Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Biegaczka- to będziemy w kontakcie,,,może w takim razie ja coś dla ciebie upoluje ??? tylko napisz czego Ci brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... miałam już nic nie kupować a tu weszłam do sklepu i wyszłam z kaftanikiem, półśpiochami i pajacem... chyba będę musiała zacząć to chować bo już obiecałam mężusiowi, że nic nie kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, zapisze sobie maila :) może jakoś w przyszłym tygodniu? dużo masz ubranek, ja właśnie myślę, żeby dokupić ciepłe pajace, bo mam tylko zwykłe bawełniane. Z cieplejszych rzeczy mam 2 pary spodenek, 2 sweterki i czapeczke zimową. Mysle jeszcze kupic rajstopki jakieś grube, bo mam kilka sukieneczek i by sie przydały. Patisonek, o kurcze!!!! co za przejścia!! dobrze, że lekarze opanowali sytuację i nie zaczęłas rodzić!! próbujcie wywalczyc jakieś odszkodowanie! w głowie to się nie mieści! SZOK! odpoczywaj teraz Kochana, relaksuj sie i juz nie mysl o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś na poprzedniej stronie zrobiłam spis swoich ubranek,,, ja na pewno we wtorek po lekarzu się wybieram, tylko nie wiem ile mi zejdzie ,,,, ale jadę z rana więc koło 10 -11 może już będę do dyspozycji jakby Ci pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...biegaczka... tak moj synus od poczatku sie akurat tego nie wstydzil i pokazał jajeczka :D juz z w czerwcu wiedzielismy ze to chlopiec :) patisonek87 jakas masakra az trudno w to uwierzyc ze w tak cywilizowanym swiecie takie pomylki sie zdarzaja! Twoj maz ma absolutna racje tez zlozylabym zazalenie bez wahania! A ty sie uspokoj zrob sobie jakas relaksujaca kapiel czy cos bo nerwow mialas co nie miara. Ale dobrze ze dzidzi sie nic nie stalo bo moglo sie roznie skonczyc.. Jesli chodzi o mnie to w konu wybralam sie na zakupy ale tym razem nic dla dziecka tylko dla mnie..bo powoli nie mam w czym chodzic. Pozatym czulam sie juz tak brzydko ze musialam sobie jakos poprawic humor w koncu szczesliwa mama to i szczesliwe dziecko :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też ostatnio czuje się brzydka, włosy mi się nie układają, wyglądam niewyraźnie, a dzisiaj chodzę w bluzie męża :-). Chyba jakiś kryzys III trymestru mnie dopada. Zostało mi jeszcze 10 tygodni :-), potem prawdopodobnie nie będę miała czasu na takie rozmyślenia :-) już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zdarza sie chodzic w bluzach meza np w domu albo jak ide z psem ale co tam :P no niestety nie we wszystkie moje rzeczy sie juz mieszcze a bez sensu mi teraz kupowac ciuchy ciazowe jak zostalo mi okolo 7tyg jak nie mniej do rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zamiaru robić zakupów, mam 2 pary spodni ciążowych w które się za pewne zmieszczę, bo są luźne. Co do swetrów, podobnie te luźniejsze spokojnie mi wystarczą, najwyżej będą obcisłe, nawet mam płaszczyk rozszerzony od piersi, bo dostałam w tamtym roku i nadaje się w sam raz na ciążę, więc wystarczy, choć zostało mi 10 tyg. Planuje w październiku wybrać się do fryzjera na odrosty, a potem za pewne dopiero po nowym roku :-). Ech mam nadzieje, że się nie roztyje, bo już waga mi skoczyła do 9 kg, a to chyba sporo na 30 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi waga skoczyla jak narazie o 10kg lekarka mowi ze wzorowo:) a co do fryzjera wybieram sie w przyszlym tygodniu bo niedlugo mam urodziny zjedzie sie cala rodzinka i nie chce wygladac jak straszydlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Sobota - Mamusie śpią :) U nas pochmurno i lekki deszczyk. Remontów ciąg dalszy mąż maluje w łazience a ja mam zamiar posprzątać szafę w sypialni - nie wiem nawet kiedy będę myślała o jakimś praniu ciuszków dla maleństwa skoro na razie to mamy taki bałagan w domu :(:(:( więc nic innego ze strychu nie przynoszę. Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już na nogach od jakiegoś czasu , byłam w tym Pepco, nawet fajny ten sklep, zakupiłam sobie 2 koszyki wiklinowe na kosmetyki dla dzidzi, taki organizer chce z nich zrobić koło przewijaka, pieluchy tetrowe i flanelowe , tet .biała za 2,99 to chyba znośnie ? No i te półspiochy , fajne bo takie jakich szukałam z szerokim pasem a nie na gumce ;) to chyba tyle, i jeden bodik bo mi się kolor podobał , co prawda bardziej chłopięcy ale dla dziewczynki do jakiegoś bardziej eleganckiego stroju będzie pasował , np na święta ;) Po za tym zrobiłam już sos tatarski i zaraz zbieram się po coś na obiad , ja bym w sumie zupę jakąś dobra zjadła. Ale chłopakom i tak coś konkretnego muszę zrobić . A nie chce mi się 2 dań na 6 osób gotować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. moi faceci poszli na zakupy do centrum dzisiaj a ja miałam dzien leniwca ;) drzwi dostaniemy nowe w poniedziałek, wczoraj pod wieczór przyszła pani po cywilnemu i z plakietka i przekazała nam list z przeprosinami za to wtargniecie panów mundurowych. Maz powiedział, ze miło z ich strony, ze sie pofatygowali na piśmie przeprosiny złożyć co nie zmienia faktu, ze sprawa idzie dalej i poinformował, ze w przyszłym tygodniu nasz prawnik sie z nimi skontaktuje ;D powiem Wam, ze juz bardziej na luzie podchodzę do tej sytuacji bo z drugiej strony ileż mozna sie stresowac jeszcze.. na jutro zapowiedzieli sie nasi znajomi z wizyta takze bedzie grill :D pogoda taka, ze z domu lepiej nie wychodzić a i w domu nie lepiej.. ze 30stopni na plusie w dodatku zero wiatru.. a mnie męczy zgaga i pęka mi glowa :/ oby jutro było lepiej bo ci moi znajomi pożytku miec nie beda.. a maz chciał wreszcie pokazać wkład w zakupy dla małej i z synem poszli do primarka i kupili dwie sukienusie.. są naprawde przesliczne, tu musze mu honor zwrócić ale jest jedno aleee.. otóż ta moja ciapa kochana wziął je na rozmiar 0-3m z tym, ze to byl rozmiar z wieszaczka a nie z metki ;) na metce jest 6-9mcy.. no nic.. sukienusie sobie poczekają te pól roku dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarełko zrobione, obiad zarzyczyli sobie na wieczór, pojedli chlebka z sosem tatarskim i wędlinka na razie, a ja sobie odpoczywam na leżaczku na ogrodzie ;) co jakiś czas słoneczko wyjdzie , ogólnie jest chłodno ale przyjemnie ;) więc żyć nie umierać . Jak dobrze pójdzie to się zdrzemne może nawet chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś trochę posprzątałam a po południu przespałam się z 2,5 godziny a mąż po malowaniu łazienki sprzątał w tym czasie. Pogoda taka sobie więc może dlatego wzięło mnie na drzemkę. Strasznie mam spuchnięte nogi mimo tego że pogoda lepsza nie ma takich upałów a mi opuchlizna nie schodzi a nawet jeszcze gorzej :( Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś siedziałam jakieś 4 godziny przy kompie i robiłam fotoksiążkę ze zdjęć z sesji ciążowej. Moja koleżanka zrobiła nam super zdjęcia w zeszły weekend :)) Już nie mogę się doczekać aż ją zamówię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo, fajna sprawa taka sesja, ja koleżance też kiedyś robiłam , znajomej robiłam rodzinną, a ja z kolei mam zamiar wybrać się do studia gdzie przez 2 lata uczyłam się foto, popozuje młodym studntom, tylko że mój M nie bardzo chce ze mną iść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Siedzę sobie właśnie i czekam aż młoda zje rosołek, mój pod blokiem myje auto i na wycieczkę mamy się zbierać. Ale nie wiem czy to wypali bo mnie buty obcierają :( Kupiłam na początku ciąży i były ok, a ostatnio strasznie trą mi pięty, nie wiem może stopy mi tak opuchły? No i już wściekła siedzę bo w sumie całe lato ich nie nosiłam, a teraz drugi raz ubrałam i ostatnio myślałam, że to od innych mnie obtarło no ale jednak jak wczoraj też to już wiem, że to ich wina bo poza nimi tylko sandały nosiłam. A siedzimy sobie rano i planujemy co dzisiaj robimy, już wymyśliliśmy że wycieczka w Góry Stołowe, że w Błędne Skały sobie pojedziemy i mam się ubierać i STOP - no przecież buty mnie obtarły :( I nie wiem co teraz, czy na szybko pojedziemy coś kupić ale to też mi gwarancji nie da, że ok będzie :( A cholera nie mam poza adidasami i sandałami żadnych płaskich butów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patisonek Masakra ta Twoja opowieść :O Nie dziwię się, że tak Ci ciśnienie podnieśli tym wtargnięciem, a jeszcze z łaską małego Ci przynieśli nie pozwalając samej iść dziecka uspokoić to już w ogóle :O Ja jeszcze chciałam się pochwalić, że w dobę się wyrobiłam z całym praniem i prasowaniem! Jak zaczęłam na jeden wieczór prać tak dwie suszarki zapełniłam, co rano poschło typu zwykłe body to prasowałam i prałam następne partie jak miejsce było i tak w kółko... tak że już w nocy dzień po tym jak zaczęłam wszystko było skończone! Jedynie chyba 4 ciuchy musiały poczekać z wyschnięciem na rano, a tak to dobrze rozplanowane, dobrze wywietrzone wszystko się fajnie ogarnęło :) Poukładane już w szafie leży i czeka na maluszka. Miałam policzyć ile czego mam ale nie chciało mi się :P Wiem, że mam wystarczająco. Na 56 może z 5 rzeczy łącznie, na 62-68 sporo, ale tak naprawdę niektóre 62 są większe od 68 więc w sumie po prostu wiem, że mi wszystkiego starczy :) Tylko cholera tetry nie mogę nigdzie kupić jak na złość :O Gdzie patrze po sklepach to nigdzie cholera nie ma, ale za to kupiłam znowu pieluchy :P Najwyżej na allegro zamówię, skoro mam tylko 3 to i tak muszę sporo kupić więc nawet z wysyłką raczej tanio mi wyjdzie. No i kupiliśmy szafę dla dzieciaków. Póki co jedną dużą, jeszcze chce drugą taką samą i jedną wąską na zabawki żeby je pochować za drzwiami i nie było bałaganu widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No i koniec weekendu. Ja rano na badania a we wtorek mam wizytę. Czuję że dziecko się mniej rusza chyba przez to ze już jest coraz większe i ma mniej miejsca. Jestem coraz większa i mam mniej siły na wszystko a do tego mam cały czas spuchnięte nogi i mnie niestety bolą :( patisonek87 - jeśli chodzi o Twoją ''przykrą przygodę'' to bardzo Ci współczuję i cieszę się ze nic złego nie stało się Tobie i maleństwu a tak na marginesie to myślałam że takie rzeczy tylko w telewizji. A tak przy okazji nie wiem czy kupujecie w Biedronce - ja często bo mają dużo markowych produktów taniej niż gdzie indziej. Teraz jest taka promocja - produkt dnia- w ciągu jednego dnia jakiś produkt jest tańszy i jutro tj. poniedziałek ma być kawa nescafe sensazione creme która zawsze kosztuje 21,99 zł za 11,99 zł więc niezła promocja ja właśnie sie wybieram po badaniach. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no koniec , koniec,,,, my dzisiaj wywieźliśmy już wózek do teściów, reszty jeszcze nie wywożę bo muszę wiedzieć co mam a czego mi brakuje,,,, Azja ja kawy nie pijam :) ale w sumie fajnie że się też i takimi rzeczami wymieniamy,,,, może zakupie ku ucieszę gości jakiś moich :) mnie pierwszy raz podczas ciąży skurcz w łydce złapał ale w sumie na własne życzenie,,,, ogólnie mam tak że rano się mocno przeciągam na łózko, jak struna,,, i zawsze pamiętam żeby palce u stup ciągnąć ku górze a nie w dół wtedy nic się nie dzieję , a jak tylko zapomnę od razu czuję jak mnie łapie ,,, i odruchowo podciągam do góry ,,, dziś zrobiłam to za późno i mnie chwycił,,, ale szybko rozmasowałam , ,,, Po za tym strasznie leniwą niedzielę miałam,,,, i teraz też już mi się chcę spać,,,,, wskakuję do wyrka, jeszcze oglądnę "Kości" i lulu :) do jutra dziewczynki,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Weekend szybko zleciał, rano wrócilismy do Krk.. nie wyspałam sie, bo mały wstał przed 5, męczył go kaszel. Idę z nim dziś do kontroli, oby nie dostał antybiotyku.. Gosia, mnie niestety często łapią skurcze w łydkach.. biore duzo magnezu, ale to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisonek1987
dziewczyny ale mnie ssie... normalnie czuje jak mi sie żołądek z głodu na lewa stronę wykreca bo wczoraj głupia zamiast zjeść cos to ja prawie nic bo upał, za ciepło i mi sie nie chciało.. a teraz mam ;) zaraz wychodzę z domu i lecę do tej przychodni na test obciążenia glukozy.. jejku.. jak juz będę po to polece po wielka drozdzowe :D do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki....no i juz po week...byle do przodu... ...my oczywisie w sobote na zakupach...kupiłam juz proszek, pampersy, tetry i flanelowe pieluszki ...myśle zeby juz powolutku prac tylko muszę zrobic miejsce w szafce dla kruszynki... Gosia ja tez byłam w pepco ale jakos tak weszłam i wyszłam...ale własnie piszesz ze zakupiłas półspiochy bez gumki ...wiec chyba bede musiała raz jeszcze tam podejsc...a jaka cena 7,99 moze i są takie bardziej pizamowe?... co do samopoczucia to ja tez jakos tak ostatnio sie juz tez cięzko czuje...buty za małe mi sie zrobiły również...ciuchów dla siebie tez nie kupuje..mam juz wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rano byłam na badaniach i Pani nie mogła mi się wbić bo krew nie leciała i wbijała się 3 razy i po każdym razie kazała mi usiąść z boku żebym czasem nie zemdlała za 3 razem się wbiła ale to już grubszą igłą i teraz mnie tak boli ręka jakby ktoś mnie bardzo mocno uderzył :( Nie wspomnę już o fakcie że kolejka długa i siedziałam 1,5 godz a później jeszcze w środku z 20 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jeszcze mam pytanko czy robicie badania prenatalne w sensie usg miedzy 28-32 tc...czy tylko połówkowe a później juz tylko normalne podczas wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej Azja A te produkty z biedronki gdzieś można sprawdzić co będzie? Wczoraj zajechaliśmy na wycieczce i mój P pije energy drinki i zadowolony bo dobre po 99gr były ;) Akurat też wam miałam pisać coś na ten temat bo body tam widziałam bardzo fajne. Kosztowały 9,99zł a jakość naprawdę muszę przyznać mnie zaskoczyła. Ja spotkałam Hello Kitty, Smerfy i Kubusia Puchatka, wszystkie na długi rękaw. Nie mogłam kupić bo niestety w tej biedronce co byłam były 3 ostatnie na 62 to nie potrzebuje, ale chyba u siebie zajrzę w poszukiwanie większych bo naprawdę fajne. Gosia Mam z tymi skurczami tak samo jak Ty. Rano jak się przeciągam, ale u mnie działa coś odwrotnego tzn jak czuje, że mnie łapie to nogę szybko podkurczam tak że stopą aż pupę dotykam i wtedy mi przechodzi. Wykręcanie palców pomaga jak już ten skurcz mocno trzyma to żeby jakoś to znieść z nogą na sztywno, ale jak zaczyna łapać to u mnie działa zgięcie nogi jak najbardziej My wczoraj w te góry pojechaliśmy. Obejrzeliśmy buty i stwierdziliśmy, że jeden ma coś tam sztywniejsze więc chyba źle zrobiony, no w każdym razie chyba nie wina moich stóp więc napchałam waty w pięty i dawaj jazda :P Fajnie było, ale jak zaczynaliśmy wycieczkę miałam normalne nogi, a na ostatnich zdjęciach mam już opuchnięte jak serdelki :D :D :D Ale o dziwo wszędzie się zmieściłam i dałam radę ze wspinaczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka Chodzi Ci o 3d/4d? Ja mam normalne usg podczas każdej wizyty od początku ciąży ( dopochwowe chyba 3 pierwsze) do końca, lekarz dokładnie ogląda ( już kiedyś pisałam, że jakieś tam przezierność karkowa czy coś wiem, że miałam ale kiedy co dokładnie to nie wiem, bo ginek ogląda co ma oglądać i po prostu informuje mnie na ile powinnam wiedzieć, że jest dobrze po prostu, bez jakiegoś podawania norm czy wyników żebym pewnie nie szukała w necie ;) wiadomo wymiary dziecka ogólne mi podaje) . 3d/4d poszłam dwa raz w chyba 19tc i 25tc, więcej nie idę bo wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...biegaczka... mi mój lekarz nic nie mówił o takim USG ale za każdym razem wszystko sprawdza czy w porządku z dzieckiem. Kurcze kolejny dzień że mam lenia a poza tym ta ręka mnie tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×