Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dededemii

5 dni fazy uderzeniowej dukana na samych proteinach i zero spadku wagi!

Polecane posty

Gość dededemii

Pomozcie co robie zle? Nigdy nie mialam problemu na zadnych innych dietach, zawsze ladnie mi kg schodzily. Jestem dzis na 5 dniu diety na samych proteinach i na wadze nie ma ubytku! Jestem zalamana, boje sie ze w ten sposob zniknie mi motywacja i rzuce sie na jedzenie. Mam 175 cm wzrostu i waze 82kg. Przykladowy jadlospis na caly dzien sniadanie 8.30- 2 jajka na twardo lub na miekko lub jajecznica bez dodatku tluszczu do ego serek wiejski obiad ok 13 . dzis byla polowka piersi z kurczaka, pokroilam w kostke posypalam przyprawa do kurczaka zesmazylam na teflonie bez tluszczu potem zalalam polowa malego jogurtu naturalnego z dodatkiem lyzeczki koncentratu pomidorowego soli i czosnku na podwieczorek maly jogurt owocowy 0.1% tluszczu na kolacje godz. 19 - 100gr lososia wedzonego skropionego cytryna takie jest mniej wiecej moje menu, jem ryby, tunczyka w wodzie, chuda szynke pije ok 1 litra wody mineralnej, ok 0,5 litra cocacoli light, plus do tego 2 szklanki herbaty zielonej bez cukru Czy ja zle robie ta diete, pomozcie mi prosze. Mam zamiar pociagnac faze proteinowa jeszcze 5 dni w nadzieji, ze waga ruszy. Moze powinnam zmienic cos w jadlospisie? Czulam glod przez pierwsze dwa dni, teraz nawet nie czuje sie glodna, a waga stoi, dlaczego? Nie mam okresu i nie jestem przed okresem, prosze niech mi ktos odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededemii
prosze was pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededemii
W jakim sensie? W ubieglym roku mialam kolke nerkowa, ktora ustapila po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×