Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wychodzę z tego

uzalleżnieni od miłości

Polecane posty

Gość wychodzę z tego

Witam. Jakiś czas temu zostałam porzucona przez faceta. Związek wyglądał podobnie jak poprzednie. Najpierw ON mówił mi jaka jestem mądra, piękna, dobra. Adorował, zabiegał, sprawiał, że czułam się tą jedną wyjątkową kobietą. Po 3 miesiącach zaczęło mu brakować czasu, wiecznie zmęczony, małomówny. a ja odurzona tymi wszystkimi komplementami chciałam jeszcze i jeszcze. nie mogłam sie pogodzić z nagłym brakiem zainteresowania, wręcz chłodem. Przepychanka z prosbami płaczem, jego powroty coraz dłuzsze okresy milczenia i nieporozumien.Tak podobnie wyglądały moje poprzednie związki. Ten ostatni trwał 3 lata i chyba czułam kiedy zbliża się koniec, bo ten moment nawet mnie jakos szczegolnie nie zaskoczyl. Potem znajoma powiedziala mi ze to typowe uzaleznienie od milosci , ze ja nieswiadomie wybieram mezczyzn z problemami, którzy maja chec opiekowania się krucha kobieta a potem czują się nią przyduszeni, bo przez przyzwyczajenie do stalego pocieszania i chwallenia staje się roszczeniowa i zaborcza. Poznałąm na fotce chlopaka miesiac temu i zauwazylam wlasnie ten sam problem. Niby pewny siebie i zaradny chcial mi we wszystkim pomagac, ciagle mowil ze jestem bog wie jak zajebista. A na mnie to juz nie robilo wrazenia, bo ostatnio slyszalam doslownie to samo. Zakonczylam te znajomosc zanim się cokolwiek rozwinęło, bo zwyczajnie się boję kolejnej porażki. powiedzcie i jak kochac normalniie? Jak nie byc zazdrosną i nie przyduszac faceta ciągła niepewnoscia. Za kazdym razem jak mialam chlopaka to zawsze podejrzewalam go ze nie jest zupelnie szczery ze mna i potem sie okazywalo ze mam racje. Czy wszyscy faceci klamia, gdzie sa ci wierni i dobrzy sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×