Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kana.de

-30 kg .!!!!

Polecane posty

Hej dziewuszki.szybko do Was pisze i lete do pracy (zaspalam 45min:P). na tematy damsko-meskie sie nie wypowiem, bo nie mam za duzego doswiadczenia:P ale za to chce Wam pogratulowac wytrwalosci w niejedzeniu slodyczy:) jak pisalam, wczoraj mialam gorszy dzien, tzn slodkiego nie jadlam,chociaz ciastka przede mna lezaly, ale mialam swoje male grzeszki podjadania;) bede dzisiaj ok 20.30, bo prosto z pracy jade na aerobik. udanego dzionka:) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamanka80
Właśnie zjadłam serek wiejski 120 kcal , za chwilę wskakuję na rowerek :P Dzisiaj mam zajęcia na uczelni popołudniu więc nie będę miała czasu myśleć o jedzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam waga? Ważycie się :p ja wskakuję w sobotę rano na wagę i zobaczmy co pokaże ;) odchudzam się od 15.03 więc dopiero parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam waga? Ważycie się :p ja wskakuję w sobotę rano na wagę i zobaczmy co pokaże ;) odchudzam się od 15.03 więc dopiero parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny.! Ale się wyspałam, właśnie jesteśmy po śniadanku (trochę późno ale co tam) 1 pomidorek i 2 wasy. jeśli wcisnę, bo już jestem pełna. Na drugie śniadanie czyli za około 3 godz zjem serek wiejski light. Nie lubię samego serka to sobie dokroję 1 kiwi i dwie truskawki :) Na obiad będę miała warzywa gotowane. a co do kolacji to wyjdzie w praniu :) \ Ja się będę ważyła także w weekend. Mam nadzieję że zejdzie sporo do świąt, co sobie w nagrodę kupię wymarzone spodnie :) ostatnio ciężko kupić coś ładnego na mój wielki tyłek :) Dziewczyny była u mnie ostatnio sąsiadka na kawie. doszłyśmy do wniosku że od kwietnia będziemy biegać (teraz chwilowo nie ma nikogo w domu i nie mam z kim małego zostawiać, dopiero po świętach :p) ona waży 120 kg ;/ kurcze głupio sie przyznać i trochę mi wstyd z tego powodu ale lepiej się poczułam jak mi to powiedziała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny.! Ale się wyspałam, właśnie jesteśmy po śniadanku (trochę późno ale co tam) 1 pomidorek i 2 wasy. jeśli wcisnę, bo już jestem pełna. Na drugie śniadanie czyli za około 3 godz zjem serek wiejski light. Nie lubię samego serka to sobie dokroję 1 kiwi i dwie truskawki :) Na obiad będę miała warzywa gotowane. a co do kolacji to wyjdzie w praniu :) \ Ja się będę ważyła także w weekend. Mam nadzieję że zejdzie sporo do świąt, co sobie w nagrodę kupię wymarzone spodnie :) ostatnio ciężko kupić coś ładnego na mój wielki tyłek :) Dziewczyny była u mnie ostatnio sąsiadka na kawie. doszłyśmy do wniosku że od kwietnia będziemy biegać (teraz chwilowo nie ma nikogo w domu i nie mam z kim małego zostawiać, dopiero po świętach :p) ona waży 120 kg ;/ kurcze głupio sie przyznać i trochę mi wstyd z tego powodu ale lepiej się poczułam jak mi to powiedziała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się czego wstydzić, ważne że zdajesz sobie z tego sprawę. Wstyd się przyznać ale jak widzę grubsze od siebie dziewczyny to jakoś się lepiej czuję że nie jestem z tym problemem sama a inni mają gorzej. Ehhh dziwne podejście ale chociaż zdaję sobie z tego sprawę ;) Ja bym chciała do maja zrzucić jak najwięcej żeby na komunii się pokazać w wystrzałowej sukience ;p W mojej rodzinie wszyscy są szczupli. Mój tata jedynie dużo waży ale wygląda postawnie a nie grubo. Za to ja wyglądam grubo. Ja oprócz fitnessu jeżdżę na rowerku :) Poza tym facet mi obiecał , że zaczniemy chodzić na basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już namówiłam mojego faceta na rowerek :) Tylko muszę jeszcze wybrać jakiś dobry :) Na razie pozostają mi ćwiczenia i pas wibracyjny :) i dłuuuuuugie spacery z moim kochanym synkiem :) a wiecie że czytałam że można w ciągu dnia spalić nawet do 400 kcal przy robieniu codziennych czynności? zależy tylko od tego w jaki sposób to robisz :) bedę robic wszystko dwa razy szybciej i żwawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już namówiłam mojego faceta na rowerek :) Tylko muszę jeszcze wybrać jakiś dobry :) Na razie pozostają mi ćwiczenia i pas wibracyjny :) i dłuuuuuugie spacery z moim kochanym synkiem :) a wiecie że czytałam że można w ciągu dnia spalić nawet do 400 kcal przy robieniu codziennych czynności? zależy tylko od tego w jaki sposób to robisz :) bedę robic wszystko dwa razy szybciej i żwawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszystko podwójnie mi dziś wychodzi :) albo wgl nie moge nic napisać ;/ także jakby co to nie złośćcie się że piszę dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko to wina serweru , widocznie im coś padło i dlatego wysyła się podwójnie :P hehe no ja mojego namówiłam rowerek i mi kupił , a teraz się ze mnie śmieje jak marudzę po pół godzinie jeżdżenia :) Właśnie zjadłam 2 jajka na twardo i dwa wasa z szynką ;) Dzisiaj łącznie wszamałam 400 kcal :) czemu wszystkie najpyszniejsze rzeczy są najbardziej kaloryczne ... np szarlotka albo frytki albo chińskie albo pizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za gubienie wyrazów i mało składne zdania , dzisiaj ewidentnie nie jest mój dzień jeśli chodzi o pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kaloryczne niestety ;/ a tak mam ochotę na pizze :) ale to sie da:) właśnie zajadam serek wiejski z owocami :) pyyyyyychaaa :) polecam :) pewnie okolo 200 kcal ma :) ale to nic, bo nie dam rady dzisiaj obiadu zjeść. muszę jechać załatwiać sprawy bankowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kaloryczne niestety ;/ a tak mam ochotę na pizze :) ale to sie da:) właśnie zajadam serek wiejski z owocami :) pyyyyyychaaa :) polecam :) pewnie okolo 200 kcal ma :) ale to nic, bo nie dam rady dzisiaj obiadu zjeść. muszę jechać załatwiać sprawy bankowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jeżeli samemu się gotuje to można obniżyć wartość kaloryczną produktów ;) np zrobić sobie przecier z samych pomidorów , dodać pokrojone pomidorki , przyprawy, trochę makaronu i mamy spaghetti :P Ale takie jedzonko to bardziej na utrzymanie wagi :) Głodna coś jestem nie wiem czemu , ale to dobrze ( spalam tłuszczyk !! ) Powodzenia w banku, bo to zazwyczaj długo trwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że jednak nie będzie trwało długo :) ale dziękuję :) Musze już uciekać, będę wieczorkiem :) papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka333
Witam. Od dzis postanowilam wziac sie za siebie. Zaczelam diete jajeczna. Jak narazie po 4 jajkach i pol grejfruta nie czuje glodu , moze dlatego ,ze nadrabiam hektolitrami wody niegazowanej:) Trzymajcie za mnie kciuki. Czesto tu bede zagladac, by sie mobilizowac efektami innych . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka oprócz monitorowania naszych postępów pisz do nas regularnie :p w grupie siła :d jajka podobno są zapychające , chociaż patrząc na mnie... zjadłam dzisiaj dwa i jestem głodna ;) Moja mama miała kiedyś fajną dietkę - trwa 3 tygodnie i oparta jest na sucharkach, kefirze , jajkach i sałacie, tyle że codziennie trzeba jeść to samo i łatwo się można zniechęcić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad zostało mi do zjedzenia 600 kcal więc robię sobie kaszę ( suchą bez sosów, skwarków itd ) i do tego trochę kurczaka pokrojonego w paseczki i usmażonego na nie całej łyżce oleju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm pychotka :D obliczyłam że zjadłam : kasza 180 kcal kurczak 300 kcal sałatka 150 kcal Łącznie dzisiaj wszamałam 1000 kcal a jestem najedzona ... dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka333
Szamanka jak skoncza sie te dlugieee dwa tygodnie jajeczne to chetnie sprobuje dietki Twojej mamy...bede juz przyzwyczajona do monotonii z jajkami ,to druga dieta moze bedzie i monotonna ale zarazem czyms innym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka fajna bo można do 10 kg schudnąć :) ale na prawdę monotonna ;) 21 dni to samo , o tej samej porze hehe ale czego się nie robi dla szczupłej sylwetki :P a Wy jak tam dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jednak nie zajęło mi dużo czasu w tym banku :) chwila moment :) ja od 17 nic juz nie jem, nawet nie jestem głodna, zamiast obiadu zjadłam dzisiaj activie bo nie chciało mi się nic robić :) teraz popijam sobie wode co chwile :) nawet kupilam sobie aqua slim. wiem, nic nie daje ale bynajmniej wiem że chwytam się wszystkiego żeby mieć ładną figurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe najważniejsze jest poczucie że się coś ze sobą robi :p ja optymistycznie wcieram w siebie Eveline 3 D :p Podobno dobre na cellulit :D Cudów niestety nie ma i trzeba ćwiczyć ;) Myślałam że za dużo zjadłam na obiad ale jednak ssie mnie w żołądku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam sobie eveline extreme 3d i czekam, jutro powinno przyjść :) Dziewczyny macie jakieś ćwiczenia oprócz brzuszkow? ja cos tam znalazłam, ale chyba nic nie dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chodzę na fitness i oprócz tego rowerek stacjonarny ;) Więc ciężko mi coś doradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle słońce uprzedzam że jak się posmarujesz to możesz dostać kręćka :p Strasznie szczypie/ swędzi skóra po tym balsamie przez jakieś 20 minut po użyciu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z moim facetem na skype i mówił że za chwilę będzie szukał rowerka :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) mi mój zamówił przez neta i strasznie fajnie się na nim jeździ , ma przede wszystkim wygodne siodełko i pokazuje ile kalorii spaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×