Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Gość gutka27
Gaba, to po cichu gratuluję,a jak już zrobisz teściora to głośno, bo to ciąża:) Fajnie dostać taki noworoczny prezent:) A długo bierzesz duphaston i w któym cyklu z nim byłby ten dobry cykl? Jak jesteś w ciąży może będziesz go musiała brać dalej, więc test przyda się zrobić:) Ale objawy masz sprzyjające i dobrze zapowiadające:)!!!!!!!! Dziewczyny , jak po Sylwku? I jak się czują przyszłe mamusie? Alex, czy michałek jest już na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Oczywiście miało być Michałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wlasnie wrocilam z sylwestra,zabalowalam...nie powiem,fajnie bylo,pospacerowalam,odpoczelam, w ogole o ciazy nie myslalam....ale jutro ide do lekarza z wynikami.... konieczynka....ja sie nie znam dokladnie na tych hormonach...i licze na to,ze nie bede musiala studiowac tematu,bo zaciaze jak tylko wroce do normy....ale nie wkrecaj sobie zadnego guza!!!! ten wyniki nie jest najgorszy,mam kolezanke ktora miala prolaktyne 600 i zadnego guza nie ma.....wiec nic ci nie bedzie!!! sto pare to jeszcze zadna tragedia.... alex...ja tez jestem ciekawa czy synek juz dolaczyl do was??? magdalenka jak tam swieta?????? gaba,zrobilas juz test? fajnie by bylo.... gutka....trzymam za nas w kciuki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
nie nie zrobiłam bo 7 dni od okresu dopiero ale nmie mdli rano i jem ogórki kiszone ale ja ich nie cierpie a teraz sie nimi zajadam:) 2 cykle brałam od 16-25BRAŁAM DUPASTION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka, fajnie, że wyjazd dobrze Ci zrobił. Dobrze tak się odstresować, wyluzować.....I jestem za Twoimi słowami, tez tego nam życzę:) To jutro masz wizytę, pewnie Bormergon dostaniesz, ponoć w 2-4 tygodnie już można ładnie zbić, i w tym czasie można się starać:) Ja mam przeczucie, że u mnie może być coś z prl, i też sprawdzę, lepiej zrobić w tym cyklu badanie niż potem, np. po wielu próbach się martwić. Gaba, ja gdybym była na Twoim miejscu nie wytrzymałabym i jutro test zrobiła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaba,ja tez bym juz test zrobila....... gutka, a skad wiesz,ze mozesz miec problemy z prolektyna, to sie jakos obiawai w szczegolny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka, myślę o tej swojej PRL, ponieważ jestem bardzo nerwową osobą, i do tego stresuje się tymi starankami, a wiem, że to tez podnosi prolaktynę. I czasami temperatura mi po owu skacze, a to podobno objaw podwyższonej prolaktyny, czasami wykres jest z ząbkami - a to objaw podwyższonej. I właśnie dla świętego spokoju chcę zrobić, bo jak to to mały pikuś. Majak, napisz po wizycie, co gin dał Ci. Słyszałam o tym Castagnusie dobre rzeczy, tylko nie wiem czy brać bez konsultacji z lekarzem. On tez jest własnie na nieco wyższą prl. Koniczynka, a castagnus możesz łączyć z duphastonem? Ja słyszałam same pozytywne rzeczy na jego temat, może i ja się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka, myślę o tej swojej PRL, ponieważ jestem bardzo nerwową osobą, i do tego stresuje się tymi starankami, a wiem, że to tez podnosi prolaktynę. I czasami temperatura mi po owu skacze, a to podobno objaw podwyższonej prolaktyny, czasami wykres jest z ząbkami - a to objaw podwyższonej. I właśnie dla świętego spokoju chcę zrobić, bo jak to to mały pikuś. Majak, napisz po wizycie, co gin dał Ci. Słyszałam o tym Castagnusie dobre rzeczy, tylko nie wiem czy brać bez konsultacji z lekarzem. On tez jest własnie na nieco wyższą prl. Koniczynka, a castagnus możesz łączyć z duphastonem? Ja słyszałam same pozytywne rzeczy na jego temat, może i ja się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2013
Tym którym się udało polecam odzież ciążową http://sklep.brzuchatki.pl/ Tym, którzy w trakcie życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta świetnie ;) odpoczęłam chociaż wczoraj to myślałam, że padnę po tym siedzeniu do nocy, spędziłam sylwester w domku razem z Piccolo i moim ukochanym :] U mnie nastrój średni bo czuje się okropnie... mam taką skórę, że pod oczami popękała mi aż do krwi a moim zmartwieniem zawsze była tłusta cera a krem wsiąka mi w 2 minuty. Jem jak jakiś potwór bo ciągle czuję się głodna.. i ogólnie wszystko mnie wkurza... chyba w jakąś depresje popadłam... No i jeszcze teraz dostałam głupich snów, że z dzidziusiem coś nie tak i że poroniłam.. a to wszystko jest takie realistyczne ; ( Koniczynka, a mdłości miałaś ogólnie czy tylko od niektórych zapachów? Ja mdłości mam, tylko od otwierania lodówki albo ogólnie jak przygotowuje coś co dla mnie nie ładnie pachnie... ;/ wymioty mam rzadko tylko wtedy jak już coś capi na całego... Gaba zrób test... ja robiłam 10 dni po owu i już miałam wyniki.. Mam nadzieję że te objawy nie występują u Ciebie tylko dlatego, że się nakręciłaś a w brzuszku jest już mała fasolka ;) Ja czułam się tak jakbym zaraz miała dostać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FSH 8,00 mIU/ml faza folikularna:3,5-12,5 faza owulacyjna:4,7-21,5 faza lutealna:1,7-7,7 po menopauzie:25,8-134,8 PRL (Prolaktyna) 43,030 ng/ml 4,8 23,3 LH 13,01 mIU/ml faza folikularna:2,4-12,6 faza owulacyjna:14,0-95,6 faza lutealna:1,0-11,4 po menopauzie:7,7-58,0 Estradiol 68,1 pg/ml Faza folikularna:12,5 - 166 Faza owulacji:88,8 - 498 Faza lutealna:43,8 - 211 Po menopauzie:0,0 - 54,7 Ciaza I trymestr:215-4300 Progesteron 0,62 ng/ml faza folikularna:0,2 - 1,5 faza owulacyjna:0,8 - 3,0 faza lutealna:1,7 - 27,0 po menopauzie0,1 - 0,8 dziewczyny,oto moje wyniki....troche inaczej je zinterpretowalam niz lekarza....no wiec,mam za wysoka prolektyne...ale na razie nie dostalam recepty na leki,powiedzial,ze na jednym wyniku nie mozna bazowac....wiec za tydzien robie znowu wynik na prolektyne jak bedzie za wysoka(bo jest taka mozliwosc,ze bedzie calkowicie w normie) to mam przyjsc po recepte na ...ten lek na B... a na okres, na razie dostalam douphaston mam brac 10 dni....az dostane okres, a jak nie dostane to podojna dawke mam brac....i potem tez mam go brac,bo okazuje sie ze mam za malo progresteronu...i mam brac miedzy 16dc a 25dc...... ja czytalam te wyniki w fazie pierwszej....bo tak mi wychodzilo z wynikow(tak sie miescilam) i myslalam,ze jestem przed owulacja,ale lekarz mi powiedzial ze jestem przed okresem i mam czytac na faze lutelna...wiec z mojego wyniku jak na faze lutelna mam za malo progresteronu....i mam brac....chodz ciezko interpetowac te wyniki bedac w 93 dc....bo skad on wie,ze jestem po owulacji....nie wie tego....a najgorsze jest to,ze....po tym sie tyje....i tu sie boje....bo ten lek zatrzymuje wode w organizmie....a ja juz mam swoja wage.....i jesli jeszcze przytyje to masakra....a ten lek na prolektyne powoduje ze nie wolno jezdzic autem,a ja jestem od samochodu zalezna....wiec super...licze na to,ze jak zrobie ten wynik na prolektyne to bedzie w normie :) ale i tak jestem jakos pozytywnie nastawiona....cos czuje ze jak zaczne brac ten duophaston to od razu zajde.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka. To witaj w klubie duphastonu. Ja tez biorę już ponad pół roku, bo miałam nieregularne okresy i niski prg. Ale podczas brania były tylko dwa starania i się nie udało, a reszta to albo zapalenie okostnej i rtg, leczenie grzybicy, wię stracone:(. Ja po nim nie przytyłam, może i a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka. To witaj w klubie duphastonu. Ja tez biorę już ponad pół roku, bo miałam nieregularne okresy i niski prg. Ale podczas brania były tylko dwa starania i się nie udało, a reszta to albo zapalenie okostnej i rtg, leczenie grzybicy, wię stracone:(. Ja po nim nie przytyłam, może i apetyt jest, ale to od Ciebie zależy czy będziesz więcej jadła niż teraz:) Tak więc głowa do góry, sam lek nie powoduje tycia. A duphek wyrównuje poziom progesteronu. Przez dwa miesiące może być inaczej, bo organizm się uczy, mogą Cię boleć piersi, brzuch, ale potem już orgaznizm dobrze reaguje. A na ogól w 3 cyklu brania, owulacja pojawia się zazwyczaj 10-14dc. Tę pęcherzyki dojrzewają przez 3 cykle duphastonu. Ale może być tak, że organizm zaskoczy po jednym opakowaniu czy po dwóch:) Jak masz za niski prg, to duphaston pomoże Ci się zagnieździć zarodkowi i otoczy go hormonalna otoczką. I nie jest to silny lek, to jest suplementacja prg, tak więc nie jest to ingerencja:). Do kiedy zostajesz w PL? Jak zdrowie? Pewnie już się wyleczyłaś z tego silnego przeziębienia. Gaba, skusiłaś się na test:)????? Magda, dużo dziewczyn ma takie sny w ciąży. Ale sny są na odwrót, pamiętaj:):):) Moja dobra koleżanka, to bała się zasypiać, bo często jej się śniło, że rodzi niemowlę z głową smoka, byka, chore, dostała krwotoku. I CO Z TEGO? URODZIŁA ZDROWEGO CHŁOPCZYKA, a im ciążę zniosła dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutka, a czy ten lek bierze sie jak zaciazysz? tz... bierzez przez te 10 dni....16-15 dc....a potem ciaza...i co, odstawiasz ten lek,czy jak? jeszcze nie wykupilam recepty,wiec nie czytalam ultoki...w ogole jakos wszystko wydaje mi sie skomplikowane z tymi hormonami....ale wydaje mi sie,ze trafilam na dobrego lekarza....wiec jestem spokojna pod tym wzgeldem,bo wczesniej jakos nie mialam szczescia do lekarzy....chodz z drugiej strony nic szczegolnego sie ze mna nie dzialo....ale mialam wrazenie,ze zanim sie zastanowilam aby zadac jakies pyanie,bylam juz za drzwiami....albo jeden naciagnal mnie na nadzerke,chodz wcale jej nie nie mialam.... ja wrocilam do zdrowia na szczescie...i teraz ....zaczynam z tymi hormonami,ale poczekam az wroce do hiszpanii....na spokojnie w domu juz zaczne to wszystko brac.... alex pewnie juz rodzi...badz urodzila....bo cos ja wcielo.... magdalenka....sni ci sie,bo sie martwisz i rozmyslasz....normonalne,badz dobrej mysli,nie ma nic czym musialabys sie martwic... gaba jak test???? gutka teraz to juz na dobre stoim w jednym szeregu.... a te twoje infekcje maja cos wspolnego z tym lekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Majka, nie, duphek nie ma nic wspólnego z infekcjami. Tabletki anty działają tak, ze wzmagają infekcję, ale nie ten lek. U mnie zaczęło się wielogodzinnego kapania w Biebrzy.Potem zapalenie okostnej, silne antybiotyki przez bity miesiąc, osłabienie organzimu przez to, zabicie flory bakteryjnej i klops. Do tego siadł mi żołądek przez ten antybiotyk, i jak mam niedyspozycje to od razu infekcje. I duphaston można brać, jak ma się problem z żołądkiem, bo pytałam gastrologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
ja nadal wymiotuje rano masakra piersi mnie bolą masakra jakaś a wcale otym nie myślę bo teściu jest chory i boje sie żeby mały nie złapał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Gaba, ale teścik zrobiłaś, bo to chyba już formalność. Majka, o tym gin zadecyduje. Moja lekarka powiedziała, że jak będzie pozytywny test, mam szybko do niej przyjść i ona oceni na usg czy będę brała. Ale najprawdopodobniej będę zażywała duphka przez kilka tygodni - tak mówiła. Pewnie chodzi o to, że lepiej wspomóc niski prg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
jutro robie test:) boje sie że mi wyjdzie negatywnie:( i temu nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Gaba, ale trzymasz w niepewności:) Rozumiem Cię, ale wszystko raczej wskazuje na....ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
roniłam test i wyszedł negatywnie:( także ciąży nie ma lub jest ale mała ale ja mam dziś owulacje to jak by do tego zapłodnienia doszło? nie wiem okres dostałam 4 dni wcześniej albo to było takie [po okresie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz....moze ciaza jest jeszcze niewykrywalna,albo owulacja ci sie obsunela...a co za tym idzie caly cykl.....nie wiem...a ile jestes juz spozniona z okresem? nic ci nie pozostaje jak czekac,isc na bete,powtorzyc test za 3 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
dziś mam onwulacje:) bede działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
zrobiłm dziś prolaktyne mam23,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Gaba, prl możesz mieć taką, bo się denerwowałaś w tym cyklu. Ale nie jest źle:) powodzenia życzę, aby starania przyniosły pozytywny wynik:) Majka, kiedy będziesz w Hiszpanii? Wtedy zaczynasz staranka i duphka? Ja dziś sama w domu, mąż na działce, bo turyści są. I nic se nie chce. Totalna laba. Jak Wam weekend mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
hej dziewczyny wczoraj wchodziłam NA KALKULATOR DNI PŁONNYCH I JEST SUPER . OBLICZAMY ŹLE ZE 15 I KILKA DNI PRZED A TU JEST ODCZEKAĆ 2 DNI OD OKRESU I JUŻ JEST DNI PŁONĘ BO JA ŚLUZ MIAŁAM TAKI LEPKI A POTEM JAK TAKI GĘSTY I BIAŁY A Z MOICH OBLICZEŃ WYNIKAŁA ZE TO WŁAŚNIE DZIEN 1 PŁODNY A TU KONIEC P0ŁODNOŚCI I TEMU SE NIE TRAFIAMY. Z TYCH KALKULATORÓW OBLICZCIE SIE MOZE SIE ZACIĄZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba12
hej dziewczyny onwulke miałam 1 lub 2 stycznia a starania były 30, 1 to chyba trafiłam nie mode sie doczekac czy zaciązyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×