Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

rybcia 1987 jak nie mozesz isc do swojego lekarza to idz na izbe przyjec tam moga dac ci leki albo zostawia w szpitalu a kiedy mialas termin @ moze to byc implantacja zarodka ktora objawia sie plamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na implantacje troche puzno teraz musisz lezec a najlepiej na izbe przyjec moze to tylko chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia-- czy krwawieniu towarzyszy bol? jak tak, to nie zastanawiaj sie tylko jedz na izbe przyjec, albo pogotowie, tam zawsze jest ginekolog to Cie zbada i bedziesz miala pewnosc co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , jestem po nacięciu ropnia , bolało jak cholera , aż kopnęłam dentystkę, teraz mam antybiotyk na 7 dni:( nie wiem naprawde czy to wszystko dobrze wpłynie na dzidzię.. co do sprawdzania czy nie ma krwi to u mnie norma , codziennie jak rano wstaje pierwsze co sprawdzam krew i bolesnosc piersi , bo wtedy jak poroniłam to przestały mnie bolec. rybcia plamienie czasem jest grozne , a czasem to normalne , mam kolezanke która jest w2 7 tyg i juz 3 razy była na izbie przyjec , najpierw miała brązowe , a teraz żywą krew i jest ok , dzidzia jest i bije jej serduszko, odpocznij troche i powinno byc dobrze! ide spac , bo przez tego zęba spałam dzis tylko 2 h w nocy, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! jestem po 1 wizycie ciąza potwierdzona 5 tydzien 1 dzien , chociaz lekarz na poczatku powiedzial ze niewiadomo czy cos bedzie widac na tym etapie , ale zobaczył i potwierdził ze ciaza jest pecherzyk 2mm umieszcony w macicy, ( wykluczona ciaza pozamaciczna), serduszko nrazie jeszcze nie bije na tym etapie, dopiero gdzies za 2 tyg. mam brac kwas foliowy i mumoomege ( zapobega równiez poronieniu, brałam juz przed planowaniem)mysle ze bedzie ok musi byc, lekarz mi badał jajniki i prawy w normie, lewy powiekszony co powiedził ze zniego była owulacja, zgadzałoby sie bo mnie czasami kłuje, a badania dopiero bede miec zalecone na nastepnej wizycie, poniewaz lekarz stwierdził ze jest jeszcze zawczesno i jesli bedzie ok to wtedy załozy karte Czekam dziewczyna teraz na wasze wieści od lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to tak coś tam nadrobiłam ;) Się dopisze nawet do tabelki magda..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie..........1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 To na dzisiaj w sumie tyle. Dziś się dowiedziałam i w sumie jeszcze wcześniej więc tyle wiem, że jest ;) Na następną wizytę podstawowe badania i będziemy patrzeć :) Pierwsza ciąża bez problemowo, poród bez problemowo... a teraz panikuje bo już wiem co mnie czeka 😭 ;) Znowu ten duży brzuchol ;) Te wszystkie bóle i skurcze, później mam rodzić i zostawić na ten czas córkę to aż nie wiem no martwić się o nią bardzo będę 😭 Później znowu nie przespane noce, szczepienia, wszystkie choroby... oooo masakra, a córka ma 3,5 roku to już jest takim super dzieciakiem a teraz od nowa pieluchy... no chciałam mieć dziecko, córce towarzystwo i w ogóle... ale jednak jak już doszło teraz do ciąży to strach i panika :P Chyba mi już hormony tak skaczą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycia, mam nadzieje, ze wyladowalas na izbie przyjec!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki aby wszystko bylo ok, wszystkie trzymamy!!! malablondynka, po sąsiedzku. witamy serdecznie :) ulna- zazdroszcze potwierdzonej inf i spokoju :) no i widoku, chociazby pecherzyka hehe ewcia, wlasnie spalam wyobraz sobie. marek zajmowal sie małą a ja walnelam w kime od 17. teraz wstalam. swieza jak skowronek, cholera :D wiec nie wiem.. dzien dobry? dobranoc? aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablodni, gdzie rodzilas? no, rzuch nim sie obejrzymy, znowu pol swiata b edzie zaslanial hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ulna-- gratuluje potwierdzenia:) ja wczoraj jz lezakowalam i ogladalam "turyste" film jak film, bez rewelki mozna obejrzec lezac wygodnie w lozeczku, do kina to strata czasu jednak by bya. mblondi-- witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY! blondi gratulacje , mam takie same obawy jak Ty , tez córcia 3,5 letnia z jednej str wielka radośc , zdrugiej znów pieluchy itd , ja gdyby sie udało to pewnie bede miec cesarke , bo z Julą miałam , na usg koncowym wyszło ,że waży 4900 wiec nie dali naturalnie mi jej urodzic. Ja jeszcze nie wierze , nagadałam jak głupa juz rodzinie i kolezankom w pracy , a tak naprawde jest tak wczesnie ze jeszcze wszystko moze popłynąć z okresem... Rybcia i jak tam?daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 mamajuleczki..............28.............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 zmieniam imie na nick , bo po imieniu nie bedziemy wiedziec kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa mamusie, rybcia ja tez mam nadzieje ze sie gdzies zgłosiłas, róznie to bywa, ale jesli poleciała krew, nie powinnas dłuzej czeka, ale bez obaw , badz dobrej mysli, moja znajoma tez krwawiła, i dzidzius jest , bedzie rodzic za 3 miesia,ce, miała małego krwiaczka, i dla tego ta krew. Ja dzis nie mogłam spac w nocy, masakra bezsennosc mnie do padła, a tak koło 15 bede senna jak cos bede tak teraz mam co do mówienia rodzinie o ciazy , to postanowiłam ze nie bede mówic dopuki sie nie upewnie ze jest wszystko ok, wie tylko mąż, no i wy oczywiscie na forum w tamtej co poroniłam pochwaliłam sie odazu, i pózniej mi było strasznie żle z tym, a tak to jak sie cos podzieje , to moze łagodniej to przeżyje tak mi sie wydaje , ale bedzie dobrze zobaczycie donosimy nasze maluszki do końca, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaaa1000
Witam, ja również listopad tak moje wyliczenia mówią, dopiero co zrobiłam testy 2 pozytywne, także przyłączam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 mamajuleczki..............28.............mazowieckie..... ....2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.201 calkowita, racja, tez zmienilam na nick. izabella, witamy:) gratuluje II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Sippelsweg.........29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 mamajuleczki..............28.............mazowieckie..... ....2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz. MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka izabela ciesze sie ze jestescie i zcze wam aby ciaza minela spokonie i bez niespodzianek ulna gratulacje z potwierdzonej ciazy ja tez moze zobacze swoje malenstwo niebawem lafarin wiec noc mialas z glowy teraz pewnie nie bedziesz chodzic tak wczesnie spac zeby potem w nocy nie przewalac sie z miejsca na miejsce Dziewczyny piszcie terminy porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka izabela ciesze sie ze jestescie i zcze wam aby ciaza minela spokonie i bez niespodzianek ulna gratulacje z potwierdzonej ciazy ja tez moze zobacze swoje malenstwo niebawem lafarin wiec noc mialas z glowy teraz pewnie nie bedziesz chodzic tak wczesnie spac zeby potem w nocy nie przewalac sie z miejsca na miejsce Dziewczyny piszcie terminy porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka izabela ciesze sie ze jestescie i zcze wam aby ciaza minela spokonie i bez niespodzianek ulna gratulacje z potwierdzonej ciazy ja tez moze zobacze swoje malenstwo niebawem lafarin wiec noc mialas z glowy teraz pewnie nie bedziesz chodzic tak wczesnie spac zeby potem w nocy nie przewalac sie z miejsca na miejsce Dziewczyny piszcie terminy porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka izabela ciesze sie ze jestescie i zcze wam aby ciaza minela spokonie i bez niespodzianek ulna gratulacje z potwierdzonej ciazy ja tez moze zobacze swoje malenstwo niebawem lafarin wiec noc mialas z glowy teraz pewnie nie bedziesz chodzic tak wczesnie spac zeby potem w nocy nie przewalac sie z miejsca na miejsce Dziewczyny piszcie terminy porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka izabela ciesze sie ze jestescie i zcze wam aby ciaza minela spokonie i bez niespodzianek ulna gratulacje z potwierdzonej ciazy ja tez moze zobacze swoje malenstwo niebawem lafarin wiec noc mialas z glowy teraz pewnie nie bedziesz chodzic tak wczesnie spac zeby potem w nocy nie przewalac sie z miejsca na miejsce Dziewczyny piszcie terminy porodow [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgwgimg4l3.png [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgwgimg4l3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelaaa1000
Dziekuje za Gratulacje, ale sama jakoś jeszcze w to nie wierze, może dlatego że to dopiero początek i jeszcze nie byłam u lekarza, no ale chyba 2 testy to nie powinnam mieć wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelaaa mysle ze mozesz sie juz cieszyc bo dwa testy nie mogly klamac a jak u ciebie samopoczucie masz jakies dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię izabelaaaa gratulacje, ależ oczywiscie skoro dwa testy pozytywne , to jestes w ciazy, teraz kochana do lekarza sie zapisuj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po wizycie na izbie, piersi przestaly byc nabzmiale i przestaly bolec tak jak bolaly, do tego pojawil sie zabrudzony sluz. na izbie zrobili mi USG, niestety ale na razie nic nie widac, wiec nie mam potwierdzenia ciazy. mam powiedziali by powtorzyc bete(zrobilam to wczoraj) i dopiero z beta cos zadecydowac, na razie lezakowac i 2x2 luteina. plamienia w sumie nie stwierdzil lekarz tylko brudzenie... cokolwiek to oznacza, ale lepiej niz plamienie to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec musisz sie teraz oszczedzac bedzie dobrze Dobrze ze pojechalas na izbe przyjec dostalas luteine i teraz bedzie tylko lepiej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×