Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

gutka My się właśnie staraliśmy codziennie i się udało. Choć wiem, że raczej wszędzie piszą, żeby próbować co drugi dzień. Ja tam wolałam nie ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafii Słuchaj a może po prostu próbować codziennie powiedzmy od 10dc do 20dc. No nie ma bata musicie trafić wtedy na ten dzień nawet jak coś się przesunie. My tak zrobiliśmy bo ja też miałam nieregularne cykle. Testy były swoją drogą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i beta pokazała ciążę, wiec chyba JUZ NA 99%, bo jeszcze to usg w pon. moja beta z wczoraj 1504 mlU/ml wiec wychodzi ze 3-4tydzien ciazy, ale to jest chyba liczone od zapłodnienia wiec +2tyg to wychodzi 5-6 tydzien od miesiaczki i to by sie zgadzalo. teraz modle sie zeby rownoczesnie nie bylo zadnych torbieli i zeby ciaza byla umiejscowiona w macicy tam gdzie trzeba. za 3 dni usg, chyba w pon nie bede w stanie pracowac bo potem zaraz do gina na 15ta. jestem podekscytowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz wyczytałam że jednak z moją tempką jest ok, bo miałam 2 spadki tempki w cyklu, jeden w połowie cyklu a drugi tydzien po i ten drugi to byla imlantacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Alex i koniczynko, maluch od Was wyciągnie składniki potrzebne do rozwoju, więc nie martwcie się, Ty Alex, że za mało jesz, a Ty Koniczynko, że było na urlopie szybkie i "zwykłe" jedzonko. Przecież mówi się, że dzidzia to mały pasozyt:):):):) Oczywiście w pozytywnym znaczeniu:) Ja stale mam 36 - 36,3, więc owulki nie było:( Koniczynko, na ostatniej wizycie pytałam ginke, jak to jest z tempką, a ona na to - kwestia indywidualna, musi wzrosnac po owulce o minimum 2, i się tak może utrzymywać. Więc spoko jest:) W necie i na naukach przedmałżeńskich to niby ksiązkow uczą, że koniecznie 37, a to nieprawda. W ogóle moja ginka mówiła, abym nie szukała za duzo w necie, bo w ogóle deprecha będzie od tego i stres przy zaciążeniu. Koniczynko, według Ciebie ujeśli mam 36-36,3 stopni, to owulka może byc jak będzie skok, np.36,5???? Kafii, Orzeszek, nie martwcie się, mnie też się nie udało, do tego w tamtym cyklu nie było mężą, i w tym raz tylko seskior w 8dc-więc klops i dół, mąż ma bo multum pracy przy turystach, więc wiem, że ten cykl również stracony:(:(:(:( Ale, Kochane, kwestia czasu, wyluzowania, cierpliowści i na pewno będziemy miąły brzuszki, bynajmniej nie do jedzenia:):):) Ja to wiem:) Więc głowa do góry,popłakałyśmy, ulżyło, dół przejdzie i mamy kolejne cykle. ALex, ja też chyba zacznę tak codziennie, od 10 do 20dc. Wtedy na pewno się trafi. Fajnie, że około wrzesnia dowiesz się co nosisz pod sercem:) Fajnie, że brzunio już widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 36,3 na 36,5 teoretycznie moze byc bo jest te 0,2 st. roznicy. juz mowie jak bylo u mnie : 1dc-36,46 2dc-brak pomiaru 3dc-36,43 4dc-36,39 5dc-36,47 6dc-36,11(tu nie wiem co to bylo ale chyba jakas przymiarka do owu) 7dc-36,26 8dc-36,11(i znowu) 9dc-36,31 10dc-36,24 11dc-36,26 12dc-36,20(tu pozytywny test LH) i seksik wieczorem 12h po tescie 13dc-36,20 14dc-36,26 15dc-brak pomiaru 16dc-36,35 17dc-36,64 18dc-36,28(implantacja albo spadek przed nia) 19dc-36,50 20dc-36,55 21dc-36,64 22dc-36,50 23dc-36,68 24dc-36,52 25-brak pomiaru 26dc-36,53 27dc-brak pomiaru 28-38dc-nie mierzylam w ogole(wakacje) 39dc-36,70 40dc-36,6 tak wiec jak widzisz w tym cyklu w ogole bylo dziwnie bo kilka razy ten spadek byl ale pilam te ziolka na pobudzenie owulacji wiec moze one spowodowaly ze byly przygotowania do owu pod wzgledem tempki juz w 6dc, 8dc a wlasciwa owu byla po 3dniowym spadku w 10, 11 i 12dniu cyklu i w 12tym wyszedl mi bardzo mocno test owulacyjny. potem juz byl jeden tylko spadek 6 dni po seksiku wiec to aczej implantacja, ale wtedy tez zrobilam pirwszy test ciazowy i jeszcze nie pokazal ciąży, dopiero pokazal planowanym dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim cyklu tempka wygladala lepiej bo na poczatku cyklu bylo 36,2 do 36,3 i spadek przed owu na 36,1 i potem wzrtost 36,5-36,7 a przed okresem spadek na 36,4 i @ i ten cykl byl berdzo czytelny pod wzgledem tempki, ale znowu test LH wyszedl wtedy duzo slabiej niz w tym cyklu w ktorym zaciazylam wiec chyba nie mozna tylko polegac na tescie albo tylko na tempce, bo czasem cos nie bedzie czytelne wlasnie jak to bylo w moim przypadku. ierz tempke i rob testy LH najlepiej, ja testy robilam od 9dnia cyklu i konczylam kilka dni po pozytywnym wyniku testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Dzięki koniczyno, za wyjaśnienie. Ale fajnie u Ciebie, nie spodziewałaś się ciązy po tych tempakch, a tu proszę maluszek w drodze, bardzo miła niespodzianka:) Dbałas o siebie, przygotowałaś orgaznim i są efekty:) Słyszałam róznie o tempce, ale i testach, jedna moja kumpelka robiła, kreska testowa w cyklu szczęśliwym nie była ciemniejsza ani nawet równa kontrolnej i zaciążyła. Ciąża, tak jak sraczka, wychodzi niespodziewanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
cześć dziewczyny :) Koniczynka79 mogłabyś mi pomóc zinterpretować wykres mój organizm?? Mianowicie było tak....w pierwszych dniach cyklu tempka 36,5-36,6 11-12dc -nie pamiętam dokładnie było 36,4 w 14dc miałam już na 100%niepłodny sluz. a stosunek z mężem był 11 i 14dc-właśnie tego 14stego po stosunku patrze a tu już niepłodny śluz!!(ale sie zdziwiłam bo ostatni cykl miałam 36dni aż a poprzedni 33. I w poprzednich pecherzyk rósł i nie pękał(potwierdzone monitoringiem). Teraz biorę bromergon i jestem ciekawa czy coś pomoże(bo jak nie to we wrześniu lub sierpniu pregnyl dostane). Kiedy mogła być moja owu w tym cyklu?? I ide dni na oko powinien mieć ten cykl skoro owu była wcześnie-tak mi sie wydaje ze wcześnie??Tak wogóle to mam hiperprolaktynemie. A i nie biorę żadnego progesteronu-czyli tempka samoistnie sie podnosi. Od 14-15 dc mam 36,7 potem 36,9 i teraz 37,0 i sie trzyma.A już 21dc. I zastanawiam się kiedy moge testować-bo jak wyjdzie że dzidziuś to musze bromergon odstawic. A mam prace na różne pory i z tym mierzeniem tępki czasem zaniedbuję:(.. Prosze przeczytaj mój post jak bedziesz miała czes i odpisz :) I czytałam że zmieniacie mieszkanie :) gratuluje:) Duży metraż?? Chyba się wpisze do tabelki tak wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co Tam u was słychać? Ja mam doła, znowu mnie naszło, że już nam się nie uda,....kochamy się w każdy możliwy płodny dzień...to już 6 cykl...i co d upa.... Dookoła wszyscy zachodzą w rodzinie i wśród znajomych tylko ja taka bezwartościowa...jeszcze jakiejś deprechy dostanę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka81
czesc dziewczyny, przyjmiecie mnie jeszcze? :) Przeczytalam polowe watku zeby troszke nadrobic. Mam 31 lat, staramy sie z mezem o dziecko od 3 miesiecy. Ten miesiac jest pierwszym, w ktorym stosujemy cyfrowe testy owulacyjne, te ktore pokazuja usmiechnieta buzke na 24-36h przed uwolnieniem jajeczka, wylapuja one najwyzsze stezenie hormonu LH . Moje cykle trwaja 28 dni, zawsze myslalam, ze te najbardziej plodne dni sa u mnie w polowie cyklu i zaczynalismy starania od 12dc, test jednak pokazal juz :) w 9dc, wg instrukcji trzeba sie przytulac tego dnia i dnia nastepnego. Tak tez poczynilismy :P nie ominelismy tez 13dc i 15dc. Teraz z niecierpliwoscia czekam na @, a raczej jej brak. Od 13dc zauwazylam, ze jestem bardziej rozgrzana niz zwykle i tak jest do dzis czyli 20dc. 14dc mialam ostre bole jajnika i tak cmia do teraz. Nie chce sobie wmawiac zadnych objawow bo latwo sie rozczarowac. To co zauwazylam mam duzo bialego sluzu, w srodku jestem bardzo ciasna i jakby spuchnieta, czego nie mialam w 2 poprzednich cyklach staran. 24 lipca powinnam dostac @. Trzymajcie kciuki. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje, ze te testy owulacyjne troszke nam pomoga w ocenie dni plodnych, tymbardziej ze w poprzednich cyklach pominelismy dni przez niego wskazane. Pozdrawiam wszystkie starajace sie i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka81
Pozwole dodac sie do Waszej tabelki :) pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........1................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8..................0.......2.0.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8.................0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5................0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ .........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ ........0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0.................0.......... 0 Marcysia00..........25..........3................0........... .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... .........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... ..........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0................0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0...............0...........0 Malinka0385......27...........ponadrok.........0........... ....0...........0 przyszła_mamusia1990......21.....1............0......... .....0 miśka81...............31........3...................0...............0...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafii
Koniczynka serdecznie gratuluję ciąży :) Elizabet trochę więcej wiary w siebie w końcu będziemy w tej ciąży zobaczysz ;) mnie też to dobija właśnie się dowiedziała że kuzynka męża w czerwcu zaszła a ja nie!!! ja zaczęłam mierzyć sobie temp. od 1 dc-13/07 utrzymuje się 36,8 a do tego kupiłam i zażywam oeparol 3x2 albo 2x2 tab. i nie wiem czy to jego zasługa ale dzisiaj już nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Kurde....znów mnie boli brzuch jak na torbiel...już 3 cykl z rzędu. Nie ma co w następnym cyklu ide z pregnylem do swojego lekarza. Niech mi robi zastrzyk. Bo nawet jak sprzęgło od samochodu wciskam to boli-teraz prawa strona-hmm co miesiąc inna :) Witaj miśka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........1................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............8.................0....2.0.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0..................0...........0 Juustaaa..............24.........2...............8.................0...3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5................0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ .........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ ........0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0.................0......... . 0 Marcysia00..........25..........6&(28mc).......0...............0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... .........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... ..........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0...............0.... .......0 Malinka0385..........27.....ponadrok...........0................0...........0 przyszła_mamusia1990..21.....1...............0................0............0 miśka81...............31............3..............0.................0............0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbaaaaa
Witam, zapraszam na Nasze aukcje z zabawkami oraz akcesoriami dla noworodków i starszych dzieci, zabawki nowe, praktyczne, w większości sprowadzane z Hiszpanii:)) Poręcze ochronne wanienki dmuchane, zawieszki, mnóóstwo zabawek pobudzających wyobraźnie Naszych małych pociech! Zapraszam serdecznie! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 Pozdrawiam wszystkie mamy i taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! :) ahh.. odpoczelam sobie troche i juz mi lepiej bo chyba 'fioła' dostalawalam od tego czytania i nakrecania sie.. teraz czuje sie zupelnie inaczej - taka wypoczeta :), co tam u was slychac :)? koniczynka i malinka nie wiem czy juz skladalam moje gratulacje! wiec to robie ;) - 3 mam kciuki za wizyty u gin. opowiem WAM co umnie ;) - pije sobie ziolka juz 2 tydz. (w koncu doszlyy - yeah! ) biore tez castagnus - i nie wyliczam ani nie sprawdzam sie testami, w tym cyklu ide na zywiol ;) nie mysle i nie licze i tym bardziej nie czytam bo hm w sumie tez liczyc zbytnio nie musze :) poniewaz cykl mi sie zaczal równo z poczatkiem miesiaca :) hehe znajoma mnie odwiedzila z jej brzdacem - 5cio miesiecznym - masakra jaka fajna :) smiala sie caly czas hihi, tylko ktos cos powiedzial - oczywiscie zeby ja nosic tez chciala hih - obojetnie kto aby byc w gorze haha - a najbardziej mi sie chcialo smiac jak kolezanka mowila ze mala jest 'prezentem' z nocy poslubnej hihih ;) ostatnio mnie naszly takie mysli czy moze by jeszcze poczekac rok czy dwa - bo przeciez mam jeszcze 'czas' i moze jednak najpierw zmienie prace - nie wiem sama chyba jednak co bedzie to bedzie , dlatego nic nie licze zbytnio i nie patrze moze taka metoda bedzie dobra i cos sie trafi ;) gutka ty jeszcze nie zasiana!? - mialas juz byc jak wroce :P ! hehehe - chociaz nie nie - czekaj na mnie :P, bedzie razniej ;) witam tez nowe dziewczyny i mam nadzieje ze tym wszystkim ktorzy czekaja na dwie kreski dane bedzie je ujrzec w najblizszym czasie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Ale się cieszę, że wróciłaś MArcysiu:) Ja szybko zasiana nie będę, w dniach płodnych nie było mego męża, delegacja:(:(:( Znowu to samo co w ostatnim cyklu, jakby los nie chciał, abym teraz zaciązyła.TAk się składa, że mąż jest wtedy kiedy mam @, fajnie co? Byłam wkurzona na maksa, bo ani ja dojechac nie mogłam choć na jedną nockę, ani mąż. Głupia robiłam testy i był pozytywny, a tego mego M nie było. Ale już wyluzowałam, i zaczynam podchodzic tak jak Ty, że może najpierw praca, dalej takie staranka jako takie, ale bez presji. Jestem starsza, ale dałam sobie czas do 30tski, mam 27lat, więc jeszcze nie ostatni gwizdek, ale do 30 to mus. Pewnie, że razem musimy:) Zobacz, że tu parami ostatnio przylatuje bocian, byłabym happy, gdyby w równym czasie byśmy zasiane były:) Skąd wiesz, że tak nie będzie:):) Tego nam życzę z całego serca!!!!!! Nie piszmy tylko o starankach, ale i o zwykłych czynnościach, naszym życie. Marcysiu, z jakiego miasta w Polsce jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Witaj Miśka, pewnie, że dołaczaj, będzie rażniej. To i tak mąło 3 cykle, jeśli chodzi o starania. Może to ten będzie tym szczęsliwym:):):):) Kiedy testujesz? Napisz skąd jesteś i czy to Twoje pierwsze dzieciątko, czy masz już swoje szkraby? KAfi i Elizabeth, będzie dobrze, kwestia czasu i na pewno zaciażymy:):):) A Ty Elizabeth, jak możesz w ogóle o sobie tak myślec, nie wiesz, że zdrowa para statystycznie rok czasu stara się o dziecko? Kochana, myśl pozytywnie i ciesz zyciem, ja wiem, że zaciązysz, wspomnisz moje słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miśka Przypomniałaś mi o tabelce. Wypada ją aktualizować:) pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........1................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2...............16....... ...........0.......2.1.2013 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................8...... ...........0........3.01.2013 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........23...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........8..............ok 5................0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ .........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ ........0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0.................0......... . 0 Marcysia00..........25..........3................0.......... . .....0...........0 Joaanna_23..........23.........5..................0...... .........0...........0 gutka27..............27.........2..................0..... ..........0...........0 Nieznajoma77.......35.........1..................0....... .........0...........1 kanapka z serem....27.........2..................0...............0.... .......0 Malinka0385......27...........ponadrok.........0......... .. ....0...........0 przyszła_mamusia1990......21.....1............0......... .....0 miśka81...............31........3...................0... ............0...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Miśka...a wiesz, ja w sumie aż tak nie liczę i nie stosuję testów...cykle mam 27-29 dniowe...ale staranka przeważnie zaczynaliśmy od 12 dc...najwcześniej 11 dc...a tym cyklu miałam taki śluz przy podcieraniu się już w 8 dc, że szok...i dlatego od 8 dc zaczęliśmy się starać...żeby nie przegapić właśnie, tak na wszelki wypadek, zobaczymy co z tego wyjdzie:) U mnie 12 dc teraz, a staranka były już w 8, 10, i 11 dc:))) Ja jestem teraz na etapie wyprawki szkolnej dla mojej pierwszoklasistki....z torbami pójdę, same książki 300 zł, plecak 150-180 zł...a gdzie reszta...a mi się jeszcze drugiego dziecka chce, hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest pęcherzyk ciążowy w macicy ale lekarz mowil ze wg miesiaczki 6 tygodni powinno byc a tu wg usg jest bardzo wczesna ciaza-5tygodni, resduszka jeszcze nie ma. Mam przyjsc za 2 tygodnie i wtedy dopiero założy karte ciąży, oni chyba czekaja z ta karta az zacznie bic serduszko, papieru chyba im szkoda, w koncu to tektura to troche drozej... tak samo bylo u mnie w poprzedniej ciazy tez zalozyli karte dopiero jak bilo serduszko. nie ma torbieli to dla mnie najwazniejsze i raczej bedzie dziewczynka, bo wyglada ze owulacja byla pozniej niz myslalam. pewnie moj stres ja zablokowal i dopiero jak juz pomyslalam ze sie nie udalo to sie pojawila. szkoda bo chcialam miec w domku dwoch malych chlopcow, ale nie to jest najwazniejsze a zeby dzieciatko bylo zdrowe. jak bedzie dziewczynka to przynajmniej corka sie ucieszy bardziej bo ona marzy za siostrzyczka, w koncu brata urwisa juz ma. Mam nadzieje ze jak pojde za 2 tygodnie na usg to juz zobacze to serduszko, nie chce sie dlugo denerwowac. lekarze czekaja chyba do 9 tygodnia na serduszko wiec jeszcze za 2 tygodnie albo jeszcze za dwa, ale wolalabym juz na nastepnej wizycie zeby bylo widac. pamietam ze jest to niezapomniane przezycie. Nigdy mnie tak sam test ciazowy nie ucieszyl, jak wlasnie to bijace serduszko na usg. zawsze potem placze ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mała czarna kawka: odpisywalam ci juz w weekend ale cos sie podzialo na kafe i nie zapisywalo moich postow wiec dopiero teraz. mysle ze ciąża mozliwa z tego pierwszego staranka, pewnie 11dc byl wyrzut hormonu LH i wtedy 12-36h powinna byc owulacja, ale rownie dobrze jak sie same zablokujemy ze stresu to moze byc ponowny wyrzut hormonu i druga proba owulacji, potwierdzic owu sie da tylko przez monitoring. ale badz dobrej mysli i mozesz zaczac testowac tydzien przed @ jezeli owu byla od razu, a jak spozniona owu to mysle ze wyjdzie dopiero w terminie @ tak jak mi wyszlo. trzymam za ciebie i za wszystkie staraczki mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka to bierz wolne w pracy i jedz do meza 'pomagac' hehe ;), ja jestem z malego miasta na pomorzu - nazwa -hm nie wiem raczej nic ci nie powie hehe - slupsk, a ty :)? elizabet to faktycznie sie wykosztowalas, a zklasy do klasy coraz wiecej chca, drozsze ksiazki i w ogole, no ale mam nadz. ze nie bedzie tak zle ;), alex i jak tam na usg :)? fajnie ze brzuszek rosnie , a jak tam z ciuchami i stanikami itd.- znalazlas cos dla siebie :)? koniczynka to za 2 tyg . przyniesiesz jeszcze lepsze wiesci :) - a z ta plcia to nigdy nie wiadomo - czytalam o dziewczynach ktorym pownna np. wychodzic dziewczynka wg. tego a maja chlopcow wiec chyba tak czy siak poki nie zobaczysz to niebedzie wiadomo hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Dzieki koniczynka :) kurde....mam bóle brzucha przy siadaniu na krzesło i sedes:O:O to napewno torbiel. Już umówiłam się do swojego ginekologa na usg. Niestety dopiero na poniedziałek 23. Nie wiem co się dzieje. Brałam Clo raz. Bo nie było owulacji. I nie pękł pęcherzyk. Zrobiła się torbiel. Teraz i w tamtym cyklu nie brałam nic absolutnie nic! Nawet duphka! i to już drugi cykl po clo z torbielą...Teraz załatwiłam sobie choragon(pregnyl pod inną nazwą) I w sierpniu mam mieć go podanego-aby znów torbieli nie było no i był dzidziuś. Miałam dopiero po wakacjach mieć go ale jak ginekologowi powiedziałam że znów torbiel to powiedział że nie ma na co czekac-chciał podziałać troche Bromergonem na prolaktyne dłużej ale jeśli te torbiele sie robią to znaczy że pecherzyk rosnie. Więc trzeba go przedziurawić wcześniej abym sie nie męczyła:P.Bo u mnie tylko z tym problem. Mąż w normie żołnierzyki. Ja mam taki cały cykl w normie bo i endometrium rosnie i błona się zmienia w zalezności do pory cyklu i tempka rośnie. A pęcherzyk zbuntowany. No i w wyniku dedukcji :Myslę jednak że znów ten pęcherzyk nie pękł-łudziłam się że może jeszcze peknie ale konkretne starania od sierpnie się nastawiam. W sumie nie staramy sie długo....Tak ooo-jak będzie to będzie to kilka miesięcy... od stycznie chyba a tak że wiem że jest problem to 3 miesiące-więc od 3 miesięcy się nie łudziłam jednak. Na razie pisałam na forum 28dni ale wolę tutaj-jakoś tak milej i przyjemniej, tam dziewczyny gadają tylko o ciązy a tu jakoś tak fajnie i o odżywianiu i o życiu..no wogóle super :) :) Koniczynka79 jak tam twoje nowe mieszkanko :)? nie wiem czy już się pytałam-tak troche zazdroszcze bo my domek budujemy ale zanim coś postawimy to jeszcze duuuzo wody w Wiśle upłynie :D Aj dziewczyny jak ja bym chciała maluszka :) nawet mąż już baaaardzo chce bo na początku to był raczej obojetny a teraz to mi kazał z nogami w górze leżeć po przytulankach:D Wszystkim nam się uda i nasze dzieci znajdą do nas drogi :) Tylko troche poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka81
Czesc dziewczyny, dzieki za cieple przyjecie do waszego grona :) Koniczynko GRATULUJE!!! Juz odpowiadam na wszystkie pytania zadane przez Gutke27 :) Mam 31 jak juz wiecie z tabeli, dzieci nie posiadam, staramy sie o pierwsze, czuje troche presje czasu bo chcielibysmy dwojke, los pokaze. Mieszkamy z mezem pod Londynem, dla mnie to juz prawie 6 lat na emigracji, jednak nasze serce nalezy do Szczecina :) Moze sa tu jakies Szczecinianki? Testowac bede prawdopodobnie w niedziele, jesli nic jeszcze nie wykaze wtedy w dzien, w ktorym powinna przyjsc @ czyli wtorek. Elizabet1204, ja tez wczesniej nie stosowalam testow owulacyjnych, ale stwierdzilam ze chyba nie umiem wycelowac w dni plodne bo jakos tego sluzu w polowie cyklu u mnie nie bylo, kupilam wiec te testy. cyfrowy dlatego, ze z nim jest wszystko jasne, albo jest buzka albo jej nie ma, w przeciwienstwie do zwyklych testow gdzie te krechy raz ciemne raz jasne i czasem trzeba zgadywac. U mnie sluz byl juz lekko lepki w 6dc od tego dnia zaczelam tez testowanie, sprawdzilam tez szyjke macicy i faktycznie byla juz gotowa. Buzka wyswietlila sie w 9dc, akcja byla niezla bo bylam przekonana ze nic nie bedzie i doslownie 40min przed wyjsciem do pracy testowalam, po czym z wielkim usmiechem musialam jeszcze napasc meza, ktory byl niesamowicie zaspany krzyczac "smiley face":) Alez mnie to energii kosztowalo :) Do osiagniecia szczytnego celu trzeba sie poswiecic :) Jestem w 20dc, odczuwam cmiace jajniki i pobolewajace podbrzusze od czasu do czasu, piersi zaczely pobolewac dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo rownie dobrze moga to byc objawy nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanko na razie w drodze, umowa czeka jeszcze. ale to na razie takie przejsciowe bo jednak zdecydowalismy sie na mniejsze ale za to w super okolicy i zamknietym osiedlu z ochrona, parkiem i boiskiem dla dzieci. a i tak wieksze o polowe od naszego. a jak upewnisz sie o torbieli to wstrzymaj sie z ciaza, bo czasem z tym sa problemy, lepirj najpierw wyleczyc. mowie z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×