Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

wiem dziewczyny 15 lipca wyjezdzamy do polski czeka nas 16 godzin jazdy do szwecji , pozniej 7 godzin na promie i wyladujemy w swinoujsciu a ozzniej juz 600km i bede w domku wiec jak dojade to usiade wieczorem z nimi i pogadamna spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że wszystko sobie wyjaśnicie i oczyścicie atmosferę :) Aha dziewczyny miałam sen...któras z Was zajdzie w ciążę :D i uwaga mi spełnia sie sny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja mam akurat @, więc wykluczone, ale narazie sie i nie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam, bo pogoda nam się zepsuła... Jak to kogo, przecie Kobrietta szczytowała! Kobrietta nie wiem, o którego maila chodzi.... Jak będę miała chwilę, to usiądę i sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi- fajnie, że twój tata tak odpoczął i szczęsliwy, i pełny wrażeń ;) mamie teraz pewnie gul skacze, że nie pojechała jak słucha taty opowiadań. Z bratem wyluzuj, przyjedziesz do kraju to porozmawiacie, teraz się nie stresuj niepotrzebnie. Wypoczywaj ile możesz zeby kości i mięsnie odpoczęły. co do snu... a nie śniło ci sie która to ? hehe zresztą ja się wole nie nastawiać, ale czuje że to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kim grali Włosi? bo ja przestałam oglądać łełro jak nasi przegrali, bo komu tu kibicować? łiiii teraz już to nie cieszy ....chociaż może wygrać każdy tylko nie Niemcy hehe nie żebym była rasistką, ale nie pałam do nich sympatią mówie wczoraj do starego, że chce oglądać film Pod słońcem Toscani, to on nieeee absolutnie bo będzie ważny mecz oglądał, a tv mamy jeden. Mecz się zaczął, pytam kto gra? On nie wie! hehe i weź się nie wkurzaj na łełro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czegóż to lepiej Italia niż Anglia? hehe sentyment do piknych piłkarzy? :P wiecie ja sie pytam, bo ja sie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie znałam ,chłopcy mi tłumaczą i tłumacza ,a ja ciągle nie mogę pojąc o co chodzi z tymi spalonymi. Mimo wszystko wciągnęłam sie w to łełro:) Kurcze wyszłam na działkę po warzywa do zupy i musiałam sie wrócic do domu po kurtkę ,bo tak zimno..brrr.Z ciekawości zerknęłam na termometr i nie mogłam uwierzyć -12 stopni..toz to siok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako córka piłkarza podejmuję się wyjaśnienia: spalony jest wtedy kiedy piłka zostanie kopnięta do piłkarza, który znajduje się poza linią obrońców przed bramkarzem + # + o # + bramkarz ] + # + # + to drużyna atakująca # to drużyna broniąca o to piłka i jeśli piłka zostanie podana do tego plusika poza linią obrońców to mamy offside.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Niemców - to mam nadzieję, że wygrają, przecież tam grają dwaj nasi, no może Kloze"t" to tak nie do końca nasz, bo wiele lat się wypierał Polski, ale Podolski zawsze podkreślał, że jest polakiem i chciał grać dla Polski, ale go ówczesny szkoleniowiec kadry olał mówiąc, że takich Podolskich to mamy na pęczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika i wreszcie mi kros objaśnił.Powiem meżowi ,że trza było mi narysować:D Ja tez będę za Niemcami ,żeby Dowi sie cieszyła i jej mąż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludu! offside, spalone, karne, narożne, dośrodkowania - enigma hehe troche to łapie ale i tak czarna magia albo jak spikerzy opowiadają o wspaniałej grze taktycznej to ja serio nie wiem o czym oni mówią, bo dla mnie każdy kto próbuje strzelac gola to ma piękna taktyke huzia na Józia :D i to jest ok! mój tato odkąd pamiętam zapalony kibic, na każdy mecz chodzi naszej lokalnej drużyny, ale ja to zielona jestem, może go poprosze to mi wytłumaczy o co kaman w footbolu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offside - to to samo co spalony. Rożny - corner - jest wtedy kiedy atakująca drużyna zmusiła broniącą się do wybicia piłki poza boisko - ale tylko kiedy wyjdzie poza tą krótszą część boiska za bramką - inaczej będzie zwykły aut. Czyli jak wybiją piłkę poza dłuższe boki to aut, poza krótsze, to rożny. Chyba, że wybicia dokona drużyna atakująca - czyli zawodnik tej drużyny jako ostatni dotknie piłki, to wtedy gra zaczyna się od bramkarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karny jest wtedy kiedy ktoś fauluje czyli nieprzepisowo stara się zatrzymać zawodnika w tym polu przed bramką. Karny jest też jeśli zawodnik z pola broniącej się drużyny dotknie piłki ręką. Dośrodkowanie to podanie do zawodnika wchodzącego w pole karne przed bramką. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwalę, że kiedyś SAMA zauważyłam spalonego i oznajmiłam przed Szpakiem ;) mąż był zdumiony powiem za moim ślubnym-Anglicy nic nie pokazali na euro, grali tak sobie więc Włosi zasłużyli na półfinał. No i Bufon...bramkarz Italiano! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy otrzaskane! zaczynam sie czuc jak miernota, pieką, pielą, naprawiają auta, znają się na piłce! a ja?!! ide popłakać buuu Chociaż jest coś, znam się na górach, mogę wam sporo opowiedzieć o większości polskich pasm górskich i gdzie warto jechać, znam się na projektach i lubię analizować projekty budowlane, znam się na problematyce całego zakresu nieruchomości i papierologi no i wg męża dobrze gotuje a wyspecjalizowałam się w mięsiwie, moja specjalność: kurczak w miodzie . no to się dowartościowałam :P bo przy was to można wymiętknąć hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O projektach też trochę wiem i o budowlance...:) za to noga jestem z ogrodnictwa - mam tylko zieleninę (koperek, szczypiorek i natka) i takie duże kwiatki typu bluszcz. Na górach się kompletnie nie znam, na motoryzacji też nie, bo nie mam prawka, więc auta nie naprawię - choć kiedyś pomagałam mężowi koło zmieniać - trzymałam śruby :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też specjalizuje się w opowiadaniu bajek. mojemu dzieiowi na dobranoc ma się rozmieć ;) A słyszałyście o tych bestach z Bechatowa? „rodzicach chłopczyka ok. 2l. znalezionego w stawie w Cieszynie 2 lata temu? Znaleźli ich, skurw powinni im dać dożywocie!!! Albo kamieniołomy i niech zapier.. na swoje utrzymanie, bo ja nie mam ochoty ich utrzymywać w pierdlu za to co zrobili! :( Przerażające jest też to, że ich nastrasza córka, „wypożyczyła im swoje dziecko, notabene ich wnuka, żeby ta matka-bestia mogła pójść na szczepienie niby z Szymonkiem dla niepoznaki, że chłopczyk wciąż zyje. Policja nawet u nich była wcześniej i widziała tego wnuczka, wg nich liczba dzieci się zgadzała, bo matka powiedziała że wnuczek, to jej synek Szymek. Masakra! Skąd się biorą takie bestie?! Od wczoraj myslę o tym chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochane ja tak zapatrzona ogladam jak niemcy graja ze az moj maz zdziwiony od kiedy taki kibic ze mnie nawet dreas adidasa kupilam z reprezentacji niemcow euro 2012 i zdzierstwo dalam 130 euro ale coz heheheh bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusi???? ;) Wiem,że rzadko jest tu kawa o 4.40. Tak więc voila! Częstujcie się :) Reszta jak nadrobię zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta, nie becz nie becz... my wszystkie wiemy, żeś największym specem od szczytowania :D :D Ja na podstawach piłki się cośtam znam, ale meczy nie oglądam, bo raz że czasu brak, a dwa szkoda go trochę na gapienie się jak grupa chłopów lata w te i z powrotem za skórzanym workiem :P Dowi, to niezła wyprawa Was czeka :) Arpad, żyjesz? Podziwiam, że dajesz radę z rodzinką w jednym mieszkaniu po tylu latach bez nich. Czy oni będą szukać tam jakiejś pracy? Bo chyba nie dasz rady utrzymać Was wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z oglądaniem piłki to tak nie konieczne. Kiedyś częściej-ale to też chodziłam na mecze drużyny,w której kiedyś grał mój tata-jak grali gdzieś w okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuje się kawką i dziękuję, że o 4 nad ranem nasza koleżanka wstała by zrobić nam kawusię ;) tjulip ty to masz gest, ale nie trzeba takich wyrzeczeń ;) Ja się spóźniłam do pracy, (na szczęście tylko 5min.) biegnem pędem do roboty w nadziei, że nikt nie zauważy, a tu zonk! Szef już przy biurku, ale luz powiedziałam, że musiałam się wrócić po sweter, bo ziąb i przez to kajam się i biczuję sowicie hehe Własnie Arpad jak dajesz rade w tym natłoku ludziów? Jak byłam teraz w górach i mieliśmy upały po przeszło 30st. i w takim żarze się wspinaliśmy, a pot ciekł od brwi po kostki, to cię Arpad szczerze podziwiałam że ty dajesz rade w tym piekiełku! Jak dajesz rade pracując na dworze? Ty masz w domu klime i jak w chacie funkcjonujesz w taki ukrop? Bo ja byłam zdojona jak koń po westernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×