Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kana.de

-30 kg .!!!!

Polecane posty

haloo halooo co tu taka cisza? dzisiaj mialam wazenie, 75kg. a Wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, idziesz jak buza z tym spadkiem wagi:D gratuluję! ja przyznaję, że zlekka podżerałam więc chyba i tak nie jest zle, jak w 3 tyg- 3kg. teraz mam cel 72kg:P a potem 6 z przodu, o matko chyba bede najszczesliwsza na swiecie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra schudla 20 kg ponad :) w bardzo krotkim czasie bo chyba 3-4 miesiące. dużo ćwiczyla i teraz się trzyma :) wczoraj byłm na przyjęciu, zjadłam sporo jak na moją dietę, ale nie czuję jakichś strasznych wyrzutów :) jakoś nie chcę się ważyć, poczekam jeszcze, to mnie bardziej motywuje :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to ładnie zjechała, tylko pozazdroscic Twojej siostrze:) ale co tam, Ty osiagniesz jeszcze lepszy wynik! dobrze, ze nie masz wyrzutow- nie analizuj tylko wracaj do dietki. ja tez nie trzymalam sie idealnie, a jednak cos tam spadlo. podziwiam, ze potrafisz tak dlugo wytrzymac bez wejscia na wage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co robicie dziewczyny ze tak ladnie chudniecie? ja tez chce.... mam do wrzesnia do zrucenia 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Szamanko, wlasnie cos mi sie nie zgadzało w Twoich obliczeniach;) ale super! Witam nową członkinie klubu odchudzajacych sie:D Jesli o najszybszy spadek wagi to moze i nie jestem mistrzem, ale konsekwentnie daze do celu. Wlasnie sobie dzisiaj uswiadomilam, ze gdybym nie doprowadzila do efektu jojo kiedys to juz bym miala 65kg, eh... ale jedziemy dalej:) co do tego co robie: 5 posilkow dziennie, lacznie 1200kcal, woda, cwiczenia. na pewno sie nie katuje i czasem sobie podzeram:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ale za Wami tęskniłam :) nie było mnie dlugo bo byłam zajęta przeprowadzką i po długim czasie mam laptopa w ręku :) gratuluję Wam spadku wagi :) ważyłam się ostatnio i mam uwaga... 91 :) czyli 7 mniej :P uhhhh, niedługo będzie 8 z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo kurcze, Kasia ale super!!!!!!!!! jestem w szoku, ale bardzo bardzo bardzo sie ciesze:D mysle, ze to Cie jeszcze bardziej motywuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam10kg
Miesiąc temu skorzystałam z portalu, który ktoś podał na forum: http://sukcesosobisty.pl/ i powiem Wam, że całe zarządzanie portalem jest świetne. Znajduje się tam masa cennych wykładów + bardzo dużo artykułów o odchudzaniu, zdrowym trybie życia dodatkowo bardzo dużo zdrowych przepisów jakie można wykorzystać w swojej diecie. Dodatkowo na jednym z wykładów wspomniane zostało o naturalnych suplementach firmy Kyani, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów kupiłam je i zostałam prowadzona przez cały ten czas przez trenerke zdrowego odżywiania mam za sobą już 9 kilogramów zostało jeszcze około 13. Każdemu z Was mogę polecić ten portal jeżeli szukacie praktycznej wiedzy na temat walki ze zbędnymi kilogramami i chcecie się ich pozbyć raz, a dobrze bez uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za reklamy dziękujemy. mamy własne metody zamiast łykania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, za reklamy dziękujemy :) Dzięki Paulina, tak, to mnie strasznie motywuje :) chciałabym tak chudnąć i chudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak czasem gadałas, ze Ci zle idzie;) super naprawde.az mnie kurna sama to zmotywowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo szło mi źle. na przykład dzisiaj mam gorszy dzień i jem wszystko co sie da. i nie patrzę na ilość kalorii. jutro się poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) gdzie sie podziewacie? przestałyście się odchudzać? moja waga staneła w miejscu, ale jakoś się nie załamuję i jadę dalej :) odezwijcie sie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. chyba czytasz w moich myslach, bo stwierdzilam ze koniecznie musze dzisiaj do Was napisac. ja wole nawet nie patrzec ile waze, zycie uplywalo mi na spotkaniach towarzyskich i stracilam kontrole. ale dzisiaj wracam do swiata odchudzajacych sie wiec 3majcie kciuki by moja wola powrocila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteście :) wkońcu :) Paulina, nie przejmuj sie, przeciez wiemy jak ciężko sobie czegokolwiek odmówić :) ja Ide za dwa tygodnie na wesele, az sie boje pomyslec co to bedzie :) ale musze sie z tym zmierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelle
przyłączam się do Was, ja mam do zrzucenia jakieś 20 kg, najlepiej 25, ale tyle wystarczy. Boję się rjednego-rozstępów, mam już multum i odczówam paniczny strach przed pojawieniem się nowych, szczególnie o ręce...mieć rozstępy na rękach, to moja największa życiowa tragedia :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelle
o Boże jaki byk odczuwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie chelle - co do rozstepow mialam male po porodzie-malutkie bialutkie niteczki nie przeszkadzaly mi zrzucilam kilka cm z bioder i moje rozstepy sa bardziej widoczne !!! skora nie jest taka napieta jak na tluszczyku :P kurde smarujcie sie i cwiczcie !!! aeroby ale tez cwiczenia na poszczegolne partie ciala bo bedzie kiepsko powodzenia bede Was czasem czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Sorki dziewczyny ze tak zaniedbuje to forum, ale mam taki młyn, ze czasem w ogole nie odpalam komputera, bo zal mi czasu. Z dieta u mnie jak zwykle srednio i na wage jak na razie nie wejde. A jak Wasze rezuktaty> Szamanka juz pewnie 70kg wazy:P witam nową klubowicze! rozruszaj troche to forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kafeteriankę i Was dziewczynki kochane :) Kurde, znowu się złamałam ;/ ale teraz jest czas truskawek, świeżych warzyw i praktycznie tylko na to sie przerzuciłam :) Uwielbiam truskawki :) no ale nie ukrywam ze się znowu zaniedbałam ;p Zastanawiam czy uda mi sie schudnąć do października. Mam taką śliczną suknię ślubną wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja myslalam ze do kogos idziesz na wesele, a Ty masz swoj slub aaaaa!:D piekna suknia slubna jest niewatpliwe cholerna motywacja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, swój slub mam dopiero w październiku, a teraz w sobotę idę do znajomych i 30 czerwca tez ide do znajomych :) Na swoim oczywiście chciałabym wyglądać jak milion dolarów dlatego czas najwyższy nie podżerać.!!! kurcze, jeszcze mi sie to zdarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przepraszam, ze tak rzadko piszę, ale niestety przez nastepne pare tygodni tak to będzie wygladalo, bo mam obronę plus remont plus pare innych absorbujacych spraw:P totalny sajgon ;D jak Wam idzie? ja w zeszlym tygodniu wazylam sie- 73kg. nie ma rewelki, ale najwazniejsze ze spadek. Szamanka mi pewnie zaraz powie, ze juz ma 60kg;P Kasia, odwazylas sie i weszlas na wage? a co do slubu to na pewno bedziesz wygladac przepieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja niestety też będę rzadziej zaglądać bo mam laptop rozwalony ;/ Tak przy okazji bede pisać :) Paulina, dziękuję, może faktycznie będę wyjatkowo wyglądać. Napewno będę się tak czuć :) No wskoczyłam na wagę, trzymam się 90 kg ;/ Dlatego że wgl nie pilnowałam diety ;/ A Ty Paulina trzymasz się? Tyle czasu mineło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że nasz topik umiera ;( Ja w końcu mam laptopa całego i zdrowego. Dietki się trzymałam ostatnio tylko trochę, ale wyglądam lepiej jak kiedyś.Będę tu zaglądać co wieczór, może któraś z Was się odezwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×