Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Wysyłam tonę słońca :) Ja z wyborem nie pomogę,bo z telefonu all mi wchodzi bez obrazków. Ze śmiesznych rzeczy- dziś wracając z parku mijaliśmy panią z dziewczynką ok. 3 lat,która stwierdziła,że jestem chłopcem,bo mam spodnie :) wreszcie mama jej wytłumaczyła,że dziewczynki też noszą spodnie,a potem jak znaczyła dziewczynę w singdbadkach to na cały głos zawołała a to też jest pani? mama mówi jej że tak,a dlaczego ta pani ma pampersa przecież jest już stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie jest depresja, to są takie dni z huśtawka nastrojów, że wydaje nam się, że jutro będzie juz tylko koniec świata. Ale te dni mijają szybko. O depresji mówimy kiedy taki stan utrzymuje się przeszło 2 tygodnie i w depresji nie ma się nawet siły wstać z łóżka by sie umyć i ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobre he he kobrietta, narazie wstaje z łóżka, ale bardzo niechętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - jak wstałaś i się umyłaś -znaczy jesteś zdrowa ;) Monika - pampersa :P znalazłam linka, którego kiedyś nasza mama mi podała jakie kupiła łózko chrześniakowi http://www.sklep.meble.pl/p26202,lozko-dla-malego-pilkarza-bramka-z-pojemnikiem-na-posciel-nowosc.html też super! kurna tylko ma duże gabaryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta dostajesz muffinkę z jagodami bo dałaś wpis 3100 :) łóżko fajne-widziałam u nas w meblowym na żywo,ale i dla mnie za duże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą siatka fajne też zalezy jaki masz wystrój pokoiku a myję się zawsze przed wyjściem hihhuha, chyba mam w genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tylko ja taka depresyjna :PMój chodzi jak burz gradowa wrrr. To nic, jutro będzie za to jak zegarek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też marcysia - chodzi o ten zegarek, jak się dowie jaka to kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci maja zwykłe dorosłe łózka ....zobaczycie nie obejrzycie sie a trzeba będzie zmieniac na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt....ja nie wiem czy to dobra kara ,bo ja nie znosze takiej atmosfery w domu. I wychodzi na to ,że nieraz trzeba na przymus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt to Ty nie wiesz,że częste mycie skraca życie? he he he tutaj to ludzie kąpią się raz w tygodniu :O My cieplej wody nie mieliśmy to jak się chciało to grzaliśmy gary,a jak nie to w zimnej i tylko dla młodego się zagrzało,a sąsiadka do mnie z tekstem a to tylko 10,zresztą teraz tak zimno,to przynajmniej będzie cieplej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia, ale moja kara nie polega na używaniu cielesnym buhahaha, ale będzie dotkliwa chyba dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kiedyś u rodziców jak byłąm nastolatką to w czerwcu, ba, cały czerwiec ciepłej wody co roku nie było, wyobrażasz sobie, cały miesiąc, bo remonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pamietam jak jeszcze byłam młoda i piękna ,całe wakacje nie było wody i trzeba było nosić ze studni.Wtedy to tato nauczył mnie pic piwko ,bo chodzilismy razem do pijalni piwa...widzicie to córka z ojcem na piwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spadam na chwilę na spotkanko do Dyrektora, ale zaraz będę u nas zmiany personalne się szykują, ale to nie tu gadka o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt-ale po miesiącu to już nawet nie śmierdzi,bo robi się skorupka :D bleee :O Marcysia to jak tak cały czas myślisz,to zaciągnij chłopa do schowkana szczotki i...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa Monika też kiedyś tu czytałam, jak laski się myja raz na tydzień albo co drugie dzień w miskach wygibasy :O dzizajs albo jak dzieci myją raz na tydzień bo warstwa lipidowa, bo się nie poci bo cos tam :O nie wyobrażam sobie nie brac codziennie prysznica czy nie myć dziecka:O i nie znam nikogo ze znajomych który by głosił takie myciowe teroie jak na kafe:D marcysiu - w pokoju małego jest jego łóżeczko szczebelkowe i łóżko jednoosobowe dla dorosłego - taka nieskładana kanapa, to po moim slubnym jego kawalerska została - ale ja che sie jej pozbyc bo grat wielki 90x200 i zawala mi pokój, że mały zbyt mało miejsca na zabawę, ale mój stary sie uparł że ono jest idelane dla synka, no bo on rosnie hahahha tylko zanim on dorośnie do tego łóżka to chyba 15 lat minie :D musze sie pozbyć tych łóżek i kupic jedno porządne dzieciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tylko ,ze mi libido spadło:( a mój mąż przeżywa druga młodość. Zastanawiam sie nad kupnem wspomagaczy,bo będę miała kłopot. A nie chcę tak na siłę ,bo to bez sensu. Widzicie jaki mam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mycia to tak, pamiętam ten temat ale wiecie, ze mam bliskich znajomych, którzy dziecko w wieku mojego małego kąpią też co któryś tam dzień ja sobie tego nie wyobrazam, moze się zdarzyć, ze nie wykąpię go bo zaśnie, czy jest chory, ale normalnie to na codzień wszyscy sie myjemy a przed wyjściem do pracy to obowiązkowo prysznic z rana, a ja myję jeszcze włosy i to dłuuugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia mój też jakby tą drugą młodośc przeżywa o co chodzi ja tam normalnie jak kiedyś, ale on to mnie zadziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mówi ,ze będzie jeszcze gorzej. Faceci tak mają. Kurna inna ,to by sie cieszyła a ja się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj nie wiem może jakiej hierbaty naparzyć, o ziółek naparzyć, jak to mówi ciocia z klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja nie mam z tym problemu, ale widzę, ze mój mężuś bardziej napalony niż kiedyś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dzisiaj właśnie odpuści przecież jego duma została urażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI sie wydaje,ze wychodzą te lata starań. Wszystko było wtedy na godzinę ...teraz i już. A z drugiej strony ,żeby tylko takie problemy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znów rozbolała głowa... ehhh... dobra sprzątam dalej-pamiętajcie kupcie chłopom brom-hamuje popęd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×