Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Gość wiola12354
aa i jeszcze biore do szpitala poduche takie koło z dziura do siedzenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A mnie chorobsko rozklada..masakra..kaszel mam taki,ze az dudni..Mam nadzieje,ze Sebus sie ode mnie nie zarazi,bo on to juz ma dosc infekcji za soba..:O Wiola,ale to chyba nic powaznego,co? Moj maluch krecil sie wczoraj caly dzien,jakby zapomnial,ze trzeba sie czasem przespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ja dopiero wizytę u swojego lekarza mam w czwartek a chciałabym już przynajmniej wiedziałabym co nowego:) a tu termin się zbliża i nic się nie dzieje specjalnego ... Jedynie budzę się w nocy ostatnio i spać nie mogę ,jak tam dziewczyny u was z nocnym spaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
tzn powazne by było jakby nie było badan zrobionych i dzidzia by sie zaraziła... dobrze ze mam zrobione te badania bo jednak bardzo wazne sa. tak to jest wszystko pod kontrola:) u mnie ze spaniem dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz drugi raz spedzilam 7 godzin w swoim szpitalu czekajac tylko na wyniki i opinie lekarska ;) Cos pieknego dla kobiety w 39 tc takie siedzenie.. Polozna zadala pare pytan, odpowiedzialam, zmierzyla cisnienie i stwierdzila ze wysle mnie na oddzial na badanie krwi i ktg bo sie obawia cholestazy :o No to poszlismy.. wzieli jakos krew, pod ktg lezalam godzine i 40 minut bo o mnie zapomniano ;) a potem 4 godziny czekania na lekarza ktory wpadl na 5 minut powiedzial , ze jest ok i musi leciec na pina cesarke, Jak chce to moge poczekac godzine to wroci i ze mna porozmawia (byla jakas 23-23.30 ) ale jak cisnienie jeszcze raz mi zmierza i bedzie ok to moge isc. No to bylo ok i poszlismy.. Naprawde nie sadzilam, ze spedze tyle w szpitalu bez potrzeby w 39 tc- bylam pewna, ze z goła innym celem wyląduje tam w tym okresie ciazy hehe Paula/Julka Moj wierci się bardzo czesto i bardzo mocno. Wypina, przesowa z boku na bok, macha szpyrkami :) Bardzo jest aktywny. Pysiulek- wiesz co... ja tez tak czekalam i czekalam.. a po wczorajszej tej wizycie plus informacji dosc dolujacej dla nas zupelnie mi sie odechcialo :( W sensie moment zrobil sie katastrofalny i oddalabym wiele by byc tak w 35-36 tc dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola tez mam GBSa i dlatego zaraz jak sie zaczna skurcze regularne czy odedja wody do szpitala- bo to musi byc najlepiej podana pierwsza kroplowka 4 godziny przed porodem :) Spoko najwaznijesze, ze wiedza i bedzie antybiotyk :) W takim ukladzie nie ma szans na jakies zle wyniki. A dziewczyna z innego forum nie zdarzyla odebrac wynikow na paciorka i teraz czeka w szpitalu 3 dni na wymaz z uszka dziecka czy cos bylo i nie przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) U mnie nic się nie dzieje, po wczorajszych moich wyczynach w domku, spałam dobrze i nic mnie nie bolało. Już nie pamietam kiedy mialam te bolesne skurcze brucha.Nic nie zapowiada rychłego porodu. Niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no własnie grunt ze sa wyniki i przynajmniej wiadomo co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka: powiedz mi kiedy Twój pierwszy synek było gotowy do przyjscia na swiat? tzn chodzi mi o to kiedy byl w kanale głowką? i czy po tym szybko urodzilas? I jak jest tym razem? doszukuję sie u siebie objawów na wczesny poród, ale nic sie nie dzieje od kilku dni. Jakby cisza przed burzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok tygodnia,moze 10dni przed porodem zaczelo mnie strasznie rwac w pachwinach..tak bardzo,ze mialam problem z wejsciem po schodach.Oprocz tego nic.. Dokladnie nie pamietam,ale chyba cos kolo tego samego czasu lekarka mowila,ze glowa jest juz w miednicy. Ostatniego dnia bylam jeszcze na zakupach,ale zeszlam tylko z parkingu na ulice i czulam,ze dalej nie dam rady.M sam poszedl zrobic zakupy a ja zaczekalam na lawce. Do tego maly byl straaasznie ruchliwy tego dnia-a niby powinien byc spokojny... Popoludniu nic a nic mi nie bylo.A po 23 odeszly wody. Spokojnie doczekasz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka: tak wiem doczekam się, jak my wszystkie :-) Muszę powiedzieć ze te pachwiny to mnie dobijają zwłaszcza w nocy jak sie przewracamz boku na bok a w czoraj jak rano wstawalam z łóżka( przynajmniej usilowalam wstac) to az krzyczalam tak mnie bolało.Pozatym narazie nic. Kurcze siostra, szfagierka i kolezanki wszystkie urodzily po terminie miały wywolywane porody, ja bym tak bardzo chciala urodzić sama bez wywolania. Wiem ze moje gadanie na nic hehe to natura wie co jest najlepsze i kiedy się wszystko zacznie :-) Anka jak sie czujesz? Jakoś cicho dzisiaj, gdzie wszystkie przyszłe mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej strony beczki. Wiecie lub znacie jakąś dziewczynę któa chce kupić uzywaną suknie ślubną? Tanio 200 zł nie zależy mi na pieniążkach, chce sprzedać za symboliczną kwotę i kupić coś mojemu synkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Jak tam wasze samopoczucia?zmieniło się coś u was? Ja wczoraj myślałam ,że mi czachę rozsadzi taki ból głowy miałam,ale to chyba ciśnienie takie było.Dzisiaj już wybrałam się na zakupy ,zrobiłam obiadek i odpoczywam teraz;) Wczoraj tak się ucieszyłam ,że jakoś sfolgował mi ten ból w pachwinach a dzisiaj z powrotem jest to samo:/ Wstając dzisiaj z łóżka myślałam ,że mnie rozerwie. kotkamiauczka a co to za sukienka?? masz jakieś zdjęcia??i oczywiście jaki rozmiar?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ewela24
A ma którąś z was maleństwo ułożone pośladkowo? Jeśli tak to jak rodzicie, sn próbujecie czy cesarka? Moja malutka już od 31 tygodnia jest tak ułożona i ani myśli się przekręcic, w przyszłym tygodniu czeka mnie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wam też się tak nogi pocą jak mnie? i nie miło pachną? ponoć to normalne, ale ja potrafie ze dwa razy dziennie skarpetki zmieniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka, wlasnie mialam o to samo pytac... z tym ze u mnie to plecy, brzuch i piersi. nawet pod pachami sucho. najpierw myslalam ze moze mam goraczke, dlatego sie tak poce, ale temp w normie, a w nocy cala mokra na brzuchu, plecach i piersiach. masakra. tylko ze ten pot nawet nie pachnie jak pot. tylko jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej dokucza teraz problem bezsenności.Przesypiam do godziny 3-4 a pózniej budzę się i się przekręcam z boku na bok ,bo spać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam u Was z siusianiem? Wiem, ze duzo czesciej, ale nie macie problemu z trzymaniem moczu? Ja niestety nosze wkladki, bo jak chodze, to cos ze mnie leci:( nie duzo, bo czesto chodze do lazienki ale to takie nie przyjemne, nie moge tego kontrolowac ani wstrzymac. Nawet nie mam sygnalu ze chce mi sie siusiu. Poprostu leci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak to się nie pocę, ale te stopy to mnie dobijają, za to pod piersiami to chyba normalne zwłaszcza ze z rozmiaru 75B mam 80F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek ja tez noszę wkladki itez mi sie wydaje ze cos cieknie bo wiecznie są mokre, ale nie czuję zeby cos mi ciekło, raczej to moje upławy od kilku dni mam ich wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczęście nie mam tego problemu.Powiem szczerze ,że na przełomie 5-6miesiąca miałam podobny problem z nietrzymaniem moczu.Tylko ,że mnie zdarzało się to np .przy kichnięciu czy czymś takim ,że kilka kropelek się uroniło:-D ale stosowałam wkładki.Teraz i tak stosuję wkładki higieniczne ponieważ mam jakieś niewielkie upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek911 ja do 3 przesypiam może dlatego ,że ja jestem nocnym markiem i chodzę pózno spać:)a pózniej już klops spania nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88ewela, a dlaczego masz już cięcie? nie znam się na tym, dlatego z ciekawości pytam... pośladkowe ułożenie ma na to wpływ? myślałam, że może się jeszcze przekręcić po 31 td.... ciekawe, jak mój bobas jest ułożony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....doczytałam....jesteś dalej, niż w 31....no, ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic sie nie dzieje.. Przespalam sie popoludniu razem z synkiem i chociaz spac mi sie juz nie chce. Dobija mnie tylko ten katar i kaszel. Ja nie mam problemow ani z moczem ani z potem na szczescie. Pysiulek a mowilas o tym lekarzowi?Dlugo tak masz?Wiesz,zeby sie nie okazalo,ze to wody ci sie sacza..Lepiej sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×