Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

hej dziewczynki ja w nerwach do tej pory byłam, bo mężuś zdawał egzamin, zdał na 4, ale teraz jedzie do Z. po nas i czekam na niego, ma jeszcze coś powyzej 100 km młody padł, zmęczony jak cholerka, dzisiaj starówka, rowery w parku, gokartami w parku pojeździłam z nim, on na foteliku z tyłu, fajna sprawa gofry zaliczone no i wieczorkiem na starówie koncert, mega koncert, mega (jak ja nie lubie tego słowa i nie wiem czemu użyłam), chyba na urlopie mi mowa zanika a my w domu, mężuś wyszedł z egzaminu dopiero ok 19, a miał wejść o 15 i dojechać do nas, to jeszcze zdążylibyśmy na koncert, ale cóż, dobrze, ze zdał i to mnie bardzo cieszy dziewczyny, co to jest za chorowanie Monia jak tak młodzieniec? i Ty? co to jest, brak dyscypliny w domu, no? tak się rozchorować tjulip, a u Ciebie co znowu, cholerka, niech synio zdrowieje szybciutko i napisz jak tam marcysiu ja maluszki, hehe, maluszki no i maluszek no i Ty jak się czujesz? kobrietta chociaż Ty się uchowałaś tfu tfu a my wyjeżdżamy jutro z pięknego Z. ok 13-14, znowu jazda bez trzymanki, z aviomarinem, jak ja tego nie cierię jeszcze nawet nie jesteśmy spakowani, nie śpieszy mi się wcale a wcale aaaa kobrietta, ja też młodemu pokupowałam różne szmatki, bo jak założyłam dżinsy kupione w kwietniu to okazało sie, ze są po prostu za krótkie, a w kwietniu zawijałam 2 razy, młody rośnie normalnie jak na drożdżach kupiłam mu kurtkę jesienną, a jak ją na lewą strone wyłożysz to jest bluza, taka dwustronna, fajowa z kapturem, czapkę, dżinsy nowe, noweee hehe, rajstopy zimowe hehe, podkoszulki, majciochy, skarpety i dostałam od mężusia siostry worek szmatek po jej synu, będzie miał młody do latania po domu i na działkę tylko gdzie ja to upchnę? sobie zakupiłam 3 sweterki i sexy koszulkę, no wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę \_/o A my niedawno wróciliśmy do domu. Byliśmy u znajomych wczoraj i zaproponowali żebyśmy zostali na noc. W zasadzie to koleżanka poprosiła,bo mąż pierwszy raz szedł na noc do pracy,a ona w 8 miesiącu ciąży i trochę się bała sama zostać na noc. Rano wybraliśmy się do kościoła i teraz przydreptaliśmy do domu. A wiedziałyście,że słowo bambo oznacza ksiądz? W jednym z afrykańskich dialektów... he he :D u nas jakiś dzień misjonarzy-wrócili z misji i opowiadają co widzieli :) Mały to już nie pamięta,że miał katar,a ja powoli wracam do żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę \_/o A my niedawno wróciliśmy do domu. Byliśmy u znajomych wczoraj i zaproponowali żebyśmy zostali na noc. W zasadzie to koleżanka poprosiła,bo mąż pierwszy raz szedł na noc do pracy,a ona w 8 miesiącu ciąży i trochę się bała sama zostać na noc. Rano wybraliśmy się do kościoła i teraz przydreptaliśmy do domu. A wiedziałyście,że słowo bambo oznacza ksiądz? W jednym z afrykańskich dialektów... he he :D u nas jakiś dzień misjonarzy-wrócili z misji i opowiadają co widzieli :) Mały to już nie pamięta,że miał katar,a ja powoli wracam do żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z duuużą kawą \__/o Ja dziś ledwo żywiot. Za późno się wczoraj a w zasadzie już dzisiaj położyliśmy. Jak zwykle gadać nad się zachciało. Kiedyś potrafiliśmy gadać całą noc,rano kawa i człowiek jak nowo narodzony,a teraz podpieram się nosem-który na dodatek jest obolały i zasmarkany :( A jak tam u Was? Marcysia dzieci dziś ruszają do szkoły/przedszkola? Tjulip jak mały? Asiamt jak podróż? Haneczko zajrzysz dziś z rana? Dowi kiedy zaczynasz pracę? Kobrietta jak tam w weekend gdzieś byliście? Arpad nie pal! Mamo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody kiepsko, ma ropne zapalenie gardła. Nie dość że chudzina taka to jeszcze teraz przełykać nie może. No nic dostał antybiotyk i siedzi w domu :( A i mnie w gardle drapie. Mały się przytula, daje buziaki, to wiadomo, że zarazić się łatwo. Asiamt, gratki dla Męża :) Tę koszulkę to chyba dla niego kupiłaś, co? ;) Monia, fajnie, że już lepiej się czujecie :) Synek wzywa, uciekam. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj pięknie słoneczko świeci i dzieci zdrowe:) Jeszcze czekaja na autobus a mi się chce płakać jak na nich patrzę. Tjulip to faktycznie angina ropna wymęczy Twojego małego.:( Monia a cóż to za wieczorne rozmowy Polaków :) Asiamt gratulacje dla męża . Pewnie juz wróciłaś do domciu i szykujesz się do pracy10-tego chiba:) Kobrietta mam nadzieję ,że u Ciebie wszyscy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też słonko. Mlody właśnie próbuje swych sił w jeździe na hulajnodze. Średnio mu idzie,ale jest się z czego pośmiać ;) Właśnie Asiamt gratulacje dla ślubnego. Dobra jako przewrażliwiona matka i koszmar przyszłej synowej idę zaraz kupić mojemu ochraniacze i taką wielką dmuchaną kulę,żeby nic mu się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika masz rację ,my musimy być myśleć jeszcze nieraz za nasze dzieci. U mnie chłopcy kąpią sie razem i starszy ma baczenie na małego ,ale i tak wczoraj zachłysną się wodą i musiałam biec na ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj rozmawialiśmy m.in. o tym co kupić znajomym. W sobotę idziemy na ślub,potem będzie obiad w restauracji. I tak się zastanawiamy... Bo oni się urządzają właśnie. I ostatecznie doszliśmy do wniosku,że kupimy im bon na zakupy w sklepie z agd i rtv. A teraz jest u nas jakaś promocja na 10urodziny i za bon na 220zł płaci się 200zł. Sami sobie wybiorą co chcą. A tak to co-dostaliby 3 frytkownice-bo wszyscy znający pannę młodą wiedzą,że lubi frytki :) No i oczywiście była dyskusja w co się ubrać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Marcysiu,że trzeba jednocześnie być i myśleć ;) ale dla wielu to zbyt duży wysiłek na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika z tym bonem to super pomysł:) Ja byłam taką panna młoda co ,to dostała trzy żelazka :) Problem z ubraniem:) hihi żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia to przynajmniej mąż miał idealnie wyprasowane ubrania :p No właśnie dziwi mnie taka beztroska matek. Ale jak widać Ty też takich zachowań nie rozumiesz,więc to nie tylko głupia matka jednaka jest przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia 12
Widzisz Monika zostaw takiego samego w wannie ,to zacznie skakać na bombę...dobrze ,ze nie na główkę. I nie chodzi tutaj o jakąś nadopiekuńczość ,ale trzeba dmuchać na zimne. Tak było z córka ,skakała na łóżku i tak niefortunnie upadła ,że złamała sobie rączkę..miała 2 latka:(A my siedzieliśmy obok i nie upilnowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem kochane my wszyscy teraz chorujemy zaczelo sie odemnie a teraz sa wszyscy codopracy zaczynam od przyszlego miesiaca pelna para:) dziekuje ze o mnie myslicie i przepraszam , ze tak rzadko ale ostatnio nienajlepiej sie czuje poczytam was jak bedzie mi lepiej i bede na raty odpisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy. Moje nogi... zleźliśmy się że hej! Ale poszliśmy sobie obejrzeć fontannę póki jest ładne słonko i pochodziliśmy trochę po mieście. Dowi dbaj o siebie,bo coś faktycznie długo Cię trzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziołszki :D Wczoraj nie zajrzałam przed pracą bo byłam u fryzjera. Mój mózg działał już na zwiększonych obrotach, dopuściłam do zbyt dużych odrostów ;) więc rzuciłam dawkę blondu i jest już ok ;) a tak poważnie to trza się wypindrzyć przed weselem, choć tak jakoś niespecjalnie mamy wszyscy ochotę. Ja nadal Bella Swan po przemianie (dla niewtajemniczonych nadal mam krwiste oko). Ale juz mniej. Zakrapiam 4 razy dziennie i tak jeszcze przez 2 tyg bo okulistka stwierdziła, że mam jakis stan zapalny. U nas piękne słońce, ale...susza! Wyglądamy i modlimy się o deszcz. Mam na działce studnię, z której podlewamy kwiaty, myjemy auta i w tamtym tyg nie było już wody. A w wielu miejscowościach ludzie nie mają wogóle wody. Czekam na moją siostrzyczkę, przyjeżdża przymierzyć i pozyczyc kieckę na wesele. Więc wybaczcie ale wypiję dziś kawkę z Nią :D zajrzę jeszcze przed pracą buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Ja już zrobiłam rundkę rowerem ok10km. teraz zasiadam do kawki a tutaj cisza:( Hej ,gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam od kardiologa. Wyniki no bez szału,ale i tragedyji ni mo. Stawiam kawę i szarlotkę z lodami waniliowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówisz Monika ,że wyniki mogły być lepsze ? Szarlotka,lody...mniam ,ale moge sobie tylko ślinkę przełknąć...dieta kochana,dieta:) Ostatnio zaszalałam i skusiłam sie na lody i myslałam ,że żołądek mi pęknie:( Nie wiem dlaczego? I tak się teraz śmieję ,ze całe życie się odchudzam ,a teraz choroba mnie odchudzi:D Dobrze ,że kawę moge pić ,lurka co prawda ,ale ten smaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszły pewne nieprawidłowości ale umiarkowane. To ten brzuch jeszcze się odzywa? Myślałam że po lekach jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje moje ;) żyje, żyje ;) tylko młyn mam. Wczoraj byłam z małym w domu, a ten momentami jest roztrzepany jak jajo na jajecznice a propos jaja wczoraj byłam w łazience, wchodze a ten stoi przy oknie w kuchni i oczom mym ukazał się widok iście jajeczny. Rozbił jajko mi do kwiatka, rozmazało mu się przy okazji po oknie, i ściekło to na parapet i podłogę :O pytam co to ma być? On nie wie. tyle co zdążyliśmy to uprzątnąć, to ten zdążył już rozlać wode mineralną. Potem w sklepie, mówię stój spokojnie, wymienię tylko jeden świecznik, drugi miałam w koszyku na ladzie, ten go szturchnął i świecznik się stłukł :O W domu znów połozył mi na świeżo położonym bieżniku, roztopione w rączkach drażetki tatuś mu dał i zaś plamy kolorowe, by po chwili myjąc rączki zachlapać pół łazienki wodą. Pytam czego tak nachlapałeś? „lobiłem mamusiu szulu bulu. śmiać się czy płakać? :O :D wymiękłam. Chyba tylko ja mam taki egzemplarz hehe ogólnie jest grzeczny ale roztrzepany i żywe srebro. Marcysia fajnie że jeździsz i trzymaj się zdrowo z brzuszkiem;) Monika ale ogólnie rzecz biorąc wyniki w porzo? Trzymam kciuki za zdrowie! ;) Haneczka a ty zakrapiaj oczy byś do wesela nęciła spojrzeniem a nie straszyła ;) Asiamt zakopali cie Chiba w rabocie w papiurach? Żyjesz? Tjulip gicio, że mały się świetnie odnalazł w przedszkolu :) Jak która jeszcze chora czy dzieci chore to zdrowia, zdrowia, zdrowia życzę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze na koniec zagadka ;) po co młoda dziewczyna ma kolczyk w pępku? - by wyglądać seksi A starej babci po co taki kolczyk w pępku? - by zawiesić choinkę zapachową :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×