Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieUstraszona

Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet.

Polecane posty

Gość NieUstraszona
Kolezka11, nikt nie uznał twojej "klasy"? :-D Znowu go zabolało. Zlitujcie się nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fin111
nie sadze zebym byl wyalienowany,aczkowiek mozna to wziac pod uwage, nie lubie ludzi wlasnie za to ze sa ludzmi i dlatego ze czynia zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się odwracanko kota ogonem. :O Już łosiu nitz Ci nie pomoże. Pokazałeś już jaki jesteś naprawdę, ( w sensie projektu jaki prowadzisz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało, że spacerek był taki króciutki? :D Tak pięknie jest na zewnątrz :D Oczywiście pogoda nie tak cudowna jak Ty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fin111 nie wszyscy są przecież źli. Nie chcę na siłę cię przekonywać ale uwierz mi na słowo. Znam to z autopsji. Nawet, niektórzy zostali moimi przyjaciółmi, już nie wspominając o pewnej przemiłej kobiecie, która jest nawet bardziej niż przyjaciółką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezmiernie się z tego powodu również cieszę koleżko11 To naprawdę miłe wprowadzić kogoś w dobry nastrój. Może dzięki temu przestaniesz poziomować ludzi i chodzić z zadartym nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak najskuteczniej zmienia się rzeczywistość? Zacząć, te zmiany od siebie. :D To ludzie tworzą, realia, poprzez wzajemne kontakty, ja nie mówię, że nie mam wad, po prostu nauczyłem się z nimi żyć, a także nad sobą pracować. To wszystko. :D Myślisz, że stwierdzenia typu "Pokazałeś już jaki jesteś naprawdę" w kontekście rozmowy internetowej, są poważne? :D Czemu to ma służyć? Odpowiedz sobie sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przerąbane Alu. :( To chyba Cię dobiję pisząc, że u mnie świeci słońce i tak się zastanawiam, czy nie wyskoczyć sobie na rower. :) Tylko trochę za bardzo wieje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam niczego nie chcę zmieniać koleżko11 Całkowicie siebie akceptuje. Swój tupet, wulgarność, szowinizm i całą masę innego zua, które we mnie siedzi. :) Jak mi się to znudzi, to pomyślę o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylowa bez hasła
Nowy jaki szowinizm!? Przecież jesteś typem misiaczka w sam raz pod bucik niewieści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem Garry i lubię kobiety... I w sumie nie tylko kobiety. Ale muszę przyznać, że jestem NieUstraszonofobem. Jeśli ta piękna, kochana, niebanalna płeć miałaby zostać za coś znienawidzona, to za posiadanie w swoim gronie tej tępej suczki. :D Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg 😭 i jeszcze w pracy 😭 to masz nie grubo Alu :( Trzymaj się. :) 🖐️ 🌼 To góralka, więc na pewno da sobie radę. :) Dziękuję za towarzystwo i w sumie nie było tak strasznie jak na tematy zakładane przez NieUstraszoną. ;) Do przeczytania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Pravda - odpowiedz sobie na pytanie, w czym jest problem? Nasze kontakty, polegające na rozmowach internetowych, są delikatnie mówiąc - dziwne. Obaj wiemy, że to się nie zaczęło w tym temacie, a przy okazji zupełnie innego wątku. Widzisz, ja tu nie udzielam się, żeby z Tobą prowadzić kłótnie, czerpać z tego jakąś iście osobliwą satysfakcję. Nawet nic do Ciebie nie mam, pomimo faktu, że słownictwo używane pod moim adresem było dalekie od poprawnego. A wiesz dlaczego, nie żywię do Ciebie urazy? Ponieważ, zwyczajnie Ciebie nie znam, rozmowa internetowa nie jest żadnym obiektywnym kryterium aby podjąć się takowej oceny. Więc, po czyjej stronie leży problem? Warto sobie rzetelnie odpowiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka zapewne Pani od Polskiego byłaby dumna z Ciebie,że piszesz takie elaboraty,ale Ty sobie zadaj pytanie czy forum o kupie(Bo przyznajmy szczerze że takim właśnie jest :D) jest dobrym miejscem na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Mizogin,mężczyzna nienawidzący kobiet. Oto temat topu. Idźcie blubrać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
To ci robicie. Gwara poznańska. Blubeacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Same blubry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Harry "miłośnik" kobiet z gatunku suczek. Prawdziwym autorem topu "kocham cię Garry,jest delikwent, niejaki Garry, nazwałam go Lujem. Ma własny top, pisząc pod wdzięcznym Nickiem IlovewhitGarry. Rozpływa się w uwielbieniu dla własnej osoby. Klasyczny narcyzm. Na forum wymądrzać się lubi całymi dniami, prawdziwa krynica mądrości i...braku tolerancji. Sądzę że go gwałcono w dzieciństwie lub molestowano. Na pewni wychowała go samotna i apodyktyczna matka. To z pewnością kryptogej jak Krzysiek I. z tv. Myślę ze jest socjopatą. Oby nie znalazł nigdy odwagi aby opuścić internet i pójść w ślady Teddy Bundyego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Razem z koleżka11 latają za moimi postami jak pieski za jadącym samochodem. Cóż ale nawet jakby dogonili i tak nie pojeżdrzą... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×