Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

nigdy czegoś takiego nie zrozumiem nigdy w głowie się to nie miesci biedne dzieci: Małżeństwo usłyszało też zarzut znęcania się nad dziećmi. W trakcie przesłuchania obydwoje przyznali się do winy. W uzasadnieniu sądu można było usłyszeć, jak bardzo zastępcza matka znęcała się nad dziewczynką i psychicznie i fizycznie. Dziewczynka miała liczne obrażenia wewnętrzne. Kobieta kopała dziewczynkę w brzuch w głębokim brodziku prysznicowym, przez co doprowadziła do licznych obrażeń wewnętrznych, między innymi oderwania płata wątroby dziecka. 5-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali umieszczeni w rodzinie zastępczej wraz z trójką swojego rodzeństwa w styczniu tego roku. Chłopiec zmarł w lipcu. Rodzice zastępczy poinformowali wówczas, że spadł ze schodów. We wrześniu zmarła jego siostra. 5-letnia dziewczynka podczas kąpieli w brodziku, poślizgnęła się, upadła i uderzyła, a następnie zachłysnęła wodą. Sprawą śmierci dziewczynki zajęła się także pucka prokuratura - dołączyła ją do prowadzonego już postępowania w sprawie zgonu 3-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo usłyszało też zarzut znęcania się nad dziećmi. W trakcie przesłuchania obydwoje przyznali się do winy. W uzasadnieniu sądu można było usłyszeć, jak bardzo zastępcza matka znęcała się nad dziewczynką i psychicznie i fizycznie. Dziewczynka miała liczne obrażenia wewnętrzne. Kobieta kopała dziewczynkę w brzuch w głębokim brodziku prysznicowym, przez co doprowadziła do licznych obrażeń wewnętrznych, między innymi oderwania płata wątroby dziecka. 5-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali umieszczeni w rodzinie zastępczej wraz z trójką swojego rodzeństwa w styczniu tego roku. Chłopiec zmarł w lipcu. Rodzice zastępczy poinformowali wówczas, że spadł ze schodów. We wrześniu zmarła jego siostra. 5-letnia dziewczynka podczas kąpieli w brodziku, poślizgnęła się, upadła i uderzyła, a następnie zachłysnęła wodą. Sprawą śmierci dziewczynki zajęła się także pucka prokuratura - dołączyła ją do prowadzonego już postępowania w sprawie zgonu 3-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo usłyszało też zarzut znęcania się nad dziećmi. W trakcie przesłuchania obydwoje przyznali się do winy. W uzasadnieniu sądu można było usłyszeć, jak bardzo zastępcza matka znęcała się nad dziewczynką i psychicznie i fizycznie. Dziewczynka miała liczne obrażenia wewnętrzne. Kobieta kopała dziewczynkę w brzuch w głębokim brodziku prysznicowym, przez co doprowadziła do licznych obrażeń wewnętrznych, między innymi oderwania płata wątroby dziecka. 5-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali umieszczeni w rodzinie zastępczej wraz z trójką swojego rodzeństwa w styczniu tego roku. Chłopiec zmarł w lipcu. Rodzice zastępczy poinformowali wówczas, że spadł ze schodów. We wrześniu zmarła jego siostra. 5-letnia dziewczynka podczas kąpieli w brodziku, poślizgnęła się, upadła i uderzyła, a następnie zachłysnęła wodą. Sprawą śmierci dziewczynki zajęła się także pucka prokuratura - dołączyła ją do prowadzonego już postępowania w sprawie zgonu 3-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy czegoś takiego nie zrozumiem nigdy biedne dzieci: Małżeństwo usłyszało też zarzut znęcania się nad dziećmi. W trakcie przesłuchania obydwoje przyznali się do winy. W uzasadnieniu sądu można było usłyszeć, jak bardzo zastępcza matka znęcała się nad dziewczynką i psychicznie i fizycznie. Dziewczynka miała liczne obrażenia wewnętrzne. Kobieta kopała dziewczynkę w brzuch w głębokim brodziku prysznicowym, przez co doprowadziła do licznych obrażeń wewnętrznych, między innymi oderwania płata wątroby dziecka. 5-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali umieszczeni w rodzinie zastępczej wraz z trójką swojego rodzeństwa w styczniu tego roku. Chłopiec zmarł w lipcu. Rodzice zastępczy poinformowali wówczas, że spadł ze schodów. We wrześniu zmarła jego siostra. 5-letnia dziewczynka podczas kąpieli w brodziku, poślizgnęła się, upadła i uderzyła, a następnie zachłysnęła wodą. Sprawą śmierci dziewczynki zajęła się także pucka prokuratura - dołączyła ją do prowadzonego już postępowania w sprawie zgonu 3-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy czegoś takiego nie zrozumiem nigdy biedne dzieci: Małżeństwo usłyszało też zarzut znęcania się nad dziećmi. W trakcie przesłuchania obydwoje przyznali się do winy. W uzasadnieniu sądu można było usłyszeć, jak bardzo zastępcza matka znęcała się nad dziewczynką i psychicznie i fizycznie. Dziewczynka miała liczne obrażenia wewnętrzne. Kobieta kopała dziewczynkę w brzuch w głębokim brodziku prysznicowym, przez co doprowadziła do licznych obrażeń wewnętrznych, między innymi oderwania płata wątroby dziecka. 5-letnia dziewczynka i jej 3-letni brat zostali umieszczeni w rodzinie zastępczej wraz z trójką swojego rodzeństwa w styczniu tego roku. Chłopiec zmarł w lipcu. Rodzice zastępczy poinformowali wówczas, że spadł ze schodów. We wrześniu zmarła jego siostra. 5-letnia dziewczynka podczas kąpieli w brodziku, poślizgnęła się, upadła i uderzyła, a następnie zachłysnęła wodą. Sprawą śmierci dziewczynki zajęła się także pucka prokuratura - dołączyła ją do prowadzonego już postępowania w sprawie zgonu 3-latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wojennych to mam zaliczone J.Jonsa Cienka czerwona linia, Rozmowy z katem, Tiergarten, sierpniowe salwy, na alianckich szlakach, w kręgu hitlera. A ostatnio taką poglądową czytałam 100 tyranów,despotów i dyktatorów. I chciałam coś lżejszego,bo w domowej bibliotece to właśnie głównie tego typu perły. Przymierzam się do k-129 zaginął,albo tajemniczy lot rudolfa hessa. Ale jak w bibliotece będą te 2 pierwsze pozycje to wezmę się za coś lżejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wojennych to mam zaliczone J.Jonsa Cienka czerwona linia, Rozmowy z katem, Tiergarten, sierpniowe salwy, na alianckich szlakach, w kręgu hitlera. A ostatnio taką poglądową czytałam 100 tyranów,despotów i dyktatorów. I chciałam coś lżejszego,bo w domowej bibliotece to właśnie głównie tego typu perły. Przymierzam się do k-129 zaginął,albo tajemniczy lot rudolfa hessa. Ale jak w bibliotece będą te 2 pierwsze pozycje to wezmę się za coś lżejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za skurwysyństwo i bestialstwo :( nie moge czytac opisów ich znęcania, bo na płacz mi się zbiera... niech zgniją w pierdlu! i niech im współwięźniowie urządzą za te czyny istne piekło i jesień średniowiecza!!! asiamt pliss nie wklejaj już takich opisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za skurwysyństwo i bestialstwo :( nie moge czytac opisów ich znęcania, bo na płacz mi się zbiera... niech zgniją w pierdlu! i niech im współwięźniowie urządzą za te czyny istne piekło i jesień średniowiecza!!! asiamt pliss nie wklejaj już takich opisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam uważam,że za to się należy tylko i wyłącznie stryczek,bo dlaczego podatnik ma na coś takiego łożyć? Jak najbardziej jestem za karą śmierci i mogę się zgłosić na ochotnika-mogę te wyroki wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :D ja na momencik bo zaraz mam zebranie w szkole u córy, nie lubię o nie! znów będą wybierać trójkę klasową Monia a czytałaś książki Muso. Zakręcona fabuła a fajnie się czyta i wciąga. W sam raz na weekend. U mnie leje a rano było słońce. Ale jak to mówi moja mama: "Dzieci miliony lecą z nieba!" to nie narzekam ;) zmykam na te nudy ble papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane stawiam kawusie:) i witam pierwszy raz od 2 tygodni sloncem hheheh u nas pora deszczowa wiec kazdy sloneczny dzien to jak prezent hehehe niecierpie deszczu zaraz uciekamna zakupy bo szafa malej przegladnieta i trzeba dokupic troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! zarobiona jestem, ale widze po topiku, że nie tylko ja. Dziś jade wreszcie do gina na full kompleks, cyto, usg i usg piersi. "Sram" w gacie tak sie boje... czeka mnie też rozmowa na temat badań odnośnie starań i recepty na garśc leków, ehh Ale nic biore dupe w troki i jade. Trzymajcie kciuki, coby diagnozy pomyśle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i stawiam kawoszkę :) \_/o Kobrietta i co się wczoraj dowiedziałaś? Asiamt jak tam angielski,bo chyba wczoraj miałaś-2 razy w tygodniu masz-prawda? Dowi trzymam kciuki za dobry początek w poniedziałek. Tjulip jak mały? A badaliście go na robaki? Bo ponoć dzieci często w przedszkolu chorują,bo złapały robaki... Haneczka jak tam pacjenci-nadal tacy zasmarkani? Arpad-odpoczywasz w przerwach? Mamo 🌼 Marcysia a Ty nadal w serwisie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka tak Monia wczoraj byłam ne lekcjuszkach, dobrze było, czytaliśmy o sporcie i przypominaliśmy sobie czasy przyszłe, a w zasadzie jeden i be goig to + will + shall narazie cieszę sie, że się uczę, tzn. kontynuuję naukę z tamtego roku a ja wczoraj też zarobiona, mamy "lekkie" jajca w robocie, ale to nie publicznie o tym, nie chodzi o mnie, jam nie zagrożona, ale ogólnie i mój młody ma "lekki" problem z kupką, znowu ta kupka hehe, już 3 dzień sie uparł i nie chce zrobić parę dni temu wstrzymał i zrobił za dwa dni z bólem i teraz sie boi POMÓŻCIE dziewczyny, co mu dać na to, bo dietę ma normalną, dużo owoców, błonnika, płątków itd, ale to jego psychika jak czytałam tylko nie wiem jak mu pomóc, poza czopkami oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może coś na rozluźnienie? A i czytałam gdzieś,że można dawać jakieś napary-tylko bij zabij,a nie pamiętam jakie :( poszukaj w googlu i zrób mu taką herbatkę-na pewno nie był to koper,ani mięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na rozluźnienie, chyba na biegunkę, bo on może zrobić a nie chce jak nie zrobi do popołudnia to zadzwonię do wuja co on na to niech coś radzi, bo sie młody zamęczy, brzuszek wzdęty, chodzi rozkraką co chwilę, ale skubaniec nie wypchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to ja tu rządzę, widzę łeb mnie naparza, dostałam @ i siedzę jak na kacu, wzięłam tableta, ale i tak jakoś nie tak jeszcze ta dupka młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzień kobiałki ;) czekam teraz na wynik cyto 3tyg. także sie okaże czy ok. na usg gin twierdzi, że owulacja ok. W badaniu palpacyjnym piersi wyczuł sporo guzków, w obrazie usg powiedział, że nie widać nic groźnego, ale mam iść na spokojnie na mammografie. Czyli coś może być na rzeczy. Powiedział że mam taką anatomie i to się jakoś fachowo nazywa, nie pamiętam nazwy. Przepisał mi garść leków i dodał dwa kolejne, w tym Acard dla sercowców. Ponoć to pomaga w zagnieźdzeniu zarodka. Pamiętam, że przed pierwszą ciążą go brałam. Także niby ok, ale nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witaj wreszcie kobrietta moze chodzi o zwłóknienia czy coś podobnego? będzie ok, jeśli w usg nic nie znalazł, to mammografia powinna to potwierdzić acard powiadasz? ciekawostka, ale teraz to na bank zajdziecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - na zatwardzenie syrop - LACTULOSUM pomaga. Pamiętasz, jak pisałam, że młody przed 7dni sie nie załatwiał? pomógł mu ten syrop. Potem musieliśmy przez 2tyg. mu podawać bo też tak się bał robić kupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten acard też byłam kiedyś zdziwiona, ale pomógł z innymi lekami zajść w ciążę. Mój gin jest łebski, wie co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamiętam o waszych problemach, dlatego tez liczyłam na Twoja pomoc danke, zakupię, jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz jeszcze sie dowiem od wuja, czy jeszcze czekać czy cos z tym juz robić teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzien jak dzisiaj nic nie będzie to wujo proponuje czopek, bo jest jeszcze wcześnie na jakies inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczekaj do wieczora, może zrobi, a jak nie, to daj rano syrop, tylko żeby nie dawać na noc, bo może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×