balkon wystawi i tam moge sobie siedziec ale o spacerach moge zapomniec :] ale po dwoch godzinach skorcze przeszly co do przytulania to wszystko bylo ok do tej wczorajszej akcji ze skorczami, poprostu sie boi ze cos sie moze teraz zaczac, ale wczesniej bez problemow :) moze nie poszalejemy zbytnio ale z racji brzuszka ale nie ma suszy ;) w nocy nie czulam sie zbyt dobrze, wogole slaba jestem bardzo :/ w nocy krecilam sie mocno i jakies glupie sny mialam o porodzie :/ do tego poszla mi krew z nosa w nocy, potem drugi raz rano :/ 🌼 madziolek gratulacje !!! trzymajcie sie i dawajcie znaki jak tam u was :))) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie White
Hej Dziewczyny! Daaawno nie zglądałam do Was i widzę, że już tyle Dzieciątek się narodziło! Dagniesia, Azja, Leonka i Madziolek --> wszystkim świeżym Mamusiom gratuluję mocno! :) Też bym chciała być już po... Byłam wczoraj u mojego gina, wg USG wyszło, że nasz synuś ma już 3500! Szok. Oczywiście wiem, że margines błędu wynosi od 300 gr do 500, no ale i tak jest duży (zresztą margines błędu to i na plus i na minus działa). Lekarz mówi, że skoro rodzice nie mali, to i dzidziuch spory i że z moimi szerokimi biodrami to spokojnie urodzę naturalnie. Ale mi się zdaje, że do mojego oficjalnego terminu nie donoszę. Wg USG jestem już w 39 tygodniu, więc gdzie tu 23.11... No i spodziewamy się rozwiązania dużo wcześniej. Żeby tylko Mały nie utrudniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
Matko! Dziewczyny, czy którąś z Was też tak ból głowy, wymioty i biegunka męczyły albo męczą? ..Już nie wiem co myśleć...i ten ból w dole kręgosłupa.. w ogóle straszne zmęczenie mnie dopadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie White Czekałam kiedy się pojawisz tutaj :P Z mojego miasta jesteś i chciałam się zapytać gdzie planujesz rodzić? 🌼 Madziolek GRATUUUUUULACJEEEEE!!!! Super, kolejna mamka już rozpakowana :) 🌼 Idris Czasem wchodzę, żeby coś napisać i patrze co Ty piszesz, a Ty czujesz się dokładnie jak ja i myślę sobie nie no nie będę pisała bo powiedzą, że odgapiam :D Widzę, że tak samo źle lub dobrze się czujemy :D Ciekawe czy urodzimy w tym samym czasie :) 🌼 U mnie dzisiaj cisza i spokój ,nic nie boli, żadnych skurczy :O Nie wiem czy ubolewać nad tym czy się cieszyć ;) Rano się zerwałam na równe nogi bo poczułam, że mi mokro i myślałam, że wody odeszły, a tu psikus bo nic nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×