Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Jeszcze musimy ustalić szczegóły, takie jak dom, impreza sankcjonująca nasz związek, nagrodą będzie konsumpcja :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy, Koleżka mnie przekonał,on i jego charyzma:D Kolezka, przecież nasze całe zycie będzie jak miesiąc miodowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezka, to czy ja już mogę Cię oficjalnie mamie przedstawić??? Rozumiem,że na obiad jutro nie zdążysz wpaść,ale może pokaże jej ten wątek,Twoje początkowe wpisy ...żeby wiedziała z kim się córka prowadza...co?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezka ja kiedyś zainwestowałam, miało byc jak w bajce a niestety rzeczywistość trochę rozczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, koleżka sie postara i żeby dobre wrażenie zrobić, na obiadek na pewno wpadnie, baa jeszcze winko przywiezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy, kazdy ma swoją przeszłośc bardziej lub mniej udaną..z większą lub mniejszą ilością rozczarowań,ale trzeba skupić się na tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah no widzisz jak pięknie jest:D Ale dzięki temu towarzysznam w tworzeniu historii mego i Kolezki narzeczeństwa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja i tyle, oczywiście, zajmij się formalnościami, trzeba otrzaskać rodzinę z nową wizją życia córeczki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×