Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam na niego ochotę ***

czy wolicie jak Ona da wam znak ze jest chętna na seks czy nie???

Polecane posty

Gość koleżankaaaaaaa
Ech, ale ja nie mam długich i czarnych włosów :) Przegrywam w przedbiegach :) Poza tym, ja taka odważna bo za ekranem monitora siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zuważyłem, że taka kobieta to na pewno skarb :) pisałaś, że jesteś z Poznania... ja też! magiczne miasto, tłumy ludzi.. ale może i my kiedyś wpadniemy na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole a ppole
noo widze, ze bardzo sie tematu trzymacie, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie,kto wie:D Może już się kiedyś minęliśmy a nasze spojrzenia się gdzieś spotkały?:) Nasze miasto,wbrew pozorom,wcale nie jest takie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja witaj :) Ja w Poznaniu byłam kilka razy, przesiadki w biegu na Rondzie Rataje pamiętam :/ Maja jak długi weekendzik mija, widzę że kolejnego kafeteryjnego wielbiciela masz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Bryyy:D Bieg,wlasnie z tym kojarzy mi sie teraz Poznan.Odwyklam od tego mieszkajac w zupelnie odmiennym miejscu. A ja w Wawie nigdy nie bylam:( Weekend jak zwykle minal za szybko! Co u Ciebie? I Ty mi o wielbicielach mowisz?:D Moj narzeczony jest Toba oczarowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja u mnie pogoda iście wymarzona na urlop i relaksik :) Warszawka również ciągle w remontach i rozkopach, wszędzie korki, masakra. Maja jak Poznań odwiedzisz to i o stolicę może zahacz, z tego co pamiętam to pociągiem leci się koło 3 godz :) Służę za przewodnika :) Maja, ach ten Twój narzeczony :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o resztę klimatu zatroszczy się narzeczony, przebojowo muskając w zderzaczki towarzystwa, tworząc tym samym iście wybuchową mieszankę :P :P :P Jak już rozniesiemy Warszawkę, Poznań, zrobimy wypad na południe Europy :P :P :P Pokazując południowym sąsiadom, niewyczerpalne pokłady temperamentu z PL :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja widzisz ile chętnych do pomocy :) Narzeczony staje na wysokości zadania :P Koleżka jak Ci mijają te upalne, pełne kuszących widoków dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brryyyyyy muszę wymienić oponki, mają już dosyć, częstego, ostrego hamowania :P :P A to dopiero początek letniego, wypaśnego, sezonu :P :P W sklepach jest równie ciekawie, wszędzie ładne widoki. :P :P :P Jak przeżyję lato, stanie się, drugi cud nad Wisłą :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm do sklepu to sama muszę się wybrać, żeby nowe ciuszki na sezon nabyć :P Tylko pogoda iście wymarzona na relaks a nie zakupy, więc zebrać się nie mogę :) Moje oponki na szczęście mają się dobrze :) Cud nad Wisłą powiadasz, hahaha dobre :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brryyyyyy a Ty ile masz lat?
? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek mam piękny, emocjonalnie wspaniale rozwinięty, w pełni rozumek ogarnięty, kwintesencja kobiecości, co nie u każdej koleżanki w mym wieku gości ;) :P Skąd zainteresowanie mym wiekiem nieznajoma osóbko ?? Aaaa jaki mam dziś humor :) To chyba ta pogoda, wprawia mnie w taki nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy , jaki z Ciebie rymoholik:D No nie pogadasz,szacuneczek:D Warszawe z przyjemnością bym zobaczyła więc nie wykluczam małego wypadu tam:) Wtedy z pewnością skorzystam z Twojej oferty przewodniczej:D Kolezka, Ty mi się tam najpierw ładnie szykuj na naszą eskapade:D Pózniej,tak jak mówisz,Bryyy i my:D Polecony, gdybym była w Poznaniu na codzień to pewnie remonty irytowałyby mnie bardziej..ale nie jestem więc skupiam się tylko na pozytywach:D W Poznaiu się urodziłam i wyjechałam z niego mając 25 lat,szmat czasu:D Dla mnie to najpiękniejsze i najfajniejsze miasto w naszej cudnej Polszy:D alexi też coś pewnie na ten temat wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem Maju, wiem! A mogę wiedzieć gdzie wywędrowałaś? Chociaż bardziej ciekawi mnie kiedy będziesz w Poznaniu... :D Nie wykluczam, że gdzieś kiedyś nasze spojrzenia się spotkały.. brryyyyyy-co tu się dziwić? fajna kobieta! :) nie ważne ilu wielbicieli ma Maja.. postaram się o to, aby skupiła się na jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexi, no kurcze nie możesz wiedzieć:D i skąd pewność,ze jestem warta zainteresowania??:P może tak naprawdę wredne ze mnie babsko:D Bryyy,dziękuję :) swój do swego ciągnie jak już napisałam wcześniej:D Nie bez powodu świadkową miałaś być,byle komu takiej fuchy bym nie zaproponowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Twój narzeczony do eskapady w pełni przygotowany, maksymalnie dotleniony :P :D Pierścionek w posiadaniu, apartament w Vegas, setki imprezek, tych dziennych i do białego rana. :P :P Nic tylko mykać z PL w radosne plenery. :P P Daję Vegas jeden dzień, i będzie rozniesione, jak środkowe stany po przejściu tornado :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka , walizki spakowane a ja przebieram już nóżkami:D Wiesz po czym poznasz mnie na miejscu,czerwony kwiatek we włosach:) Mówi Ci to coś?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to kiedy ten ślub, bo kreacja ma niegotowa jeszcze :P:P:P No a wiesz, trzeba reprezentacyjnie wyglądać, choć nie za dobrze, bo narzeczony jeszcze Ci ucieknie a tego nie chcemy ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja narzeczony już gotowy, po maksie :D Bear Grylls uczył się ode mnie sztuki przetrwania, także luzik w 100% wydaniu :D :P A potem mykniemy nad Pacyfik, klimaty azjatyckie, rozerwiemy troszkę tego świata :P :P :D Maju czerwony kwiatek w Twoich włosach, będzie amuletem dla mojego temperamentu, engine v8 wkręci się w obroty, a nasze temperamenty spotkają się tam, gdzie zaplanowaliśmy :P :P To będą wakacje marzeń. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała Maja :P :D Jutro w Vegas, koniecznie robimy wypad na plenerową imprezę, basenik, świetna zabawa :P :D Musimy trochę w tych Stanach wyeksponować nasze ciała, żeby Amerykanie dostali świra na naszym punkcie :P :D Nasz Fan Club, tym razem, powiększy się o towarzystwo z Vegas :D :D Jak miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariacie:D jeszcze będą chcieli nas tam zatrzymać jako cudy natury :D:D A przed nami przecież jeszcze kilka miejsc do zobaczenia:D Przyjemności trzeba dawkować,sobie i innymi również..nie pamiętasz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No problemo :D Rozkminimy akcję, autografami towarzystwo obdarujemy :D 100% gwiazdy :P :D Pełen luzik, będą nam jeszcze z rączek jeść :P :D Maja, pamiętam każde słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocztówkę przyślijcie z tych mega ekscytujących, porażających wakacji :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyyy dostaniesz całą mase pięknych kartek,z każdego miejsca,w którym będziemy :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×