Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

witam :) co u was? witam nowa kolezanke sb to dieta south beach , inaczej dieta plaz poludniowych, bardzo zdrowa i nie jestes nigdy na niej glodna :) polecam :) i chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem jak tam po wolnych dniach? u mnie okey ale zjadalm duzo sb owskich przysmakow :) a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Wczoraj pierwsza wpadke zaliczyłam :o byliśmy u znajomych i zjadłam normalny obiad tyle, że bez ziemniaków :o myślałam, że mi brzuch rozsadzi.... okropnie się czułam :( organizm już się chyba odzwyczaił od ociekających tłuszczem dań..... bleee serene wczoraj zrobiłam to ciasto fasolowe wg Twojego przepisu...... wyszło rewelacyjne i w gdybym go sama nie zrobiła to w życiu bym nie powiedziała, że tam fasola jest :) ile takiego ciasta można zjeść bez wyrzutów sumienia i co by diecie nie zaszkodzić? bo ja po spróbowaniu na jednym kawałku nie poprzestałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mozna zjesc ile chcesz:) bo wszystko jest w tym ciescie dozwolone :) jutro mam wazenie az sie boje, bo czym mniej tych kg to trudniej :) narazie pije kawe czarna na czzco i lece jyz bo musze dac kotu zastrzyk i lekarstwa wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ci smakowalo , ponoc ten fasolowiec cytrynowy co podawalam jest leoszy , ale nie robilam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wygląda ciekawie... muszę spróbować :) planuje w tym roku na święta przygotować dla siebie ciasta SB, żeby po świetach miec mniejsze wyrzuty sumienia :p właśnie rozglądam się po necie za przepisami znalazłam takie coś: CHLEB z fasoli BEZ MĄKI Składniki 1 puszka fasoli białej (dla koloru, a tak naprawdę może być każda!) 4 jajka 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 łyżeczki sody 2 łyżki oliwy z oliwek 1/2 szklanki mleka w proszku odtłuszczonego, granulowanego 4 łyżki jogurtu naturalnego 0% tłuszczu, bez dodatku cukru 1 łyżeczka tymianku, lub innego zioła, które nada podstawowy smak i aromat. Może być też oregano - wtedy otrzymamy chlebek "pizzowy" 1 łyżka siemienia lnianego 2 łyżki ziaren sezamu Można do masy wrzucić też pestki dyni. Przygotowanie Z opłukanej i odcedzonej fasoli robimy pure i mieszamy z resztą składników, prócz ziarenek sezamu, które pozostawiamy do posypania chleba po wierzchu Pieczemy 25-35 minut w temperaturze 180-190. Wygląda super :) przepis ze stronki http://dietetyczniesiostro.blogspot.com/2011/09/chleb-z-fasoli.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten pzrepis na chleb w zakaldkach calkiem o nim zapomnialam , dzieki za pzrt=ypomnienie, polece go tez pmojej kolezance bo ona lubi chleb ja juz jestem na 2 fazie wiec moge zjesc wase ale staram sie nie jesc chleba jak na razie bo to moja zguba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez weekend przybrałam ... wczoraj zrobiłam sobie wolne od diety i przegięłam... Od dzisiaj SB! 1. Śniadanie: jajecznica z trzech jajek - bez tłuszczu i dodatków. 2. Przekąska: mały jogurt jogobella light+ łyżka otręb pszennych i niestety kawa (bez mleka i cukru) 3. Obiad: 2 cienkie sznycle z piersi z indyka + brokuł - wszystko ugotowane na parze. Wieczorem napiszę co dalej :) Będę ważyć się codziennie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu :)jak cos to pytaj trzymam kciuki :) wiatm na sb:) jogurty light w 2 fazie dopiero i posilkow w 1 i 2 fazie ma byc 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jeszcze 3 cie czekaja :) duzo ich jest ja nieraz juz 6 nie moge, ale wmuszam w siebie ten deser i juz :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, pierwszy dzień i od razu błąd ;/ ale już się zaopatrzyłam w jogurty naturalne :) Najgorsze jest to, że zjadłam dzisiaj bardzo mało - tylko 4 posiłki(2 większe i 2 przekąski) i ciągle mam pełny brzuch ;/ więc dzisiaj na siłę już nie będę jeść jeszcze dwóch! Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta nic sie nie stalo:) jak cos to pytaj :) jutro pieke ten chlebek co podalas Nightshade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta-ja ja tez na początku byłam zielona, a teraz po tygodniu już mam prawie wszystko w jednym paluszku, sama kombinuje, wymyslam dania z tego co dozwolone...... na początku też nie dawałam rady jeść wszystkiego, a teraz tak sie rozbestwiłam z tym jedzeniem, że hej.... może i niewiele schudłam, ale nie tyję przynajmniej, a jem pyszności ;) serene chlebek wyszedł znakomity.... ale już go niestety nie ma, nawet mężowi mojemu smakował.... nastepnym razem robię większa blaszkę bo teraz robiłam w takiej 11x20 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieke chlebek wlasnie wlozylam go do piekarnika, ale troche go sobie zmodyfikowałam , tzn dodalam 4 lyzki otrab ( jestem na 2 fazie wiec moge), i zapomnialam kupic jogurtu naturalnego wiec dalam twarozek wiejki i zamiast sezamu , dalam na wierzch czarnuszke bo ja uwielbiam jak ostygnie zjem wyszlo mi w keksowce, zobaczymy jak urosnie i jak potem opadnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightshade hej :) zobaczymyn jaki moj wyjdzie po modyfikacji :) ja dalam bazylie suszona z ziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkroilam kromke z chleba zeby wystygla szybciej i zjadalm troche ciepla--- i powiem tak -- REWELKA- Jak OSTYGNIE BARDZIEJ I bedzie jeszcze lepszy pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene gratuluje kolejnego spadku wagi.... jeny, ale Ci zazdroszczę, też bym tak chciała szybko chudnąć :o wczoraj jak ten chlebek robiłam to tez odkroiłam kromke od razu i wyniosłam na balkon, żeby szybciej ostygła, bo nie mogłam się doczekac ;) przepis na sernik pózniej oblukam, bo teraz się spieszę.... cały dzień zabiegany dzisiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziekuje za gratki :_) wiesz co ja taki chleb upieke na drugi raz podwojny 1 ususze i bedzie na bulke tarta do kotlecika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem witam z rana ;) mam pytanie uzywa ktoras dzbanka z filtrem brita bo chce o cos zapytac :) chlebka wyszlo mi 13 kromeczek, z caego polowe zjadalm wczoraj :) ale jest pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje stronke z pzrepisami wideo, nie jest ona na nasza diete ale dla wszystkich, i mozna z tego tez wybrac pzrepisy i to mnoestwo ktore beda pasowac na nasza diete ja np mam zamiar niektore potrawy robic dla domownikow np na swieta cos wybiore http://www.video-kuchnia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mowili na tvn , zeby uwazac na produkty zawierajace syrop glukozowo- fruktozowy ze jest przyczyna tycia czesto znajduje sie wproduktach fit . i zeby sprawdzac co kupujemy jest tez w serkach jogurtach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×