Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Ja teraz kupilam Lovella, przy Amelce miałam Jelp, ale też on tyle kosztuje więc stwierdziłam że zaryzykuję i biorę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela ale wiesz jak Jelp lepszy i tak nie uczula to mozna chociaz na te pierwsze pranie po urodzeniu...jak droższy...a później lowelle i po tym przejsc po wolutku na normalny proszek?? jak uważasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie dzisiaj zastanawiałam nad proszkiem.. chyba kupie jeden z tańszych. Z Karolem miałam proszek dzidziuś i płyn do płukania z jelpa, Teraz pewnie kupie podobnie. Popiorę wszystko w przyszłym tygodniu :) moze przyjedzie do mnie bratanica, to mi pomoże wszystko poprasować. Obiadek tez mam gotowy, gulasz wołowy z kaszą i sałatka lodowej z pomidorem, ogórkiem i papryką... mniam ;) Wieczorem mam wizytę u gina, ciekawe czy nic mi sie tam nie skraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha Magus widze ze te same smaki mamy ja miałam gulasz z kasza wczoraj ...miam miam heheh:)... ja mam wizyte za tydzień znaczy usg i wizyte dzień później - tez jestem ciekawa czy mi sie tam nie skraca...eh byle do 38 tc...damy rade musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka powiem Ci że kupiłam tą lovellę ze względów praktycznych, stwierdziłam że nie będę przyzywczajałam od początku do tego Jelpa, ja po nim Amelce musiałam go używać do 3 roku życia bo od początku miała po każdym innym wysypkę. Mi lekarz mówił że nie potrzebnie od początku używałam tego proszku, bo jelp przy problemach skórnych . Tak więc tym razem zrobiłam odwrotnie, ale czy dobrze ... zobaczymy czy będziemy przerabiać pranie od początku hehheh mam nadzieję że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli chodzi o proszek kupilam lovele w selgrosie 5kg za 35zl wiec tanio ale jaki jest,czy uczula itp to nie powiem bo to moje pierwsze dziecko :P ktoras pytala wczesniej o wozek ja mam x lnadera xa i poki co jestem z niego bardzo zadowolona(choc narazie spokojnie czeka) zobaczymy jak maluszek sie urodzi i bedziemy szalec po miescie :D Najbardziej podoba mi sie to ze ma duza gondole, ogromne kolka i super sie go prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupię za tym lowele, bo jeżeli po tym jelpie ma być tak, że będę musiała używać go do 3 roku to i tak opłaca się zaryzykować, najwyżej później zmienić. Och dziewczyny jak dobrze, że was mam:-). Raz że siedzę cały dzień sama, więc z wami nie czuje się taka samotna, a dwa zawsze można wszystko zweryfikować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie wylamie- mielismy dzisiaj rybę :D i fasolke szparagowa ;) ale tak mi narobilyscie chęci na gulasz ze jutro chyba będę gotować :) co do proszku to u nas nie ma specjalnych dla dzieci tylko mówią zeby używać tych z etykieta non-bio.. a mi sie zawsze wydawało, ze bio jest lepszy bo mi sie to z ekologia kojarzylo a to na odwrót działa :D wiec ja uzywalam i używam Persila tego non-bio wlasnie w zelkach ;) a zelki to tylko dlatego, ze mam nowa pralkę i boje sie ja zniszczyć używając zwykłego proszku no a calgonu sylab nie będę skoro rzeczy dziecka piore ;) swoja droga bardzo wydajny jest bo jedna saszetka na pralkę starczy i ładnie wszystko pierze.. mamie tez go wysyłam i jest zadowolona.. nie wiem nawet czy w Polsce jest dostępny i za ile jeśli tak bo ja mamie wysyłam ze wzgledu na cenę bo u nas grosze kosztuje... mlody nie mial nigdy problemow skornych żadnych bo kosmetyków używam dla niego tez wszystkich z serii Jhonsona a czytałam ze one ponoć uczulaja.. wiec z proszkiem tez wam nie powiem czy jest dobry czy nie pod tym względem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a sobie skopiowałam listę i uzupełniłam o marki i ceny, są z allegro, więc mogą różnić się od sklepowych. Oczywiście już cen wacików i takich pierdół nie uwzględniałam. KARMIENIE : * laktator (LAKTATOR RĘCZNY PHILIPS AVENT ISIS 0% BPA +BUTELKA) 74 zł * nakładki na sutki w razie poranionych brodawek * maść do brodawek (BEPANTHEN 5% MAŚĆ 100 G) 24,90- dodatkowo na odparzenia dla dziecka * zestaw butelek do karmienia /butelka (PHILIPS AVENT ZESTAW STARTOWY BUTELKA SMOCZEK, SZCZOTKA- 66 ZŁ * podgrzewacz ( PODGRZEWACZ DO BUTELEK HappyFamily AUTO/DOM) 60 zł * sterylizator (STERYLIZATOR MIKROFALOWY PHILIPS AVENT SCF 271)- ok 80 zł * wkładki laktacyjne (WKŁADKI LAKTACYJNE 60 SZT Canpol) 12 zł HIGIENA : * wanienka (nazwykleksza koszt ok 30 zł) * płyn do kąpieli(OILATUM BABY SOFT EMULSJA KĄPIELI 2x500ml) ok 100 zł- b.polecana * miękka myjka * aspirator/gruszka do odciągania katarku (NOSEFRIDA FRIDA ASPIRATOR DO NOSKA NOSA + 4filtry) 23 zł * roztwór soli morskiej w aerozolu * waciki do przemywania pępka nasączone spirytusem /lub 70-procentowy spirytus * patyczki do uszu/noska * oliwka/balsam ( NIVEA Baby HIPOALERGICZNA Oliwka pielęgnacyjna) 13 zł * kremy/maści do pupy ( BEPANTHEN 5% MAŚĆ 100 G, nivea) * krem ochronny do buzi(NIVEA Baby krem hipoalergiczny na każdą pogodę)- 14zł * chusteczki nawilżane do pupy (haggis, nivea) 12 zł * pieluchy typu pampers,(Pieluszki Happy Pieluchy NEWBORN 2-5kg 42 szt) 18 zł * płatki kosmetyczne * rumianek do przemywania oczek * szczoteczka do włosów dla maluszka ok 6 zł * termometr do wanienki ok 7zł * nożyczki/cążki do paznokci -Tommee Tippee bezpieczne cążki do paznokci) 8zł * proszek lovela 5 kg - 45 zł Higiena mamy: * majteczki siateczkowe - 4zł * podkłady poporodowe (duże podpaski) Duże chłonne PODKŁADY poporodowe higieniczne BELLA - 4zł Co do proszków na allegro popularny jest biały jeleń, ktoś może używał? http://allegro.pl/proszek-do-prania-hipoalergiczny-bialy-jelen-biel-i2594009548.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dopiero do domku wróciłam, rano byłam na badaniach ,,,( i mi pinda pielęgniarka tak wbiła igłę że myślałam iż ją pogryzę :/ ) przeleciałam ciucholandy ,,,, w poszukiwaniu kombinezonu, były dwa fajne ale jeden na roczne to już za duży a drugi 3-6 miesięcy to też mi się duży wydawał,,, więc nie kupiłam kombinezonu, za to wszystko inne ,,,, :) i 100 wa znowu poszła :/ betów już starczy , bo zwariuje,,,, :) to tylko mi z betków zostały, skarpetki, śliniaki, jakieś rajtuzki i z dwa szaliczki , bo czapeczki w sumie też mam :) . rękawiczki też. Co do półśpiochów, ja uważam to za dobre rozwiązanie i też się w kilka zaopatrzyłam ale nie mogłam nigdzie trafić takich jak chciałam, czyli nie na gumce a na szerokim pasie, i one są rewelacyjne, zestaw body plus takie półśpiochy i nie wariuje przy zapinaniu miliona kabzelków w śpiochach,,,,, Proszek, ja na razie bobasa kupiłam, ale piorę rzeczy typu tapicerka w wózku , foteliku ,,,, i ja myślę że każdy proszek dedykowany dla dzieci będzie dobry ,,,, nie popadając w paranoje bo i bobas , i lovella mogą uczulić,,,, koleżanka mi polecała dzidziusia, mówi że pierzę od urodzenia w nim i nic się nie dzieję,,,, etykiety z instytutu matki i dziecka mają więc powinny być odpowiednie. A teraz muszę coś zjeść i odpocząć,,,, nadźwigałam się ciężkiej torby , i potrzebuję chwili relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pododawałam a tu jeszcze nie wszystko jest to wyszło mi około 700 zł, masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożyczki z cążkami w pepco kupiłam za 4.99:) Canpolu. gruszkę do noska za 4 zł z allegro:) ( ale zamawiałam wiecej rzeczy bo samej gruszki nie opłacałoby sie ze względu na przesyłkę) wanienka w tesco 24 zł rożek w pepco 24 zł Z tym, że ja staram się kupować niedrogie rzeczy. Kosmetyków jeszcze nie mam. Butelek nie będę kupować bo chce karmić piersią a jak się nie uda można zawsze wyskoczyć do apteki czy innego sklepu:) A no i odciągacz pokarmu miałam zwykły, gumowy za 8 zł, nie wiem czy jest konieczne kupowanie takiego drogiego elektrycznego, ale jak kto lubi:) W ogóle polecam zobaczyć w pepco bo te rzeczy dla maluszków są naprawdę tanie. Dzisiaj w gazetce widziałam m.in półśpioszki za 4.99:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko kosztuje niestety... Ja nawet nie chce myśleć ile już na to wszystko pieniążków poszło a byłam dziś w pepco i dla dziewczynek tyle rzeczy w różnych rozmiarach a dla chłopców nic :/ a rozmiary tak od 68/74 nic mniejszego a później jak przeszłam po mniejszych sklepikach to też nic ciekawego jak mówiłam, że dla chłopca to z całej sterty ze 2 sztuki :/ no nic może jeszcze jutro coś upoluję bo ma być dostawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś 2 sukieneczki m in upolowałam :) jedną z myszką miki a 2 w kwiatuszki obie z H&M tylko na ciuchu,,,, ,,, Powiedzcie mi czy po porodzie już w szpitalu muszę w koszuli łazić czy mogę w pidżamie ???? bo ja nie przepadam za koszulami, mam jedną, ale wole jednak pidżamę,,,, jeden minus tylko mniej przewiewu będzie do gojenia się,,,, ale może tak źle nie będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Nika ,,,, ja osobiście na chłopięce nie patrze ale nie raz mi wpadają fajne, małe ciuszki dla chłopca w ręce ale nie wiem czy ty preferujesz ciucholandy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irdis super lista ale powiem Ci że tych podkładów poporodowych więcej tak min 3 paczki, coprawda zawsze mozna dokupić ale tyle mniejwięcej schodzi chociaż wydaje mi się się więcej ... nie pamiętam GosiaqKR z tym ciucholandem to ja Ciebie podziwiam, poszłam więc do mojego największego w Tychach, przeszłam się między półkami, popatrzyma co tam w koszu, nic nie znalazłam i wyszłam :( . Wszyscy z pełnymi koszami a ja jak ostatnia sierota. Jakbyś kiedyś była w Tychach to proszę daj znać i zostań moim przwodnikiem ciucholandowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja..................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia -ania-m-..............tp 30.10.......1 ciąża.........synek Marcin Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_17........tp. 5.11........2 ciąża.........dziewczynka.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela...................tp. 14.11.......2 ciąża .......płeć nieznana Dagniesia 37..........tp. 14.11.......4 ciąża........prawdop.chłopczyk martarta..............tp. 17.11...... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris....................tp. 22.11.......1 ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White........tp. 23.11.......1 ciąża.........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża..........Maksymilian Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11.......1 ciąża.........dziewczynka Powtarzam tylko bo tak pędzicie z pisanie że tabelka nasza gdzieś w tyle została,,,mam nadzieję że aktualną wkleiłam,,,, Tylko Nika , Ciebie właśnie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o proszek do prania to ja mam taki: http://barwa.com.pl/pl/produkty/cosmetics/bebi tzn. wszystkie te produkty bo dostałam w prezencie do prenumeraty gazetki :D i teraz nie wiem czy wykorzystać to co mam czy kupić inny? szczerze to nawet nie wiem jaki może być dobry a skoro jest dla dzieci to może Go wykorzystam jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja jestem mamą listopadowa pozdrawiem was wszystkie serdecznie rodzilam co prawda w 2009 :) Paulinka bedzie miala 3 latka jak sie macie pamietem dolegliwości ciązowe juz na końcu zgaga prze okropna :) pozdrwiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaQR w szpitalu ja potrzebowałam jedną do porodu, potem zaraz po raczej się przebierasz w następną (nie może być piżama) , tą pierwszą mąż brał do domu prał i suszył i przynosił mi na następny dzień. Tak więc wystarczyły mi dwie. W moim szpitalu nawet majtek poporodowych nie wolno , a babek w piżdżamach nie widziałam także chyba jakiś zakaz :) . Zresztą zobaczysz sama, że ciężko być w pidżamie pierwsze dni i będziesz błogosławić koszule nocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika89...............tp. 25.10.......1 ciąża......... synek Azja..................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia -ania-m-..............tp 30.10.......1 ciąża.........synek Marcin Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_17........tp. 5.11........2 ciąża.........dziewczynka.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela...................tp. 14.11.......2 ciąża .......płeć nieznana Dagniesia 37..........tp. 14.11.......4 ciąża........prawdop.chłopczyk martarta..............tp. 17.11...... 1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana idris....................tp. 22.11.......1 ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White........tp. 23.11.......1 ciąża.........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża..........Maksymilian Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11.......1 ciąża.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela,,,,do Tych raczej się nie wybieram,,,, :) ale kto wie :) ja dziś byłam w ,,,, 7 miu :) ,,,, więc to nie jest tak że wchodzę do jednego i wychodzę z całą siatką,,,, tylko szukam,,, planuje sobie wcześniej drogę, ( trochę już je znam i wiem gdzie dobrego, nie zniszczonego i markowego ciucha mogę trafić ) tak żeby się nie wracać tylko po kolei iść i zasuwam,,,, w sumie to dziś prawie wszystko na piechotę obeszłam, a z jednego końca krk na drugi :) to ciężka robota jest,,,nawet się zastanawiałam , czy nie wyszukiwać za grosze markowych ciuchów a potem na allegro nie sprzedawać,,,,, i znalazłam zarąbisty materacyk do wózka nowy za 10 zł,,,gruby, dwuwarstwowy, z jednej twardszy, z drugiej miększy i w dodatku z falowanej pianki, taki jakby na masaż dla dzieciątka,,,, ale już nie uniosłabym go a żałuje bardzo,,,, ech bo ja chciałam wymienić w swojej gondolce. Kiedyś jak się opiekowałam tą małą, to poszłam nią i jej trafiłam kurteczkę, taką grubszą, brązową z Benetona za 10 zł i kurde zastanawiam się czy nie napisać do jej rodziców czy by mi jej nie odsprzedali bo ona mi się strasznie podobała, ,,,, tylko ona tak na 1,5 -2 lat była, pytałam się ich właśnie jak ją bawiłam czy nie mają nic przeciwko jak małej z ciucha będę zwlekać bety gdy będę widziała że wyrasta z czegoś, lub że jej czegoś brakuje, oczywiście dali zgodę w dodatku bardzo chętnie, i pokrywali rzecz jasna zakupy za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja do gondolki wykupiłam nowy materacyk, uważam, że po kimś to może już być jakiś zdeformowany, na allegro są od 10-30 zł. Ja kupiłam: http://allegro.pl/materacyk-do-wozka-kolyski-softi-materac-matex-i2603062723.html Moja gondolka ciut większa, ale wszedł idealnie i naprawdę b. fajny i godny polecenia. Ja dzisiaj chce znowu pogadać o imieniu, bo nawet na to nie mam czasu taki mąż spracowany :(, myślę, jeszcze o imieniu Małgorzata. Wiem, że któraś już tutaj chce nazwać tak dziecko, ale mam nadzieje, że nie będzie miała mi za złe. Chociaż teraz wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na Jagodę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubilam zawsze po lumpkach biegać. W liceum z kumpela robiliśmy maratony, mialysmy obcykane w całym miescie a ze do szkoły bilety miesięczne to sie wykorzystywalo i mozna było podjechać z jednego do drugiego ;) wiedzialysmy do którego warto zajrzeć a gdzie sobie darować i cenniki całe i dni nowych dostaw :) jaka to była frajda i w dodatku czulysmy sie takie wyjątkowe i oryginalne bo rzeczywiscie cieżko było znalezc kogoś z podobnym ciuchem na sobie ;) i to mi sie zawsze najbardziej podobało, ze dzięki takim sklepom mogłam podkreślić swoja indywidualność :) tu gdzie teraz mieszkam nie mam zbyt dużego wyboru aw zasadzie jest tylko jeden z British Heart Fundation ale ceny maja tak przeogromne, ze czasem sklep przebijaja :/ dlatego namiętnie okupuje eBaya w poszukiwaniu fajnych ciuchów za grosze.. ale jak jestem w Polsce to z mama zawsze po lumpkach chodzę a i czasem rodzice cos fajnego wychacza dla młodego i teraz dla małej tez taka cudna sukienusie mama wyhaczyla, ze sama bym jej nie odpuscila :D i czesto jak przyjeżdżam to nie biorę za duzo rzeczy dla siebie i młodego do ubrania tylko wlasnie na ciuchu kupuje, zeby nie przeplacac za bagaż i nie taszczyc sie z tym na lotnisku.. niektórzy sie wstydzą wchodzic do takich sklepów nawet a juz nie mówiąc zeby sie przyznać do tego, ze kupili używane.. ja osobiście nigdy sie tego nie wstydzilam.. ba nawet jak ktos pytał to mówiłam, ze z lumpkow za grosze :D czytałam na jakims topiku, ktos poruszył temat i te wszystkie matki tak sie wypowiadaly, ze az przykro... ze one w szmaty dzieci nie ubierają, ze takie sklepy to dla biedoty i brudasow a jak dostaną po rodzinie to dziecku względnie na działkę ubiora.. wyższa sfera.. serio az taki wstyd kupować na ciuchu? bo nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim długo mnie nie było czytania sporo , jeszcze musze dokończyć, wpadam jak zwykle na chwilkę, bo ja ogólnie nie mam czasu ostatnio na kompa, dzieci , szkoła itd, więc jestem zabiegana, dziś byłam u gina i wpadam zeby wam zdać relację z dzisiejszej wizyty u mnie obecnie 32 tydz, synuś odwrócony głowka w dół wazy 1,5 kg temin mi z usg przesunał sie na 10.11 z om na 3,11, więc pewnie do połowy lostopada zejdzie, co do proszków to ja prałam w dzidziusiu , mam równiez balsam i płyn do płukania z tej firmy , ma ładny zapach i ja zawsze w nim prałam , i moje dzieci nie miały uczulenia w połowie wrzesnia mysle juz zakupić pomału rzeczy kosmetyczne i higieniczne, i bede miec z głowy , a narazie szykuje spanie dla mojego 3 latka , bo własnie musi sie pożegnac z łozeczkiem dla swojego brata, zakupiłam juz mu kołderke, posciel i narzutkę na łozko , teraz tylko łozko , wydatek mnie kosztuje tez nie mały bo wyjdzie mnie ok 700 zł, pozdrawiam was gorąco i do miłego usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi cicholandami to też jest tak, że trzeba umieć znaleźć coś fajnego a nie brać bo tanio . Ja mojej młodej kupuje ciuchy w lumpku ale juz w takim gdzie są tylko rzeczy dziecięce, wszystko jest wyprane i ułożone wg rozmiarów itp. Ale wiadomo, że w taki sklepie wszystko jest już drożej, w związku z tym postanowiłam iść do ciucha z prawdziwego zdarzenia a tu zonk, nic ale kompletnie nic nie kupiłam. Chyba lepsza jestem w zakupach na allegro chociaż też drogo :) . Udało mi się kupić rożek za 4,00 zł i spodnie ocieplane też za 4,00 (jeden koszt przesyłki). A tak wogóle to właśnie pożarłam się z moim M. wziełam laptopa i poszłam do sypialni ... boszeeee jak on mnie wkurza wrrrrrrrrrr, duże dziecko .... . Zwyzywałabym go na tym forum od najgorszych ale mi nie wypada tak brzydko pisać o mężu ;). Ale i tak najchętniej wziełabym ten dzbanek z herbatą i wyłała na ten pusty łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi cicholandami to też jest tak, że trzeba umieć znaleźć coś fajnego a nie brać bo tanio . Ja mojej młodej kupuje ciuchy w lumpku ale juz w takim gdzie są tylko rzeczy dziecięce, wszystko jest wyprane i ułożone wg rozmiarów itp. Ale wiadomo, że w taki sklepie wszystko jest już drożej, w związku z tym postanowiłam iść do ciucha z prawdziwego zdarzenia a tu zonk, nic ale kompletnie nic nie kupiłam. Chyba lepsza jestem w zakupach na allegro chociaż też drogo :) . Udało mi się kupić rożek za 4,00 zł i spodnie ocieplane też za 4,00 (jeden koszt przesyłki). A tak wogóle to właśnie pożarłam się z moim M. wziełam laptopa i poszłam do sypialni ... boszeeee jak on mnie wkurza wrrrrrrrrrr, duże dziecko .... . Zwyzywałabym go na tym forum od najgorszych ale mi nie wypada tak brzydko pisać o mężu ;). Ale i tak najchętniej wziełabym ten dzbanek z herbatą i wyłała na ten pusty łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×